Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Luki2

 

Sony tez polecialo w kulki, ale jakby nie bylo produkt raczej wypuszcza dopracowany(tzn, nie w wersji beta) za co nalezy sie wielki plus.

Rozumiem ze wlasnie stoi u ciebie w domku nowiutka ps3 i przetestowales ja solidnie!!!!

Swoja droga czy wiesz ze poprzednia -jeszcze obecna konsola sony ps2 byla-jest najbardziej awaryjna konsola !!! , przy niej 1 xbox to arcydzielo sztuki elektronicznej i niezawodnosci .Co do drugiego X -zgadza sie pierwsze partie spowodowaly niesmak graczy ,teraz to juz troche inna bajka na szczescie dla graczy,jednak niz zmienia to faktu ze ps3 moze czekac to samo!!lub nawet moze byc jeszcze gorzej-przeczytaj newsa o TGS i wieszaniu sie ps3 i to "churtowo".

Wiec poki co, nie pisz czegos co nie ma pokrycia w zadnych testach znanych i popularnych stron tematycznych lub opiniotworczych wydawnictw prasowych.No chyba ze bedziemy wierzyc na slowo samym szefom sony lub jednej fanowskiej stronie sony ktora dostala jedna ps3 do pobawienia sie-jesli tak to gratuluje ...no wlasnie czego ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2

Rozumiem ze wlasnie stoi u ciebie w domku nowiutka ps3 i przetestowales ja solidnie!!!!

Swoja droga czy wiesz ze poprzednia -jeszcze obecna konsola sony ps2 byla-jest najbardziej awaryjna konsola !!! , przy niej 1 xbox to arcydzielo sztuki elektronicznej i niezawodnosci .Co do drugiego X -zgadza sie pierwsze partie spowodowaly niesmak graczy ,teraz to juz troche inna bajka na szczescie dla graczy,jednak niz zmienia to faktu ze ps3 moze czekac to samo!!lub nawet moze byc jeszcze gorzej-przeczytaj newsa o TGS i wieszaniu sie ps3 i to "churtowo".

Wiec poki co, nie pisz czegos co nie ma pokrycia w zadnych testach znanych i popularnych stron tematycznych lub opiniotworczych wydawnictw prasowych.No chyba ze bedziemy wierzyc na slowo samym szefom sony lub jednej fanowskiej stronie sony ktora dostala jedna ps3 do pobawienia sie-jesli tak to gratuluje ...no wlasnie czego ?:)

Wiesz, Tobie tez moge pogratulowac wielu rzeczy, ale nie wazne :lol: .

 

Poza tym w moich postach uzywalem takich slow jak: raczej, prawdopodobnie, wiec czytaj ze zrozumieniem, albo po prostu nie szukaj dziury w calym.

 

A co do awaryjnosci ps3 to jak juz wspomnialem wiadomo, ze tez sie bedzie psuc, ale gdyby to wystepowalo w takiej ilosci jak klocek to bylaby wielka kompromitacja dla sony.

Ja w to po prostu nie bardzo wierze, no chyba, ze pracuja tam bezmozgi??

Start klocka to wielka porazka, start pleya to...(sie zobaczy)

Zreszta nawet jak to bedzie sukces to i tak gladiaci cos tam znajda bardzo zlego, chyba sie zgodzisz??

 

W jednym juz napewno sony ma przewage, otoz w rozwiazaniach tego i owego(zasilka w srodku i takie tam), no ale dziwne byloby gdyby japonski sprzet byl badziej zacofany od amerykanskiego :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy pada: mi sie podoba. Dual Shake kojarzy mi sie z zamowieniem w McDonaldzie :D

No bo to jest dokladnie to samo!! taki shake z MacDonalda doprawiony odpowiednim "dopalaczem-%) rowniez spowoduje ze bedziesz sie poruszal w 6 kierunkach-do przodu ,do tylu,w lewo, w prawo,podskok i przysiad ;) ewentualnie po wiekszym dopalaczu przysiad konczy sie na "przyglebieniu" :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, ale ja nazwe nowego pada juz kilka(naście, dzisiąc?) postow wczesniej podałem Pewnie niezbyt dokladnie czytacie moje posty

jakoś Cię zlewają. Ja nie zamerzam po raz kolejny pisać, że to całkiem normalne, że sprzęt się przegrzewa naświetlany lampami(które też grzeją nieźle) w niewentylowanych standach konwentowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nowy X ma juz pare tytulow godnych uwagi do zaoferowania i bedzie mial ich coraz wiecej

i uwazasz to za jakies wybitne osiagniecie ze konsola ktora jest na rynku od roku ma zaledwie pare tytulow godnych uwagi?Zwlaszcza ze prawdopodobnie za gora 3lata wyjdzie nastepny xboxowy "nextgen"?

 

i bedzie mial ich coraz wiecej

Taki sloganik slyszymy od samego poczatku wejscia X0 na rynek.Jak widac nie za bardzo sie to spelnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc jeszcze gorzej-przeczytaj newsa o TGS i wieszaniu sie ps3 i to "churtowo"

"Hurtowo" Gladiac - na prawdę można dostać porażenia na widok takich kwiatków.

ps2 byla-jest najbardziej awaryjna konsola !!! , przy niej 1 xbox to arcydzielo sztuki elektronicznej i niezawodnosci

czytając ostatnio twoje posty zagryzam zęby, aby nie powiedzieć za dużo. Nie wiem czy trzeba by wprowadzić nowe określenie pokroju "Xboy", aby móc scharakteryzować twoją osobę. Choć osobiście jestem daleki od tego typu nazewnictwa, to momentami ciężko by było znaleźć lepsze.

No bo to jest dokladnie to samo!! taki shake z MacDonalda doprawiony odpowiednim "dopalaczem-%) rowniez spowoduje ze bedziesz sie poruszal w 6 kierunkach-do przodu ,do tylu,w lewo, w prawo,podskok i przysiad icon_wink2.gif ewentualnie po wiekszym dopalaczu przysiad konczy sie na "przyglebieniu"

Złośliwy Xboy??? :wink:

nie pisz czegos co nie ma pokrycia w zadnych testach znanych i popularnych stron tematycznych lub opiniotworczych wydawnictw prasowych

Aha...i jednocześnie popatrz na swoje zdanie, które zacytowałem na samym początku. Gdzie tu masz jakieś oficjalne, udokumentowane pokrycie?

No chyba ze bedziemy wierzyc na slowo samym szefom sony lub jednej fanowskiej stronie sony ktora dostala jedna ps3 do pobawienia

trudno przekonać osobę, która jest wiecznie na "NIE". Osobiście nie dostrzegam nawet sensu w podejmowaniu takiej próby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"i bedzie mial ich coraz wiecej

 

 

Taki sloganik slyszymy od samego poczatku wejscia X0 na rynek.Jak widac nie za bardzo sie to spelnia"

 

a tu bym polemizowal........................

/dead rising, gow,lost planet,lost odyssey,mass efect,fm2....................

raczej same killery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to na TGS było 200 PS3, zawiesiło się kilka....

Nie wiadomo nawet czy to przez temperaturę czy beta wersje odpalanych gier.

 

Doszły mnie za to słuchy że X360 grzały się niemiłosiernie - kto już wymieniał ręka do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i uwazasz to za jakies wybitne osiagniecie ze konsola ktora jest na rynku od roku ma zaledwie pare tytulow godnych uwagi?Zwlaszcza ze prawdopodobnie za gora 3lata wyjdzie nastepny xboxowy "nextgen"?

Taki sloganik slyszymy od samego poczatku wejscia X0 na rynek.Jak widac nie za bardzo sie to spelnia

Nie uwazam tego za wybitne osiagniecia, ale przynajmniej z chwila premiery X360 cos sie ruszylo na rynku konsol 'next gen'. A co do sloganiku to zobacz zapowiedzi/trailery i moze zmienisz zdanie. Po premierze PS3 na pewno bedzie lepiej, bo na razie M$ konkuruje z 'wirtualna' konsola Sony wiec za bardzo sie nie przemeczaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largoon

 

"Hurtowo" Gladiac - na prawdę można dostać porażenia na widok takich kwiatków.

rozumiem ze jestes juz dostatecznie porazony!-oby nie zeszkoda dla urody :lol2: :lol2:

 

trudno przekonać osobę, która jest wiecznie na "NIE". Osobiście nie dostrzegam nawet sensu w podejmowaniu takiej próby...

rozumiem tez Twoj "problem" !!- poniewaz zdaje sobie sprawe jakim wyzwaniem i trudem dla ciebie, byloby udowodnienie a tym bardziej przekonanie mnie do swoich "racji" ,tym bardziej ze owe racje musailbys budowac na poradach wrozek-no bo jak inaczej udowodnic ze jedna konsola bedzie idealnym przedstawicielem calej reszty.

Widocznie tobie wystarcza slowa Kuternogiego z sony i fanboyowskiej strony, jakie to super i niezawodne urzadzenie to ps3.

 

Po premierze PS3 na pewno bedzie lepiej, bo na razie M$ konkuruje z 'wirtualna' konsola Sony wiec za bardzo sie nie przemeczaja.

:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hurtowo" Gladiac - na prawdę można dostać porażenia na widok takich kwiatków

Od siebie dodam ze "na prawde" piszemy lacznie czyli "naprawde" :D

Jak to szlo?"Przyganial kociol garnkowi"?:) :P

 

 

 

Co do PS3 to jeszcze troche ponad miesiac i sie dowiemy na co stac ta konsole i jak wypadna gry startowe.Wtedy bedzie mozna zaczac porownywac ktora konsola lepsza itp.

Co nie zmienia faktu ze mnie osobiscie tytuly ktore do tej pory wyszly na X0 nie satysfakcjonuja i tym bardziej nie naklaniaja do kupna tejze konsoli.A dlaczego uwazam ze pod tym wzgledem ps3 wypadnie o niebo lepiej?Chociazby dzieki sequelom killerow z poprzednich PS.Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze pewna ich czesc prawdopodobnie zostanie zepsuta ale watpie aby zepsuto wszystkie tego typu tytuly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to szlo?"Przyganial kociol garnkowi"?

Niespecjalnie Blah - statystycznie rzecz biorąc Gladiac rozkłada mnie na łopatki pod względem niepoprawnej pisowni. Nie wierzysz - sprawdź :wink:

 

A do powyższego potrafię się przyznać - w porównaniu do Gladiaca nie jestem uparty jak osiołek :D

 

A teraz wracam do Szanownego Sir Gladiaca:

 

Nie chcę już cytować twoich wyrafinowanych tekstów - są wyjątkowo zaczepne i zupełnie niezasadne. Osobiście nie mam żadnego problemu i trochę sobie schlebiasz pisząc, że byłbyś dla mnie wyzwaniem. Określiłbym to raczej jako stratę czasu. Jesteś wyjątkowo zadziorny, a dyskusja z tobą sprowadza się do "odbijania piłeczki". Raczej mało twórcze, a z czasem coraz bardziej nużące. Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie Blah - statystycznie rzecz biorąc Gladiac rozkłada mnie na łopatki pod względem niepoprawnej pisowni. Nie wierzysz - sprawdź :wink:

 

A do powyższego potrafię się przyznać - w porównaniu do Gladiaca nie jestem uparty jak osiołek :D

 

A teraz wracam do Szanownego Sir Gladiaca:

 

Nie chcę już cytować twoich wyrafinowanych tekstów - są wyjątkowo zaczepne i zupełnie niezasadne. Osobiście nie mam żadnego problemu i trochę sobie schlebiasz pisząc, że byłbyś dla mnie wyzwaniem. Określiłbym to raczej jako stratę czasu. Jesteś wyjątkowo zadziorny, a dyskusja z tobą sprowadza się do "odbijania piłeczki". Raczej mało twórcze, a z czasem coraz bardziej nużące. Pozdrawiam :wink:

Roznica pomiedzy toba a mna jest taka:ze ja pisze o ps3 i grach ktore sie na nia ukaza , oraz nieukrywam swojej niecheci do sony, Ty wolisz czepiac sie o blad ortograficzny itp zamiast pozostac przy Watku i pisac w temacie.

Co do bledow to zdarzaja mi sie, chociazby dlatego ze mieszkam juz 10 lat za granica i pisanego jezyka uzywam jedynie na forum-choc nie uwazam zeby mnie to jakos specjalnie tlumaczylo.

A slowo "sony" zawsze bede pisal z malej litery bo na duza nie zasluguje :)

Milo tez ze uzywasz do mnie odpowiedniego zwrotu "Sir" i zauwazasz moje szlacheckie pochodzenie :lol:

Trace niestety czas na wymiane takich "mysli" ale co tam..jesli nie masz oczym pisac bo moge troche sie poswiecic dla ciebie :mur:

-----------------------------

 

Ponoc jak orzekli Fanboy'e sony, ps3 sie nie przegrzewa ani nie ma problemow z tym zwiazanych,to dlaczego juz teraz jedna z firm przygotowywuje chlodzenie zewnetrzne dla ps3??!!!!

--odpowiedz: bo beda w srodku ps3 trzymac lody i piwo!! :lol: :lol:

 

ign.com

Nyko Announces InterCooler for PS3

Extra cooling power for the PS3 (so hot right now!). Also, update on our InterCooled Xbox 360.

by Gerry Block

 

October 4, 2006 - Nyko Technology announced today that it will release the Intercooler PlayStation 3 this holiday season. Much like the Intercooler 360 we reviewed a while back, the Intercooler PS3 was designed to increase the console's cooling capacity by adding external fans to pull more air out of the PS3's rear exhaust port. Like the Intercooler 360, it will allow for power cable pass-through, meaning no extra power supply is required. Nyko expects to price the Intercooler PS3 between $19.99 and $29.99 at major retailers in time for holiday buying.

 

The success of the Intercooler 360 has been built, in large part, on the Xbox 360's reputation for hardware failure. While the specific cause remains unknown (over-heating is an obvious suspect), Microsoft has finally acknowledged some fault and is currently repairing broken Xbox 360's manufactured before January 1, 2006 for free (and refunding those who've already paid the ~$140 repair fee).

 

 

 

 

We've had our Intercooler 360 docked to an office 360 since we received a sample for review (April 2006) and this unit remains functional. We have also not experienced any of the errors reported on the net regarding the Intercooler 360 leading to the 360 failing to start-up.

 

It remains to be seen whether the PS3 will suffer similar heat-related problems, though as with any high-powered computer in a small case, running cool is critical to system stability. As with any expensive-electronics purchase, an extended-warranty can often prove to be a smart buy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się tylko do RSX=G80.

Ta bajeczka ciągle przewija się na wielu forach ,nawet na Beyond3D(gdzie specjalistów nie barakuje),wciąż niooby wtrącają swoje 3grosze,czasem ktoś bardziej zorientowany to wyprostuje ,ale nie do wszystkich to trafia.

 

To co napisze tp tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia(dlaczego RSX to nie G80).

Pierwsza sprawa ,to fakt,iż koncern Sony wraz z Toshibą i IBM początkowo chciał zbudować nową potężną jednostkę centralną .Założenie było podobne jak w przypadku procesora do PS2,czyli zaawansowany chip ,ktory poradziłby sobie z generowaniem grafiki 3d na odpowiedni wysokim poziomie.

Tymczasem konkurencja pomiędzy ATI i NV ,spowodowała gwałtowny rozwój GPU-z 8 do kilkudziesięciu jednostek przetwarzania pikseli i przetwarzania wierzchołków,dodatkowo potrafią cych przetwarzać Video(od zaawansowanego usuwania przeplotu do kodowania w formacie MPEG-4),ostatnio również obliczenia związane z fizyką znalazly się na celowniku tuzów grafiki.I to wszystko w ciągu ostatnich 2 lat...

W czym więc problem?

 

Ano w tym ,że Cell -choć wciąż potężny -w momecnie gdy dostępne już były wersje inżynierskie,w konfrontacji z szybkimi nowoczesnymi GPU nie wypadał już tak dobrze.Nowe procesory graficzne nv i ati wypuszczały w zawrotnym tempie,na rynku PC już nawet budżetowe pozycje(6600/7300) zapewniały stosunkowo wysoką wydajność.

I wląsnie tu dla Sony nie było wyjścia-sam Cell nie zapewni wystarczjącej mocy obliczeniowej -trzeba było się zgłosić do któregoś z głównych graczy na rynku.Wybór padł na NV(ATI raczej nie mogła zapewnić szybkiego projektu z uwagi na prace nad Xenosem i GPU dla Wii).

 

Co nvidia mogla-w tym czasie- zaoferować?To, co miała najlepszego-przeprojektować NV47(nawet najnowsze GF7xxx wywodzą się w prostej linii z tego chipu).

Jak wiadomo, konstrukcja konsoli musi być opracowana w najdrobniejszych szczegółach,a pobór energii(i związane z tym ciepło) równierz musi byc brany pod uwagę.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ,by zaprojektować 2 rdzeniowe monstrum,kłopot z tym ,że projektanci muszą balansować między wydajnością a kosztami produkcji.

Już teraz wszyscy marudzą ,że PS3 jest drogi,a byłoby jeszcze droższy gdybyśmy mieli takiego potwora pod maską...

Tak więc koszty produkcji są zmiejszane.np.w pierwszej kolejności wycinana jest szyna z 256bit na 128=tańsza płyta glówna z mniejszą ilościa warstw,mniej wyprowadzeń do kości pamięci),by uzyskać satysfakcjonujący poziom cena /wydajność.

 

Co to ma do G80?

Zmiana tak ważnej części konsoli ,pociągałoby za sobą niemalże konieczność zaprojektowania konsoli na nowo,poczynając od płyty,sekcji zasilania,zasilacza jako takiego.Już biorąc pod uwagę fakt ,że taki procesor ma więcej jednostek PS,a co zatym idzie trzeba je "nakarmić"=zapewnić odpowiednią przepustowość(szybsze pamięci,szersza szyna).Jak widać nie jest prosto wrzucić co się chce ...

Teoretycznie jest to wykonalne-gdzieś nawet czytałem wypowiedż jakiegoś gościa z Sony ,że gdyby wiedzieli że tak przeciągnie się projekt PS3(sprawy dot.Blu-Ray itd),to zleciliby budowę Custom GPU...

Tymczasem rzeczywistość jest taka-upchnąć to w budzie takiej i takiej ,w czasie takim i takim,i ma to działać .Nikt nie cofnie czasu-mamy to co mamy.

Trudno mi sobie wyobrazić ,że koncern Sony zdecydowałby się na zmianę GPU w obliczu ciągłych opóznień,zawsze można coś usprawnić ,ale wpakowanie nowego procesora graficznego

,to już zdecydowanie za dużo.

Powiem więcej-jest to praktycznie niemożliwe...

 

Sorki za ewentualne błędy(nie używam spell checkera itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy toba a mna jest taka:ze ja pisze o ps3 i grach ktore sie na nia ukaza , oraz nieukrywam swojej niecheci do sony, Ty wolisz czepiac sie o blad ortograficzny itp zamiast pozostac przy Watku i pisac w temacie.

Tym samym potwierdzasz, że nie czytasz moich postów :wink: . To prawda, że w tej chwili sobie dogryzamy jak dzieci, ale generalnie to chyba przesadziłeś z tą "różnicą". Piszemy chyba o tym samym - z tym, że ja w mniej złośliwy sposób operuję na faktach, domysłach, plotkach. Piszesz, że się czepiam? Do czegoś trzeba się przyczepić :D. Zresztą sam o tym najlepiej wiesz. I uwierz mi - czas na dyskusję ze mną, nie jest czasem straconym :wink:. Tyle ode mnie - dla Ciebie zostawiam ostatnie słowo. Ponownie pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezbronny.pl

 

Trudno mi sobie wyobrazić ,że koncern Sony zdecydowałby się na zmianę GPU w obliczu ciągłych opóznień,zawsze można coś usprawnić ,ale wpakowanie nowego procesora graficznego

,to już zdecydowanie za dużo.

Powiem więcej-jest to praktycznie niemożliwe...

zgadzam sie z Twoim stwierdzeniem.Cala rzecz rozbija sie o to "co moglo by byc" i "fajnie gdyby bylo" -oczywiscie dla wielbicieli sony ktorzy karmia sie takimi teoriami.

Jeszcze troche czasu zostalo do Japnskiej i USA premiery,wtedy gry pokaza cala prawde.

 

 

Largoon

Ja sie raczej odgryzam , poprostu Ci odpowiadam w sposob jaki sam "wykreowales"swoimi postami.

Twoich postow faktycznie raczej nie czytam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac, sam przyznaj, ze twoje opinie sa kompletnie nieobiektywne.

Ty widzisz tylko 360-tke, ps3(szczegolnie jesli okaze sie lepsza) nie chcesz widziec.

A kazdy kto nie ma klapek na oczach wie, ze M$ zadrwil z klientow i jesli ty to akceptujesz to twoja sprawa.

Lubisz byc robiony w uja, twoj problem.

 

Nie lubie okreslen fanboy, ale ty nim po prostu jestes w czystej postaci.

 

No offence

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-oczywiscie dla wielbicieli sony ktorzy karmia sie takimi teoriami.

czy trzeba byc wielkim wielbicielem sony, turbo zaślepionym fanboyem, zeby interesowac sie tym co bedzie siedziec w nowej konsoli? Czy raczej wystarczy byc graczem, ktory kupujac nową maszynke do grania chcialby, aby za okresloną cene dostal jak najwiecej?

 

Bo widze ze w Twoim mniemaniu, to teraz kazdy kto chodz troche powie pozytywnego, lub zacznie sobie cos pomyslec, ze PS3 moglo by byc mocniejsze, to juz wielki wielbiciel sony czytaj fanboy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie Blah - statystycznie rzecz biorąc Gladiac rozkłada mnie na łopatki pod względem niepoprawnej pisowni. Nie wierzysz - sprawdź :wink:

Wiem.Tez mnie draznia wypowiedzi gladiaca czesto gesto najezone bledami ortograficznymi, jak i same jego wypowiedzi.Zawsze bedzie mi sie kojarzyl z tym karkiem(aka dres) z jego avatara, poniewaz nie wiedziec czemu w pamieci utknelo mi akurat kilka jego "argumentow" typu : "w internecie to chojrak jeses a w realu jak bysmy sie spotkali to bys dostal baty" ktorych uzywal w tego typu dyskusjach

 

Co nie zmienia faktu ze troche dziwnie wyglada osoba poprawiajaca kogos a robiaca blad w tym samy mzdaniu;p

Edytowane przez Blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem.Tez mnie draznia wypowiedzi gladiaca czesto gesto najezone bledami ortograficznymi, jak i same jego wypowiedzi.Zawsze bedzie mi sie kojarzyl z tym karkiem(aka dres) z jego avatara, poniewaz nie wiedziec czemu w pamieci utknelo mi akurat kilka jego "argumentow" typu : "w internecie to chojrak jeses a w realu jak bysmy sie spotkali to bys dostal baty" ktorych uzywal w tego typu dyskusjach

 

Co nie zmienia faktu ze troche dziwnie wyglada osoba poprawiajaca kogos a robiaca blad w tym samy mzdaniu;p

cos ci sie facet z tekstami pomylilo , zacytuj mi taka wypowiedz jako podales,chyba tylko twoja wyobraznia zadzialala ,ale fakt faktem ze internet to dla wielu wybawienie, czuja sie kims po drugiej stronie monitora :mur:

 

Drodzy wielbiciele :) jest mi niezmiernie przyjemnie ze tak zwracacie uwagie na moja osobe B-) , dlatego bede z wielka intesywnoscia staral sie nie zawiesc was!!, i mozecie oczekiwac na dalsze moje posty, ktore pomoga wam przetrwac dlugie zimowe wieczory.

 

Mysle ze Moderacja powinna sie przyjrzec waszym osobistym wycieczkom -ale co tam najwazniesze ze club fanboyow sie powieksza :)

 

Luki2

 

Gladiac, sam przyznaj, ze twoje opinie sa kompletnie nieobiektywne.

przestalem byc obiektywny jak zaczalem czytac niektore teksty w tym temacie - a co do sony to firma jest kupa i bedzie nia dalej , bynajmniej jej polityka ,a czy ps3 okaze sie dobre na ogrzewanie mieszkania zobaczymy niebawem

A kazdy kto nie ma klapek na oczach wie, ze M$ zadrwil z klientow i jesli ty to akceptujesz to twoja sprawa.

Lubisz byc robiony w uja, twoj problem.

ty chyba masz cos z pamiecia -przyznalem juz ze wadliwe partie X360 to byla wpadka ,ale chyba Microsoft wywiazal sie z gwarancjami w 100% i niewazne gdzie kupiles sprzet- gwara byla uznana, a to ze w ciagu ostatniego roku sony oszukalo graczy conajmniej 20 razy to nic??? :mur: :mur: - i ty piszesz o klapkach na oczach?, i jeszcze na dobicie zmiana premiery w europie .Moze nie powinienes sie wypowiadac w tej mierze, bo nie masz zamiaru kupic ps3 , pewnie cie nie stac ,ale powiedz to tysiacam zawiedzionych graczy ktorzy juz uzbierali kase i marzyli o kupnie a zostali z reka w nocniku.Polscy gracze sie wogole nie licza ,bo tylko garstka z nich kupi ps3 podczas premiery,i dopiero z pol roku albo rok pozniej kupi ja wiecej osob ,tak wiec gadanie tutaj co niektorych jest nawet smieszne ,bo nie pisza z pozycji graczy o ktorych napisalem powyzej .

 

ps.mysle o zrobieniu tego co zrobili kiedys z x360 -moze kupie ps3 w dniu premiery i rozwale publicznie-a co w koncu mnie stac :) , no i ta slawa w internecie :lol2: :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie czepacie sie gladiac'a - jest wkurzony na Sony i ich negatywne posuniecia, moze troche je nadinterpretuje, ale jednak opiera sie na faktach, wrzuca wiele newsow do tematu i w duzej mierze go kreci. Przyczepcie sie do wielu burakow, ktorzy wypisuja totalne brednie na tym forum. A to, ze pisze z bledami z czego sie imho sensownie wytlumaczyl to malo wazne i nie jest to temat do dyskusji w temacie o ps3!

Sorry za OT, ktore ma na celu zmniejszyc ilosc OT w tym temacie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)a to ze w ciagu ostatniego roku sony oszukalo graczy conajmniej 20 razy to nic??? :mur: :mur: (...)

To zależy. Jak narazie mogę być zły na Sony za ciągłe wciskanie kitu ale jak dotąd NIC na tym nie straciłem. W końcu konsola wyjdzie, poznam/y opinie i wtedy zdecyduję czy to jest coś warte. Inaczej by było gdyby Sony obiecywało coś innego a w po zakupie w pudełku byłoby coś zupełnie innego, to jest dopiero kant. A narazie to mi "lotto".

ps.mysle o zrobieniu tego co zrobili kiedys z x360 -moze kupie ps3 w dniu premiery i rozwale publicznie-a co w koncu mnie stac :) , no i ta slawa w internecie :lol2: :lol2:

Od razu walnij atomówkę w fabryki Sony a Kutaragiemu wjedź rakietą w du....no wiesz gdzie. W końcu po co się ograniaczać? ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2

przestalem byc obiektywny jak zaczalem czytac niektore teksty w tym temacie - a co do sony to firma jest kupa i bedzie nia dalej , bynajmniej jej polityka ,a czy ps3 okaze sie dobre na ogrzewanie mieszkania zobaczymy niebawem

ty chyba masz cos z pamiecia -przyznalem juz ze wadliwe partie X360 to byla wpadka ,ale chyba Microsoft wywiazal sie z gwarancjami w 100% i niewazne gdzie kupiles sprzet- gwara byla uznana, a to ze w ciagu ostatniego roku sony oszukalo graczy conajmniej 20 razy to nic??? :mur: :mur: - i ty piszesz o klapkach na oczach?, i jeszcze na dobicie zmiana premiery w europie .Moze nie powinienes sie wypowiadac w tej mierze, bo nie masz zamiaru kupic ps3 , pewnie cie nie stac ,ale powiedz to tysiacam zawiedzionych graczy ktorzy juz uzbierali kase i marzyli o kupnie a zostali z reka w nocniku.Polscy gracze sie wogole nie licza ,bo tylko garstka z nich kupi ps3 podczas premiery,i dopiero z pol roku albo rok pozniej kupi ja wiecej osob ,tak wiec gadanie tutaj co niektorych jest nawet smieszne ,bo nie pisza z pozycji graczy o ktorych napisalem powyzej .

No wlasnie, ale czy to nie jest wyolbrzymione przez ciebie??

Moim zdaniem znacznie wyolbrzmiasz problem z tym pozostaniem z reka w nocniku, po prostu takiego typu sprawy najbardziej naglasniaja ci co nie chce kupic badz nie lubia sony.

Trzeba byloby sie spytac graczy, ktorzy rzeczywiscie czekaja tylko i wylacznie na ta jedna konsole o ich odczucia. Sadze, ze bylyby bardzo zroznicowane.

Teraz czekam az ty cos odpowiesz na moj post, potem moze ja cos dorzuce i tak w kolko.

Jeden nie przekona drugiego, wiec przejdzmy do meritum...

 

ps.mysle o zrobieniu tego co zrobili kiedys z x360 -moze kupie ps3 w dniu premiery i rozwale publicznie-a co w koncu mnie stac :) , no i ta slawa w internecie :lol2: :lol2:

Chlopie nie zrobisz tego. Nie masz tyle odwagi;/

Ehhh, no coz...

Slowa i czyny dzieli dluuuuga droga...

Wiele jest osob co duzo gadaja, ale w praktyce...szkoda gadac

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.mysle o zrobieniu tego co zrobili kiedys z x360 -moze kupie ps3 w dniu premiery i rozwale publicznie-a co w koncu mnie stac icon_smile3.gif , no i ta slawa w internecie laugh.gif laugh.gif

To ja się podepnę:

 

Nie zrobisz tego łee laluś....

 

A tak na poważnie, to mamy tu chyba temat o PS3, a nie o gladiacu,

więc może skończmy ten off top z cyklu "kto większego ma pitola..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byscie bezemnie zrobili!!!

 

Przeciez gdyby nie ja ,niejeden z was pewnie nawet nie zaistnialby w tym watku ,bo tak naprawde nie ma nic do powiedzenia!!!.Dzieki mnie zamiast pisac w temacie ,mozecie krytykowac moje opinie i "blyszczec niczym poranna rosa" -ale samo sedno sprawy juz nie jest dla was wazne.

Zaiste godny pozalowania fakt,ale z drugiej strony widocznie to co pisze uderza w czule miejsca :).

 

Bardzo leza wam na sercach moje wypowiedzi -nawet bardziej niz jakiekolwiek newsy, widac jestem dla was bardzo wazna osoba :) :) .

 

Dlatego zapisuje was do mojego fanclubu!! :) ,bedziecie mogli chodzic dumni -bo to nie byle co!! ,kazdy za to bedzie mial prawo do wypowiedzi w temacie ps3 tylko na moj temat a nie w temacie gier czy samej ps3-i to bez zadnych ostrzezen ze strony modow za osobiste wycieczki czy robienie "burdelu"

 

 

Solid Snake

 

PS3 Starup movie

 

jak dla mnie caly system koszmarnie dlugo sie ladowal !!! ,nie wiem czy to tylko wersja testowa tej ps3 tak ma czy wszystkie???

No i z jakich dyskow odpalali gre???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie za to słuchy że X360 grzały się niemiłosiernie - kto już wymieniał ręka do góry

Mam X'a od ponad pol roku, uzytkowany byl w roznych pozycjach - na stojaco, na lezaco (pod nim stary, czrny X, na nim lezal laptop - Sony VAIO :D + pare innych rzeczy, pokoj jakies 2x3 metry kwadratowe, bardzo goraco w lecie), jak do tej pory, sprawuje sie bez zarzutow, jedyne zwisy zwiazane byly z moja niecierpliwoscia i problemami z netem (czasami potrafi przywisnac na minute lub dluzej, jesli polaczenie sieciowe wywali sie, potem wraca do normy:) ). X byl kupiony gdzies okolo marzec-maj. Tak wiec nie narzekam. Gram czasami po pare godzin :) Na razie nie wymienialem, jednak w Anglii, po kupnie w sklepie Currys i po zaplacenie ubezpieczenia (5 lat, zalanie woda lub inne wypadki kwalifikuja sie do naprawy lub wymiany na nowy model, jesli stary nie jest na stanie:) ), czekam na nowe procki w technologii 65nm, tylko po to, by drania np. zalac woda w polowie nastepnego roku i dostac nowke konsolke z nowym prockiem :D Hehehehe. Jednak X, poki co, dziala jak nalezy. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...