Skocz do zawartości
kucyk

Epox 9nda3+

Rekomendowane odpowiedzi

....

 

@ SpiderMAN :

Mógłbyś machnąć 3D2001SE przy procku 9x275 i 9x300, dla odpowiednio HTx4 i HTx3? Jak z ramkami przy 275?

1251867[/snapback]

Moglbys, postaram sie zrobic jeszcze przed wyjsciem do roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśńie przez takich jak Ty musiałem kupić BOX !! ... teraz qumasz  :lol:

1251951[/snapback]

<_<

też kupiłem BOXa :D

 

BTW wywaliłem wiatrak z mostka z płyty, boshee jak to [ciach!]o hałasowało :mur:

teraz jest cisza B) temperatura radiatora z mostka jest malutka, do tego dmucha na mostek wentyl zalmana z grafy więc się nie boje :-P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam syncro teraz... Ale HTT 4x mi sie nie uruchamia przy 275 :P

 

Dołączona grafika

http://realitynet.mod4.us/spider/A64oc3.jpg

 

Max co moje hynie na przyzwoitych timingach daly rade, to 275MHz, wyzej sie nie oplaca, bo jest znacznie wolniej :P

 

3DMark2001SE -> http://service.futuremark.com/compare?2k1=8405844

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przyjechały

2x CBBHD 0449GPGW

...

 

dziś w nocy kręcenie  :D

1252248[/snapback]

 

Mam tego CPU - zobaczę co jest warty jak DFI dorwę ... widzialem w sieci 2 wyniki:

 

2700MHz 1.6V

 

2830MHz 1.7V

 

Nie wiem czy to było full stable ... myśle że 2600MHz pociągnę spokojnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3200+ box 0450 z koncokwa PAW i jest shitowy moim zdaniem, musze mu dac 1.6 zeby 2.45 pchnal :/

 

ile macie stopni na tym takim 2.6 , bo mi sie cos wydaje ze mam dosyc duzo .... 50C full load 1.61V , na WC :mur:

raportowane przez Motherboard monitora. na chlodnicy Wiatraki na minimum.

Edytowane przez ezrael80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cos malo miarodajne to jest, bo jak wylacze zrodlo obciazenia zeby Proc z 100% na 0%, to w ciagu 2s(interwal MB5) temperatura spada mi z 50C na 40C :/ , wiec chyba nie ma sie co stresowac za bardzo.

 

Mam zamontowana Diode od aerogata'a przyklejana pod blokiem, dotykajaca proca i dla porownania, jak MB5 daje 50C to diodka daje ~43 - 45.

Co wydaje mi sie zblizone do temperatury jaka poszukujemy.

 

Bo z tego co wiem to tempertatura raportowana przez MB5 idzie prosto z rdzenia dlatego takie masakrystyczne temperatury sa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niekoniecznie, sztuka sztuce nierowna, pozatym moj sie uruchamia na nizszym napieciu nawet i do 2.6 tyle ze nie jest stabily w super pi (windows na pierwsze odczucie chodzil niezle).

 

moze cos przeoczylem, napewno predzej czy pozniej wyjdzie.

 

Moze to problem z pamieciami, bo jestem w trakcie przepalania...

Edytowane przez ezrael80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh poczekam aż mi mobo przyjdzie to sprawdzę, bo takie moje gdybanie nie ma sensu. A teraz pewnie trochę lamersko zapytam ale nigdy nie miałem jeszcze A64 wy pasta całego go smarujecie ? Zdaje mi się że tak ale wole się upewnić niż coś zje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem ;) To jak już się „ośmieszam” to na całego ;) Są jakieś przeciwwskazania co do pasty typu AS5, czyli co prąd przewodzi ? Zanim ktoś mnie zbeszta za takie pytania to powiem że wpakowałem całą moją kasę w nowy sprzęt i po prostu najnormalniej w świecie się bojem o niego ! Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cos malo miarodajne to jest, bo jak wylacze zrodlo obciazenia zeby Proc z 100% na 0%,  to w ciagu 2s(interwal MB5) temperatura spada mi z 50C na 40C :/  , wiec chyba nie ma sie co stresowac za bardzo.

 

Mam zamontowana Diode od aerogata'a przyklejana pod blokiem, dotykajaca proca i dla porownania, jak MB5 daje 50C to diodka daje ~43 - 45.

Co wydaje mi sie zblizone do temperatury jaka poszukujemy.

 

Bo z tego co wiem to tempertatura raportowana przez MB5 idzie prosto z rdzenia dlatego takie masakrystyczne temperatury sa....

1252607[/snapback]

No zgadza sie... ja tez przykleilem z boku czujnik od Aerogate II i ten pokazuje 43-46 podczas ciezkich obliczen :P, ale stresuje mnie temp Full Load prawie 70C :P pod MBM :P

EPoX mogly poprawic w koncu ten bios :P

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam, przyjadą wersje OEM  B)

1251915[/snapback]

on kupil boxa zeby nikt przy nim wczesniej nie grzebal (zeby byl naprwde przypadkowy)

 

:-)

 

ale i na to sa sposoby...

Edytowane przez rapra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina biosu!. Tylko jakoś tam inaczej czyta te temperatury, tak samo jest na 8rda+. Dajcie sobie wiatrak na socketa to zobaczycie jak poleci tempa w dół.

1253537[/snapback]

To co olac to? :P Wierzyc czujce z Aerogate II?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, testing zakończony...

zmieniam proca :D

 

przesiadam się na;

CBBHD 0449GPGW

bo;

Dołączona grafika

 

 

dziękuje, Pan Krzysiu Jerzyna ze Szczecina... :D

 

 

CBBHD 0450VPAW - odpadł na starcie przy 2700 więc nie pytajcie co i jak bo nawet go nie testowałem, siedział w płycie z 4 minuty B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ramkami mam problem, nie wstają mi na 133 przez ten zakichany bios, muszę wgrać ten od Ciebie, bo ramki lecą narazie na 17x MHz :mur:

i dlaczego nie wstaje na HT=2? Sprawdź u siebie jak możesz...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kucyk :

 

To HTT 340Mhz to x3? Pisałeś, że przy 2 nie wstaje, ale pytam tak na wszelki wypadek. ;)

Po prostu oczytałem się recek w sieci na amerykańskich, niemieckich i cholera wie jakich vortalach i goście nie potrafili wydusić z tej płyty ponad 300 :lol:

a tutaj proszę, proszę, takie wyniki :D

 

Najnowsze biosy są zawsze na stronie światowej *.com.tw - inne mają spooory poślizg z aktualizacją ;)

Edytowane przez MietmaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...