Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak... Pewnie te 52 cm to jeszcze dlugosc Twego weza :|

Ignor.

:dontfeedtrolls:

To jego wzrost. Ma 7 lat, a jego tata to Ken Kutaragi i dlatego tak dobrze jest poinformowany "co i jak" z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dustone ilez znasz stacji hdtv telewizyjnych... co mam ogladac? trailery i reklamowki? Jedyny sens to TPS ale to i nie w naszym kraju.

odp.1 zero- tv mam tylko do grania (chyba mistrzostwa w piłce będą pierwszy raz)

odp.2 oglądaj co chcesz -co mnie to interesuje?

Napisałem o jakości obrazu na podstawie tego co zobaczyłem a widziałem parę programów na sacie ,DVD,ps2 i laptopie.Jaki jest sens?Next-geny :lol2: przeca nie polsat chopie. Nikt Ci nie karze biec i kupować już teraz a ceny spadają tylko trzeba poczekać(może nawet i dobrze że ps3 wyjdzie później).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem, a więc przyszedłem i znowu narobie szamba, ale cóż, jakim jest takim będę :P

...Sony ,a ze to firma klamliwa i falszywa to zycze im aby powinela im sie noga a nawet poszli z torbami bo kiedys konsekwencje swoich poczynan musza poniesc...

Raany, po raz n-ty piszesz że Sony to kłamliwa firma. Tak bardzo się przy tym upierasz jakby inne firmy były jakimiś świętymi krowami. Chcesz przykładów? Powiem tak, zainstaluj winde, poczytaj co tam przy instalacji pisze (nie wszystko, to fakt, ale czasem się pojawia notka jaki to stabilny system i jakie ma dobre zabezpieczenia), podłącz go do neta. CIekawe czy przetrzymiesz pół roku bez spadku wydajności, napraw, formatów i/lub dodatkowych programół ;)

Niepowiem, że Mshit jest tutaj na rynku (nie tylko konsolowym, OS'ów, ale ogólnie, nawet na rynku bananów i buraków) jakimś wyjątkiem. Użyłem jednak tego porzykładu bo czasem piszesz, nie obaraź się, ale naprawdę jak fanboy produktów MS.

 

...podobnie z billem, wiekszosc zyczy mu zle ale uzywa najczesciej kradzione lub nie jego oprogramowanie...

wiesz czemu tak jest? bo Linux nie ma reklam i niektóre osoby zapytane czy wiedzą co to jest, to odpowiedzą czy to jakaś nowa niskobudżetówka z gazetki za 10zł, albo czy to nowy gatunek ziemniaka ;) . A przecież taki SuSE, czy Mandriva (niewiem czy dobrze napisałem) są banalne w obsłudze, tylko są takie osoby, takie jak moja siostra, które na widok czegokolwiek poza windą zaczynają wrzeszczeć, że komputer się zepsuł, bo nie widzi napisu START na pasku ;)

A tak właściwie to co masz na myśli "nie jego oprogramowanie"? NIe MS? To chyba tak powinno być, uważam coś za syf, to przesiadam się na coś git, na tym poczęści polega konkurencja, aby dać użytkownikowi produkt lepszy niż przeciwnik na rynku.

Co do "sciemy" z live to za bardzo nie wnikalem w temat, bo live nigdy mnie nie interesowal ale jesli z czyms przegieli to rowniez i na pochybel im, a bunt na skale swiatowa by sie przydal ;)

Ale sam podałeś notkę o "darmowym wikendzie" (pamiętajcie, zawsze mogłem coś pokićkać, przejrzyjcie dla włanego dobra temat o X360). Tak więc powinieneś się zainteresować.

 

Playstation 3 jest już praktycznie wyprodukowany. Ze względu na brak gier na niego nie ma oficjalnej premiery. :mur: Poczekajmy aż wyjdzie jakaś gra która pokaże 1% możliwości :mur: playa a będzie rzeź na rynku :mur:. Jak on się pokaże to będzie :mur: wy*****

Ooo nowy user. mam prośbę, upewnij się że przeczytałeśdość dużo info z różnych źródeł na ten temat. Potem bądź tak uprzejmy i odrób lekcje w tym topiku (czyli przeczytaj możliwie jak najwięcej), potem potwierdź swoje zdanie linkami lub cytatami z czasopism i nie wal tyle głową w mur.

NIe, niechce być wredny, ale wytrzymać nie moge. Uprzejmiej tego naprawdę nie potrafię napisać.

To tyle by było nic-nie-wnoszącego posta, nrq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Playstation 3 jest już praktycznie wyprodukowany. Ze względu na brak gier na niego nie ma oficjalnej premiery. :mur: Poczekajmy aż wyjdzie jakaś gra która pokaże 1% możliwości :mur: playa a będzie rzeź na rynku :mur:. Jak on się pokaże to będzie :mur: wy*****

a to zamiast komentarza do tego posta? powyzej

 

PS3 opóźniona - kolejne potwierdzenie

Poniedziałek, 6 marca 2006, godzina 18:09

I z kolejnego źródła nadeszła informacja, że Sony nie dotrzyma jednak planowanej wcześniej daty premiery PlayStation 3, a konsola nie pojawi się na rynku już tej wiosny. Nie żebyśmy byli zaskoczeni...

 

Informacja wprawdzie nadal nie do końca oficjalna, ale za to z jakiego źródła! Możliwość opóźnienia premiery PS3 zasugerował bowiem w wywiadzie dla magazynu Variety sam Howard Stringer, aktualny prezes Sony. Jego przyczyną miałyby być problemy z dostatecznie szybką produkcją niezwykle skomplikowanego procesora głównego konsoli - słynnego już Cella (czyżby jednak IBM nie był w stanie wytwarzać go tak szybko jak obiecywał? ;)).

 

Kiedy więc w takim razie możemy się spodziewać debiutu konsoli? Artykuł w Variety mówi o końcówce bieżącego roku, chociaż akurat w tej sprawie Stringer się bezpośrednio nie wypowiedział - zapewne więc są to jedynie przypuszczenia redaktorów. Niepozbawione jednak sensu - Sony z pewnością będzie chciało zdążyć przed świętami. Zresztą o takiej mniej więcej dacie mówi się już w branży od pewnego czasu.

cytat z gram.pl

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy zaskoczeni tą wiadomością :wink: . Aktualna polityka Sony, jak i samo zachowanie się firmy nie pozostawiało żadnych złudzeń, co do terminu "wiosna". Przyczyn takiego stanu jest pewnie wiele. Warto zapoznać się też z już trochę starą informacją odnośnie The Cella:

The Cell

 

"Targi, targi, targi" - czyli jak Sony sprytnie przeskakuje po kartkach kalendarza...

No właśnie na Destination PlayStation w Miami nic nie pokazano:

Destination Playstation

Dalej mieliśmy imprę dla wtajemniczonych czyli Devstation (szkoda, że nie Devastation :wink: ) 1 i 2 marca. Ale twórcy gier jakoś niechętnie dzielą się informacjami. Jak coś znajdziecie to wrzućcie na forum <_< .

20-24 marca w Kalifornii przeleje się zapewne kolejne szaleństwo "milczenia" na Game Developers Conference:

GDC

I chyba ostatecznie coś zobaczymy na targach E3:

E3 2006

Niestety nawet moja szklana kula nie jest w stanie przewidzieć, czy Sony ukaże tam swoje dzieło wiekopomne...

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy zaskoczeni tą wiadomością :wink: . Aktualna polityka Sony, jak i samo zachowanie się firmy nie pozostawiało żadnych złudzeń, co do terminu "wiosna". Przyczyn takiego stanu jest pewnie wiele. Warto zapoznać się też z już trochę starą informacją odnośnie The Cella:

The Cell

 

"Targi, targi, targi" - czyli jak Sony sprytnie przeskakuje po kartkach kalendarza...

No właśnie na Destination PlayStation w Miami nic nie pokazano:

Destination Playstation

Dalej mieliśmy imprę dla wtajemniczonych czyli Devstation (szkoda, że nie Devastation :wink: ) 1 i 2 marca. Ale twórcy gier jakoś niechętnie dzielą się informacjami. Jak coś znajdziecie to wrzućcie na forum <_< .

20-24 marca w Kalifornii przeleje się zapewne kolejne szaleństwo "milczenia" na Game Developers Conference:

GDC

I chyba ostatecznie coś zobaczymy na targach E3:

E3 2006

Niestety nawet moja szklana kula nie jest w stanie przewidzieć, czy Sony ukaże tam swoje dzieło wiekopomne...

A ja jestem zdania, ze na E3 moze sie odbyc premiera PS3. To by było możliwe, dlatego, ze praktycznie za cene wystawy targowej dostaną chyba największą z możliwych reklam startującego systemu i to na cały świat, bo wlasnie na cały swiat idą relacje z E3. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp.1 zero- tv mam tylko do grania (chyba mistrzostwa w piłce będą pierwszy raz)

To mało co wiesz i znasz. Już od ponad roku np. ProSieben emituje wybrane filmy (fabularne oraz dokumentalne) w pełnym HDTV (1920 × 1080, 1080i/50). Dodatkowo, Sat 1, od czasu do czasu także wysyła w eter programy w standardzie HDTV. O płatnym premiere chyba nawet nie muszę wspominać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do kogo ta gadka?Przeczytaj lepiej dokładnie co napisałem "tv mam tylko do grania " a nie wpadaj z tekstem "To mało co wiesz i znasz" bo to samo mogę o Tobie napisać "ze zrozumieniem krótkiego i prostego tekstu masz problemy".Dla ułatwienia dodam że pytanie odnośnie HDTV zadał -Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mało co wiesz i znasz. Już od ponad roku np. ProSieben emituje wybrane filmy (fabularne oraz dokumentalne) w pełnym HDTV (1920 × 1080, 1080i/50). Dodatkowo, Sat 1, od czasu do czasu także wysyła w eter programy w standardzie HDTV. O płatnym premiere chyba nawet nie muszę wspominać?

Tak gwoli scislosci, to 1080i nie jest pelnym HD - pelne HD to dopiero 1080p.

 

To tyle OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości, to nie ma czegoś takiego jak pełne HDTV.

Jest tylko HDTV które może przyjąć postać w różnych rozdzielczościach.

 

• 720p - 1280x720 (24 klatki na sekundę)

• 720p - 1280x720 (30)

• 720p - 1280x720 (60)

• 1080i - 1920x1080 (i- przeplot)

• 1080p - 1920x1080

 

To tyle OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do kogo ta gadka?Przeczytaj lepiej dokładnie co napisałem "tv mam tylko do grania " a nie wpadaj z tekstem "To mało co wiesz i znasz" bo to samo mogę o Tobie napisać "ze zrozumieniem krótkiego i prostego tekstu masz problemy".Dla ułatwienia dodam że pytanie odnośnie HDTV zadał -Przemol^N

Tjaaa, aż za szerokie te twoje horyzonty.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja PS3 prawdopodobnie rozpocznie się w czerwcu.

 

Chinese website Mydrivers is reporting today that the Taiwan manufacturer COMPEQ has received orders from Sony to mass produce the HDI PCB (High Density Interconnect Printed Circuit Board) for the PS3. This is the main circuit board that will run the PS3.

 

COMPEQ has also manufactured parts for Sony's PSP. And though COMPEQ has not made an official statement yet, it is rumored that they will begin mass production on the PS3's circuit board in June or July.

Źródło: PS3 Passion.com

 

dobry obcy to martwy obcy :wink:

Tukamon lepiej uważaj, bo dziś mamy święto istot z Wenus :wink: Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mało co wiesz i znasz. Już od ponad roku np. ProSieben emituje wybrane filmy (fabularne oraz dokumentalne) w pełnym HDTV (1920 × 1080, 1080i/50). Dodatkowo, Sat 1, od czasu do czasu także wysyła w eter programy w standardzie HDTV. O płatnym premiere chyba nawet nie muszę wspominać?

tak nadaje wybrane filmy. Prawdopodobnie to gdzies wyczytales niz ogladales. Nie ma dostepnych ogolnie tunerow hdtv/mpeg4. Ogladam czasem te filmy "od czasu do czasu" na skystar2. Niestety martwi mnie opoznienie rynku tv sat europejskiego pod tym wzgledem.

Premiere ma 3 kanaly niestety sa z nimi problemy stale. Obraz jest za ciemny itp. Tuner do premiere to 400 ojro. Duzo nawet jak na ich dochody. To takie pilotaze bardziej niz stala oferta programowa.

Szkoda ze hdtv w europie to jeszcze 2-3 lata. Eurosport do TBS trafi na poczatku tylko niestety. Przykre to wszystko jest do onanisty telewizyjnego polaka ;)

ps za pare dni beda nowe karty dvbs2 hdtv z technotrenda za 129 eu. Mpeg4;) To jest pocieszajace.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiedz nowego fpp na ps3 pod roboczym tytulem "Resistance."

Czy ja mam tylko taki wzrok, czy to jest najgorzej wyglądająca gra zapowiadana na ps3 (no może poza possesion, czy jak to się pisało)??

A, mam małą prośbę, jeśli ktoś zagląda na gram.pl, to czy było tam jakieś info o tym, że ps3 można już kupić w niemczech?? Kumpel mnie męczył i prubował przekonać że tam już jest dostępne. Baa, nawet wspominał, że jest wersja z dyskiem twardym i nagrywarką (co akurat mogłoby się zgadzać, gdyby ps3 istniało).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o PS3

 

08.03.2006 21:11 - Ganon

 

PS3

 

James Moledina, dyrektor Games Developer Conference, która to odbędzie się w dniach 20 - 24 marca w San Jose, potwierdził w wywiadzie, jakoby szczegółowe dane na temat nowego dziecka Sony - Playstation 3 zostały ujawnione i podane do publicznej wiadomości na konferencji Phila Harrisona - prezydenta Sony Computer Entertaiment. Podczas imprezy ma zostać podana dokładna data wyplucia na rynek następcy Playstation 2.

 

a i jeszcze takie coś:

Dołączona grafika

Gdy punkty zdrowia są bliskie zeru...

 

08.03.2006 21:37 - Lewik

 

PS2, INFO

 

Zażyj Final Fantasy XII Potion, nowy napój energetyczny firmy Suntory, obecny na japońskim rynku, a wzorowany na środku, który w serii Final Fantasy służy do regeneracji nadszarpniętego zdrowia. Co prawda o tym specyfiku pisaliśmy już nie raz, ale napój miał niedawno swoją rynkową premierę i z miejsca został wyprzedany na pniu. Japończy dosłownie oszaleli na punkcie Final Fantasy XII, która jest najbardziej oczekiwaną przez nich grą. Sytację podgrzał jeszcze fakt przyznania przez Famitsu grze maksymalnej oceny (po raz szósty w historii tego prestiżowego pisma). Premiera gry Square - Enix już 16 marca.

Po co to pisze (kopiuje). Zastanowcie sie. Jesli na PS2 wychodzą takie gry, jesli ta konsola jest nadal tak dobrze supportowana, a jej sprzedaz jest wieksza niz X360 i do tego sprzedane egzemplarze nie powoduja strat z tytułu doplacania do konsoli przez producenta, to czy Wy byscie sie spieszyli z wypluciem kolejnej konsoli, bo ja nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dwa dni temu Neo+ a tam piszą:

 

"RSX GOTOWY! READY...SET...GO!

Jeden z szfeów Nvidii, Marv Burkett, potwiedził, że firma ostatecznie zakończyła prace nad chipem graficznym RSX do Playstation 3. Według Burketta sony powinno rozpocząć produkcje PS3 pod koniec kwietnia."

 

Z całym sacunkiem dla Tego pisma i dla samego Sony, ale naprawde nie wiem czy czasami Sony znowu nie "kituje"...

jak to ostatnio ma to w zwyczaju!! <_< (toche to zabawne ale chyba tylko sama Sony wie w jakim etapie tworzenia jest ich nowe dziecko,ukrywając co rusz jakieś dalsze nie dociągnięcia i opóźnienia)...chociaz biorąc pod uwage rynek japoński to może sie wkońcu doczekamy....ile wkońcu można czekać, a kiedy europa?? nawet nie chce sie zastanawiać <_< ale mimo tego i tak bede czekał, bo wyjścia nie ma innego :wink:

Edytowane przez Gray fox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwile się pare osób zleci i napisze "jest inne wyjście, kupić Xbox360" :wink:

Ja napisze ciót inaczej, jeżeli Sony będzie dawać ciała do premiery NR, NRevo, Nintendo Revolution (wybieżcie nazwe, która wam odpowiada), to będzie jedno dobre wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA Morgan Stanley Webcast: RSX-PS3, NV50-PC comments

 

 

- "So I think your RSX full production silicon is ready" - "Yeh."

- "Sony is manufacturing RSX in their own fabs, as well as Toshiba fabs"

- "Our focus now is on diesize reduction and bring up more fabs"

- In terms of our economic relationship with Sony, it has 3 parts:

--- NRA: "We are signed up to build the RSX for Sony, to port RSX to multiple fabs to increase the capacity."

- Had the think in terms of being able to build 30M units a year. Needed to potentially repeat the PS2 success.

- Tons of different fabs needed to reach that capacity, so it's a lot of work.

- For us, we're also signed up to do cost reduction to new processes.

-- Also working on making the RSX more prevelant at Sony. RSX+CELL = Digital Architecture for Sony.

- So they want to use that architecture in all kinds of things, among which HD Video-related.

- Look at PS2: Two huge chips back one, One small chip that's hardly costing anything now.

- So, have to "reimplement the RSX" within the next 10 years into all those kinds of digital devices.

- Considered to be a 50% Margins Business.

--- License Element of the PS3: Extra fixed licensing revenue every quarter for 3 years.

- Been recognizing that for a couple of quarters now.

- That applies to the PS3, but also the use of RSX Technology in "all of these other platforms".

--- Royalty Component, as they ship our technology in each of these platforms.

- That element of our business hasn't started yet.

- But lead time ahead of when you might see boxes in the market. [uttar: Reminder: They said June/July for Royalties]

--- System is structured so that licensing revenue is likely to stop when royalty revenue peaks.

- "In the front of the life of the PS3, it's all NRA and it's all fixed license fees"

- "So that's why we're seeing the benefits of Sony and PS3 pretty substantially this year"

- "The PSP is really one the last 3D devices that will be built inhouse by anybody on the planet"

- "Nobody has invested beyond Texture Mapping [that is, besides the industry-only companies, thus Intel kinda]"

- "Not one vertically integrated company has invested in internal programmable shading architecture - ever."

- It was a huge discontinuity in investment, so from his pov, it doesn't make sense without volumes like theirs.

- "Our technology is pretty open market, and we're delighted to sell to anybody who wants to buy it".

- So it seems illogical to want to reinvent it.

 

- "Well we hope that... uhm... yeah, we would like that... uh.... we would be ecstatic to work on

future generation game consoles and, uhm, you know, whether it's be... uh... uhm... gameboy or PSP, the

volumes are just so enormous... and... hum... and it's always fun to have in your pocket something you built."

 

- "As you know, the foundries did a great job with 90 - and I think the reason for that is that 130 was so hard,

90 is, uhm, 90 is, uhm, I don't think it's easy but it seems like a wall in the park for them. So, we are

ramping up 90 pretty aggressively... Our 7900, the new high-end is 90, the 7600 which is the follow-up to our

really really successful 6600 is a 90... and, uhm, 7300 is a 90. We have integrated core logic going on in the 90

- "And very quickly we'll be doing a shrink in the 80 for cost improvement reasons, but basically it's the

same process. Most of our new desgins [unhearable] in the pipeline are 65 so, uhm, we are investing in

65 now and 55 very shortly after that."

 

_____________________________________

 

- NV50-related...

- "Increasing flexibility of the programmability, enabling the artists to express themselves in a free way."

- "Our next generation product will just take [effects] to a brand new level"

- "Our next generation product is the combination of 3 years of heavy-duty work. We started architecting it about 4 years ago, and, you know, my best calculations have this investing $250M into it already, and by the time it launches as well as the entire product family, we will have invested about $500M in R&D."

- "It is a spectacular computing machine and, uhm, we can't wait to show it to you later this year".

- "And this year, along with Vista, is going to introduce a very important new API, it's called DX10"

- "And DX10 is just a giant leap forward in unifying the way people program graphics. Instead of, you know,"

"vertices, and shaders and textures, it's unified in a very elegant way. And it's unified in a way that

"makes it possible for us to abstract [GPU] programming to the next level."

- "Our DX10 [part] is nearly finished now, and uhm, it'll be rolled out this year sometime."

- "And, uhm, if I have my way, our next generation GPU will be the first DX10 GPU in the world."

 

Z całym sacunkiem dla Tego pisma i dla samego Sony, ale naprawde nie wiem czy czasami Sony znowu nie "kituje"...

Jezeli ktos tu "kituje" to jest to Nvidia, bo to informacja od nich. Edytowane przez PanKleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwile się pare osób zleci i napisze "jest inne wyjście, kupić Xbox360" :wink:

Ja napisze ciót inaczej, jeżeli Sony będzie dawać ciała do premiery NR, NRevo, Nintendo Revolution (wybieżcie nazwe, która wam odpowiada), to będzie jedno dobre wyjście.

No ale popatrz. Wszyscy czekamy i czekamy na tego psa3 i kiedy bedzie w 2007? moze nawet jezcze pozniej jak znam sony. no i jak juz sie pokaze w polsce powiedzmy w polowie 2007 :lol: :lol: to ile bedzie kosztowal 4k? za taka cene napewno nie znajdzie masy nabywcow i bedziemy czekac tak do 2008 zeby wreszcie sobie kupic psa3 za jakas rozsadna cene. a xbox360 juz jest. kosztuje tylko 1k, 1,5k wersja premium i za taka mala kwote mozemy sie JUZ cieszyc konsola nowej generacji ktora na dzien dzisiejszy zmiata wszystko. problemem sa gry ale wkrotce naprawde bedzie w co pograc.

 

ps. nie nie mam xboxa. to sa tylko moje osobiste spekulacje wiec prosze mnie nie bluzgac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) xbox360 juz jest. kosztuje tylko 1k, 1,5k wersja premium i za taka mala kwote mozemy sie JUZ cieszyc konsola nowej generacji ktora na dzien dzisiejszy zmiata wszystko

... tylko pod wzgledem grafiki <.<

 

dla mnie wyznacznikiem nextgenowości nie jest tylko podbicie grafy. Jest to jeden z elementów ale nie całość. A to dążenie do ciągłego podbijania grafy widzimy jak sie odbiło na rynku PC, gdzie w ostatnich miesiacach to gier w ogole jest tyle co na lekarstwo, bo sie developerzy boją wydać gre, ktora nie bedzie miała wpakowanej odpowiedniej ilosci efektow i ze ludzie na nią nie spojrzą.

 

A tu PS2, sprzet, ktory sie sprzedaje w ilosci wiekszej niż X-Box 360, do tego sony nie musi doplacać do kazdej sprzedanej konsoli i wychodzą (moze nie tyle co zawsze, ale i tak wiecej niz na PC) ciagle jakieś świeze tytuły. Chociażby FFXII o ktorym wspominałem kilka postow wyzej. Wiele osob bardziej oczekuja na tego RPG'a z "nędzną grafą" niz na Obvilition, ktorego tworcy zebrali juz setki postów lamentu, ze niby "cienie nie były takie jak obiecali" :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lecimy z moja opinią: Wielu zapewne źle znosi "milczenie" Sony w temacie premiery PS3. Chyba każdy chciałby zobaczyć konsolę w akcji, poczuć pada, usłyszeć czy zastosowany czytnik jest cichy czy skrzeczy, czy konsola się mocarnie grzeje i ciągnie prąd w takiej ilości, że dla innych urządzeń już nie starcza :wink: . Powiem krótko - ja też już bym chciał. Ale patrząc na sprawę bardziej racjonalnie i zachowując resztki rozsądku, posunięcia Sony uważam za przemyślane i trafione. 1. Sprzęt jest już mniej więcej opracowany - trwają szlify w jego produkcji. Tu chwalę Sony, bowiem chcę dostać sprzęt jak najbardziej sprawny w każdym aspekcie. 2. Firma pragnie dostarczyć nośnik nowej generacji, więc nadal czeka.. - i my też czekamy :wink: . I dobrze, bo w moim przekonaniu 25 GB zrobi swoje. I każdy kto zaprzecza, nie ma racji (nie poruszam tu kwestii ceny - na to przyjdzie czas). Dwie rzeczy - wstawki filmowe i muzyka oraz ich parametry - jakość, długość oraz przygotowanie dźwięku przestrzennego. Większa pojemność krążka podniesie złożoność podanych przeze mnie elementów gry. Pomijam kwestię dodatków: trailery, filmy z produkcji, dema, itd. Dla takich firm jak Squaresoft/Enix to strzał w dziesiątkę. I na koniec temat gier premierowych. Wydłużający się czas, odbije się pozytywnie na odbiorcach, gdy konsola pojawi się już na rynku. Po co mi droga i potężna zabawka, skoro nie ma gier. A te trzeba najpierw opracować/dopracować.

 

Wyobraźcie sobie teraz, że Sony w pośpiechu wprowadziło konsolę na rynek. Tylko po to, aby dotrzymać terminu. Kto by na tym stracił? Zgadza się sama firma, ale niestety i my. Każdy kto myśli, że aktualna polityka Sony (przeciąganie/opóźnianie) jest zła i firma nie spieszy się z pokazaniem produktu myli się. To w interesie Sony jest aby dostarczyć sprzęt jak najszybciej. Konkurencja nie śpi i każdy miesiąc opóźnienia, jest dla Sony ryzykiem. Sytuacja ta będzie też dobrym sprawdzianem dla firmy. Playstation 3 pojawi się ponad pół roku po premierze Xboxa 360, albo i później. Zobaczymy wtedy czy magia tej konsoli nadal działa i czy Sony poradzi sobie, mimo opóźnienia.

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale popatrz. Wszyscy czekamy i czekamy na tego psa3 i kiedy bedzie w 2007? moze nawet jezcze pozniej jak znam sony. no i jak juz sie pokaze w polsce powiedzmy w polowie 2007 :lol: :lol: to ile bedzie kosztowal 4k? za taka cene napewno nie znajdzie masy nabywcow i bedziemy czekac tak do 2008 zeby wreszcie sobie kupic psa3 za jakas rozsadna cene. a xbox360 juz jest. kosztuje tylko 1k, 1,5k wersja premium i za taka mala kwote mozemy sie JUZ cieszyc konsola nowej generacji ktora na dzien dzisiejszy zmiata wszystko. problemem sa gry ale wkrotce naprawde bedzie w co pograc.

 

ps. nie nie mam xboxa. to sa tylko moje osobiste spekulacje wiec prosze mnie nie bluzgac :D

Xboxa w Polsce oficjalnie NIEMA. Jest sprowadzany tylko przez sklepy internetowe. A nawet jak jakiś hipermarket się odważy sprowadzić tą konsolę, to i tak cena będzie jak cena PS2 w pół roku po premierze w MM, czyli 2,5-3k. I Ty tak porównujesz (cena sprowadzanego Xbox-a + nieco zanirzyłeś cenę, o jekieś 100-200zł, z ceną przypuszczalną ps3 w jakimś MM + podbiłeś o 1-1,5k) :wink:

No i pamiętaj o tym, że w Polsce penie będzie oficjalna dystrybucja PS3, tak jak było to z PS2, a X tego nie ma, więc do koga polecisz z gwarką jak natrafisz na ten 1%? Zostaje Ci wysłanie do sklepu, heh.

Chopie, rozumie o co Ci biega, ale nie musisz naginać faktów, by było to widać :P

A pozatym ja mówiłem, że będzie jeszcze jeden wybór, z jakiegoś powodu mam wrażenie, że lepiej się zapowiada od iXa, a dkładnie Nintendo Revolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxa w Polsce oficjalnie NIEMA. Jest sprowadzany tylko przez sklepy internetowe. A nawet jak jakiś hipermarket się odważy sprowadzić tą konsolę, to i tak cena będzie jak cena PS2 w pół roku po premierze w MM, czyli 2,5-3k. I Ty tak porównujesz (cena sprowadzanego Xbox-a + nieco zanirzyłeś cenę, o jekieś 100-200zł, z ceną przypuszczalną ps3 w jakimś MM + podbiłeś o 1-1,5k) :wink:

No i pamiętaj o tym, że w Polsce penie będzie oficjalna dystrybucja PS3, tak jak było to z PS2, a X tego nie ma, więc do koga polecisz z gwarką jak natrafisz na ten 1%? Zostaje Ci wysłanie do sklepu, heh.

Chopie, rozumie o co Ci biega, ale nie musisz naginać faktów, by było to widać :P

A pozatym ja mówiłem, że będzie jeszcze jeden wybór, z jakiegoś powodu mam wrażenie, że lepiej się zapowiada od iXa, a dkładnie Nintendo Revolution.

Nie zanizylem . Po takich cenach XBOX jest sprzedawany w europie. tylko w polsce cena jest jakos dziwnie zawyzona. bylem w czechach ostatnio i widzialem tam xboxy po takich wlasnie cenach. w niemczech jest podobnie. a co do ps3 to jeszcze zobaczymy jaka bedzie cena. proponuje odkopac stary topic o ps2 i zobaczyc jak to wtedy wygladalo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxa w Polsce oficjalnie NIEMA. Jest sprowadzany tylko przez sklepy internetowe. A nawet jak jakiś hipermarket się odważy sprowadzić tą konsolę, to i tak cena będzie jak cena PS2 w pół roku po premierze w MM, czyli 2,5-3k. I Ty tak porównujesz (cena sprowadzanego Xbox-a + nieco zanirzyłeś cenę, o jekieś 100-200zł, z ceną przypuszczalną ps3 w jakimś MM + podbiłeś o 1-1,5k) :wink:

No i pamiętaj o tym, że w Polsce penie będzie oficjalna dystrybucja PS3, tak jak było to z PS2, a X tego nie ma, więc do koga polecisz z gwarką jak natrafisz na ten 1%? Zostaje Ci wysłanie do sklepu, heh.

Chopie, rozumie o co Ci biega, ale nie musisz naginać faktów, by było to widać :P

A pozatym ja mówiłem, że będzie jeszcze jeden wybór, z jakiegoś powodu mam wrażenie, że lepiej się zapowiada od iXa, a dkładnie Nintendo Revolution.

wiem ze temat o ps3, ale jesli juz xaon mowisz na temat cen X360 w Polsce, to sie orientuj w tej kwesti, bo stwierdzenie Twoje jest bzdurne.

 

Bo raz ze sklepy JUZ kilka tygodnie temu się ODWAŻYŁY sciągać X-360 do Polski (media markt, empik), a dwa, ze ce na nie jest 2,5-3k , tylko 1,5k za CORE. Gwarancje sie realizuje w tych sklepach, gdzie sprzet został zakupiony i wtedy to, ze nie ma oficialnej dystrybucji, Ciebie jako klienta nie obchodzi. To juz zmartwienie tych co to sprzedają.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A mi sie wydaje, ze wy wszyscy sie nie rozumiecie :rolleyes:

 

BTW: ja tam czekam na to nowe Nintendo. PS3 robi wokol siebie zamieszanie i w tej chwili w zasadzie nic nie jest pewne. Nintendo siedzi cicho (tak jak siedzialo cicho z DSem) i moze dowalic najmocniej z calej trojki. Pozyjemy-zobaczymy. A w miedzyczasie moze X360 do Morrowinda jak piec nie pociagnie. Ale szanse na to sa taki ~1% bo w zasadzie tylko ta jedna gra mnie na nowego Xa interesuje. Nic innego jakos do mnie jeszcze nie przemowilo :| I cos boje sie, ze z PS3 moze byc ponownie - podkreca grafike, dowala szczegolow, a gry beda takie same jak na PS2... I w koncu okaze sie, ze PS3 bedzie robic za odtwarzacz filmow, a grac bede na Revolution... B) Sie zobaczy. Jak na razie to nawet Gacka jeszcze nie kupilem (malowanie mieszkania :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no to macie do myslenia hehe :)

 

O PS3 na spotkaniu z twórcami gier?

Piątek, 10 marca 2006, godzina 12:06

Na przyszły tydzień firma Sony Computer Entertainment zaplanowała spotkanie z niezależnymi od niej developerami. Można się spodziewać, że zostaną na nim podane jakieś ważne informacje na temat konsoli PlayStation 3.

 

Przekonanie o dużej randze przyszłotygodniowego spotkania wyraził ostatnio szef firmy Koei (Dynasty Warriors) - developera, który aktywnie tworzył na wszystkie dotychczasowe platformy Sony, a który - podobnie jak inni - ciągle jeszcze bardzo niewiele wie o tej najnowszej. No, może "przekonanie" to nie do końca trafione słowo - Kiyoshi Komatsu (bo tak się szef nazywa) ma po prostu na jakieś konkretniejsze informacje nadzieję.

 

Czy jednak nadzieja ta jest uzasadniona? Póki co nie wiadomo. Przedstawiciele SCE potwierdzili jedynie, że takie spotkanie rzeczywiście się odbędzie i że przeznaczone będzie wyłącznie dla twórców gier (nie będzie na nim miejsca dla przedstawicieli prasy). Ale żeby wierzyć w to, że żadne informacje nie wyciekną, trzeba być baardzo naiwnym. Czekamy więc do 15 marca. :)

gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...