Skocz do zawartości
The_Structor

Strona Www Mojego Kierunku

Rekomendowane odpowiedzi

http://student.uci.agh.edu.pl/~jmachaj/IS/ - tymczasowy adres

 

Jest zapotrzebowanie na taka strone, w sumie podjalem sie z kolega, na razie pisze sobie sam szkielet w ktorym zagniezdze php. Wiec chodzi mi o sam wyglad. Logo jest tymczasowe - zupelnie nie znam sie na tworzeniu grafiki, wiec stworzylem cos na szybko ;] i chyba nie bardzo to pasuje.

Ma to byc strona na ktorej beda umieszczane materialy i informacje dotyczace uczelni i kierunku....

Prosze o wszelkie sugestie i uwagi (nie bac sie, cos sie nie podoba, to na chama opierdzielac) przydadza sie w trakcie tworzenia. Z gory thx.

 

Wiem ze ta tablica sluzy czemu innemu, ale jakos nie moglem znalezc nic pokrewnego ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

jak jeszcze troche popracujesz nad tą stronką, to naprawde będzie dobra

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Bedzie krytyka :)

To nie jest strona komercyjna, a wyglada lepiej niz niejedna z nich. Do kolorystyki sie nie przyczepie, tak samo do layoutu. Wszystko przejrzyscie, i na miejscu.

Moze tylko dodajcie do bannerka logo wydzialu (jak wydzial nie ma to niech sobie zrobi :P ). I to bedzie chyba wszystko co mam do powiedzenia.

A i jeszcze zapytam- to jest oficjalna czy nieoficjalna strona? Bo w czesci "materialy" jest taki fikusny link "sciagi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak: szablon jest baaardzo oki

"przyciski" są tak małe że musiałem patrzeć na pasek stanu, żeby zobaczyć do jakiej strony jest to odnośnik

widać że od 22 stycznia nic sie nie zmieniło

logo: osoooochozzzziiiiiiiiiiiii????? jak ktoś przypadkowo wejdzie na tą strone to nie sqma o co biega tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...