Skocz do zawartości
wadim

Fotoradar Przekroczenie Czerwonego Światła

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli to jest tak ajk w moim miescie ze jest iles tam skrzynek a radar panowie policjanci przenosza co jakis czas na dobe to moze i w ogole niedostac . Bo stoi ten 1 z x radarow nadziany : > a reszta atrapy ... ale i tak robia swoje na tym odcinku 200 metrow: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przepis, że światło żółte ma się palić ileśtam czasu - jak się nie pali o można się kłócić. Pamiętam z Krakowa takie chamskie światłą na Nowochuckiej (tam w okolicy, gdzie się na prawko zdaje) zółte światło paliło się niecałą sekundę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi swiatłami to ciekawostka, dobrze wiedzieć :)

 

A ten co przejechał na czerwonym 500zł to powinien dostać od swojej kazdej szarej komórki, ciekawe ile by wyszło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze na forum same swietoszki co sie im nigdy nie przydazylo przejechac na czerwonym :P

 

Mi sie czasami daza jak jade szybko i mignie mi pomaranczowe a jestem jeszcze kawalek od skrzyzowania przejechac na styk choc czasami pewnie bylo to juz czerwone ... Czasami sa sytuacje kiedy lepiej jest przemknac niz gwaltownie hamowac i mysle ze kazdemu sie takie cos czasem zdazaa wiec nie robcie z siebie swietoszkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...