Skocz do zawartości
GULON

Co Myslicie O Gigabyte Ga K8nf-939 Nforce4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowalem sie na zakup plyty glównej z PCi-E i wybralem ten model mobo co w temacie (cena mnie sklonila:D ). Oto link do tej plyty glownej abyscie mogli sie lepiej zapoznac co to jest :D http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15512 . Fajnie by tez bylo gdyby posadacze takiej plyty sie wypowiedzieli :rolleyes:

czekam na odpowiedzi i z gory serdeczne dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem... nie taki gigabyte slaby jak go pisza... po A na stetrach na benchamrku jedne gosc wyciagnal na nim najwiecej czyli z 3+ amd64 1750 wyciagnal... a na abitach ktore tak chwala tylko 2450 .... bierz go i sie nie zastanawiaj jak nie masz wiecje kasy jak ja.. we wtorek bede go mial to napisze co z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tę Mobo i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony jak na płytę z tego przedziału cenowego , wszystko smiga jak cacy , mam ją dopiero 4 dni więc jeszcze jej nie testowałem na max ;) , ale pierwsze wrażenie super!

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem gdzies(chyba na sklep.ocm.pl ) ze ta plyta ma dual chanel i jakos nie badzo mi sie wydaje zeby to bylo prawda. Chce zaciagnac jezyka u specjalitow :D jesli ktos cos wie na ten taemat to prosilbym o odp

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie sama w sobie plyta nie ma DualDDR. Kontroler pamieci jest w procesorze i to od niego zalezy czy jest Dual czy nie.

Plyta potreafi pracowac z procesorami, ktore posiadaja obsluge pamieci w trybie 128bit-tak brzmi prawidlowo sformulowana odpowiedz.

 

Ja juz zamowilem... nie taki gigabyte slaby jak go pisza... po A na stetrach na benchamrku jedne gosc wyciagnal na nim najwiecej czyli z 3+ amd64 1750 wyciagnal... a na abitach ktore tak chwala tylko 2450 .... bierz go i sie nie zastanawiaj jak nie masz wiecje kasy jak ja.. we wtorek bede go mial to napisze co z nim :)

1227204[/snapback]

O co chodzi? Ja widze jakis belkot bez skladu i wartosci merytorycznych.,

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tą płyte i jezeli oczekujesz stabilnej pracy,niskiej ceny i nie wygorowane OC to kupuj ją .Jezeli cuś wiecej bedziesz chciał wycisnąć z procka lub pamieci to poczekaj na DFI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem... nie taki gigabyte slaby jak go pisza... po A na stetrach na benchamrku jedne gosc wyciagnal na nim najwiecej czyli z 3+ amd64 1750 wyciagnal... a na abitach ktore tak chwala tylko 2450 .... bierz go i sie nie zastanawiaj jak nie masz wiecje kasy jak ja.. we wtorek bede go mial to napisze co z nim :)

1227204[/snapback]

:D :D :D ja tez nie wiem oco chodzim w tej wypowiedzi :D moze venepl by nam wytlumaczyl bo nie mozna sie polapac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...