Skocz do zawartości
Aygor

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ponieważ nie wiem co wybrać, mam do wybomu:

Gf3 Ti200 MSI 128mb/128bit lub Gf4 Ti4200 MSI 64mb/128bit.

Cena w sumie podobna i ovie na AGPx4 wiec mi odpowiadają, ale nie ukrywam ża bede kręcił grafe i nie wiem która jest lepsiejsza do grania kręcenia i w wydajności. Pozdrawiam i liczę na fachową poradę:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ponieważ nie wiem co wybrać, mam do wybomu:

Gf3 Ti200 MSI 128mb/128bit lub Gf4 Ti4200 MSI 64mb/128bit.

Cena w sumie podobna i ovie na AGPx4 wiec mi odpowiadają, ale nie ukrywam ża bede kręcił grafe i nie wiem która jest lepsiejsza do grania kręcenia i w wydajności. Pozdrawiam i liczę na fachową poradę:).

1233087[/snapback]

4Ti...GF3Ti200 jest duzo wolniejszy (miałem, wiem) a Ti4200 mozna juz troche pokręcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ponieważ nie wiem co wybrać, mam do wybomu:

Gf3 Ti200 MSI 128mb/128bit lub Gf4 Ti4200 MSI 64mb/128bit.

Cena w sumie podobna i ovie na AGPx4 wiec mi odpowiadają, ale nie ukrywam ża bede kręcił grafe i nie wiem która jest lepsiejsza do grania kręcenia i w wydajności. Pozdrawiam i liczę na fachową poradę:).

1233087[/snapback]

 

Gf4 4200 jest dużo lepszy od GF3, natomiast jeżeli mowa o porównaniu do R9550 to wypada lepiej ale wygląda gorzej :wink: .

Napisz jak możesz, ile chcesz wydać na grafikę i na jakim sprzęcie będziesz to stawiać?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal se 3d marka 2k5 to pogadamy haha:P

1233723[/snapback]

hahaha

miło mi, też lubie pograc w 3dmarki, bo mają zajebistą grafike......

skąd sie tacy biorą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie chowa, zwłaszcza ze 9500pro i 4ti zawsze były ze sobą porównywane......

ale wiadomo, kazdy chwali to co ma.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Znów się zaczyna... fani dziewięćpięćstetpiędziesiąt radzę poczytać ze 2-3 fajne tematy które były ;] nie jest tak różowo i dajrek iks dziewięć nei pomaga.

Aygor@

Powiedz do ilu zł. możesz kartę kupić. Chyba że masz kartę taniej od znajomego :)

Kyo@

W tszydemarki grasz ? współczuję :cry: :cry:

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ti4200 nie obsługuje dx9 a 9550 obsługuje to jest zasadnicza różnica, ale żeby osiągnąć dużo na Ti4200 też trzeba zmienić przecież chłodzenie (nawet te radiatorki na pamięciach)....

1233622[/snapback]

i tu się mylisz jednyną rzecza która sie grzała w Ti4xxx to gpu pamięci można spokojnie kręcić bez radiatorków...

 

odpal se 3d marka 2k5 to pogadamy haha:P

1233723[/snapback]

i ty sobie odpal 3DMarka2005 i podziwja slideshow na tym twoim 9550, jak ja nienawidzetakiego podejścia, mamy 2 karty karta X ma 2fps a karta Z ma 1fps, na co fan karty X krzyczy że jego karta jest aż 50% szybsza ! żałosne..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej czytajcie, to dowiecie sie ze ludzie zmieniaja gf4ti na radka 9550 i czują różnice na lepsze. troszeczke zainteresowania prosze.

bierz chlopie r9550 od Gigabyte, przerobisz go spokojnie na r9600/9600pro i pozamiata gf tylko bedzie sie kurzylo, hehe

a 3dmarki ta jakas fajna giera?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że takich ludzi banować trzeba zacząć, pokaż mi te gry w których 9550 jest szybszy od Ti4600.......

 

i takie małe pytanie, miałeś kiedyś Ti4600 ? bo ja miałem... a miałeś moze radeona 9600PRO ? bo ja miałem, a może miałeś kiedyś 9700PRO albo 9500PRO ? no bo widzisz ja je miałem, a może Fx 5200 albo 5700 może być tez i LE miałeś je ? uhh chyba się powatarzam ale ja je przecierz miałem...... jak nie maiałeś Ti to sie poprostu nie wypowiadaj na jej temat i poszukaj sobie słupków z grami gdzieś w internecie coby cię z błędu mogły wyprowadzić ..........

 

eot

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...