Skocz do zawartości
kucyk

Epox 9nda3+

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź na XS i wpisz 9nda3+. Jest tam zaledwie pare tematów, nie ma wiele przeglądania. Jak chcesz coś dokładniej to odezwij sie potem na priv.

 

Myślałem ze problem dotyczy tylko kości 512mb....

 

PS. Przez dłuższy czas mialem stabilnie 290x9 a teraz już nie mam, k.u.r.w.d.e. jak ja nienawidze tego w amd  :mur:  :mur:  :mur:

1264263[/snapback]

Adasi :) jeśli w obrazku z boku masz zdjecie swojej dziewczyny to się Jej spytaj, czy nie zechciałaby urodzić mi dziecka :) bo własnie zauważyłem, że się starzeje i pora najwyższa zadbać o potomstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk - Ty mnie znowu obrażasz !!!!!! :blink: :lol:

 

Gizmo -

1) To nie moja dziewczyna.

2) Moja dziewczyna jest znacznie ładniejsza.

3) Za takie pytanie możesz co najwyżej dostać od niej w ryj (ode mnie też...)

4) Jak chcesz szybko zadbać o potomstwo (bardzo) to idź na ulice (sporo sie tego szwęda) albo przygarnij kropka jak masz takie problemy.

5) To nie było smieszne tylko imho hamskie i do tego nie na temat.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żart czy nie, nie był smaczny ani miły, co nawyżej działający na nerwy (mi).

 

Wróćmy jednak do tematu. W ogole to asynchro będzie naprawione? Bo ja nie wiem czy moje hyny sprzedawać i brać 2x256 vitest czy nie :|

 

Może powinniśmy maila do epoxa napisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak władasz po english to czemu nie, napisz, choć pewnie nie będziesz pierwszy...  :angry:

1272218[/snapback]

Władać władam i to całkiem nieźle. Potem coś napisze. Szkoda że nie mają takiego forum jak ma OCZ. Tam to kultura można o wszystko spytać i Ci pomogą a za mailem to różnie może być.

 

W każdym razie z lekka mnie wnerwia niedziałające asynchro bo musze katować pamięci debilnym taktowaniem :mur:

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władać władam i to całkiem nieźle. Potem coś napisze. Szkoda że nie mają takiego forum jak ma OCZ. Tam to kultura można o wszystko spytać i Ci pomogą a za mailem to różnie może być.

 

W każdym razie z lekka mnie wnerwia niedziałające asynchro bo musze katować pamięci debilnym taktowaniem  :mur:

1272222[/snapback]

Dawałem już linka :

 

http://www.aoaforums.com/forum/forumdisplay.php?f=27

 

a szczególnie ten pan, który tam jednak jest nieoficjalnie i strasznie nie lubi kłopotliwych pytań o Epoxa, a ewentualne usterki nazywa "findings". Mimo to można z niego trochę wydusić raz na czas ;)

 

http://www.aoaforums.com/forum/member.php?...tposter&t=29386

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał do mnie przedwczoraj Epox, proc i ram nowy.... no i zabrałem się za testy - po niecałych dwóch dniach muszę niestety przyznać że płyta jest słaba i nie bardzo mi sie podoba :-|

 

Po pierwsze mam wersję "J" a nie "+" - różnią się stosunkowo niewiele oprócz różnych dodatków w wersji "+" no i oczywiście ceną jakieś 80 zł taniej....

 

Proc kręci się fajnie i tutaj niemam żadnych zastrzeżeń - w końcu kupowałem selekcjonowanego A64 3000+ @ 2600MHz na 1,4V i tutaj płyta okazała się jak najbardziej OK - ne dość że działa stabilnie przy takim fsb proca to jeszcze na 1,5V udało się dojechać do fsb300 czyli 2700Mhz -> bardzo satydfakcjonujące fsb jak dla mnie :)

 

No i teraz największy mankament - TRAGICZNA obsługa pamięci :angry: po prostu FATALNA :angry:

 

Pamięci to 2x 512 MB A-Data 566MHz na Samsungach Tccd (jak pewnie wszyscy wiedzą) - a teraz niespodzianka - jak kupowałem to słyszałem że różnie chodzą na różnych platformach (szczególnie słabo na P4) a pod A64 na S939 zawsze śmigały świetnie nawet przy cl2,5-3-3-8 T1 285 fsb.... myślę sobie - czemu nie - wydałem tysiaka na pamięci i co się okazuje - jedna wielka klapa :angry: maksymalne fsb przy cl2,5-3-3-8 to na tej płycie 255 :angry: cl2-2-2-5 T1 205 fsb maks :angry: nie przechodzi nawet Super Pi przy cl3-4-4-11 T2 fsb 290 :angry: jedna wielka chała :angry: - pytałem racucha i niestety wyniki są porównywalne (on nawet troche lepiej pojechał ale w końcu ma jedną kość) - więc A-Daty + Epox to jedna wielka pomyłka :angry: nie polecam tej płyty nikomu kto ma albo chce kupić A-Daty na tccd - nie chcę się wypowiadać jak inne pamięci na tccd działają bo nie testowałem ale ogólnie jestem bardzo niezadowolony i płyte raczej odsyłam - z tego co wiem to na MSI takich problemów niema

 

Więc podsumowując - płyta fajna dla wysokiego fsb proca i pamięci... klasy średnich albo takich którym nie zależy na timingach tylko fsb (powiedzmy że jeszcze ujdzie - 285 fsb 3-4-4-10 T2 przechodzi super PI) - a reszcie odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle działa z Twoimi viestami. Inni jakoś mogą robić synchro fsb 335.... właśnie na tccd.

1273944[/snapback]

fsb to ja też zrobiłem 310 - ale jakie beznadzieje timingi przy tym :angry: -> wspomniałem że do fsb jeszcze ujdzie - ale cl2,5 idzie jak krew z nosa na tej płycie <_< - zresztą wyszło takie fsb pewnie po modach i nie na vitestach tylko na gskilach albo coś w tym guście

 

PS: ty masz tccd? na ile ci poszło? zarzuć linkiem do tego 335

Edytowane przez Jarlaxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SpiderMAN:

Mam do ciebie prośbę mógłbyś podać mi zapis jaki masz w Evereście przy takim MHz dla ramu ?

 

Jak ktoś inny też ma MHz koło 254 (ja mam tyle) i ma chwilkę czasu to prosił bym o to somo co SpiderMAN-a.

 

Z góry dzięki !

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hynixy (patrz kilka postow wczesniej).

 

To ddr670 to na cl2,5 chyba. XS chwilowo nie działa, jak tylko zadziała to dam link.

Bez modów, pamięć nie pamiętam jaka.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spider albo kucyk do was pytanko , ktorego sata na plycie uzywacie i jak to jest ze sterownikami do niego ?? pamietam ze na abicie byla dyskietka ze sterami a w epoxie nie widzialem dyskietki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Feb 13 2005, 00:33-->

CYTAT(Mardok =:) @ Feb 13 2005, 00:33)
@SpiderMAN:

Mam do ciebie prośbę mógłbyś podać mi zapis jaki masz w Evereście przy takim MHz dla ramu ?

 

Jak ktoś inny też ma MHz koło 254 (ja mam tyle) i ma chwilkę czasu to prosił bym o to somo co SpiderMAN-a.

 

Z góry dzięki !

1273965[/snapback]

All right...

Dołączona grafika

1276004[/snapback]

Nie uzywam, ale czytam ze zrozumieniem... Dyskietke sobie trzeba wygenerowac z plyty instalacyjnej. Ot tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prosbe (tzn posiadaczy epoxa) mozecie sprawdzic czy wam dobrze dzialaja dzielniki 133/200 i 166/200 , jestem posiadaczem neo2 i mam wlasnie z tym problem, podobno wsie plyte na nf3 maja cos takiego.

Tnx za pomoc

Edytowane przez ezrael80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CYTUJ Z FOTAMI, pozatym to jak zadajesz pytanie nie na temat poruszony w ostatnim poscie to nie cytuj...

 

 

Jak widac u mnie all dziala bez problemu, jade na dzielniku 166, sprawdzalem takze 133 i wszystko bylo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze, kolejny co czytać nie umie. Nie chce tu nikogo obrażać ale w***** sie mozna ciągle czytając to samo. Pół topicu jest o dzelnikach a ten sie pyta.

 

Booster nie działą, kolo na xs sfajczył nim płyte. Nawet podał powód ale już nie pamiętam co on tam pisał. Przez to już nikt nie próbował wsadzać boostera na tego epoxa z tego co widziałem.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hynixy (patrz kilka postow wczesniej).

 

To ddr670 to na cl2,5 chyba. XS chwilowo nie działa, jak tylko zadziała to dam link.

Bez modów, pamięć nie pamiętam jaka.

1273969[/snapback]

Czekam na ten link ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam płytę Epox 9nda3+, wcześniej miałem 9NDA3J ale zmarła ona podobnie jak u Blade3, i niestety mam te same problemy co JArlaxe.

Mam 2*512 DDR600 A-DATA TCCD.Maksymalnie stabilnie 1:1 uzyskałem 270 przy timingach 3-4-4-10 2t co jest wnikiem raczej marnym.Powyżej tych ustawień błędy w GOLD MEMORY i SUPER pi.

Przy pracy asynchronicznej, FSB procesora 325 pamięci 270(2,5-3-3-5 1t) stabilnie zarówno w GM jak i w Super PI.

Mam w związku z tym pytanie czy winna jest płyta czy może kontroler pamięci w procesorze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...