Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Porownaie wielkosci PS3 i X-360 http://www.youtube.com/watch?v=3jjbX87g1C4]

 

PS3 praktycznie tej samej wielkosci, a w srodku duzo wiecej...

 

 

Z checia zobaczylbym "na zywo" srebrny wynalazek.

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze 360-tka wyglada jak konsola poprzedniej generacji;/

Oj, nie postralia sie dizajnerzy w M$ upychajac bebechy w byle jakie pudlo.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownaie wielkosci PS3 i X-360 http://www.youtube.com/watch?v=3jjbX87g1C4]

 

PS3 praktycznie tej samej wielkosci, a w srodku duzo wiecej...

Z checia zobaczylbym "na zywo" srebrny wynalazek.

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze 360-tka wyglada jak konsola poprzedniej generacji;/

Oj, nie postralia sie dizajnerzy w M$ upychajac bebechy w byle jakie pudlo.

Kwestia gustu. Jest ciut wieksza, ale i cholernie ciężka. Ale to pewnie przez radiatory, ktore SONY wewaliło do srodka, a nie delty jak M$ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto chce przyjrzec sie stronie promocyjnej ps3 niech czyta ponizej.

 

Play B3yond - rusza kampania reklamowa PS3

Poniedziałek, 9 października 2006, godzina 16:26, autor: Fett

 

Wygląda na to, że kampania promocyjna PLAYSTATION 3 zaczyna powoli ruszać. Póki co bez impetu, w sposób dość stonowany - za pośrednictwem nowo-otwartej witryny oraz hasła Play B3yond.

 

Sony rozpoczyna reklamowanie swojego nowego dziecka za pośrednictwem strony www.playb3yond.com. Trzeba zauważyć, iż podobnie jak w przypadku innych firm i ich kampanii (np. Microsoftu), witryna nie zawiera praktycznie nic - zmieni się to najpewniej wkrótce. Obecnie można na niej zobaczyć biały, pusty pokój oraz rozpuszczony zegar, wiszący na ścianie. Co rzuca się w oczy to nienaruszona liczba 3 - numer nowego PLAYSTATION.

 

Hasłem strony jest Play B3yond, co w zależności od tłumaczenia i jego dokładności można rozumieć jako Graj dalej lub Ponad graniem. W obu wypadkach widać wyraźny związek z nową konsolą Sony. Co wkrótce pokaże strona? Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwanie, by się o tym przekonać.

A propos wygladu ps3 to nadal uwazam ze wyglada jak chlebak , jak juz ten chlebak nabede, to nie omieszkam sprawdzic ile wejdzie tam ...bulek albo paczkow :) :)

 

i jeszcze maly Edit:

 

Diablo 3 na Playstation 3?

(09-10-2006)

Posiadacze pecetów z niecierpliwością czekają na trzecią część gry Diablo, tymczasem pojawiły się sugestie, iż może się ona ukazać na PlayStation 3.

 

 

Serwis MaxFreak spekuluje, że skoro Blizzard zakupił licencję na Havoka 4.0, a skoro silnik może działać trzy razy szybciej na konsoli niż na PC, to jest szansa, że gra może się ukazać także na PlayStation 3.

 

Oczywiście to wszystko jedynie spekulacje, nie potwierdzone jak dotąd żadnymi faktami. Poza tym wciąż nie wiemy czym będzie Diablo 3. Vivendi kiedyś wspomniało, że może to być MMO, ale Blizzard temu zaprzeczył. Jednak niewykluczone, że Sony zainteresuje się tym tytułem, bo znacząco pomógłby w sprzedaży konsoli.

jesli by tak sie stalo ,bylby to zapewne lakomy kasek dla fanow poprzednich czesci

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z tematu o X360

 

chociazby dlatego ze:wczesniej wersje testowe stapialy sie-doslownie! z goraca,oczywiscie zapewne sony popracowalo nad tym problemem ,ale nie zmienia to faktu ze na ostatnich pokazach ps3 padaly jak muchy-pisze to na bazie roznych info z netu podawanych wczesniej.Ktos powie ze to wina standow,ale znaczylo by to te sony jest tak glupie ze nie umie przewidziec takich problemow???-chyba nie,wiec nalezy raczej oczekiwac ze problemy z przegrzewaniem sie ps3 podobnie jak z x360 wystapia.I wlasnie dlatego odpowiedni cooler jest juz w drodze

Moja odpowiedz: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28897

 

 

 

aha, i jeszcze to

 

 

Sony announces game prices

http://www.ps3land.com/article-827.php

 

"Here is a list of U.S. game prices as announced by Sony:

 

Untold Legends: Dark Kingdom : $59.99

Call of Duty 3 : $59.99

Full Auto 2: Battlelines : $59.99

Blazing Angels: Squadrons of WWII : $59.99

Marvel: Ultimate Alliance : $59.99

Tony Hawk's Project 8 : $59.99"

 

 

Exclusive Elder Scrolls IV: Oblivion quest for PS3

http://www.ps3land.com/article-829.php

 

Fight Night Round 3 Swings in December

http://ps3.ign.com/articles/737/737981p1.html

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z tematu o X360

Moja odpowiedz: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28897

aha, i jeszcze to

Sony announces game prices

http://www.ps3land.com/article-827.php

 

"Here is a list of U.S. game prices as announced by Sony:

Ale zrozum, ze niektorych to bardzo boli iz ps3 prawdopodbnie nie bedzie nieodorobionym szrotem z deltami za 5zł :lol: .

 

Po prostu nie bedzie taka made ni USA tandeta.

 

Zreszta jak juz wspomnialem wczesniej gdyby japonski wynalazek borykal sie z takim samymi problemami jak amerykanski to chyba bylby to wielki wstyd.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, to co podaje news jest:"za a nawet przeciw"- raczej ciezko po jednej konsoli oczekiwac ,ze wszystkie ps3 bede sie nie przegrzewaly.Bo chyba logiczne jest ze sony dalo im sprawdzona ps3!! ,wszak caly swiat mogl patrzec na ich testy,i chyba nie chcieliby sie osmieszyc.

Rownie dobrze Bill przed premiera x360 mogl wyslac jedna konsole do testow i na jej tescie ,caly swiat by sadzil ze jest idealnym urzadzeniem-a jak jest naprawde kazdy wie.

wiec takie cytowanie jako przykladu 1!!! ps3 jest co najwyzej smieszne.

 

Proponuje poczekac do premiery w Jap i USA ,wtedy okaze sie jak jest naprawde-a poki co szykujcie kase na coolerki do ps3..tak na wszelki wypadek :) :D

 

Luki2

Zreszta jak juz wspomnialem wczesniej gdyby japonski wynalazek borykal sie z takim samymi problemami jak amerykanski to chyba bylby to wielki wstyd.

masz racje ..ps3 jest juz opoznione o 9 miesiecy (Swiat)+ ok 6 mies na wersje Europejska= razem ok.15 mies!!..opoznienia, ...ciekawe dlaczego???..pewnie przez PiS

 

ten Japonski ideal pracy to chyba nie w XXI wieku. Pierwsze egzemplarze ps2 w Japoni nie potrafily nawet czytac plyt DVD!!.

Przez ostatnie 6 lat ps2 doczekalo sie 15!! wersji Hardwarowych z roznymi poprawkami!!.

Gdybys mial wiecej wiadmosci w tej mierze (w co nie wierze)to zdziwil bys sie jak przestaje dzialac mit Japonskie=jakosc.

 

Ktos dzisiaj w temacie x360 o twoich wypowiedziach napisal :" idz Trolowac gdzie indziej!!" - nie wiesz moze dlaczego????

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, to co podaje news jest:"za a nawet przeciw"- raczej ciezko po jednej konsoli oczekiwac ,ze wszystkie ps3 bede sie nie przegrzewaly.Bo chyba logiczne jest ze sony dalo im sprawdzona ps3!! ,wszak caly swiat mogl patrzec na ich testy,i chyba nie chcieliby sie osmieszyc.

Rownie dobrze Bill przed premiera x360 mogl wyslac jedna konsole do testow i na jej tescie ,caly swiat by sadzil ze jest idealnym urzadzeniem-a jak jest naprawde kazdy wie.

wiec takie cytowanie jako przykladu 1!!! ps3 jest co najwyzej smieszne.

Ale widze, ze wzmianke o ciezkich, nienaturalnych warunkach pracy PS3, to juz przeoczyles. Tak samo jak to, ze pisalem kilka razy, ze na GC2006 xboxy 360 padały dokladnie tak samo jak rzekomo PS3 na TGS, wiec powiedzialem, ze to nic nadzwyczajnego i nie ma sie tym co przejmowac, poniewaz najwazniejsze jest zeby w domowych warunkach pracowały ok.

 

Wiec jesli juz mowisz, ze PS3 padały hurtowo, i ze SONY napewno by przewidzialo cos takiego jak grzejaca sie szafka itp, to Ci odpowiadam, ze wcale tak nie musiało byc, bo M$ zrobił DOKŁADNIE to samo na GC2006 i ich iXy 360 zachowywały sie DOKŁADNIE tak samo PS3.

Dlatego wg mnie powtarzanie przez Ciebie hurtowo tego samego newsa przy kazdej okazji jest zbyteczne bo powtorze jeszcze raz:

 

X360 na GC były w szafach,

PS3 na TGS były w szafach

X360 padały jak muchy (jestem swiadkiem bo mi osobiscie zawiesiło sie wiekszosc konsol, do ktorych podszedłem.

PS3 padały (rzekomo) jak muchy.

X360 nie zawiesza sie raczej w domowych warunkach, jesli chodzi o ostatnie wersje

PS3 w testowanych egzemplarzach, przez kilka(naście) roznych serwisów nie wieszały sie, a chodziły byly konkretnie katowane.

 

Wiec czym sie przejmowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze najnowszy i jedyny na razie trailer "Turoka"

 

Turok-trailer

 

Solid

podalem info z newsa i tyle.Masz racje ze warunki byly niekorzystne jesli chodzi o targi-wiadoma sprawa! ,ale nie powinno sie wyciagac wnioskow po 1 urzadzeniu, i poprostu nie wierze aby tak skomplikowane technologicznie ps3 ustrzeglo sie wad!! ,a biorac pod uwagie poprzednie problemy i awaryjnosc ps2, smiem watpic ze bedzie inaczej -bez wzgledu nawet na moje uprzedzenia do sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exclusive Elder Scrolls IV: Oblivion quest for PS3

http://www.ps3land.com/article-829.php

Exclusive to on bedzie przez gora dwa tygodnie, az go moderzy sportuja na wersje PC ;)

 

@gladiac & luki2 - chyba zescie sie troche zapedzili... tydzien wolnego od forum pozwoli wam ochlonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawych komentarzy można doszukać się studiując lekturę serwisu Games Radar na łamach którego głos zabrał developer pracujący nad Rainbow Six Vegas. Otóż stwierdził on, iż gra tworzona jest w oparciu o Xboxa360 i potem konwertowana na PS3. I podczas właśnie tej konwersji pojawił się problem mniejszej niż w X360 ilości pamięci oddanej do dyspozycji twórcom na PS3. Może to w rezultacie powodować minimalnie gorszą jakość samej gry.

Już teraz mówi się o technice mapowania twarzy postaci, której może zabraknąć w wersji na konsolę Sony.

 

Ciekawostka. A jeszcze niedawno nie chciałem dać wiary plotkom, jakoby Call Of Duty 3 wyglądał lepiej na 360tce niż na PS3. Teraz jestem skłonny uwierzyć.

 

 

 

w każdej plotce jest jakaś prawda.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdej plotce jest jakaś prawda.....

Plota nie plota ale największy ból to to, że nikt nie twierdzi że na PS3 nie da się uzyskać tego samego tylko że nie da się tego uzyskać tak samo a to co innego. Pewnie gdyby robili wersję na PS3 i później konwertowali na X360 też by coś było nie teges :?. Dlatego wersje multiplatformowe to czasami padaka. Albo wszędzie tak samo ale za to słabo, albo z różnicami bo przy jednym popracowaliśmy dłużej. Tutaj to PS3 ma problem bo kilka gier zaczęto pisać na X360 najpierw a później podjęto decyzję o porcie na PS3. Tyle że kasa się liczy to nie ma oddzielnych kodów na obie platformy tylko jeden dobry na jedno i drugi niejako na siłę wrzucony na coś innego. Pewne poprawki zrobią ale pewnie i tak wygląda to nastepująco: "nie działa? to do kosza". Szkoda. Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdej plotce jest jakaś prawda.....

chyba nie w tej... chyba, że mamy na myśli to, że gra jest robiona najpierw na X360 :)

 

I podczas właśnie tej konwersji pojawił się problem mniejszej niż w X360 ilości pamięci oddanej do dyspozycji twórcom na PS3.

O ile ostatnio nie zmieniła się specyfikacja konsol, to obie mają taką samą ilość ramu, czyli po 512 MiB. Zaraz mógłby paść argument, że w PS3 pamięć jest podzielona. Otóż nie do końca. RSX ma pełny dostęp zarówno do pamięci GDDR3 jak i do pamięci głownej XDR taktowanej częstotliwością procesora. Im się po prostu nie chce innego kodu pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny ps3 zajmuje rzekomo koło 100mb

(w porywach do 500 mb)

ta, jasne... Wybacz, ale to jest chyba najgłupsza z ostatnich plotek ;)

 

UBI SOFT ostatnio w ogóle ryzykownie sobie z Sony pogrywa...

UBI to sobie nie tylko z Sony pogrywa, ale i ze swoimi klientami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

jak dla mnie caly system koszmarnie dlugo sie ladowal !!! ,nie wiem czy to tylko wersja testowa tej ps3 tak ma czy wszystkie???

No i z jakich dyskow odpalali gre???

Jak dla mnie, to przypominało długością ładowanie sie psx'a. No, może ciut szybciej.

 

Edit:

Pad dla ps3??

Konsolki jeszcze nie ma, a logitech już wydaje do niego pada (wyglądającego jak do X360 :P )

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Sells Out (preordery w sieciach gamestop i EB)

http://media.ps3.ign.com/articles/738/738185/imgs_1.html

 

Dołączona grafika

 

 

Przedsprzedaż PS3 w USA praktycznie zakończona!!!! Wooooooooooooow o_____________0

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28966

http://ps3.ign.com/articles/738/738185p1.html

 

8.9 million people willing to pay full price for PS3, Xbox 360 only 800,000? laugh.gif

http://www.next-gen.biz/index.php?option=c...78&Itemid=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż PS3 w USA praktycznie zakończona!!!!

To świadczy o tym, że ludzie nadal ufają marce Sony i widzą potencjał drzemiący w PS3 - a wcale nie musieli na nią czekać. Wszak Xbox 360 jest w zasięgu ręki. Wii też pewnie zostanie ciepło przyjęte :wink:. Rozpocznie się konkurencja - a my tylko na tym skorzystamy.

 

Untold Legends: Dark Kingdom Trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świadczy o tym, że ludzie nadal ufają marce Sony i widzą potencjał drzemiący w PS3

Pytanie , czy kiedykolwiek mieli powody do tego , zeby SONY nie ufac ? :lol:

 

Wedlug mnie PS zawsze bylo najlepsza konsola i mialo najlepsze tytuly , wiec poza "spoznionym terminem" premiery nie widze powodow aby ktos moglby miec jakies "ale" w stosunku do SONY . Z reszta jak widac po preorderach inni mysla podobnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WP można przeczytać ciekawy artykuł na temat Ninja Theory oraz początkach tworzenia Heavenly Sword. Znajduje się w nim m.in. ciekawostka na temat zespołu developerskiego - liczy on bowiem tylko 22 osoby. Dość śmieszna liczba, a jednocześnie wzbudzająca podziw patrząc na aktualny efekt pracy tego teamu.

 

HS - Wirtualna Polska

 

Dołączona grafika

 

Z miłej lektury przechodzimy do złych plotek:

Spanish gaming site MeriStation is reporting that Ken Kutaragi recently admitted that supply problems for Japan and North America could force the European PS3 launch to be delayed until May -- which would mean that Japanese and American consumers might have their systems nearly six months before the eager gamers in the rest of the world. Now keep in mind that Kutaragi also supposedly said that Sony has not modified its European launch plans at this time, so right now we're only looking at a "what if" scenario.

Źródło: news4gamers

 

Miejmy nadzieję, że ten scenariusz nigdy się nie sprawdzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie , czy kiedykolwiek mieli powody do tego , zeby SONY nie ufac ? :lol:

 

Wedlug mnie PS zawsze bylo najlepsza konsola i mialo najlepsze tytuly , wiec poza "spoznionym terminem" premiery nie widze powodow aby ktos moglby miec jakies "ale" w stosunku do SONY . Z reszta jak widac po preorderach inni mysla podobnie ;)

Dobrze, że dodałeś "wg mnie" :) Bo wg mnie PS miało najlepsze gry do czasu pojawienia się Xbox. Konsole od Microsoftu bardziej trafiają w mój gust jeśli chodzi o gry. Najważniejsze tytuły na PS dla mnie są tytułami zbędnymi np FF ( nigdy nie grałem i nie mam zamiaru ) MGS ( 1 fajna była, 2 już lipa, 3 całkiem niezła gdyby nie ciągnaće się filmiki), Tekken ( jakoś nie lubię bijatyk). Mam nadziję, że Ps3 przyniesie trochę nowych tytułow a nie będą to same kontynuacje ( na dodatek nie interesujące mnie serie). Jak się trochę ciekawych tytułów uzbiera to pewnie kupię PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodałeś "wg mnie" :) Bo wg mnie PS miało najlepsze gry do czasu pojawienia się Xbox. Konsole od Microsoftu bardziej trafiają w mój gust jeśli chodzi o gry. Najważniejsze tytuły na PS dla mnie są tytułami zbędnymi np FF ( nigdy nie grałem i nie mam zamiaru ) MGS ( 1 fajna była, 2 już lipa, 3 całkiem niezła gdyby nie ciągnaće się filmiki), Tekken ( jakoś nie lubię bijatyk). Mam nadziję, że Ps3 przyniesie trochę nowych tytułow a nie będą to same kontynuacje ( na dodatek nie interesujące mnie serie). Jak się trochę ciekawych tytułów uzbiera to pewnie kupię PS3

Rozumiem inne argumentacje i wiem, że o gustach się nie mówi ale skoro nie grałeś w FF to skąd wiesz że jest to zbędna pozycja (dla Ciebie)? Nie odbieraj tego jako jakiegoś ataku czy coś bo ja sam kilka lat temu byłem, powiedzmy, sceptycznie nastawiony do tej seri. Pożyczyłem FFVIII od kumpla bo nie miałem w co grać chwilowo i...się zakochałem :). No może przesadzam ale jak inaczej wytłumaczyć że nie mogłem się oderwać od konsoli na kilka godzin a w nocy nie mogłem spać bo myślałem "jakie to fajne". Także można się pomylić i to ostro. Niby czytałem recki i te wszystkie ochy i achy a dopiero gdy zagrałem i na własnej skórze odczułem ten tytuł zrozumiałem o co tak naprawdę biega. Sam mam tak, że jakieś tytuły mi nie podchodzą gdy o nich słyszę albo czytam ale dopóki nie zagram to nie wiem do końca co i jak.

 

Apeluję tutaj do wszystkich, nie oceniajcie gry z góry bo możecie spisać na straty naprawdę fajne pozycje. Wiem że nie wszystko każdy lubi (norma) ale pomyślcie, jak już zagracie i wam nie podejdzie to przynajmniej z czystym sumieniem będziecie mogli po grze "jechać" bo graliście ;).

 

A tak swoją drogą to mi gry z iXa (pierwszego) nie podchodziły, a raczej nie to że nie podchodziły ale w zdecydowaną większość gier mnie interesujacych mogłem zagrać na PC. Z X360 jest już inaczej (na szczęście). Pozdro 4 All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadziłem z tym, że nie grałem. Miałem kiedyś tą grę, odpaliłem chwilę pograłem i wiedziałe , że nigdy już wnia nie zagram. Nie lubię tego typu gier i już :) Jest kilka gier w podobnym stylu co FF i w nie też nigdy nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadziłem z tym, że nie grałem. Miałem kiedyś tą grę, odpaliłem chwilę pograłem i wiedziałe , że nigdy już wnia nie zagram. Nie lubię tego typu gier i już :) Jest kilka gier w podobnym stylu co FF i w nie też nigdy nie zagram.

Zaczynasz się plątać w zeznaniach :wink: - tym samym nie jesteś wiarygodny. Ale faktycznie trzeba przyznać, że FF jest grą specyficzną. Mój kontakt z serią zapoczątkowała 7 jej odsłona - standard. Wcześniej nie miałem okazji zetknąć się z japońską grą rpg. Właściwie to pewnie nigdy bym tego nie spróbował, gdyby nie drugi numer NEO z roku 1997 (polecam szczególnie, gdyż cena nie przekraczała wtedy 3.90 za sztukę :D ). Artykuł wykreowany przez DragonLance`a rozpoczynał i kończył się bardzo wymownie..."Idź i kup Final Fantasy VII...". Kolejne artykuły i pochwały w prasie zrobiły swoje - nieprzerwanie myślałem o tym tytule. Jakby podświadomie coś mi mówiło, że zetknę się z produkcją nieprzeciętną. Szybki telefon do sklepu (wtedy to się ceniło oryginały :wink: ) i usłyszałem miły głos w słuchawce: "Naturalnie mamy, czas oczekiwania do miesiąca...". Jak żyję, nie spotkałem się z taką sytuacją. Niby mają, ale wzięcie jest tak duże, że trzeba było czekać. Nie mając pomysłu - zamówiłem :wink: Po dwóch tygodniach oddzwonili - nie mogę opisać szczęścia jakie mnie wtedy ogarnęło. Mogę za to opisać opad emocji, gdy na miejscu okazało się, że załatwiono mi wersję w języku niemieckim. Tak wiem - warto się uczyć języków obcych :wink:. Czekałem więc kolejny tydzień na "anglika". Po tym czasie zapiep.....łem do domu jak szalony. Pierwsza płytka zakręciła się w czytniku i zaczęło się....Na dworcu zabili mnie za pierwszym podejściem. Chyba nie kumałem wtedy o co biega. Po 2 godzinach dalszego grania stwierdziłem jedno "Dwa miliony Japończyków pomyliło się...". Wyłączyłem konsolę i poczułem, że ktoś mnie nabił w butelkę. Wstępnie nie trawiłem tej gry. Ale dałem jej szansę. Dziś wiem jak dużo bym stracił, gdyby płyta nie zakręciła się w czytniku po raz kolejny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh pamietam ten artykul.

Nawet zamiast 3 bodajze ocen(grafa,dzwiek,miodnosc) bylo FF7.

Ale przyznam ze czytajac recke i patrzac na screeny jakos nie ciagnelo mnie do FFa.Dopiero gdzies po 2 latach bedac w wypozyczalni gier z braku laku wzialem Finala 7 na PSXa.Od tamtej pory uwazam ta gre(jak i inne finale) za jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek wyszly.

Nawet sie machnalem i zamowilem FF8 wersje PC przed premiera.To byl moj pierwszy oryginal za ktory zaplacilem 160zeta(wtedy to byla fortuna:D)

W sumie niedawno opchnalem go na allegro za bodajze 130 wiec nie zaluje :D

Edytowane przez Blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodałeś "wg mnie" icon_smile3.gif Bo wg mnie PS miało najlepsze gry do czasu pojawienia się Xbox. Konsole od Microsoftu bardziej trafiają w mój gust jeśli chodzi o gry. Najważniejsze tytuły na PS dla mnie są tytułami zbędnymi np FF ( nigdy nie grałem i nie mam zamiaru ) MGS ( 1 fajna była, 2 już lipa, 3 całkiem niezła gdyby nie ciągnaće się filmiki), Tekken ( jakoś nie lubię bijatyk). Mam nadziję, że Ps3 przyniesie trochę nowych tytułow a nie będą to same kontynuacje ( na dodatek nie interesujące mnie serie). Jak się trochę ciekawych tytułów uzbiera to pewnie kupię PS3

 

nie jestem zwolennikiem żadnej z firm, ale tak naprawdę lepsze i wiecej gier ma maszyka od sony.

 

wymienie kilka nawiekszych hitów na obie platformy i porównamy :)

 

ps2.

 

MGS 3

God of war

Resident evil 4

devil may cry

killzone

ICO

shadow of colosus

Teken

Soul calibur 3

GT4

Jak

Ratchet clank

WRC

 

to jest kropla w morzu znakomitych gier na ps2.

 

xbox

 

Forza motosport

Ninia gaiden

Rally sport 2

odword stranger wrath

Halo

conker

Doa

PGR

 

 

napewno jest jeszcze kilka perełek, ale wymieniłem te najwieksze hity

 

Wymieniałem tylko gry dostępne na daną platforme, których nie ma gdzie indziej, oczywiscie Resident 4 jest na gamecuba, ale to jedna z lepszych gier tej generacji konsol wiec nie mogo jej zabraknąć.

 

 

Szanuje twoje zdanie, każdy ma inne gusta, ale tak naprawdę xbox listą gier może schować się do ps2.

 

sory za of top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...