Skocz do zawartości
Techu

Sterowiniki Nvidia Vs Sterowniki Realtek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pownienem taki temat zkaldac ale mam problem kupilem sobie glosniki T5900. Mam plyte AN7 z soundstormem i kodek alc658 i mam nastepujacy problem mianowcie po instalacji sterow nvidii dajac ustawienia glosnikow 5.1 (Dolby Digital) za zadna cholere niechce grac kanal centralny mysalem na poczatku ze nie wiem moze tak jest :P ale test glosnikow co jest w sterach pokazuje all oki wszystkie graja . Z ciekawosci zainstalowalem kodeki realteka i co sie okazalo ze wszystkie kanaly graja nawet w winampie podczas ogldania filmow wiec nie wiem oco chodzi z ta nvidia:/ glosniki sa na bank dobrze podlaczone a centralny jak nei gral tak nie gra. Prosze o pomoc

PS plyta posiada mGuru i program sterujacy audioeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

jeżeli chodzi o ss na sterach nvidii to normalne, że centralny nie działa-będzie chodził tylko z filmami na dvd kodowanymi 5.1. na sterach od realteca chodzą all ale zapewniam cię, że lepiej jest uzywać sterów nvidii ponieważ tylko na nich ss jest wykorzystywany optymalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm dalem z opoznieniem bo najlepiej brzmia basy na t5900 klon to jakis taki tylko wysokie i srednie tony slychac a zaden to tylko przednei graja

W ogole udalo mi sie centralnego uruchomic poszukalem po necie i znalazelem informacje o tym i jest zjefajnie!! juz all 5 dzialaja i co najwazniejsze dolby dziala !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...