Skocz do zawartości
irek

Windows Xp + Mandrake 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

WItam !!

Mam zamiar zainstalowac Linuxa, wersje Mandrake 10.1 i Windows Xp prof. na jednym komputerze.

Xp jako pierwszy a Mandrake jako drugi system.

Jak mam to zrobic?

 

 

Prosze o opis krok po kroku.

 

Z gory DZIEKUJE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam !!

Mam zamiar zainstalowac Linuxa, wersje Mandrake 10.1 i Windows Xp prof. na jednym komputerze.

Xp jako pierwszy a Mandrake jako drugi system.

Jak mam to zrobic?

Prosze o opis krok po kroku.

 

Z gory DZIEKUJE!!

1232981[/snapback]

 

krok po kroku? hmmm

 

krok pierwszy - zainstaluj windows

krok drugi - zainstaluj mandrake

 

yyy tyle ;]

 

a jesli chodzi o instalacje mandrake to wybierz co ci ma zianstalowac i gdzie, pozniej cegla na enter i czekasz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

mam problem z linux Mandrake :( gdy wrzucam plytke do napedu i bootuje sobie kompik plyte i wlacza sie jakies okienki i klikam enter zeby zianstalowac no to klikam i wlacza sie instalacja i wybor jzyka jezyka klawiatury itd i nagle zwis :| nie wiadaomo o co chodzi nie da sie ruszyc myszka pomaga tylko reset :( na Windzie jest wszystko dobrze (Win XP) chcialem zeby Mandrake byl moim drugi systemem :( bo chce XP wykorzystywac tylko do grania w CSa 1.6 :) a tu taki psikus i nie moge zainstalowac mandrake`a :( pomocy to bylby moj pierwszy linux :)

 

EDIT: Linux Mandrake 10.1

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku? hmmm

 

krok pierwszy - zainstaluj windows

krok drugi - zainstaluj mandrake

 

yyy tyle ;]

 

a jesli chodzi o instalacje mandrake to wybierz co ci ma zianstalowac i gdzie, pozniej cegla na enter i czekasz ;]

1232992[/snapback]

Cześć :)

 

The_Structor ma rację - instalacja Mandrake'a jest naprawdę prosta. Jeżeli potrafisz zainstalować Windowsa to nie będziesz miał żadnego problemu z instalacją tej dystrybucji :)

 

Pozdrawiam,

Crocodil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...