Skocz do zawartości
PartyBOY

Lock_mod...

Rekomendowane odpowiedzi

BTW ;) stacyjka w pozycji rozrusznika(czyli przekręcenie kluczyka do końca powoduje włączenie kompa, a więc jak chcesz wyłączyć kluczykiem kompa to znowu przekręcasz do końca...i z 3 sekundy przytrzymujesz :) komp sie wyłączy :)także istniej wyłączenie przez tą stacyjkę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą stacyjka fajny pomysl, o tym samym myslalem, jak robilem moj mod (niedlugo go wrzuce, tylko musze porzyczyc cyfrowke od kumpla:D) ladne stacyjki mozna kupic w sklepach elektrycznych, zamiast wymontowywac z samochodu, to kosztuje ok 10zeta.

Tylko u mnie jest ten problem, ze kompa uzywa duzo osob i i tak kluczyk musialby byc caly czas w stacyjce... wiec mija sie to troche z celem

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamy na allegro sycom :lol:

 

ja jestem tak "leniwy" ze odaplam kompa z klawiatury (RUN) mimo że 3 razy łatwiej nacisnąc przycisk na obudowie.. więc pewnie kluczykiem to by mi się nie chciało kręcić.. no i jeszcze trzeba go włożyć.. dzizys... nadmiar pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, doszedlem do wniosku ze fajnie bylo by wlaczać komputer za pomoca pilota od centralnego. dorawalem jakas aukcje na allegro z alarmem. powiedzcie mi tylko czy ten alarm http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64740530 bedzie dobry?? i mam jeszcze jedno pytanie pod jakie styki podlaczyc kable od przycisku power z obudowy. moze macie jeszcze jakis pomysl jak to inaczej zrobic? tylko mowie wlaczenie komputera ma sie odbywac za nacisniecie przycisku na pilocie. Pozdrawiam.

 

chyba ze cos takiego jeszcze bedzie pasowac: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=65738271

Edytowane przez hulajnoga10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba rzucasz się z oklepaną już tutaj "aramtą na komara". Poza tym czym Ty to będziesz zasilał kiedy komputer będzie wyłączony? Kiedyś też myślałem o kompie zapalanym z pilota.. ale na dłuższą metę to się mija z celem i jest niepraktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione, ale po co taki pomysl :blink:? Przed kim chcesz zamykac kompa :roll:? Przed dziewczyna :wink:? Ah te gole babki :).

 

Dobra na powaznie, fajnie zrobione, zadnych niedogodnien dla oka nie widze, takze w mojej 6-scio stopniowej skali...

Otrzymujesz:

4

 

:lol:,

:twisted2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...