Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kojak z czystej ciekawosci: ile ty masz lat skoro "młodego" już odganiasz, któremu zdąrzyły się juz znudzic konsole?! :blink:

Mój młody to młodszy brat. ;) Soki, że źle sprecyzowałem. ;) Mam ponad 25. ;)

 

poniżej link do filmiku. Mam najnowsze firmaware 1.6

Na TV SD tego nie ma ale na LCD jest tak jak mówisz więc to norma. ;)

 

2-gie pogrubienie: szok, ale widać, iż Sony takie głupie nie jest i zostawili sobie furtkę :), ale:

1-sze podkreślenie; SZOK, eee, no ten tego... Jedno pytanie, jak z rozłożeniem przycisków? I wogóle jak to w praniu wypada?

Wogóle tak szczerze powiedziawszy, to chętnie bym się do Ciebie przejechał (gdybym mógł), bo cosik mi się wierzyć nie chce ;)

Zapraszam. ;) A Jak będę później u siebie to zapodam wczoraj nagrany filmik. :D

Linuxa nie sprawdzę bo szczerze mi się nie chce. Na razie nie planuję takiej operacji. ;)

 

Jeśli chodzi o myche i klawe to dziala doskonale nawet te wireless. :) W resistance nie działa. W COD3 pewnie też ale sprawdzę później. ;)

 

Mam prośbę. Możecie założyć mi konto w USA i Japan i login i hasło wysłać na PW? Mam internet radiowo i coś zaczęło zrywać połączenie i w połowie zakładania konta rozłącza mnie z serwererm. :( Na tamtych kontach są inne gry. ;) Po cichu liczę na VF5. :P

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja narazie nie kupiłem PS3 bo nie mogę :/ 2,5h straciłem w piątek w Empiku czekając na decyzję z banku o przyznaniu rat. Jak się okazało nie spełniam warunku by go dostać. CHodzi o pierdzielone 8 dni. Tyle dni mi brakuje by mieć przepracowane 3 miesiące, które są wymagane by uzuskać kredyt ratalny. Co za popierdzielony przepis. Tak więc muszę czekać do 2 kwietnia. Zdenerwowałem się mocno, bo już kupiłem Motorstorm i kabelek a konsolki nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IT ALSO PLAYS GAMES!

 

Check out the following interesting little advert from a UK store. It denotes the primary function of the PS3 is a Blu-ray player and later goes on to mention it also plays games :).

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam szczerze , ze powoli sie wkrecam w konsolke ;]

 

Motorstorm online wymiata :lol: Niestety jest pare denerwujacych bugow a najwazniejszy to , ze w przypadku gdy host na poczatku wyscigu (jeszcze zanim zaczniemy sie scigac) opusci gre to jedynym ratunkiem jest ponowne odpalenie gry :/ :blink:

 

Zaraz sprawdze F1 online (jesli w ogole ma taki tryb bo nie pamietam :lol: )

 

btw: F1 to imo bardzo dobry tytul na ta konsole . "Poczucie szybkosci" jest niemasmowite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz coś wiecej jak się gra w COD 3, chodzi mi o grafike, plynność animacji . może widziałeś wersje na xboxa 360 i któa jest lepsza?

Na ps3 nie widzialem , na X0 mialem COD3 i wygladalo bosko i chodzilo bez przycinek ;)

 

Obawiam sie , ze na PS3 bez AA bedzie wygladalo gorzej...

Gra jest taka sama jak na X0 bo widziałem u kumpla, u którego podpinaliśmy PS3 do LCD. Akurat to słowa obydwu xboxowców, którzy chcieli zobaczyć to cacko na oczy. ;) Oczywiście wersja na PS3 jest deczko jaśniejsza. To jedyne różnice jakich się dopatrzyli. Animacja płynniutka, nie doszedłem jeszcze do takiego miejsca w którym by zwolniła. Grałem tylko kawałek i na razie się wstrzymałem do czasu skompletowania całego sprzętu czyli brakuje mi jeszcze LCD. ;) Fajny patent jest z wykorzystaniem sixaxisa. Jak wykonamy uderzenie własnym prawym łokciem trzymając pada w obydwu dłoniach to nasz bohater wali z kolby. ;) To się spodobało iksboxowcom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veni Vidi...no własnie i co dalej.

Byłem wczoraj w empiku i w saturnie.

Można było zobaczyć, dotknąć, pograć:

1) Empik - ps3 + motostorm,

2) Saturn - ps3 + nfs:carbon.

 

Ad. 1) Motostorm na wyswietlaczu HDready nie prezentuje nic specjalnego, grafika mnie nie zachwyciła, textury wcale nie były wysokiej rozdzielczosci, spojrzałem z kumplem i stwierdzilismy - to samo co w dzisiejszych czasach na PCtach.

 

Ad. 2) Carbon na ps3 niczym nie rózni się od Carbona na PC, to samo stwierdzenie co powyżej tylko x2 (no bo carbon jest na PC i mozna porownac, a motostorm mozna tylko domniemywać).

 

Czekam na UT3 - to będzie jakiś krok na przód.

Póki co, 2150 - 2400 nie opłaca się za konsolę dawać imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Veni Vidi...no własnie i co dalej.

Byłem wczoraj w empiku i w saturnie.

Można było zobaczyć, dotknąć, pograć:

1) Empik - ps3 + motostorm,

2) Saturn - ps3 + nfs:carbon.

Kupić konsole za kilka tysięcy by pograć w Carbona... :lol:

 

Co się dzieje z GT5? Co z tym demem GT HD? Konsole już są a tu cisza...

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić konsole za kilka tysięcy by pograć w Carbona... :lol:

 

Co się dzieje z GT5? Co z tym demem GT HD? Konsole już są a tu cisza...

GT5 pewnie powstaje, a GT HD jest do sciagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veni Vidi...no własnie i co dalej.

Byłem wczoraj w empiku i w saturnie.

Można było zobaczyć, dotknąć, pograć:

1) Empik - ps3 + motostorm,

2) Saturn - ps3 + nfs:carbon.

 

Ad. 1) Motostorm na wyswietlaczu HDready nie prezentuje nic specjalnego, grafika mnie nie zachwyciła, textury wcale nie były wysokiej rozdzielczosci, spojrzałem z kumplem i stwierdzilismy - to samo co w dzisiejszych czasach na PCtach.

 

Ad. 2) Carbon na ps3 niczym nie rózni się od Carbona na PC, to samo stwierdzenie co powyżej tylko x2 (no bo carbon jest na PC i mozna porownac, a motostorm mozna tylko domniemywać).

 

Czekam na UT3 - to będzie jakiś krok na przód.

Póki co, 2150 - 2400 nie opłaca się za konsolę dawać imho.

stary a czego ty sie spodziewales po tej konsoli, jakiej grafiki? x360 i ps3 na dzien dzisiejszy nie potrafia wyswietlic lepszej grafiki niz blaszak, z ta roznica ze blaszak ja wyswietla w 3dmarkach, a x360 i ps3 w grach Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

stary a czego ty sie spodziewales po tej konsoli, jakiej grafiki? x360 i ps3 na dzien dzisiejszy nie potrafi wyswietlic lepszej grafiki niz blaszak, z ta roznica ze blaszak ja wyswietla w 3dmarkach, a x360 i ps3 w grach

Nie czuję aluzji czuję fanboystwo :wink: Wybacz ale żartujesz chyba w tym momencie ?

 

@thuGG to jeszcze nikt nie ściągnął :|? Na youtube są filmiki ale liczyłbym na opinię kogoś jak się gra. Gra wygląda bardzo ładnie ale samochody się nie tylko ogląda ale i nimi jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petycja zagorzałych fanbojów(egoistów) :wink:

 

http://www.petitiononline.com/capcompe/petition.html :blink: :lol:

 

poczytajcie sobie komentarze, boki zrywać :lol2:

trzeba miec rowno nawalone, aby pisac takie komentarze tfu, aby w ogole tworzyc takie petycje - rozumiem gdyby gra miala sie nie ukazac na PS3, a tak ... ogolnie to po mnie to splywa, jak dla mnie wszystkie exclusive moga wyjsc na PS3, z tego ze ich nie ma lub sa nie mam ani centa

ogolnie gracze SONY zostali troche rozpieszczeni dwojka w tej sprawie, ale chyba zapominaja, ze teraz sytuacja wyglada zupelnie inaczej niz wtedy, bo malo ktory producent w tej chwili (po za studiem sony) zrezygnuje z wydania gry na X360 przy 10 milionowym targecie...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jesli chodzi o marketing to SONY pokazalo klase . Znam tylu ludzi (ba nawet na naszym forum jest ich duzo) ktorzy byli slepo zapatrzeni w PS3 i liczyli , ze otrzymaja cos co zmiecie z ziemi wszystkie inne konsole ;) A prawda jest taka , ze na dzien dzisiejszy otrzymali to samo co ma X0 z tym , ze czekali na to sporo dluzej i jeszcze czasem bywa tak , ze tak oslawiona i rewolucyjna grafika next-gen wyglada lepiej na X0 :wacko:

Ja wiem , ze to dopiero poczatek i konsola pokaze jeszcze pazurki ale powoli zaczynaja "znikac" SONY exclusive'y , ktore to wlasnie dla tych slepo zapatrzonych byly najwazniejsze i okazac sie moze , ze tak naprawde konsole beda na rownym poziomie (X0 w lepszej cenie) i jedyna dodatkową opcja w PS3 bedzie blu-ray , ktory (przynajmniej dla mnie) jest bezuzyteczny na dzien dzisiejszy (btw: gdzie moge jakies filmy na BR znalesc ? :lol: )

 

Ja osobiscie, gdybym byl fanboyem SONY, wkur...lbym sie niemilosiernie ;)

 

PS. Czekam na lepsze gry , na dzien dzisiejszy i tak nie jest zle bo mam MS , ktory calkiem fajnie wciaga no i F1 , ktorego brakowalo mi na X0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk

 

dzisiaj byłem w MM w M1 w poznaniu i moge powiedziec z cala pewnoscia, ze tutaj MS to jest demo i prawdopodobnie to PS Store, czyli sucha trasa bez błota. Z ktorej to wersji gry jest demo to nie wiem. Wiem ze na dummy console sa dwa dema grywalne, tj F1 i MS oraz full filmow (np. Little Big Planet).

 

Fajna gra, ale to demko nie pokazało za wiele fajnych rzeczy. Dla mnie ot taka zwykla gra. W F1 nie zdazylem zagrac bo mnie dziewucha ciagneła gdyz gdzies sie spieszyla.

 

Moja luba była zachwycona filmem z Little Big Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Sprawdzcie jakie tytuly sa w tym serwisie co K.A.B. podal na Blu-Ray'a a jakie na HD-DVD. Jezeli tak bedzie sie ksztaltowal poziom zawartosci krazkow, to juz widze zwyciezce. ;]

 

Oczywiscie zart. ;)

 

Dobra, cofam - maja jakis chory sposob poruszania sie po serwisie. Juz nie wiem co jest na BR, a co na HDDVD... :/

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mamy alternatywę w postaci byle czego od PC na USB! :) Ta konsola mnie zadziwia. :D

a sprawdzales jakiegos pada z wibra? albo jakis joystick? :D gdyby takie sprzety dzialaly to spory plusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła oficjalna informacja od Namco. Zapewne ucieszy ona wszystkich obecnych, jak i przyszłych posiadaczy PS3. Nowy arcade board będzie oparty o procesor Cell i układ graficzny RSX firmy Nvidia. Pozwoli to rzecz jasna na łatwe konwersje przyszłych tytułów Namco na konsolę Sony. Pierwszy w kolejce to naturalnie Tekken 6. Mam nadzieję, że nowa technologia przyjmie się podobnie jak to było z Systemem 246 zawierającym chipset PS2.

 

Źródło: Gamasutra

 

Poszło jak woda

 

PlayStation 3 stała się najszybciej sprzedającą się konsolą stacjonarną w Wielkiej Brytanii w historii. Agencja Chart-Track doniosła, że konsola Sony w ciągu dwóch dni sprzedała się w ilości 165 tys. egzemplarzy. Dla porównania Wii w swój premierowy weekend rozeszło się w ilości 105 tys. konsol, a Xbox 360 w 70 tys. sztuk. PlayStation 3 miało jednak nieco ułatwione zadanie, bowiem Brytyjczycy mogli kupić aż 200 tys. z przygotowanego miliona konsol na europejską premierę systemu.

 

Co ciekawe najszybciej sprzedająca się konsola w takim samym okresie na tym terytorium to także działo Sony. PlayStation Portable rozeszło się w ilości 185 000 sztuk w swój premierowy weekend.

Źródło: GameOnly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pamiętamy, jak nie dawno czołowi przedstawiciele Microsoftu w osobach Peter'a Moore'a oraz Bill'a Gates'a negowali technologię wyświetlania obrazu w rozdzielczości 1080p w konsoli PLAYSTATION 3. Panowie twierdzili, że tak wysoka rozdzielczość stanowi zbyt duże obciążenie dla konsol next-gen, co uniemożliwia zastosowanie jej w większości gier. Ciekaw jestem, jakie mają dziś miny, okazuje się, bowiem, że kłam ich teorii zadał Yosuke Hayashi z Team Ninja - studia kojarzonego ostatnio wyłącznie z grami na Xbox'a. Hayashi opowiedział o wizualiach w grze Ninja Gaiden Sigma na PS3: "Rozpoczynając pracę z PS3 nie chcieliśmy odwzorować grafiki Ninja Gaiden Black z Xbox'a z dostosowaniem oprawy do standardów wymaganych od konsoli nowej generacji. Chcieliśmy stworzyć zupełnie nowe i świeże wrażenie, zarówno dla osób, które grały w oryginał, jak i dla tych, którzy dopiero zaczną przygodę z naszą grą. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest napisanie engine'u wyświetlającego grafikę w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę oraz zastosowanie techniki self-shadowing w czasie rzeczywistym. Zrobiliśmy to, zaś żadna inna gra nie może się poszczycić tymi trzema osiągnięciami jednocześnie." - stwierdza Hayashi w wywiadzie dla Gamepro. Tym samym wychodzi na to, że Xbox360 jest prawdopodobnie za słaby na rozdzielczość FullHD (1080p), wszak tak twierdzą jego „ojcowie”. Niestety nie docenili oni mocy platformy Kutaragiego, która z tą samą rozdzielczością radzi sobie bez najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym samym wychodzi na to, że Xbox360 jest prawdopodobnie za słaby na rozdzielczość FullHD (1080p), wszak tak twierdzą jego „ojcowie”. Niestety nie docenili oni mocy platformy Kutaragiego, która z tą samą rozdzielczością radzi sobie bez najmniejszego problemu.

muahahha :D dobre :D

 

-------------

 

TOP-10 UK:

1. Resistance: Fall of Man

2. Motorstorm

3. Brian Lara International Cricket 2007

4. Virtua Tennis 3

5. Call of Duty 3

6. Grand Theft Auto: Vice City Stories

7. Formula 1: Championship Edition

8. S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl

9. Tiger Woods PGA Tour 07

10. Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

nie chce byc zlosliwy ale czje jakis lekki niedosyt jaki przebija przez wypowiedzi

nabywcow europejskiej ps3.

a powaznie slyszalem juz 100% wiecej achow i ochow od ludzi ktorzy wydali

na cos 2300 i czekali pare latek.

troche dziwne ale.... bylo do przewidzenia.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc zlosliwy ale czje jakis lekki niedosyt jaki przebija przez wypowiedzi

nabywcow europejskiej ps3.

a powaznie slyszalem juz 100% wiecej achow i ochow od ludzi ktorzy wydali

na cos 2300 i czekali pare latek.

troche dziwne ale.... bylo do przewidzenia.

pzdr

SERAF, zawsze myslalem, ze achy i ochy maja pozytywne znaczenie, a w tym momencie twoja wypowiedz nie ma sensu [; Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczenie:

Ludzie, ktorzy wydaja tyle siana na nowinke techniczna z reguly wypowiadaja sie bardziej optymistycznie niz aktualni nabywcy PS3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczenie:

Ludzie, ktorzy wydaja tyle siana na nowinke techniczna z reguly wypowiadaja sie bardziej optymistycznie niz aktualni nabywcy PS3. ;)

a moze wlasciciele PS3 sa bardziej zrownowazeni i patrza na swiat trzezwym okiem (dlatego wybrali PS3;) ), oceniaja konsole faktycznie taka jaka jest (na dzien dzisiejszy - czyli potwierdzeniem dobrych zapowiedzi reklamowych Sony) rozwojowa konsola z duzymi mozliwosciami, a nie patrzac i porownywajac ze "mam super sprzet ktory jest ilestam razy mocniejszy od tego czy tego wiec potrafi tyle czy tyle" i jest pieknie i wspaniale. Jednakze ci co kupila zaraz po premierze niewykazali sie (to jest tylko moje zdanie) zbytnia rozwaznoscia a jedynie zasobnoscia konta (ktore zreszta zostalo dosc mocno nadszarpniete) poniewaz konsola nieoferuje nic co byloby warte tej ceny... no ale jak kazda nowosc musi byc droga i ktos to musi kupic aby kiedys bylo taniej...jednakze to niezmienia faktu ze wybierajac konsole PS3 ci uzytkownicy zachowali rozsadek lecz niezachowali umiaru (w wydawaniua $$:) ) i wstrzemiezliwosci (za pare mscy bedzie przynajmniej o jedna gre taniej ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

a moze wlasciciele PS3 sa bardziej zrownowazeni i patrza na swiat trzezwym okiem (dlatego wybrali PS3;) ), oceniaja konsole faktycznie taka jaka jest (na dzien dzisiejszy - czyli potwierdzeniem dobrych zapowiedzi reklamowych Sony) rozwojowa konsola z duzymi mozliwosciami, a nie patrzac i porownywajac ze "mam super sprzet ktory jest ilestam razy mocniejszy od tego czy tego wiec potrafi tyle czy tyle" i jest pieknie i wspaniale. Jednakze ci co kupila zaraz po premierze niewykazali sie (to jest tylko moje zdanie) zbytnia rozwaznoscia a jedynie zasobnoscia konta (ktore zreszta zostalo dosc mocno nadszarpniete) poniewaz konsola nieoferuje nic co byloby warte tej ceny... no ale jak kazda nowosc musi byc droga i ktos to musi kupic aby kiedys bylo taniej...jednakze to niezmienia faktu ze wybierajac konsole PS3 ci uzytkownicy zachowali rozsadek lecz niezachowali umiaru (w wydawaniua $$:) ) i wstrzemiezliwosci (za pare mscy bedzie przynajmniej o jedna gre taniej ;) ).

dziwny ten twoj post ,pelen zaprzeczen,no bo jak pogodzic rozsadek z niezachowaniem umiaru i wstrzemiezliwosci????? :mur: :lol2:

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...