Skocz do zawartości
ziomal155

Odzyskiwanie Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam prblem śćiągnołem coś z neta rozpakwałem chciałem usunąć archiwum a usunołem też folder program r-undelete widzi plik i jeszcze jakiśrogram go widzi te darmowe go nie widzą ale te co go widzą mają ograniczenie <64KB może ktoś ma chwilowe lekarstwo na r-undelete ale chwilowe potem program usuwam a może ktoś zna inny program i poprosze też krótką instrukcję jak używać tego programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EasyRecovery

FilerecoveryProfessional

FileScavenger

Spróbuj nimi. Nie pracuj dalej (nigdy) na dysku, z ktorego straciłeś dane, masz wtedy duuuzo mniejsze szanse na ich odzyskanie. Którys z tych programów zainstaluj na innym dysku i dopiero wtedy zapodaj odzyskiwanie ze swego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GetDataBack ściągnij z netu zainstaluj na innym dysku lub innej partycji, potem każ przeszukać partycję na której wykasowałeś dane i cały czas klikaj next. Program najpierw przeszukuje dysk potem jeszcze raz miesza i nakońcu wyświetla zawartość. Wersja darmowa nie pozwala odzyskać tego programu i zapisać w innym miejscu lub przywrócić ale możesz kliksając na plik exe uruchomić utracony program. Powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taki problem...Stracilem wszystkie dane z jednej partycji poprzez wcisniecie klawisza delete w Suse(Shift+Delete)....

 

Szukam jakiegos programiku do odzyskiwania danych pod linuxa. Narazie znalazlem:

 

dd_recouvery - - niestety tylko pomaga skopiowac pliczki

gpart - - zrekonstruuje ci tablica partycji....

unrm -- odzyska skasowane dane lecz tylko z partycji ext2

 

A ja stracilem dane z partycji FAT32....

 

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o GetDataBack nie wiem czy widzi coś z Linuksa. Na ich stronie znajdziesz program dla fat32 i drugi dla NTFS. Jeszcze jeden "myk" ja straciłem dane (zdjęcia i pliki word i exel) w darmowym programie odzyskałem je. Kiedy wyświetli tobie utracone katalogi i pliki muszisz pojedynczo plik do odzyskania zaznaczyć i wskazać w jakim programie ma być otwarty, np. zdjęcia otwierałem ACDSee a potem zapisz na innym dysku i tak po kolei każdy plik. Analogicznie pliki Worda w Wordzie itd. Dużo pracy ale się udało. Niestety nie udało mi sie odzyskać filmów i zapisów z gier, ale pracuję nad tym. Dużo roboty bo straciem całą partycję 80GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci powiem socid, ze ten programik GetDataBack strasznie wydluzy czas odzyskiwania tych danych!!Jestem przerazony iloscia roboty...Kurcze, trudno bedzie ze znalezieniem dobrego programiku do odzyskiwania danych.

 

No, ale cala wiecznosc przed nami!!

 

jak cos znajde to szybko powiadomie o tym na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cala masa programikow do odzyskiwania danych z dysku twarde go cz z cd-romu...Wszystkie, ktore tu opisze dzialaja tylko w systemie linux i sa calkowicie za darmo.

 

urnm - odzyskuje dane z partycji ext2

dd_rescue - odzyskuje dane z cd-romow

part/gpart - dziala jak Partition Magic

photorec - odzyskuje zdjecia zapisane w formacie *jpg ora *.mov z FATA jak i ext2

testdisk - odzykuje tablice partucji itp. z Fata jak i EXT2

 

Niestety nie wiem jak odzyskac dane z dane pod linuxem z partycji FAT32, ale partycja nie zostala usunieta...istnieje tylko dane zostaly skasowane...Mam nadzieje, ze potrafi to robic gpart ale mam cholerne problemy z jego instalacja...

 

Moze ktos ma jakis pomsyl jak to zrobic programikiem part?Zapoda jakas skladnia?

 

Interesuje mnie odzyskanie pliczkow *.doc, *.psd oraz ewentualnie *.avi

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...