Skocz do zawartości
epol

Bezprzewodowa Klawiatura I Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

wczoraj wpadl mi w rece KS. Byl tam test klawiatur i juz za 90zl mozna dostac przyzwoita bezprzewodowa klawe i mysz optyczna. Chodzi mi dokladnie o model iBOX Wireless Explorer Set Nautilus. Ma ktos go lub mial z nim do czynienia? Czy jest wart tych 90zl?

A moze polecacie jakis inny niedrogi zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci cos od siebie.

Mialem do czynienia z takim zestawem bezprzewodowym za podobna cene.

I szczerze odradzam cos takiego.

Marna jakosc wykonania i do tego straszne zaklocenia powoduja ze praca nie jest komfortowa na takim zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie polecał bym Ci. Zestawy poniżej 150 zł. bezprzewodowe są tragiczne. Bardzo czesto są zakłucenia. Sam miałem coś podobnego i np. w grach chodziło to tragicznie bo po porstu najpierw klawitura przesyłała fale a topiero potem mysz więc reakcja to była np. 5 sekund. więc tragedia ...

 

Dołuż i kup coś lepszego ...

np. Logitech zestaw Cordless Desktop EX 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, tez tak myslalem. No dobra mam troche wieksze fundusze, wiec co powiecie na to:

 

1) Logitech Cordless Desktop Optical Black OEM ~179zl

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8696

 

2) Logitech Cordless Internet Pro Desktop Black OEM ~147zl

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14879

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno sa to o niebo lepsze zestawy od tego za 90zl, chociaz dalej bym sie nad tym dobrze zastanowil... jak jestes cierpliwy to doskladaj jeszcze i kup sobie ten zestawik noo ale cena jest tez duuuzo wyzsza ale sprzet z pierwszej ligi ;) Chcialbym taki zestaw miec ale jak narazie fundusze mnie trzymaja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam Logitech Cordless Desktop Optical Black OEM kupioną na wiosnę 2004 r wtedy za 220 zł. Działa genialnie. W jakim miejscu pokoju nie stanę to przesył jest stały, bez zakłóceń i opóźnień. Do klawy baterie wsadziłem te dodane w pudełki i.. i jeszcze ich nie zmieniał i działa pięknie a mamy już koniec stycznia 2005 więc kilka miechów. Mycha jest czuła, nie wariuje na drewnianym blacie mimo, że mam specjalną podkładkę. Niestety mycha żre prąd i co ok. 2 miechy trzeba wymieniać baterejki. Warto zainwestować w ładowarkę i akumulatorki. Nigdy nie miałem problemów z rozłączaniem się, tylko jak mi baterie siadają w mysi wystarczy kliknąć przycisk na zbieraczu i na myszcze i ok za każdym razem. Klawisze chodzą piknie jak nowe mimo wielu miechów używania. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten zestaw. Jedyną wadą jest prądażernąść myszki, ale 2 miechy to chba nie najgorszy wyniki. Jka masz ładowarkę na akumulatorki to problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno sa to o niebo lepsze zestawy od tego za 90zl, chociaz dalej bym sie nad tym dobrze zastanowil... jak jestes cierpliwy to doskladaj jeszcze i kup sobie 1234030[/snapback]

Oj na pewno nie da rady. Tyle kasy to nie mam i na myche z klawa raczej nie przeznacze :)

 

 

Osobiście mam Logitech Cordless Desktop Optical Black OEM kupioną na wiosnę 2004 r wtedy za 220 zł. Działa genialnie.

...

...

Jka masz ładowarkę na akumulatorki to problem z głowy.

1234244[/snapback]

Ladowarke mam, wiec to nie bedzie problem. Edytowane przez epol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...