Skocz do zawartości
misio311

Mój Sofcik Panelik (jestem Nowy Na Forum, Witam)

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek cześć wszystkim :) :)

 

 

Zrobiłem sobie taki skromny panelik bo denerwował mnie chałas wiatraków !

Panel narazie steruje jednym wiatrakiem :) ale z czasem podłoncze drugi.

DZIAŁANIE MOJEGO PANELU JEST DOSYĆ PROSTE I KAŻDY MOŻĘ GO SOBIE ZROBIĆ:)

Zamontowałem przełączniki 3 pozycyjne pozycja w górę do diody czerwonej daje napięcie na wiatrak o wielkości 12 v a pozycja w dół do zielonej diody daje napięcie 5 v wiatrak wtedy wolniej chodzi i jest prawie niesłyszalny:)

 

 

Proszę bez ostrej krytyki hehehe

Tu zobaczysz MOJ PANEL !

 

AA i jeszcze FAJNY BAJER wymyśliłem :D hehe nad flopem wstawiłem sobie diodę UV i podłonczyłem ją tak żeby mrugała podczas pracy dysku :) FLOPA obkleiłem folią świecącą na pomarańczowo pod wpływem światła UV :) i naprawde fajny efekt:)

 

 

POZDRAWIAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydaje sie autorowi

nastepnym razem na pewno zrobisz cos o wiele lepszego ;]

Np. snopowiazałke :D podlaczana pod LPT :P (only joke) :) tez uwazamze to ty powinienes byc zadowolony z wynalazku i najwazniejsze poczytales forum i sam zrobiles a nie jak wiekszosc nowych userow w tej chwili cytuje "sory ale jak mam zrobic to to czy tamto" , "czy do wyciecia dziury w budzie wystarczy srubokret ??"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. snopowiazałke :D podlaczana pod LPT :P (only joke) :) tez uwazamze to ty powinienes byc zadowolony z wynalazku i najwazniejsze poczytales forum i sam zrobiles a nie jak wiekszosc nowych userow w tej chwili cytuje "sory ale jak mam zrobic to to czy tamto" , "czy do wyciecia dziury w budzie wystarczy srubokret ??"

1227528[/snapback]

wiesz..

na swiecie sa ludzie bardziej samodzielni i mniej samodzielni ktorzy sami niczego nie potrafia dlatego takie tematy :>

tutaj kolega reprezentuje postawe samodzielna ;] wzial sie sam do roboty, zobaczyl co i jak, zapewne poeksperymentowal i wyciagnal odpowiednie wnioski a nastepnie sam zrobil panel, nauczyl sie wiele i przy okazji ma satysfakcje

niektorzy poczatkujacy maja po prostu jakas plytke w czaszce i sami niczego nie zrobia dopoki za raczke sie ich nie poprowadzi, no ale na to juz nic nie poradzimy...niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy mod nie jest źle, ale zamiast tych przełączników ja bym proponował Potencjometry jakieś. A jak już chcesz zostać przy tych przełącznikach to wymień je na jakiej "ładniejsze" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. jak dla mnie to 'za mało' zdjęć obrazujących sposób ułozenia palca na przełączniku... :lol: żeby mógł wydać werdykt :D

 

i wstawie sobie dodatkowe wejścia usb !

yyy.. to nieprawdopodobne.. to co pan mówi :) ... nie żebym szydził.. ale z wykrzyknikiem powiedziane.. jakby to była rzecz conajmniej żadko spotykana :).. powodziana zycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. jak dla mnie to 'za mało' zdjęć obrazujących sposób ułozenia palca na przełączniku... :lol: żeby mógł wydać werdykt :D

yyy.. to nieprawdopodobne.. to co pan mówi :) ... nie żebym szydził.. ale z wykrzyknikiem powiedziane.. jakby to była rzecz conajmniej żadko spotykana :).. powodziana zycze ;)

1230686[/snapback]

:) jestem za mlłody by mówić na mnie pan hehe mam 14 lat:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy ja byłem młody i piekny :D... to o modingu chyba nikt jeszcze nie słyszał... był to czas gry telewizyjnej terminator t1000 oraz komodora.. rip.. C64 :)

 

jeśli chodzi o tego "pana" - to był cytat z kabaretu (juzka ucho).. no ale jestes za młody zeby to wiedziec :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...