Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

...wstrzemiezliwosci (za pare mscy bedzie przynajmniej o jedna gre taniej ;) ).

Tego akurat niebyłbym pewien ;)

 

kojak_ct, dzięki Ci za te filmiki, jesteś wielki. Teraz wiem, iż przynajmniej był sens w zbieraniu kurzu przez mojego pada - choć tak jak się obawiałem, są pomieszane ustawienia przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w MM i to co zobaczylem spowodowalo u mnie rotfla :D ps 3 podlaczone do bravii 32" zawieszone :D a X360 stojacy obok mial czarny ekren z napisem: error contact M$ support :D normalnie wypas, az chce sie wyjac kase na next gena :D dzisiaj obie konsole chodzily i ani motosport ani F1 nie wywarly na mnie dobrego, ba nwet neutralnego wrazenia. grafa ujdzie, model jazdy.... hmm nfs ma podobny :D a pad od plejki w rekach trzeszczy i ma sie wrazenie, ze sie zaraz rozpadnie. chyba narazie wstrzymam sie nawet z mysleniem nad nex genem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales jakiegos pada z wibra? albo jakis joystick? :D gdyby takie sprzety dzialaly to spory plusik ;)

Ten Media-Tech MT160 ma Vibrę ale nie działa. A zresztą jak ma działać jak nawet na PC nigdy nie działała! :lol2: Nie mam nic innego. Mam DualShocka ale nie mam przejściówki na USB. Może załatwię jakiegoś pada z Vibrą to potestuję. ;)

 

nie chce byc zlosliwy ale czje jakis lekki niedosyt jaki przebija przez wypowiedzi

nabywcow europejskiej ps3.

a powaznie slyszalem juz 100% wiecej achow i ochow od ludzi ktorzy wydali

na cos 2300 i czekali pare latek.

troche dziwne ale.... bylo do przewidzenia.

pzdr

Ale co tak przewidziałeś? Ja swoje wrażenia powiedziałem w dniu premiery. Przecież nie będę się onanizował na forum, jaki to podniecony jestem z zakupu najlepszej konsoli na świecie. To nie temat o X360! :) Więc ile ma trwać to podniecenie? Tydzień? Miesiąc? Rok? Bez sens!

 

SERAF, zawsze myslalem, ze achy i ochy maja pozytywne znaczenie, a w tym momencie twoja wypowiedz nie ma sensu [;

Tak! W sumie to masz rację! Załamałem się! Szkoda, że Was nie posłuchałem i nie wziąłem X0. To była by najmądrzejsza rzecz no ale trudno! Ale głupek ze mnie. Ehh. :lol:

 

Tlumaczenie:

Ludzie, ktorzy wydaja tyle siana na nowinke techniczna z reguly wypowiadaja sie bardziej optymistycznie niz aktualni nabywcy PS3. ;)

Nie każdy ma czas siedzieć 24 godziny przy konsoli tak jak robią to iksboksowcy bo muszą dozbierać 3 Achievement points. Wiecie, Nie każdego to podnieca! ;) Od dnia premiery max czasu jaki przeznaczyłem dla konsolki to z 7 godzin! A Ci, co wydali tyle siana to raczej są to osoby dorosłe, które same zapracowały na ten sprzęt. A skoro pracują to nie mogą na okrągło grać i wypisywać ohy i ahy bo po co? Żeby innym coś udowadniać? Nie rozumiem Was kompletnie.

 

 

Tego akurat niebyłbym pewien ;)

 

kojak_ct, dzięki Ci za te filmiki, jesteś wielki. Teraz wiem, iż przynajmniej był sens w zbieraniu kurzu przez mojego pada - choć tak jak się obawiałem, są pomieszane ustawienia przycisków.

Pomieszane są tylko te z prawej. W GT HD da się samemu zmienić przyciski, w FoM także. Zobaczę w COD3 to dopiszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tak! W sumie to masz rację! Załamałem się! Szkoda, że Was nie posłuchałem i nie wziąłem X0. To była by najmądrzejsza rzecz no ale trudno! Ale głupek ze mnie. Ehh. icon_lol.gif

 

Pomieszane są tylko te z prawej. W GT HD da się samemu zmienić przyciski, w FoM także. Zobaczę w COD3 to dopiszę. ;)

Dawaj screeny z GT HD!! I już mów jak się jeździ!

 

Ahh! no widzisz musisz się załamać i nazwać idiotą bo zrobiłeś coś dla siebie a nie tak jak by ktoś inny chciał ;-P

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mnie GT:HD nie porazilo ale byc moze stanie sie tak w 1080p . W 720p wyglada dobrze i tyle , bez ohh achh'ow :lol:

A z modelem jazdy jak? Jest rozbudowana czy tylko bierzemy auto i jedziemy na trasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Nie każdy ma czas siedzieć 24 godziny przy konsoli tak jak robią to iksboksowcy bo muszą dozbierać 3 Achievement points. Wiecie, Nie każdego to podnieca! ;) Od dnia premiery max czasu jaki przeznaczyłem dla konsolki to z 7 godzin! A Ci, co wydali tyle siana to raczej są to osoby dorosłe, które same zapracowały na ten sprzęt. A skoro pracują to nie mogą na okrągło grać i wypisywać ohy i ahy bo po co? Żeby innym coś udowadniać? Nie rozumiem Was kompletnie.

Pomieszane są tylko te z prawej. W GT HD da się samemu zmienić przyciski, w FoM także. Zobaczę w COD3 to dopiszę. ;)

Mozna spedzac czas ale nad czym ?

Szczerze to co w ps3 moze czlowieka wciagnac na wiecej niz te 7h o ktorych napisales ?

To konsola a nie mebel. Na niej sie gra a nie siedzi czy na nia patrzy. Ale gra sie zwykle gdy ma sie w co i kolo sie zamyka.

Uwazam ps3 za super maszyne ale co z tego skoro na razie mozna na nia tylko patrzec i podziwiac.

Nie neguje nikogo wyboru poniewaz sam byl dal zarobione przez siebie 2300 ale ...

Wszystko ma jakis cel, celem zakupu konsoli i video sa gry oraz filmy.

Filmow BR w naszym kraju tyle co gier na ps3. Oczywiscie co komu do domu jak drzwi nie jego,

tylko ze ... to bez sensu

Pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! W sumie to masz rację! Załamałem się! Szkoda, że Was nie posłuchałem i nie wziąłem X0. To była by najmądrzejsza rzecz no ale trudno! Ale głupek ze mnie. Ehh. :lol:

człowieku, gdzie ja do ciebie coś napisałem, zwróciłem tylko uwagę serafowi że achy i ochy mają pozytywne znaczenie, gów** mnie obchodzi co on chciał napisać, co ty kupiłeś i co ci mówili

 

Ahh! no widzisz musisz się załamać i nazwać idiotą bo zrobiłeś coś dla siebie a nie tak jak by ktoś inny chciał ;-P

no i po co bijesz piane po raz kolejny, dosyć, że jeden odbił piłeczkę totalnie bez sensu to jeszcze musiałeś po raz kolejny wykazać się wysokim IQ i skomentować coś co nie zostało nawet napisane Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna spedzac czas ale nad czym ?

Szczerze to co w ps3 moze czlowieka wciagnac na wiecej niz te 7h o ktorych napisales ?

To konsola a nie mebel. Na niej sie gra a nie siedzi czy na nia patrzy. Ale gra sie zwykle gdy ma sie w co i kolo sie zamyka.

Uwazam ps3 za super maszyne ale co z tego skoro na razie mozna na nia tylko patrzec i podziwiac.

Nie neguje nikogo wyboru poniewaz sam byl dal zarobione przez siebie 2300 ale ...

Wszystko ma jakis cel, celem zakupu konsoli i video sa gry oraz filmy.

Filmow BR w naszym kraju tyle co gier na ps3. Oczywiscie co komu do domu jak drzwi nie jego,

tylko ze ... to bez sensu

Pzdr

Kupiłem do konsoli COD3 bo lubię tą serię i miejsce do którego doszedłem to pierwszy level, gdzie musimy wejść na czołg i użyć lornety do namierzania? To raptem z 10min gry. Na razie nie mam czasu i wszystko leży. Potestowałem trochę demek no i koniec. Mam zamiar zamówić Virtua Tennis 3 ale chyba się jeszcze wstrzymam aż się odrobię. Po za tym czekam na TV jednak Full HD więc szkoda paprać się na CRT. ;) Dźwięk już skompletowałem więc połowa sukcesu już jest. Druga to 42'' Full HD i ruszam z COD3. :) Kurde. Jeszcze praca magisterska do napisania a tu czasu brak! :) Ale jestem super zadowolony z konsoli i jak już mówiłem, gdybym miał drugi raz wybierać to zrobił bym to ponownie. ;)

 

człowieku, gdzie ja do ciebie coś napisałem, zwróciłem tylko uwagę serafowi że achy i ochy mają pozytywne znaczenie, gów** mnie obchodzi co on chciał napisać, co ty kupiłeś i co ci mówili

Bo z tego co napisałeś to wniosek jest jeden. Skoro nie ma ohów i ahów na lewo i prawo to znaczy, że wszyscy na PS3 się zawiedli no bo skoro ahy i ohy znaczą zadowolenie to wiesz...

 

Świetna wiadomość. :)

 

THX za info. ;)

 

 

@Ludwiczek

Screeny na razie z TV CRT

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jeździ się trudniej niż w GT4. Symulacja jest całkiem dobra. :) Grałem tylko padem. Jak będę miał trochę czasu to podepnę kierownicę i powiem coś więcej. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Ludwiczek

Screeny na razie z TV CRT

 

 

Jeździ się trudniej niż w GT4. Symulacja jest całkiem dobra. :) Grałem tylko padem. Jak będę miał trochę czasu to podepnę kierownicę i powiem coś więcej. ;)

Modele prezentują się naprawdę świetnie widać chyba każdą wypukłość. Cieni na aucie też jest dużo no i refleksy na lakierze wyglądają dość naturalnie jak na żywo.

 

A jest widok z kokpitu? Tylko taki jak w symulacjach a nie jak w TOCA gdzie nie ma budzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pad wygląda i sprawuje się jak podróba rynkowa? Masz problemy z gałkami i ich wypukłością?

Przede wszystkim pad jest za lekki. W sumie już się przyzwyczaiłem ale na początku wydawał mi się dziwny. Plastik też jest jakiś taki dziwny, pad pod światłem jest przezroczysty jak by nie był oryginałem sony. ;) W sumie to chyba zrobili go z cieńszej warstwy plastiku. Jeśli chodzi o gałki to nie mam zastrzeżeń. Są dokładnie takie same jak w DS czyli doskonałe. Zrobione są z takiej gumy, że palec się nie ześlizgnie. Do tego nie można się przyczepić chyba, że na siłę ale wtedy od razu musimy skreślić DS bo są takie same. ;)

 

Modele prezentują się naprawdę świetnie widać chyba każdą wypukłość. Cieni na aucie też jest dużo no i refleksy na lakierze wyglądają dość naturalnie jak na żywo.

 

A jest widok z kokpitu? Tylko taki jak w symulacjach a nie jak w TOCA gdzie nie ma budzików.

A powiem Ci, że w ruchu te cienie i refleksy wyglądają wyśmienicie. ;) Ze środka nie ma niestety. Tylko widok z tyłu lub z za zegarów w powietrzu. ;)

 

Postaram się sklecić jakiś filmik z jednego przejazdu. ;)

 

Pozdrawiam

 

PS. W europejskiej wersji coś skopali bo np. replaye sie przycinają. Zaciągnąłem wersję 1.1 od amerykańskich przyjaciół i wszystko chodzi płynnie. Graficznie identyczne. :blink:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem sobie w motursporta i gra mnie zauroczyła :) Graficznie moze i nie ma rewelacji ale gameplay jest niesamowity. Szkoda ze nie mialem okazji pograć w trybie online który tak zachwalacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak to widzę, że ładny sprzęcior zbierasz (tv full hd). Student i stać cię na takię coś ? :)

A działam w transporcie międzynarodowym i tak trochę mi zostaje. Od czasu do czasu trzeba sobie zrobić przyjemność. ;) Za to od kilku lat nie byłem nigdzie na wakacjach! :(

 

Wczoraj pograłem sobie w motursporta i gra mnie zauroczyła :) Graficznie moze i nie ma rewelacji ale gameplay jest niesamowity. Szkoda ze nie mialem okazji pograć w trybie online który tak zachwalacie.

Wczoraj pośmigałem o 3 rano i muszę przyznać, że giera mnie wciągnęła. :)

 

PS. Założyłem też konto w Chinach i jest tam fajny golf trial. ;) Zasysajcie. :P

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma już ps3, posiada również xbox 360. Powiedział mi, że wszystko wolno się wczytuje na ps3. W Motorsorm nawet jak samochody zmieniamy to dużo doczytuje

 

Wdziales to moze?? bo ja widzialem w MM i akurat zmiana samochodu byla plynna zadnych przycinek czy wolnych reakcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj w F1 w Empiku w Poznaniu.

 

Gra jak gra, ale ja mam pytanie co do rozdzielczości. Uruchamiała się ona na tym telewizorze, co tam jest w 720p. Wszystko takie porozmazywane jest.

Powiedzcie mi, mając monitor lcd o natywnej 1680x1050, domyślam się, że natywnej nie osiągnę i zawsze będzie trochę porozmazywany obraz, i nie ma szans na ostre pixele, jak z natywnej, lecz czy będize lepiej wyglądał, jak na tym telewizorze? W jakiej rozdzielczości sobie coś na pc odpalić, aby zobaczyć jak taki obraz się sprawuje na tym monitorze?

 

Rozumiem, że ps3 przez wyjście vga bym podłączył, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdziales to moze?? bo ja widzialem w MM i akurat zmiana samochodu byla plynna zadnych przycinek czy wolnych reakcji..

To pewnie widziales to w momencie jak ktos juz przejzal wszystkie samochody . Widac nie czytales uwaznie tego co pisalem - pierwsze co rzucilo mi sie w oczy w MS to wlasnie bardzo dlugie "doczytywania" . Natomiast zupelnie inaczej sprawa wyglada w F1 , tutaj np stroisz samochod , dajesz test i juz jestes w wyscigu , wszystko praktycznie bez loadingow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Pograłem wczoraj w F1 w Empiku w Poznaniu.

 

Gra jak gra, ale ja mam pytanie co do rozdzielczości. Uruchamiała się ona na tym telewizorze, co tam jest w 720p. Wszystko takie porozmazywane jest.

Powiedzcie mi, mając monitor lcd o natywnej 1680x1050, domyślam się, że natywnej nie osiągnę i zawsze będzie trochę porozmazywany obraz, i nie ma szans na ostre pixele, jak z natywnej, lecz czy będize lepiej wyglądał, jak na tym telewizorze? W jakiej rozdzielczości sobie coś na pc odpalić, aby zobaczyć jak taki obraz się sprawuje na tym monitorze?

 

Rozumiem, że ps3 przez wyjście vga bym podłączył, tak?

wszystko zalezy od jakosci scalera w tv.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Vga nie podłączysz. Jeśli chce mieć HD to HDMI, DVI lub Component

Zmartwiłeś mnie.

Myslałem sobie, że pod DVI podłączę PC a pod VGA PS3 i tylko pstrykają w monitorze będę zmieniał źródło obrazu.

A tak, cały plan poszedł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zauważyłem, że przy ciemnym ekranie jak jestem w systemie, pojawiaja się jakieś zakłócenia, takie poziome linie :cry:

 

Posiadam TV LCD Samsung N71B

 

Konsola podłączona jest do TV poprzez HDMI, kabel jest dobrej jakości.

zakupiłem dzisiaj nowy kabelek i jest to samo, zarówno pod wejsciem HDMI 1 jak i HDMI 2

 

 

Te zakłocenia to takie poziome linie, wygladają tak jak by do standardowego TV CRT przyłożyć telefon komórkowy, może nie są aż tak widoczne ale z bardzo bliska widac je doskonale :)

 

Próbowałem też ustawiać rózne rozdzielczości ale bez efektu, niedogodność ta pojawia się tylko na ciemnym pulpicie i to w systemie konsoli.

 

Prosił bym o jakieś rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłeś mnie.

Myslałem sobie, że pod DVI podłączę PC a pod VGA PS3 i tylko pstrykają w monitorze będę zmieniał źródło obrazu.

A tak, cały plan poszedł :/

PC podlaczysz przez VGA, a PS3 przez HDMI->DVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers Ty nie moglbys byc beta-testerem sprzetu , bo przez Ciebie firmy nie przeszlyby żadnego testu sprawnosci :lol: :lol: ;)

 

Tak btw : mam wifi zintegrowane z moja p5bdlx , chcialem polaczyc w jakis sposob PS3 z PC . Ustawilem na AP , ale za Chiny PS3 nie chce odnalesc sieci . Pytanie, czy antenka do p5bdlx jest tak marnej jakosci, ze nie ma zasiegu w drugim pokoju , czy cos zle robie ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...