Skocz do zawartości
Ashir

Router Pod Neo Usb Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki router kupić?? chcę kupić jakiś z modemem od razu, ale jak oglądałęm zdjęcia to żaden nie ma wejścia na linie telefoniczną... i nie mogę się w tym jakoś połapać jak to zrobić... posiadam modem Sagem F@ast 800, proszę o porade

 

Przeszukiwałem forum ale nie mogłem znaleść nic na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma wejścia na linie telefoniczną? Speedtouch 510 ma wejście na linię telefoniczną, ale w podobnej cenie (ok300PLN w Tepsie) można kupić ciekawsze urządzenia poza salonem TPSA. Jest jeszcze wersja blizniacza ale z 4 portowym switchem, niestety 100 droższa.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki router kupić?? chcę kupić jakiś z modemem od razu, ale jak oglądałęm zdjęcia to żaden nie ma wejścia na linie telefoniczną... i nie mogę się w tym jakoś połapać jak to zrobić... posiadam modem Sagem F@ast 800, proszę o porade

 

Przeszukiwałem forum ale nie mogłem znaleść nic na ten temat

1233272[/snapback]

Mam Neo i używm pentagrama Cerberus i wszystko śmiga jak należy. 3 kompy do niego są podłączone i jest grupa robocza.

ma 1 USB i 4 X lan RJ-45 wejście na kabel tel. RJ-11. Troche poczytałem w książeczce i działa nawet lepiej niż na standardowym modemie z TPsy. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...