Skocz do zawartości
Link_mc

Człowiek Z Lasu! Uwaga!na Faktach Autentycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Kretyńskie rzec można. Ci pseudoaktorzy wyglądali na niedorozwojów, a kamerzysta chwiał obrazem jak by przed kilkoma minutami nawalił się jakimś tanim wińskiem... No ale co tam czego wymagać od ludzi, którzy nawet wysłowić się poprawnie nie potrafią. Tu cytat: "przedwczoraj szłem sobie z psem" :lol: Od kiedy to w języku polskim pisze się "szłem" zamiast szedłem???

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloelo

 

Elotowaro zjebisty ! Poprostu elofilm w deche ! Super dla eloziomalów takich jak eloja ! Elomurwa w deche i elo ! Jazdaa !

 

Wy nie czaicie poprostu elobazy i tyle. Ida z ziomalami na melanż bo tutaj śmierdzi elobetonem.

 

Elo i pozdro 6200 !

 

Niezły hardkor... elo !

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko :o ŻENADA!!!!!!!!! dajcie se siana 'polacy' ;>

 

ps: pandi przy was to oskara powinien dostac :>

1222262[/snapback]

Ojjj.... kłuciłbym się...;)

Tutaj są chociaż jakieś strzępy fabuły.. chyba... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale w filmiku Pandiego efekty specjalne wymiatały  :lol:  A tu? 0  :D

1222272[/snapback]

Nie zgodzę się...

Nie widzicie animacji tego... eeee.... człowieka z lasu aka. wilkołaka...

To już coś... Do matrixa troche brakuje ale sa na dobrej drodze...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się...

Nie widzicie animacji tego... eeee.... człowieka z lasu aka. wilkołaka...

To już coś... Do matrixa troche brakuje ale sa na dobrej drodze...

;)

1222285[/snapback]

A wielce kunsztowne pokazanie sztuk walki u Pandiego? Tam było wszystko: karate, boks tajski, kung-fu, ju-jitsu (czy jak tam się to pisze :D). Widać było szkołe Bruce'a Lee :lol: :lol: :lol:

A tu: marne przebłyski elementów walki karate w wstawkami samoobrony naćpanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czlowieka z lasu to sie nie nabijajcie. W okolicy Rawicza, jest troche lasow. Ja razem z kumplami bawimy sie w maly survival i czasem w mundurkach z ASG wybieramy sie na 3 noce do lasu. Ja nie wierzylem w takie cos do poki kumpel mnie nie zaprowadzil do takiego kolesia :blink: Koles zyje od ponad 30 lat w lesie, od kiedy zmarla jego zona. Z tego co mowil, to lesniczy dowozi mu czysta wode i cos potrzebnego jak mu sie skonczy. Koles zyje bez pradu, jada to co upoluje :blink: Szczere fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie niezłe gusta jeśli wam sie takie coś podoba

1222321[/snapback]

Widzę, że słabo u Ciebie z wyczuciem ironii...

 

A wielce kunsztowne pokazanie sztuk walki u Pandiego? Tam było wszystko: karate, boks tajski, kung-fu, ju-jitsu (czy jak tam się to pisze :D). Widać było szkołe Bruce'a Lee  :lol:  :lol:  :lol:

A tu: marne przebłyski elementów walki karate w wstawkami samoobrony naćpanych :D

1222304[/snapback]

Hmm.... nie zapomnij o filmie jako całosci...

Tutaj możemy odczytać głebokie przesłania które odkrywają prawdziwą postać ludzkiego umysłu i ducha... Może skoncetrować się nad naszą osobą dzieki owym sceną..

Kolejną rzecza jest metaforyczne ukazanie osob w tym dziele... Czy odczuwasz ból jaki płytnie od postaci - ich przeżycia i uczucia...

To wszystko razem próbuje nam coś przekazac...

Natomiast film Fullziomalll był płytki myśleniowo...

 

:twisted2: :plom: :ploom: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak porównywanie Szeregowca Ryana z Matrixem :lol: Uważam, że Pandi zrobił film, który jest majsterszytkiem sztuk walki :D:lol:, a ten ukazuje jak napisałeś: "głebokie przesłania które odkrywają prawdziwą postać ludzkiego umysłu i ducha" i ma mniej fajerwerków techniczno-komputerowych, ale reasumując obydwa filmy mają swoje wady i zalety :lol: :lol: (a może tylko wady? :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak porównywanie Szeregowca Ryana z Matrixem :lol: Uważam, że Pandi zrobił film, który jest majsterszytkiem sztuk walki :D:lol:, a ten ukazuje jak napisałeś: "głebokie przesłania które odkrywają prawdziwą postać ludzkiego umysłu i ducha" i ma mniej fajerwerków techniczno-komputerowych, ale reasumując obydwa filmy mają swoje wady i zalety :lol: :lol: (a może tylko wady? :D)

1222340[/snapback]

Doszliśmy ( a raczej doszłem ;)) do sedna...:D

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szłem

1222165[/snapback]

Tą wypowiedzią to dowaliłeś :lol:

 

A nazwa tematu jest również ciekawa: "...na faktach autentycznych" :lol: :lol:

 

APEL: Czytajcie słowniki języka polskiego. Może się czegoś mądrego nauczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link_mc zaownowałeś nas wszystkich tym filmikiem...

 

z krzesła spadłem normalnie...

 

ps. mozemy sie z tweak wkrecic do waszej paczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że słabo u Ciebie z wyczuciem ironii...

Hmm widze to samo u ciebie ...

A tak gwoli wyjaśnienia jakbyś nie kontaktował o co mi chodzi, moja wypowiedź też miała być z zamiaru ironią, widać nie wszyscy się domyślili

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś się popisał  :?  Zastanawiam się co tym stwierdzeniem wniosłeś do dyskusji  :?  Odnośnie filmu - totalny debilizm.

1222615[/snapback]

 

A czego Ty sie po Grahamie spodziewałeś :lol: ... Ot kolejna niskobudźetowa produkcja :) Nie bede komentował bo nie ma czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...