Skocz do zawartości
GULON

Co Wybrac Gf 6600gt Czy Fx5900xt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zmieniam teraz sprzet i nie wiem na jaka grafike sie zdecydowac GF 6600gt( PINE lub LADATEK) czy FX5900xt. O GF6600gt sluszalem rozne opinie tak samo jak o Fx5900xt. Zrobil mi sie metlik w glowie. Musicie mi pomóc i doradzic co mi lepiej bedzie sluzyc. Komputer ma mi sluzyc glownie do gier i filmow. Wiem ze te karty , które wymienilem starcza na dzień dzisejszy, ale nie chce rozbudowywac komputera przez jakis rok (mam nadzieje ze dluzej :D ).

Jesli ktos wie cos o firmie XFX PINE to tez chcialbym poznac wasza opinie o tej firmie i o jej GF 6600GT ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15636 to jest link do wersji PINE )

Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmieniam teraz sprzet i nie wiem na jaka grafike sie zdecydowac GF 6600gt( PINE lub LADATEK) czy FX5900xt. O GF6600gt sluszalem rozne opinie tak samo jak o Fx5900xt. Zrobil mi sie metlik w glowie. Musicie mi pomóc i doradzic co mi lepiej bedzie sluzyc. Komputer ma mi sluzyc glownie do gier i filmow. Wiem ze te karty , które wymienilem starcza na dzień dzisejszy, ale nie chce rozbudowywac komputera przez jakis rok (mam nadzieje ze dluzej :D ).

Jesli ktos wie cos o firmie XFX PINE to tez chcialbym poznac wasza opinie o tej firmie i o jej GF 6600GT ( 1224472[/snapback]

 

6600 gt będzie lepszym wyborem , nowsza architektura , poprawiono wydajność shaderów która była kiepska w 5900. Pełna zgodnośc z direct 9.0C, jedynie co to lekko zaniżone taktowanie pamięci w stosunku do karty pci-e, typowy zabieg marketingowy, aby sztucznie udowonić wyższość karty na pci-e nad agp. Zobacz jeszcze ten temat http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=110396, fx5900 szczególnie pod dx 9 blado wypada więc z uwagi że coraz więcej gier jest pod dx9 to wziąłbym 6600, a jeszcze lepiej radka 9800 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz gf6600gt cztery dni temu zmienilem gf5900xt na 6600gt i nie ma zadnego porownania! W kazdej nowej grze gdzie jest uzywany ps2.0 bije na glowe 5900 ponad dwa razy i wiecej, a nawet czasami tam gdzie GF5900 uzywal shadera 1.4 a gf6600gt 2.0 jest sporo szybszy! A jak sie kreci Leadtek zobacz u mnie w opisie!! Dla przykladu w Farcry gram w 1024 wszystko na full do tego wlaczone HDR i ps3.0(gra chodzi 15 - 70 fps przewaznie 35) i gra jest przynajiej rowna a tam gdzieostro pracuja shadery to jest dwa razy lepiej! (przy wlaczonym hdr)!!!!!

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...