Skocz do zawartości
dszywala

Slk5(i)? Co Innego Z Mp3?

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuję rady :]

Czy Sl45i będzie dobrym wyborem?

Gdzie można kupić taki telefon w idealnym stanie lub NOWY......?

 

Co ewentualnie możecie polecić z Mp3???

 

Tylko nie mokia 5510 :-P ona odpada.

 

 

słyszałem że jakiś NEC e 313 chyba ma mp3....

 

 

pozdro i THX a pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SL45i i uwazam, ze byl to swietny telefon. Byl, bo na dzisiejsze czasy sie nie nadaje. Brak kolorowego wyswietlacza robi go zabytkowym. Nie mniej jednak w czasach, gdy wyszedl byl super telefonem i pod niektorymi wzgledami nadal jest niedoscigniony.

Chodzi mi miedzy innymi o Java ktorej czasami brakuje w nowych telefonach (co jest conajmniej glupota), IrDA ktora o dziwo wspolpracuje z nowymi telefonami (z C65 na pewno, innych nie sprawdzalem) oraz 32MB pamieci na MMC rozszerzane do 128MB lub moze i wiecej (nie wiem), podczas gdy niektore nowiutkie telefony z aparatami i/lub mp3 rozsmieszaja mnie pojemnoscia w stylu 4-9MB (na aparat) oraz np 41MB (na mp3) - wbudowana i bez mozliwosci rozszerzenia - po prostu zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SL45i i uwazam, ze byl to swietny telefon. Byl, bo na dzisiejsze czasy sie nie nadaje. Brak kolorowego wyswietlacza robi go zabytkowym. Nie mniej jednak w czasach, gdy wyszedl byl super telefonem i pod niektorymi wzgledami nadal jest niedoscigniony.

Chodzi mi miedzy innymi o Java ktorej czasami brakuje w nowych telefonach (co jest conajmniej glupota), IrDA ktora o dziwo wspolpracuje z nowymi telefonami (z C65 na pewno, innych nie sprawdzalem) oraz 32MB pamieci na MMC rozszerzane do 128MB lub moze i wiecej (nie wiem), podczas gdy niektore nowiutkie telefony z aparatami i/lub mp3 rozsmieszaja mnie pojemnoscia w stylu 4-9MB (na aparat) oraz np 41MB (na mp3)  - wbudowana i bez mozliwosci rozszerzenia - po prostu zenada.

1229687[/snapback]

wiesz miałem już kilka telefonów z kolorówym wyświetlaczem i moge powiedzieć z własnego doświadczenia, że to tylko bajer który podoba się na krótko.

no chyba że ktoś uzywa telefonu jako aparatu cyfrowego i koniecznie chce oglądac sobie fotki na ekranie 120 poxeli......

 

 

Teraz kupuję telefon który faktycznie spełni moje wymagania i będzie praktyczny.

SL45 jest dośc zgrabny, zasięg OK do tego odtwearzacz MP3 z którego na 1005 będe kożystał.

 

Chciałem tylko sobie porównac z jakims innym telefonem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam ten telefon, sam uzywam go juz jakies 6 mieisecy i sprawuje sie dobrze, raz musialem go otwierac zeby przeczyscic styki od klawiatury, ale teraz smiga jak zyleta, do tego mam 128 mb karte + czytnik, pakuje na nia okolo 50 mp3, skompresowane oczywiscie, jakosc dziweku - wystarczajaca do zwyklego sluchania w autobusie, ponadto java, i mnostwo midletow na ten telefon, malo tego, jest rowniez mnostow patchy ktore mozna wgrac i jecze bardziej udoskonalic ten cud techniki :) Polecam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

sl45i to dobry wybór. mam takowy, do niego 128 MB karta, czytnik kart, zmienine podświetlenie na niebieski i ani myślę o innych fonach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

po pierwsze komisy ale tylko dobre, a po drugie allegro. ja mam swojego z allegro i był w stanie 4,5 a więc spoczko. można wyrwać na prawdę dobre sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...