Skocz do zawartości
Dracko

Problem Ze Zintegrowaną Sieciówką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie mam problem ze zintegorowną sieciówką na płycie ECS K7vta3 ver.6. Od pewnego czasu zwłaszcza wieczorami ,karta przestaje dzialać - pojawia sie napis że kabel jest odłączony, choc jest w gnieżdzie. Przez cała noc ten stan się nie zmienia,dopiero nad ranem karta znow zaczyna działać ale prędkość przesyłu danych w sieci jest tragiczna (pare Kb).

Napoczątku myślałem,że mam jakiegoś wirusa wiec przeinstalowałem winde. Lecz nic to nie pomogło. Mój system to XP i SP2. Wkładałem zwykła karte do pci i ona śmiga. Czy czeka mnie serwis?? Proszę o jakieś porady.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak net działa. na zintegrowanej też ale bardzo wolno. wyjmowałem płytę i wyczyściłem ale to nic nie pomoglo. nie ma tez sladów by gniazdo bylo odlutowane czy spalone. zastanawia mnie czemu zazwyczaj na wieczór ta siciówka przestaje widzieć kabel ( w dzien tylko czasami). na wieczor dosc czest to sie powtarza. podłaczałem dwa komputery i miedzy nmi tez transfer jest slabiutki (pare Kb) . ta jakby karta dostala nagle muła. zmieniałem bios na płycie ale to też nic nie pomogło. da się jeszcze coś zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...