Skocz do zawartości
ma3ek

Targi Tuningu Komputerów

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pisalem nic ale ten topic poruszyl mnie doglebnie powiem tylko Thorn takiej kichy sie po tobie nie spodziewalem :sad: co do tematu to tez postaram sie pojawic na targach (jak sie uda) a co do drugiej budy pt. Area 51 to troche odpustowy wzor ma ta buda niby to taki low-endowy alienware ale......

PS: jezeli zrobil bys SilverStone Temjin Serie TJ-03 Silver ala HL2 to nalezal by sie publiczny lincz :D Antka jeszcze mozna przezyc.

PS2: NIe milo mi sie to pisalo ale przynajmniej szczrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikajac na link budy Thorna liczylem na cos piknego.....a jak zobaczylem "to cos" to niedosc ze osmarkalem monitor to prawie z krzesla spadlem :]]]]]

1233693[/snapback]

 

Me too, me 2 :D :lol:

 

Nasz kochany ciern pokazal w koncu co to znaczy byc czolowym polskim modderem :mur: :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  Spokojnie tu tez beda, sam Thorn zapowiedzial (99%) obecnosc swojej 1233526[/snapback]

płakałem po tym zdaniu ;]

 

 

a tak serio to planuje tam byc ;]

jak dojade ;] ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płakałem po tym zdaniu ;]

Staralem sie :mrgreen:

Niestety ja sie na targach nie pojawie, a szkoda bo chcialbym moc dzielo samemu oblookac ;]

Pozostaje ino czekac na relacje innych :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde z checia przetestowal bym swojego sprzeta na Twojej kaskadzie. Szkoda tylko ze niestety do wrocka jakos za daleko i czasu jakos brak. Ostatnio zmodowalem troszke :wink: swoja dfi i mysle ze dalo by sie te 3ghz tez zrobic na mym AXP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja z HL2 nie bede tylko kto inny ja na Targach będę miał swóją nową własnie modowaną bude wiec przykro mi stwierdzić to ale HL2 nie należy do mnie już od bardzo dawna ! Ale jak zauważyłem to tylko Polakom się on nie podoba no cóż my mamy inny gust Okienko + katodka :D

 

A na targach ocenicie mój nowy mod Area 51 który robię i zaczyna to nabierać ładnych kolorów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zauważyłem to tylko Polakom się on nie podoba no cóż my mamy inny gust Okienko + katodka :D

1273012[/snapback]

Thorn - nie wszyscy, nie wszyscy.

BTW póki co dobrze Ci idzie z Area 51 :)

Koniec OT

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn - nie wszyscy, nie wszyscy.

BTW póki co dobrze Ci idzie z Area 51  :)

Koniec OT

Pozdrawiam.

1273122[/snapback]

no Grzechu nie wszyscy a z modem prawie dobrze tylko dzisiaj pasowałem Plexi na szybę i kupa musze ciąć jeszcze raz plexi :mur: bo wadzi i nie mozna zamknąć boku ale na targi się wyrobie z modem :D to chyba najszybszy mod w moim życiu ale codziennie po kilkanaście godzinek work :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również się pojawię :-P Co do moda Thorna nie chcąc być złośliwy a szczery HL2 ne jest najgorsza ma poprostu zle dobrane kolory i tyle ... a nowy modzik szczerzepowiedziawszy mi sie nie podoba , ta buda jest taka sobie no chyba ze ja ładnier przerobić.

 

Idę dalej ciąć swoją LIan Li , do zobaczenia na Targach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał taką obudowę to bym ją wielbił (nieprzerobioną) a nie malował "plakatówkami" \

a tak na serio: to kto ze Szczecina jedzie? bo ja byłbym chętny tylko nie wiem jak z transportem (samemu nie zabardzo chce mi się jechać taki kawał drogi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ja tez bede i na 99% zabieram swojego midi towerka a w nim zabujcze 3 chłodnice :)

tylko mam 740km i nie bardzo mi sie usmiecha targac ja tam tyle zeby se ja wystawic na 2h

a z tego co rozmawiałem z wronkiem to tam zadnych rewelacji nie ma

drobne upominki to hcyba podkładki pod mysz a cała impreza to chyba jedna wielka wystawka dla sklepów które sie beda wystawiac

 

niemniej samo spotkanie bedize bardzo wazne , równie wazne co wieczorna integracja :P

Edytowane przez POWER BY AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zbieram , mam tylko 70 km. Zastanawiam sie jedynieczy brac swoją bude,

chetnie bym pokazał max oc przy najmniejszej głośności - w wersji air.

Ale boje ze zamiast lazic po stoiskach,gadac z ludzmi to bede musial jej pilnowac na wystawce.

I co myslicie o tym noclegu ? ktos bedzie z niego korzystal ? Ja moge zostac tylko po to zeby sobie pogadac.

Edytowane przez misobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy ktoś może podać konkretny adres? Bo niekoniecznie wszyscy muszą przybyć pociągiem i poruszać się komunikacją miejską, a jadąc samochodem rozglądać się po przystankach to trochę mało komfortowe rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Potrzebny dokładny adres, albo jakaś mapka z zaznaczeniem gdzie to jest. Ja jade z Łodzi autem i nigdy nie byłem we Wrocławiu więc bez adresu za ch... nie znajde tej stołófki :-| <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Potrzebny dokładny adres, albo jakaś mapka z zaznaczeniem gdzie to jest. Ja jade z Łodzi autem i nigdy nie byłem we Wrocławiu więc bez adresu za ch... nie znajde tej stołófki  :-|  <_<

1293260[/snapback]

ehhh

 

od czego wy macie komputery i net :D

 

http://www.wroclaw.pl/m3291 ----> MAPA

 

w mapie wpiszcie MOST GRUNWALDZKI

 

zmniejszcie mape o dwa obszary i z prawej strony macie ulicę Stanisława Wyspiańskiego

 

Stołówka Politechniki Wrocławskiej to jest NUMER 29

http://gisserver.um.wroc.pl/mapa/startup.aspx?zid=18486 wycinek mapy

Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...