Skocz do zawartości
emge

3d Mark2001se - wyklada sie

Rekomendowane odpowiedzi

konfig pc:

soltek 75drv5 KT333

duron 1000@1200

128MB RAM

GeForce2 Titanium 32MB DDR Leadtek

Maxtor 40GB

win xp prof

 

kiedy benchmark dochodzi do testu 14 poprostu wyklada sie - wylacza sie. pc sie nie zawiesza, nie ma problemu w innych grach GTA3, max pine, warcraft 3.

 

a ten 3d mark 2002se no za cholere nie chce sie dokonczyc? probowalem ustawienia biosu, ustawienia sterownikow - i nic.

 

help me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konfig pc:

soltek 75drv5 KT333

duron 1000@1200

128MB RAM

GeForce2 Titanium 32MB DDR Leadtek

Maxtor 40GB

win xp prof

 

kiedy benchmark dochodzi do testu 14 poprostu wyklada sie - wylacza sie. pc sie nie zawiesza, nie ma problemu w innych grach GTA3, max pine, warcraft 3.

 

a ten 3d mark 2002se no za cholere nie chce sie dokonczyc? probowalem ustawienia biosu, ustawienia sterownikow - i nic.

 

help me.

A jaką masz wersję 300, czy 330. Ja miałem to samo na wersji 300 i jak instalnąłem 330 to jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to czy tak się dzieje na podkręconym procu czy tez na norm. ustawieniach? Winna może być winda XP. Umnie na 98 chodzi a na XP nie (oczywiście na wyciągniętym procu na maxa). Na default wszystko wporzo, ale... żeby tak było musiałem się namęczyć pół roku. Winna okazała się grafa, i winda XP :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detonatory zainstalowane sa te nowe 40stki.

 

>>oczywiscie chodzi caly czas o 2001se - moja pomylka<<

 

test nie dokancza sie nie zaleznie od tego czy CPU jest podkrecone czy nie.

 

wszystko instalowane jest na swiezutkiej instalacji XP - zadnych smieci. benchmark pochodzi z plyty chip'a - instalowany na innym komputerze nie sprawial zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku z was jest naprawdę opóźnionych :evil:

 

Wersję 3DMarka znajdziecie wchodząć na "Help>About 3DMark2001SE" z menu głównego. Jakby ktoś dalej nie znalazł, to pisze to na samej górze obok napisu "Built".

 

Mnie wersja 300 wywalała bez powodu przy jednym z testów, więc wrzuciłem 330 i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...