Skocz do zawartości
Kyo

Problem Z Karta 9550xt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszsytkich ja tu z pomoca do was a mianowicie zakupilem se Radeon 9550XT wczesniej mialem 9200SE

i jak wchodze w gierke pogram se to mi sie monitor wylancza potem wlancza ale bez obrazu

ale slychac ze gra dziala i ze moche w niej chodzic itp ale bez obrazu :/ coraz czesciej tak mam

karta nie podkrecana. Sterowniki sprawdzalem i omegi i calysata na obu tak samo sie dzieje :/

 

moj sprzEd

Barton 2500

Msi K7N2 Delta ILSR

DDR 256/266mhz

zasilacz 300 watts 230 volt

Dysk 60gb

 

moze wiecie jak to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje sprawdzic organoleptycznie czy malenstwo sie nie grzeje zbytnio. moze vpu-recover sie co chwila zalacza i dlatego masz taki problem. ale z drugiej strony mowisz ze masz nie krecona... radiator dobrze przylega? wiatrak sie kreci? kostki nie parza w lapy? grasz przy otwartej czy zamknietej budzie? i na jakich driverach smigasz? moze zainstaluj nove cat'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatrak sie kreci a karta zimna :] nowe stery tez mialem tez tak bylo wzsystko przylega jak trzeba tera ostatnio mialem tak jak w pegazusie wylonczyl mi sie monitor wlonczyl zwiesil sie komp i na ekranie po przstawiane obrazy z gry;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jednak nie zasilasz bo kumepl przyszedl do mnie z 9800pro i chodzil normalnie ;/ w grach wiec to moze byc cos z wada konstrukcyjna karty czy co? :(

1230903[/snapback]

to moze pojdziesz do kumpla z ta grafa i tam zdiagnozujecie? z innych szybkich pomyslow przychodza mi tylko stery do mobo najnowsze + update biosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym mio to obstawaił ze masz za słaby zasilacz pożycz od kogoś mocniejszy i sprawdz,

a próbowałeś zmniejszać taktowania i odpalic jakąś gre zobacz co się stanie.

 

ja na twoim miejscu zrobił bym jeszcze format c i postawił system od nowa, mimo że karty tego samego producenta ale podobno czasami radony się gryzą.........

 

a a 3dmarki ci chodzą?

 

a mówisz ze karta zimna to znaczy radiator czy tył karty?

 

 

jezeli nic nie pomoze to chyba pozostaje tylko oddać ją na gwarancje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d mark 2001 mi chodzi z tylu na karcie jest lekko ciepla a tam gdzie radiatory i wentylator jest chlodno wziolem kumpla 350watts zasilacz i to samo a w gra ktora prubuje zekomo grac to Sacred jak sie wlancza to reklama nvidi jest hehe moze przez to:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d mark 2001 mi chodzi z tylu na karcie jest lekko ciepla a tam gdzie radiatory i wentylator jest chlodno wziolem kumpla 350watts zasilacz i to samo a w gra ktora prubuje zekomo grac to Sacred jak sie wlancza to reklama nvidi jest hehe moze przez to:P

1231192[/snapback]

Pewnie tak :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylkow tej grze? :)

 

jeżeli tylkow niej to najwyzej sobie ja odpuścisz :)

 

jak możesz to odpal jeszcze 3dmarka 2003

 

 

w tą gre grałem ale na geforce 4 ti na radku nie próbowałem, może wystarczy ściagniąć jakiegoś patha do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma takiego :/ heh zeby nie bylo w przyszlosci wojny nVidi z ATI ze jak jedni sponsoruja gre to na drugich ona nie chodzi:P chamowa by byla;] ta na innych tak nie mam[QUOT

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: jeżeli okarze się to prawdą to ^*&&^*^&*&^ nvidie

 

 

a twój monitor czasme moze nie obsługuje takiej rozdzielczosci lub odswiezania jakie masz ustawione :???: :???:

 

 

 

zaraz znajde to gre u siebie i ją zainstaluje i zobaczymy czy będzie działać.........

Edytowane przez zimny1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh to znow ja

 

myslalem jedynie ze to moja gra jest skopana (Sacred) ze mnie tak wywala

 

i tera znow sciągnolem Knights fo the temple ucieszony widze reklame nVidi( -_- ) no gram zaejbista

ii monitor off potem on i bez obrazu -_- ehhhhhhhhhhhhh ludzie doradzcie co mam wrescie zrobic oddac ja na gwarancje?:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tera znow sciągnolem Knights fo the temple ucieszony widze reklame nVidi( -_- )  no gram zaejbista

ii  monitor off potem on i bez obrazu -_- ehhhhhhhhhhhhh ludzie doradzcie co mam wrescie zrobic  oddac ja na gwarancje?:(((

1239437[/snapback]

Skad Ty "sciagasz" te gry? Moze Twoja karta jest calkiem w porzadku, a gry sa winne? Bo skoro je "sciagasz"... cokolwiek to ma oznaczac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...