Skocz do zawartości
Sol30

Pamięc do kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Ok rozumię

hahahhahahahha, ale post, ja za to nic nie ROZUMIE, gleboka wioska hahahhaha, juz nie mowie o stronie merytorycznej hahahhahahhahah, sikam za okno ze smiechu 8)

A co Ci sie udalo wysikac? Jak na sniegu to pewnie logo EB? ;) :) :twisted: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumię

hahahhahahahha, ale post, ja za to nic nie ROZUMIE, gleboka wioska hahahhaha, juz nie mowie o stronie merytorycznej hahahhahahhahah, sikam za okno ze smiechu 8)

A co Ci sie udalo wysikac? Jak na sniegu to pewnie logo EB? ;) :) :twisted: :roll:

w zwiazku z tym ze wale z 8 pietra jedyna rzecza jaka udlao mi sie uzyskac jest acid rain na przechodniow hahahahhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumię

hahahhahahahha, ale post, ja za to nic nie ROZUMIE, gleboka wioska hahahhaha, juz nie mowie o stronie merytorycznej hahahhahahhahah, sikam za okno ze smiechu 8)

A co Ci sie udalo wysikac? Jak na sniegu to pewnie logo EB? ;) :) :twisted: :roll:

w zwiazku z tym ze wale z 8 pietra jedyna rzecza jaka udlao mi sie uzyskac jest acid rain na przechodniow hahahahhaha

No to xtra mieli prysznic ;) HAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcy troche powagi kolega ma taki problem a wy sie tu smiejecie !! 

Wstyd !!

Ja mialem gorsze i sie nimi nie dzielilem z innymi...

Lepiej poczytaj forum Software i odpowiedz mi na moje pytanie.

Taki problem to nie problem to LAMERIADA

Niech gosc sobie najpierw uzyje wyszukiwarki i znajdzie testyh tej plyty, badz specyfikacje chpsetu, a nie zadaj edurnych pytan na forum w stylu Czy na moim Athlonie uda sie uruchomic pamieci SIMM EDO?

Shit to forumnie jest od tego, jest FAQ? to niech tam ewentualnie poszuka, a nie robi nam rozmieszacza, bo ja np. juz sie dzisiaj nie dam rady smiac z takich oszolomkow co do KT333 wsadzaja SDRAMy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko ! Ja sie brechcze nadal z tego kolesia :) 

 

Tak BTW to ciekawe czy mu ktos kompa wlacza czy robi to sam ?

Mysle, ze za niego robi to NASA... ;)

czlowieku on matke wola, bo w pracy wyslali ja na kurs nortona i dosa, respect!

Sadze jednak iz jest jakas in aproedura startu jego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcy troche powagi kolega ma taki problem a wy sie tu smiejecie !! 

Wstyd !!

Ja mialem gorsze i sie nimi nie dzielilem z innymi...

Lepiej poczytaj forum Software i odpowiedz mi na moje pytanie.

Taki problem to nie problem to LAMERIADA

Niech gosc sobie najpierw uzyje wyszukiwarki i znajdzie testyh tej plyty, badz specyfikacje chpsetu, a nie zadaj edurnych pytan na forum w stylu Czy na moim Athlonie uda sie uruchomic pamieci SIMM EDO?

Shit to forumnie jest od tego, jest FAQ? to niech tam ewentualnie poszuka, a nie robi nam rozmieszacza, bo ja np. juz sie dzisiaj nie dam rady smiac z takich oszolomkow co do KT333 wsadzaja SDRAMy.

spoko spoko, bez lamerow swiat o 23:40 byby szary :), nie ma to jak dobry brecht po ciezkim dniu, ale sobie juz postow nabilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha ! Za grosz szacunku ! Jestescie okropni ! 

 

A kolega z problemem niech kupi sobie komputer swiat i sie juz wiecej nie lami !

Komputer Swiat to dopiero Lamerstwo...!!! ;)

No nie mow :) Ale dla niego to i tak bedzie masterska gazeta :)

Wypasiona, ja bym tego nawet pod ublocone buty nie polozyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha ! Za grosz szacunku ! Jestescie okropni ! 

 

A kolega z problemem niech kupi sobie komputer swiat i sie juz wiecej nie lami !

Komputer Swiat to dopiero Lamerstwo...!!! ;)

No nie mow :) Ale dla niego to i tak bedzie masterska gazeta :)

zakladajac ze wyjdzie poza spis tresci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam przesadzasz :) Ale do palenia w piecu w zime w sam raz :) 

Szkoda ze to ludzie kupuja i mamy takie owoce tego !

Komputer Swiat - w dzisiejszym numerze instalujemy pamiec SDRAM do plyt na KT333 oraz Kt400. Pozdrawiamy Intel i smarujemy cholewki do gumofilcow przy pomocy Arctic Silver II. Tfu co ja pisze. ;)

:twisted:

:roll:

:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam przesadzasz :) Ale do palenia w piecu w zime w sam raz :) 

Szkoda ze to ludzie kupuja i mamy takie owoce tego !

Komputer Swiat - w dzisiejszym numerze instalujemy pamiec SDRAM do plyt na KT333 oraz Kt400. Pozdrawiamy Intel i smarujemy cholewki do gumofilcow przy pomocy Arctic Silver II. Tfu co ja pisze. ;)

:twisted:

:roll:

:) :)

to jest nic, ja znalazlem arta jak wlozyc wkladki do butow na athl xp, oraz jak sciagnac panny z netu tak zeby sie matka-admin nie zorientowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...