Skocz do zawartości
kucyk

Epox 9nda3+

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem na forum jednym z niwielu posiadaczy tej oto płytki, zakładam temacik w którym będziemy sobie o niej rozmawiać :-]

 

No więc tak jak wspominałem wcześniej, zdecydowałem się na zakup w/w płytki, zachęciły mnie do tego głosy o dobrych możliwościach OC no i sama renoma firmy.

Po rozpakowaniu przesyłki moim oczom ukazało się superaśne pudełeczko, z jeszcze bardziej superaśnym wyposażeniem.

Teraz spędziłem z nią około dwóch godzinek i mogę powiedzieć coś więcej :-]

 

Co do samej konstrukcji płyty to nie mam zastrzeżeń, co do jednej sprawy - położenia socketu - mój qvc-120 ledwo tam wlazł, ale teraz świetnie dmucha na grafę i pamięci :-P I tak szykuje się do jego zmiany, ale o tym później.

 

Teraz krótko o OC - jestem całkowicie początkujący jeżeli chodzi o OC platformy 64, ale dzięki kolegom z forum dowiedziałem się już paru rzeczy, co pozwoliło mi na eksperymenty :lol:

Owoce mojej pół godzinnej zabawy macie w podpisie, myśle, że to dobry wynik jak na lamerstwo które po mnie spływa w dziedzinie OC A64, idę dokształcać się dalej, co zapewne przełoży się w wynikach <_<

 

Będę tu wraz z upływem czasu sprzędzonego z płytką dopisywał moje spostrzeżenia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kręcimy dalej...

zmieniłem bios na nowszy - w starszym jedyne mnożniki do wybrania to 8 i 9 :blink: , teraz zakres od 5 do 9 <_<

 

pogoniłem przed chwilą kompa 7x350 i wstał bez problemu, ale przy dzielniku pamięci równym 100MHz, nie wiem czemu nie wstaje na 133, 166 wybaczam, bo to kres możliwości moich pamięci...

 

będę czekał na nowy bios i ustawienie 7x350 oraz dzielnik pamięci na 133, narazie zostaje tak jak w podpisie...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kręcimy i jestem troszkę zniesmaczony

płyta nie wstaje mi na HT=2, przy FSB = 345 nie chcę wstać na dzielniku pamięci 133, tylko na 100, mam nadzieje, że poprawi to jakiś nowy bios, bo jeżeli odblokuje mi się opcja dzilnika 133 i HT=2 przy takim FSB to wtedy zaszalejemy...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle jak na poczatek, ja tez prawdopodobnie bede mial te plyte, ale do krecenie dluga droga, najpierw sie trzeba doksztalcic, a nastepnie zakupic proca, ale to dopiero kolo marca...

Krec kucyk krec... tylko nie zepsuj, czekam jak pewnie wielu innych na porady i triki zwiazane z ta plyta :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

no i byl byl sobie kucyk...

 

[']

 

szkoda, fajny byl kolega

1237923[/snapback]

młahahahahahaha

a mama mówiła- nie bawdzie się dzieci wysokim HT :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze chlopaki, odpalilem wlasnie 9NDA3+ narazie sie oswajam... 9x270 HTT 3x :D, o reszcie pozniej, ale mam problem, bo nie moe ustawic odczytu wszystkich napiec w MBM5, moze mi ktos kto uzywa tego programu podeslac go spakowanego rarem czy jakim zipem na maila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjjjjjjjjj

nic nie zepsułem :-P

poprostu dopiero teraz wytrzeźwiałem po powrocie z Zakopanego :-P

 

co do płytki to lux i gites, czekam na nowe biosy B) które pozwolą mi na jeszcze więcej :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi, pisałem już wcześniej jak mi się odpala a jak nie, są małe problemy przy niektórych ustawieniach, gdzie teoretycznie powinno wszystko wstać, narazie czekam na kolejne wersje biosów, które poprawią te błędy i gdzie do cholery jest mnożnik 10? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...