Skocz do zawartości
Patrox

Asus P5gd2 Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płytę taką jak w opisie i wszystko jest ok dopóki nic nie podkręcę?A po to własnie kupiłem takie podzespoły a nie inne. Jak podkręcę szynę na płycie nawet o 2 mhz do 202fsb do jak zapiszę ustawienia i ponownie zrestartuję to komp sie się wyłącza na 2-3 sekundy po czym normalnie wstaje.To samo dzieje się jak dam w windowsie uruchom ponownie.Dzieje sie tylko tak przy podkreceniu.Jak wszystko jest w defaucie to jest ok?Myślicie że jakieś kolejne biosy załatwią ten problem?Pozatym jak jest podkręcony proc co jakiś czas pokazuje mi się na samym początku ekranu overclocking failed i restartują sie ustawienia biosu.I pyta czy zmienić ustawienia ponownie czy F2 dać default?Pomózcie bo nawet nie mogę oddać na gwarancję bo co powiem, płyta się nie kręci?????Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja a raczej mój kolega ma jeszcze lepszy wałek.

Ma on Asusa P5GD2 i kręciłem u niego prescotta z 2,8 na 3,5 GHz,

wszystko jest stable i wszystko się włącza ale jak dostanie troche do liczenia (np prime lub jakiś Mark)

to mobo obniża FSB do tego stopnia puki się komp nie zwiesi ( z 250 FSB do około 10 FSB).

 

A jak włącze system AI NOS to jest zupełnie odwrotnie (z 2,8 idzie na 3,4 czyli tak powinno być).

 

Przełaczałem w biosie co się dało i to po kilka razy i zawsze jest to samo, może wie ktoś

co jest nie tak z tą bomo, a może ja coś robie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja a raczej mój kolega ma jeszcze lepszy wałek.

Ma on Asusa P5GD2 i kręciłem u niego prescotta z 2,8 na 3,5 GHz,

wszystko jest stable i wszystko się włącza ale jak dostanie troche do liczenia (np prime lub jakiś Mark)

to mobo obniża FSB do tego stopnia puki się komp nie zwiesi ( z 250 FSB do około 10 FSB).

 

A jak włącze system AI NOS to jest zupełnie odwrotnie (z 2,8 idzie na 3,4 czyli tak powinno być).

 

Przełaczałem w biosie co się dało i to po kilka razy i zawsze jest to samo, może wie ktoś

co jest nie tak z tą bomo, a może ja coś robie źle.

1302371[/snapback]

 

Ja w ogóle nie instalowałem ai bostera!!A co do obniżania to jeszcze tak nie miałem. Miałem za to zwisy podczas instalacji win xp na 34 minutach!!Pozatym wyszedł nowy biosik do ASUSA,wgraj to może pomoże.Pozxdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...