Skocz do zawartości
stolec

Router Wlan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam neta dostarczanego drogą radiową, potrzebuje go podzielić na 2 kompy (LAN) i chciałem zapytać czy nie zna ktoś jakiegoś routera który byłby w stanie sprostać temu zadaniu, przydałoby się żeby dało się zmienić mu mac'a (bo niestety filtrowanie na serwerze jest włączone :angry: )

 

 

PS nie piszcie o udostępnieniu połączenia bo potrzebuje niezależny dostęp z każdego kompa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się to zrobić, kwestia tylko ja sam pisałes w odpowiednim urządzeniu. Przejrzyj dokładnie ofertę D-linka. Oferuje on mnóstwo urządzeń sieci bezprzewodowych.

 

Ja znalazłem takie cudo http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10950# , ale czy będzie ono działać w twoim przypadku, to nie mam 100% pewności. To urzadzonko łapało by neta przez antene, następnie do wtyczki RJ-45 podłączyłbyś switcha, a do switcha kompy.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdemówiąc myślałem o takim rozwiązaniu ale zastanawiałem się czy nie dało by się zastąpić tego jednym urządzeniem

1232136[/snapback]

 

Napewno by się dało, trzeba tylko takie znaleźć, o ile takie jest (wydaje mi się że powinno być :wink: )

 

Szuakaj jakiegoś "dziwoląga", który będzie "konwersował" sygnał radiowy na "zwykły" i posiadał wbudowany switch/router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się to zrobić, kwestia tylko ja sam pisałes w odpowiednim urządzeniu. Przejrzyj dokładnie ofertę D-linka. Oferuje on mnóstwo urządzeń sieci bezprzewodowych.

 

Ja znalazłem takie cudo 1231946[/snapback]

Dowiedziałem się że mój provider tak właśnie robi przy dzieleniu na kilka kompów (switch + AP) i chyba skusze się na to rozwiązanie. Ale dzięki za pomoc tak czy inaczej.

Edytowane przez stolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...