Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

I coś poza tematem tego forum. Po długim namyśle zamówiłem słuchawki HQ-2300D firmy Creative. Ich temat poruszyłem tu: HQ-2300D, ale widocznie nikt nie miał z nimi styczności. Postanowiłem więc, że wypróbuję je na sobie :wink: . Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to mogę skrobnąć coś o nich, jak tylko do mnie dotrą. Wspomogą drugiego plejaka w kwestii dźwięku 5.1, gdyż nie mam miejsca na rozstawianie głośników. Przysłużą się też, gdy PS3 znajdzie się już u nas na półkach. Przepraszam za to wtrącenie, ale pomyślałem, że może to kogoś zainteresuje. Pozdrawiam.

 

Czekam na test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk przestrzenny na słuchawkach to namiastka prawdziwego surroundu.Zestaw kina domowego zajmuje naprawdę mało miejsca-można kolumny powiesić na ścianach i zostaje tylko wzmacniacz i subwoofer.Komplet taki kosztuje więcej ale i brzmi o niebo lepiej.No chyba że grasz w miejscu gdzie głośne dźwięki nie są mile widziane lub w nocy-wtedy oczywiście wybór ok.Czekam na test B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

320zł za takie sluchwaki to moim zdaniem przesada. Z dosiwadczenia wiem, ze sluchawki sa nieodzowanym elementem w domu, ale mysle iz wiecej niz 100zzł nie warto wydawac.

Ktos moglby powiedziec, ze 100 to za duzo i ze maksimum to np. 30 PLN. Ja mam zestaw kina domowego, ale w sypialni. I jak zona nieraz chce spac - musze albo grac na sluchawkach (jakies Panasonici) albo zrezygnowac z grania. Wiec takie sluchaweczki surround moglyby byc ciekawym rozwiazaniem - dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dustone i Luki 2 - po części się z Wami zgodzę i po części nie :wink:. Na wstępie napomknę, że mam w domu wieżę 5.1 Philipsa. Sprzęcik niczego sobie, a efekt dźwięku przestrzennego jest naprawdę odczuwalny. Niestety jak to się często okazuje, zestaw 5.1 zamienił się w zwykłą wieżę do słuchania muzy. Po prostu mam taki układ elementów w domu (tv, meble, łóżko, biurko, szafki na ścianach, itd.), że wszystkie głośniki mogę co najwyżej rozstawić sobie okazjonalnie (tak aby zachować odpowiednie/poprawne ich umiejscowienie). Naturalnie jak ktoś ma do tego idealne warunki, to nie mamy o czym rozmawiać. Przyznaję z miejsca rację moim kolegom, że takich głośników nic nie zastąpi (no może w przyszłości :D ). Natomiast Luki wspomniał o słuchawkach jako "nieodzownym elemencie w domu", a Dustone dodał coś o "porze nocnej i ciszy". I faktycznie - ja po prostu nie mam żadnych słuchawek na chwilę obecną. Więc na pewno mi się przydadzą. Często mam też ochotę wyłączyć się od pozostałych użytkowników w domu (oni ode mnie też), a niekoniecznie chce to czynić kosztem dźwięku. Na koniec ta nieszczęsna cena. Co prawda można je nabyć poniżej 300 zł, ale mimo wszystko nadal nie jest to tanio. Trzeba jednak wspomnieć o dekoderze, który też swoje kosztuje. Inna sprawa, że raz się żyje. Jak mam wydać kasę, to zrobię to raz a dobrze. Choć to się jeszcze okaże <_< - jak tylko wpadną w moje łapki, to obiektywnie napiszę czy nabyłem gniota czy dobry produkt. Do tej pory firma Creative nigdy mnie nie zawiodła, to naprawdę porządna marka. Oby tym razem było tak samo.

 

News o God of War 2 - gra pojawi się jeszcze na PS2 w 2007. Miło, że nie opuszczają starej konsoli, choć z miłą chęcią zobaczyłbym taki tytuł na konsoli nowej generacji...

 

God Of War 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320zł za takie sluchwaki to moim zdaniem przesada. Z dosiwadczenia wiem, ze sluchawki sa nieodzowanym elementem w domu, ale mysle iz wiecej niz 100zzł nie warto wydawac.

Wiesz po czesci masz racje ,ale pamietaj ze sluchawki sa do roznych zastosowan. Jak masz je podpinac pod wieze czy tam do odtwarzacza CD/mp3 itd ,to faktycznie suma troszke duza. Mysle ze do takich zastosowam starcza sluchawki z tej sredniej polki w granicach 100 PLN.Chyba ze komus zalezy na porzadnej jakosci dzwieku Z grami jest troszke inaczej ,ja sam nie wiem jak to bedzie z dzwiekiem w grach na PS3. Czy to bedzie jakis odpowiednik EAX czy zupelnie cos nowego. W kazdym razie jak mam podpinac slucahwki pod konsole do gier czy do PC to juz wole jakies porzadne. A tak wogle to wole jednak porzadny zestawik kina domowego czy glosniki 5.1 z wyzszej polki niz sluchawki bez wzgledu na to ile by kosztowaly i jakie by niebyly dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 3: Niespodziewane atrakcje

(27-02-2006)

Koncern Sony planuje uruchomienie specjalnej usługi, dzięki której użytkownicy konsoli Playstation 3 będą mogli pobrać z internetu gry oraz materiały audio-wideo.

 

Usługa o nazwie WA! PS3 Online stworzona będzie wraz z Korea IT Industry Promotion Agency i ma zostać przetestowana na terenie Azji, a wśród udostępnionych zasobów znajdą się min. gry, dema, muzyka oraz wideoklipy.

 

Co prawda nie wiadomo jak nowa usługa zostanie przyjęta na rynku, ale już dziś stwierdzić można (biorąc pod uwagę zasoby, jakimi dysponuje Sony), że zaoferowanie użytkownikowi bogatej kolekcji filmów i muzyki nie powinno stanowić dla japońskiego producenta żadnego problemu.

Niby to jest przewaga nad MS, ze sony ma swoja kolekcje filmow i muzy, ktora by mozna bylo sciagac sobie z neta i ogladac/sluchac...

 

tylko ze ja chce konsole do grania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

kolejne " optymistyczne" wiesci ze strony Sony

 

PlayStation 3 - opóźnienie premiery

Wtorek, 28 lutego 2006, godzina 09:33

Przedstawiciel Sony potwierdził, że premiera PlayStation 3 może jednak nie nastąpić już tej wiosny. Przyczyną miałyby być problemy z dostatecznie szybką produkcją napędów Blu-Ray.

 

PS3, chociaż stosunkowo niewiele o niej wiadomo, ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu graczy wciąż wstrzymuje się z decyzją o zakupie next-gena właśnie do jej premiery. Co tu dużo mówić - marka PlayStation robi swoje. W to jednak, że konsola zadebiutuje tak jak zapowiadało wcześniej Sony - na wiosnę tego roku - wierzył już mało kto, a data ta stała się w końcu obiektem żartów w branżowych serwisach. No bo jakże to tak - do premiery zostało tak niewiele czasu, a ciągle nie znamy tytułów gier startowych? Brak zupełnie akcji reklamowej, o konsoli zupełnie cicho?

 

Sony przez jakiś czas zupełnie nie reagowało na te komentarze, stwierdzając tylko enigmatycznie, że plany dotyczące premiery PS3 nie uległy zmianie. W końcu jednak musieli to przyznać i właśnie - poniekąd - to nastąpiło. Japoński serwis Sankei Web cytuje wypowiedź przedstawiciela firmy, który stwierdził, że jest możliwe opóźnienie debiutu konsoli, jeżeli jej komponenty nie zostaną dostatecznie szybko wyprodukowane. A jakie opóźnienie miałoby to być? Tutaj mało kto ma wątpliwości - firma poczeka pewnie do końcówki roku, by "załapać się" na przedświąteczny szał zakupowy.

wiadomosc z portalu gram.pl

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony announced they will launch the Blu-Ray DVD players in US on May 25, 2006. Sony Pictures and MGM will release 8 Blu-Ray movies simutlaneously, including 50 First Dates, The Fifth Element, Hitch and House of Flying Daggers. Eight more titles will be available in mid-June.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony announced they will launch the Blu-Ray DVD players in US on May 25, 2006. Sony Pictures and MGM will release 8 Blu-Ray movies simutlaneously, including 50 First Dates, The Fifth Element, Hitch and House of Flying Daggers. Eight more titles will be available in mid-June.

Czy masz przez to na myśli, że info o opóźnieniach w premierze przez problem z Blue-Ray jest przez autora prawdopodobnie naciągane?? Bo nie wiem jak to rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czy masz przez to na myśli, że info o opóźnieniach w premierze przez problem z Blue-Ray jest przez autora prawdopodobnie naciągane?? Bo nie wiem jak to rozumieć.

Jeszcze kilka miesiecy temu Sony podawalo, ze Playstation 3 bedzie pierwszym na rynku urzadzeniem obslugujacym standard Blue-Ray.

Cos kreca i to mocno :(

Klopoty z chlodzeniem?

Kampani reklamowej ni widu ni slychu - nawet na boiskach Champions League stare reklamy Playstation2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

i tym potwierdza sie moja opinia jak i tez wielu innych osob ze wcale jeszcze nextgeny nie potrzebuja tak wielkich nosnikow , Sony tylko i wylacznie wprowadza do nowej konsoli B-R aby podniesc zaainteresowanie swoim nowym produktem na rynku jakim beda playery czy nagrywarki B-R i ktore oczywiscie Sony bedzie produkowac .Sony R.I.P Forever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tym potwierdza sie moja opinia jak i tez wielu innych osob ze wcale jeszcze nextgeny nie potrzebuja tak wielkich nosnikow , Sony tylko i wylacznie wprowadza do nowej konsoli B-R aby podniesc zaainteresowanie swoim nowym produktem na rynku jakim beda playery czy nagrywarki B-R i ktore oczywiscie Sony bedzie produkowac .Sony R.I.P Forever

Blue Ray zbędne?Daj spokój w krótkim czasie okaże się że x360 ze swoim napędem przypomina czasy Amigi i wachlowanie dyskami.Blue Ray to przyszłość ale nie dla X360.A Bill już nie raz pokazał jakim to jest znawcą.Juz mam dość Twoich "dziwnych" wypowiedzi .Mieszksz niby w lepszym świecie gdzie zarobki są na normalnym poziomie i gdzie w ludzie mają dużo lepszy sprzęt(bo stać ich na to ) a negujesz taki wypas jakim jest Blue Ray i postęp jaki za tym idzie?To jak to jest ?Jesteś stronniczy bo w Twoim X360 nie ma takiego bajeru i będziesz musiał kupić go osobno?A co będzie jak ten nośnik przejmie większość rynku w krótkim czasie jak to zrobiło DVD?Dalej będziesz siedział przed swoim HD i oglądał DVD?Jasne zaraz odpiszesz że sobie sprawisz HDDVD...tylko go jeszcze nie ma a jak będzie to Bill już się postara aby na nim dużo zarobić.I jak będzie wyglądać X360 z tym napędem -jak nextgen czy jak komp Della z zewnętrznym napędem DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

osobiscie leje i na hd-dvd jak i na blu-ray ,jesli do gier nie sa niezbedne to moga w konsolach nie istniec , i co nazywasz wypasem? ,jak bede chcial sobie poogladac w domu film z plytki b-r czy hd-dvd to sobie kupie playera ,tak wiec takie wciskanie na sile sprzetu jest dla mnie zbyteczne i nie rajcuje mnie, xbox360 nawet jesli bedzie mial zewnetrzny naped hd-dvd to i tak tylko do filmow a nie do gier ,wiec tym bardziej dla mnie jest niepotrzebny,ogolnie konsola wedlug mnie jest do grania a nie do ogladania filmow, i nie rob ze mnie fanboya xboxa bo czekam tez i na ps3 ktore z pewnoscia kupie ,ale to nie znaczy ze nie moge pokrytykowac Sony ,a ze to firma klamliwa i falszywa to zycze im aby powinela im sie noga a nawet poszli z torbami bo kiedys konsekwencje swoich poczynan musza poniesc

 

ps. mozna odniesc wrazenie Dustone ze kupujesz ps3 dla b-r :) bo jak piszesz cytuje.."blu -ray taki wypas i postep jaki za tym idzie.." ,blu ray jest potrzebne ale nie za wszelka i kazda cene , no chyba ze co niektorych podnieca fakt ze jak kupia ps3 to maja od razu playera b-r ,tylko zeby sie z takim podejsciem nie przejechali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)xbox360 nawet jesli bedzie mial zewnetrzny naped hd-dvd to i tak tylko do filmow a nie do gier

 

Wiesz, to są niby słowa samego guru, ale tak jak kolega wcześniej napisał to Bill już kilka razy pokazał jakim jest znawcą i średnio mu to wyszło :wink:

 

ale to nie znaczy ze nie moge pokrytykowac Sony ,a ze to firma klamliwa i falszywa to zycze im aby powinela im sie noga a nawet poszli z torbami bo kiedys konsekwencje swoich poczynan musza poniesc

Niech lepiej Sony się noga nie podwija, bo dobrze wszyscy wiemy, że konkurencja na rynku to wielki plus dla konsumentów. Jednak zgadzam się

z Tobą, ostatnio strasznie sobie w kulki polecieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie leje i na hd-dvd jak i na blu-ray ,jesli do gier nie sa niezbedne to moga w konsolach nie istniec , i co nazywasz wypasem? ,jak bede chcial sobie poogladac w domu film z plytki b-r czy hd-dvd to sobie kupie playera ,tak wiec takie wciskanie na sile sprzetu jest dla mnie zbyteczne i nie rajcuje mnie, xbox360 nawet jesli bedzie mial zewnetrzny naped hd-dvd to i tak tylko do filmow a nie do gier ,wiec tym bardziej dla mnie jest niepotrzebny,ogolnie konsola wedlug mnie jest do grania a nie do ogladania filmow, i nie rob ze mnie fanboya xboxa bo czekam tez i na ps3 ktore z pewnoscia kupie ,ale to nie znaczy ze nie moge pokrytykowac Sony ,a ze to firma klamliwa i falszywa to zycze im aby powinela im sie noga a nawet poszli z torbami bo kiedys konsekwencje swoich poczynan musza poniesc

 

ps. mozna odniesc wrazenie Dustone ze kupujesz ps3 dla b-r :) bo jak piszesz cytuje.."blu -ray taki wypas i postep jaki za tym idzie.." ,blu ray jest potrzebne ale nie za wszelka i kazda cene , no chyba ze co niektorych podnieca fakt ze jak kupia ps3 to maja od razu playera b-r ,tylko zeby sie z takim podejsciem nie przejechali ;)

Badz konsekwentny. Najpierw piszesz, ze kupisz ps3 aby zaraz dodac, ze zyczysz sony wszystkiego najgorszego. :blink: Ty chyba nie wiesz co wypisujesz za brednie. Pozatym kazda wtope sony krytykujesz, ale dlaczego np nie krytykujesz wtop M$ chociazby sciemy z darmowymi dniami xbox live gold? Na poczatku sprzedazy 360-tka miala, ze tak to lekko ujme drobne problemy techniczne, ty oczywiscie twierdziles, ze to nic takiego i iles tam % wadliwych konsol to bulka z maslem... Jestem ciekaw jak zareagujesz, kiedy np. 0.5% pierwszych partii ps3 bedzie wadliwych?? Znajac ciebie wywolasz chyba bunt na skale swiatowa. :lol2: no offence

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Badz konsekwentny. Najpierw piszesz, ze kupisz ps3 aby zaraz dodac, ze zyczysz sony wszystkiego najgorszego. blink.gif Ty chyba nie wiesz co wypisujesz za brednie. Pozatym kazda potyczke sony krytykujesz, ale dlaczego np nie krytykujesz potyczek M$ chociazby sciemy z darmowymi dniami xbox live gold? Na poczatku sprzedazy 360-tka miala, ze tak to lekko ujme drobne problemy techniczne, ty oczywiscie twierdziles, ze to nic takiego i iles tam % wadliwych konsol to bulka z maslem... Jestem ciekaw jak zareagujesz, kiedy np. 0.5% pierwszych partii ps3 bedzie wadliwych?? Znajac ciebie wywolasz chyba bunt na skale swiatowa. laugh.gif no offence

 

twoim zdaniem jesli ps3 wyjdzie to Sony odniesie wielki i niepodwazalny sukces, a przeciez ta firma coraz bardziej schodzi na psy, jej produkty juz nie sa takiej jakosci jak kiedys i biorac pod uwagie duza konkurencje firma mimo wydania czy potecjalnego sukcesu ps3 rownie dobrze moze poniesc ogromne straty ktore nie zalataja kasa z nowej konsoli ,taki scenariusz jest mozliwy i o takim myslalem ,tak wiec kupno nowej konsoli Sony z mojej strony nie musi wcale byc adekwatne do zyczenia im dobrze, podobnie z billem, wiekszosc zyczy mu zle ale uzywa najczesciej kradzione lub nie jego oprogramowanie, wiec przemysl co napisalem zanis kogos oskarzysz o brednie.

Co do "sciemy" z live to za bardzo nie wnikalem w temat, bo live nigdy mnie nie interesowal ale jesli z czyms przegieli to rowniez i na pochybel im, a bunt na skale swiatowa by sie przydal ;)

 

ps.jest mi wszystko jedno na czym gram ,byle bylo w co i byly dobre tytuly ,a ze od dlugiego czasu Sony gra sobie w kulki to jakos musze sie do tego odniesc

 

ps.uzyta forma "..kazda potyczkie Sony.." jest niewlasciwa -kazde potkniecie to bardziej prawidlowa _no offence ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoim zdaniem jesli ps3 wyjdzie to Sony odniesie wielki i niepodwazalny sukces, a przeciez ta firma coraz bardziej schodzi na psy, jej produkty juz nie sa takiej jakosci jak kiedys i biorac pod uwagie duza konkurencje firma mimo wydania czy potecjalnego sukcesu ps3 rownie dobrze moze poniesc ogromne straty ktore nie zalataja kasa z nowej konsoli ,taki scenariusz jest mozliwy i o takim myslalem ,tak wiec kupno nowej konsoli Sony z mojej strony nie musi wcale byc adekwatne do zyczenia im dobrze, podobnie z billem, wiekszosc zyczy mu zle ale uzywa najczesciej kradzione lub nie jego oprogramowanie, wiec przemysl co napisalem zanis kogos oskarzysz o brednie.

Co do "sciemy" z live to za bardzo nie wnikalem w temat, bo live nigdy mnie nie interesowal ale jesli z czyms przegieli to rowniez i na pochybel im, a bunt na skale swiatowa by sie przydal ;)

ps.jest mi wszystko jedno na czym gram ,byle bylo w co i byly dobre tytuly ,a ze od dlugiego czasu Sony gra sobie w kulki to jakos musze sie do tego odniesc

 

ps.uzyta forma "..kazda potyczkie Sony.." jest niewlasciwa -kazde potkniecie to bardziej prawidlowa _no offence ;)

Co nie zmienia faktu, ze jesli chodzi o np. TV nadal sa w czolowce juz nie wspominam o kamerch, ktore robia i tu nie przesadze jak stwierdze, ze najlepsze.

 

ps. czepiasz sie, wiesz to wszystko z nerwow :wink: (chociaz w twoich postach tez czasem "kwiatuszki" odnajduje)

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znudziły wam się te kłótnie. dajcie sobie siana z tym i poczekajcie do premiery PS3 w tedy będzie można komentować i spierać co jest lepsze.

 

PS. TV sony w czołówce?? Może 5 lat temu. Teraz to zwykły chlam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ciekawostka z gram.pl

 

Filmy Blu-Ray od 23 maja

Środa, 1 marca 2006, godzina 14:44

Już 23 maja za sprawą firmy Sony na rynku pojawi się szereg filmów zapisanych na dyskach optycznych formatu Blu-Ray. Nie będzie ich zbyt wiele, ale to jeszcze nie problem. Problem jest inny - na czym to odtworzyć? ;)

 

23 maja do sprzedaży w Ameryce Północnej trafić ma całe osiem filmów na dyskach Blu-Ray - w tym Piąty Element, Dom Latających Sztyletów, Hitch czy Resident Evil: Apocalypse (wybór może niewielki, ale dość zróżnicowany, trzeba przyznać). Kolejna ósemka tytułów pojawi się w sklepach 13 czerwca, a wśród nich znaleźć będzie można filmy SWAT, Terminator czy Underworld: Evolution.

 

Dom Latających Sztyletów - na dysku Blu-Ray już od 23 maja.

 

Sony nie podało jeszcze żadnej informacji na temat ceny filmów w nowym standardzie (chociaż większość specjalistów zgadza się, że oscylować ona będzie w granicach 25 dolarów). Nie wiadomo również jakich dodatków mogą się spodziewać ci, którzy zdecydują się na zakup nowych i starych dzieł kinematografii zapisanych na najnowocześniejszym nośniku. Oferuje on w końcu do 50 GB miejsca, jakoś więc powinno ono być wykorzystane. O tym jak dowiemy się pewnie później.

 

Co jednak z tego, że na rynku pojawią się filmy - nawet jeżeli ich wybór byłby całkiem spory - jeżeli ciągle nie ma urządzenia, które potrafiłoby je odtworzyć? Dlatego też w tym samym czasie do sprzedaży trafić ma pierwszy masowo produkowany stacjonarny odtwarzacz dysków Blu-Ray. Oznaczone symbolem BD-P1000 urządzenie Samsunga kosztować ma - bagatela - w granicach tysiąca dolarów. No ale cóż, za najnowsze rozwiązania trzeba płacić... ciekawe, czy znajdą się chętni.

 

Do zwiększenia popularności dysków Blu-Ray przyczynić się za to może premiera PlayStation 3 - konsola kosztować ma nawet według najbardziej pesymistycznych przypuszczeń znacznie mniej niż czytnik Samsunga. Tylko że nie nastąpi ona raczej przed końcem roku - w tej sprawie wśród obserwatorów rynku panuje duża zgodność. Póki co więc można się spodziewać, że filmy na BD-ROM-ach wegetować sobie będą na półkach, przez nikogo nieniepokojone. No, chyba że Sony jeszcze nas zaskoczy (jasne ;)).

1000 $ za playera to sporo , ale z czasem pokaza sie modele innych producentow i ceny beda sie normowaly,pytanie tylko kiedy to nastapi ,bo osobiscie ps3 jako player B-R mnie nie interesuje ,no i tak naprawde czym zapelnia te 50 gb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywiad + trailerek z MOH Airborne

 

warto zobaczyć :D całkiem ładnie w ruchu to wygląda

 

 

trailerek(słaba jakosc)

 

 

http://youtube.com/watch?v=9zkswJePseM

 

 

wywiad (dobra jakosc- i co z tego ze dobra jak to wywiad tylko :lol2: )

 

 

 

http://gametrailers.com/player.php?id=9591&type=mov

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac:dobrze myślisz że kupię ps3 dla Blue Ray-a.Po prostu chcę się pozbyć DVD, na to miejsce wstawić maszynkę Sony i grać i oglądać filmy tak jak to było z ps2.Najbardziej wkurza mnie TV choć ma 100Hz i 29" ale pograłem na Samasungu 32" HD ready(obraz rewelacja i widać że DVD się kończy,satelita tylko w niektórych przypadkach ma dobrą jakość-widać kompresję) i to koniec grania na moim...

Dobra rada:macie kasę to pooglądajcie HDTV(najlepiej u znajomego na różne sposoby:TV,gry,cyfra itd) a jak nie to sobie darujcie -kolejny problem na głowie czyli jak sobie kupić takie cacuszko?

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation 3 jest już praktycznie wyprodukowany. Ze względu na brak gier na niego nie ma oficjalnej premiery. :mur: Poczekajmy aż wyjdzie jakaś gra która pokaże 1% możliwości :mur: playa a będzie rzeź na rynku :mur:. Jak on się pokaże to będzie :mur: wy*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Playstation 3 jest już praktycznie wyprodukowany. Ze względu na brak gier na niego nie ma oficjalnej premiery. :mur: Poczekajmy aż wyjdzie jakaś gra która pokaże 1% możliwości :mur: playa a będzie rzeź na rynku :mur:. Jak on się pokaże to będzie :mur: wy*****

Tak, tak... Pewnie te 52 cm to jeszcze dlugosc Twego weza :|

Ignor.

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...