Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

PlayStation 3 dopiero w listopadzie!

 

--------------------------------------------------------------------------------

15 marca 2006 08:26 Uaktualnienie #1: Doniesienia zawarte w gazecie Nihon Keizai Shimbun właśnie zostały oficjalnie potwierdzone przez Kena Kutaragiego, prezesa Sony Computer Entertainment. Miało to miejsce na trwającej obecnie konferencji w Tokyo.

 

Uaktualnienie #2: Konsola ma zadebiutować równocześnie na całym świecie. Podstawowy model ma zawierać dysk twardy o pojemności 60GB, oferować wsparcie systemu Linux, jak również ma pełnić funkcje domowego HUBa. PS3 ma być również w pełni kompatybilna z PS2 i PSone.

 

Uaktualnienie #3: W dniu premiery PS3 w sklepach znaleźć powinno się 6 milionów konsol. Następnie, co miesiąc z fabryk ma wychodzić milion egzemplarzy Playstation 3.

 

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Sony oficjalnie ogłosiło, że największa konkurencja Xboxa 360 zadebiutuje na japońskim rynku dopiero pod koniec bieżącego roku. Powyższa sensacja została opublikowana na łamach gazety Nihon Keizai Shimbun i należy ją traktować nadzwyczaj poważnie.

 

Powodem opóźnienia premiery jest najprawdopodobniej przedłużający się proces opracowywania zabezpieczeń dla dysków Blu-ray. O detalach zostaniemy poinformowani na dzisiejszej konferencji prasowej, jaką Sony zaplanowało w związku z zainteresowaniem wokół konsoli.

Dołączona grafika

 

Jak widać, czarny scenariusz sprawdził się w stu procentach i Bill Gates może tylko skorzystać z prezentu azjatyckiego koncernu i podkręcić tempo w fabrykach produkujących X360. Microsoftowi szykują się wielkie żniwa i jasnym jest, że zanim PlayStation 3 pojawi się w USA i Europie, miną kolejne miesiące. Debiutu długo oczekiwanego sprzętu w Polsce powinniśmy spodziewać się najwcześniej na początku 2007 roku. Na razie warto zatem przeprosić się z wysłużoną PS 2 i rozejrzeć za nowymi tytułami, przeznaczonymi właśnie na tą konsolę.

Źródło: http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=25061

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym jesteś zawiedziony? lol normalnie, nie grał, a już ocenia gre.... ludzie co z was za gracze? ocerniają gre po skrenach....... Jak wyjdzie to wtedy zobaczymy i ocenimy :)

 

Filmy też oceniasz po fotkach? bo gra się nie tylko dla grafiki.... tak samo nawet najlepjej wygladające filmy mogą być denne.

Grywalność to swojądrogą, ale to są praktycznie pierwsze screny z działającej konsoli.( ja przynajmniej innych nie widziałem) i starałem sie ocenić możliwości technicze konsolki. Miejmy nadzieje że to wczesna wersja. Z drugiej strony to coś takiego może się bardziej spodobać japońcom B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wikktor to jest gra sieciowa.

A grywalne zostało pokazne gry WarHawk i MGS4 (nie gameplay ale wstawki na silniku graficznym)

To ja już sie pogubiłem...

Myślałem że one też były z 3Dmaxa, albo conajmniej nierenderowane w czasie rzeczywistym...

Edytowane przez Wikktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ps3 będzie miało w standardzie twardy dysk to możemy sobie pomarzyć o cenie 399$, która i tak jest dla mnie nierealna gdyby ”lodówka” nie miała tegoż HDD ;)

min 500$

i jeszcze jedno nie wiem gdzie Sony ma zamiar umieścić twardy, bo w konsolce raczej się nie zmieści LOL

 

poczekamy zobaczymy :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ken Kutaragi oficjalnie potwierdził, iż Sony planuje wprowadzenie usługi online na podobieństwo sławnego już "Xbox Live!". Wszystkich adeptów sieciowych potyczek ucieszy zapewne to, iż japoński gigant nie planuje pobierania opłat za korzystanie ze swego serwisu noszącego nazwę "PlayStation Network Platform"

źródło GO

 

aha, oprocz newsow z IGN to jeszcze jest taki, ze gry na PS3 bedą tylko na BluRay. Tylko i wylacznie. DVD to tylko gry z ps2.

Najważniejsze!

PS3 bedzie miało WBUDOWANY HDD o pojemności 60GB, ktory bedzie można powiekszyć w razie czego. Bedzie tez mozna na nim zainstalowac Linuxa ;)

Jeest! Jak wszystko dobrze pujdzie, to zrobie tak, jak już kiedyś pisałem na zasadzie "gdyby ten cud się zdarzył". Czyli jak to faktycznie tak pięknie będzie to się pozbędę blaszaka. Oby.

 

jak ps3 będzie miało w standardzie twardy dysk to możemy sobie pomarzyć o cenie 399$, która i tak jest dla mnie nierealna gdyby ”lodówka” nie miała tegoż HDD ;)

min 500$

Nie bądź taki pesymistyczny, Sony na pewno ma odłożone tyle kasy, ile trza do dopłacania do każdego egzemplarza. Mimo ich głośnych ostatnio problemów finansowych, to pamiętaj że nadal obracają grubą kaszubą.

i jeszcze jedno nie wiem gdzie Sony ma zamiar umieścić twardy, ale chyba w konsolce się nie zmieści LOL

A może jednak w środku? :unsure:

Zobaczymy. Ale znowu czekający na PS3 mogą odżyć :)

EDIT -> Osobiście mam nadzieję, że bumerang będzie, przynajmniej jako opcja. Spodobało mi się to, że jest mały i wygląda jakoś tak... wygodnie. Tylko ciekawe, czy jest możliwość upchania wszystkiego w czymś tak małym :rolleyes: .

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gierka na ps3: 2018810[/snapback]

czyli tak naprawdę pod względem gier nie zostało nic pokazane??
Przeciez od początku było mowione, ze konferencja jest po to, aby podać szczegóły odnosnie PS3, a nie pokazywac gry. E3 bedzie od tego.

 

Ale nic nie pobije gry-online. Lameriada.pl poprostu. Na poczatku 2007 roku. Ciekawe z jakiej paki mielibysmy miec 2 miesieczną obsówe -_-. Przykre ze ten portal ktokolwiek czyta.

 

 

Nie cytuj obrazkow. Costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Bill dopłaca do swojej zabaweczki to czemu Sony nie miałoby tego robic??, tu chodzi o utrzymanie sie w konkurencyjności do X na świecie,a w Japoni to wiadomo co sie działo podczas premiery x360,więc nie ma żadnych wątpliwosci ze tam plejstacja zejdzie szybko, a co zreszta świata??

Edytowane przez Gray fox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"all PS3 games will ship only on Blu-ray, apparently this will help prevent piracy The PS3 will have a separate hard-drive.

 

The HDD will be 60GB, be completely upgradeable, and support Linux OS. This is so that it can act as a home server and store entertainment files.

 

It will also have community tools including lobby matching and voice chat, as well as home shopping features that includes bootable software via the hard drive.

 

Final PS3 dev kits "will be shipping out to production houses in June. There will be 15 different companies will be making SDK tools and middleware".

Źródło->The Inquirer

 

Z tego wynika ,że HDD będzie jednak odzielnie i będzie wymienny(czyli pewnie dysk w obudowie połączony FireWire-ups iLink-kiem)

 

Linux-plus soft który można instalować-mniam.

 

Tylko jak oni dopiero zaczną wysyłać dev-kity ,to ciekawe jaki poziom bedą prezentować pierwsze gry.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powielajmy już w kółko tych samych informacji, jeżeli ktoś się jeszcze nie naczytał niech skorzysta z któregoś z poniższych linków:

PS3 PORTAL

IGN

PSX EXTREME (nie mylić z miesięcznikiem naszych ziomków)

1up

PS3 Focus

PS3 PASSION

MAX PS3

PS3 LAND

RALMMEDIA

PS3.QJ

Chyba starczy. Choć warto też odwiedzić stronę o konkurencyjnej konsoli. Szczególnie polecam batalie w komentarzach dotyczących PS3.

XBOX Online

 

 

Na koniec krótki komentarz ode mnie. Wiem, że wszystkim zaświeciły się dzisiaj oczy. Słowa Kutaragiego były słodkie i narobiły apetytu. Były to słowa oficjalne. Problem w tym, że prawie rok temu na E3 2005 również padły oficjalne słowa z ust tego samego Pana i współpracowników. Czas je zweryfikował i wiemy, że nie były one w 100% zgodne z rzeczywistością. Dzisiejsze wydarzenie idealnie wpasowało się w politykę Sony. Po ciszy nastąpił nagły i obszerny merytorycznie atak na zmysły graczy. Bardzo dobry marketing, maskujący wszelkie problemy firmy. Jeżeli te wszystkie rewelacje z dyskiem w standardzie (tu źródła nie są zgodne, co do wypowiedzi pana K.), HDMI 1.3, pełną zgodnością starych gier (w HD!!!), darmową, podstawową usługą on-line, 6 milionami konsol na starcie światowej premiery....itd. okażą się prawdą, to zapewne będziemy usatysfakcjonowani. Co prawda nikt na tym wielkim torcie nie umieścił wisienki w postaci ceny oraz samych gier. Ale to akurat zrozumiałe. Po co przesadzać, skoro i tak wszyscy to pochłoną. Nadmiar informacji mógłby zepsuć publice apetyt. A tego chyba nikt nie chce :wink: .

 

Zabrzmiało obiektywnie? Powiem tak - życzę sobie i Wam, aby te piękne słowa przerodziły się w czyny i pod tegoroczną choinką znalazła się długo oczekiwana zabawka w obiecywanej przez Sony formie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduj zgadula... w którym miesiącu wejdzie Playstation 3

W przypadku najnowszej konsoli firmy Sony, data premiery stanowi coraz większą zagadkę i z powodzeniem może być obstawiana u bukmacherów. Jednakże ten, kto postawił większą sumę na sierpień tego roku, może mieć nie lada kłopot. Najnowsze informacje podają bowiem, że Playstation 3 pojawi się najprawdopodobniej w listopadzie. Japoński koncern przyznał jednocześnie, że data premiery będzie ogólnoświatowa, tzn. produkt wejdzie do sprzedaży jednocześnie w Japonii, Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Ujawniona specyfikacja techniczna obejmuje wbudowaną dwuwarstwową nagrywarkę płyt BluRay oraz kontroler sieciowy GigabitEthernet. Jak podaje serwis I4U, przyczyną kolejnej zmiany terminu sprzedaży może być własnie format BluRay, a dokładniej niedokończony system zabezpieczenia tych nośników.

:blink: :blink: Jeżeli to prawda (a już nie wiem czy wierzyć czy nie...w końcu to benchmark.pl ;) ) to zapomnijcie o "niskiej" cenie.....Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: Jeżeli to prawda (a już nie wiem czy wierzyć czy nie...w końcu to benchmark.pl ;) ) to zapomnijcie o "niskiej" cenie.....Pozdro.

Lol, w zadnym serwisie tego nie ma, ale panowie z benchamarka piszą tak jakby to była normalna, oficialna informacja 0_o... przykre poprostu

 

 

btw. Fakt, na e3 mowiono, ze wiosna 2006 itd, i moglo to nam dac teraz powod do watpliwosci o premiere w listopadzie, jednak info teraz pojawilo sie na oficialnej stronie playstation.com, a wtedy cos takiego nie mialo miejsca.

 

- Cena nie powinna przekroczyć 50,000.00 JP YEN ($425.607 USD)

Jest to niby info z konferencji podane przez xboxonline.pl

Nie wiadomo czy to cena z hdd czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o GigabitEthernet ,to nie ma się czym podniecać,prawie każda nowa płyta główna (nawet low-end)ma coś takiego.

Co do benchmark.pl już kilkukrotnie pisałem do nich(w rożnych sprawach),że piszą bzdury,generalnie mi to wisi,problem w tym ,że częsta szerzą dezinformację zamiast informować.Ale tu nie o benchamrku

 

Co do PS3-Sony świetnie kombinuje.Prawdopodobnie złamanie ich konsoli będzie bardzo trudne(BR)i może nawet niopłacalne,ale możiwość instalowania aplikacji pod linuxa,to jednoczesnie wyjście naprzeciw społecznosci moderskiej.Legalnie ,bez utraty gwarancji ,możliwość pokombinowania/spersonalizownia konsoli plus jakiechś aplikacje ,plus-ewentualne- zastąpienie mediacenterPC(nie każdy chce mieć skrzynkę z wiatrakami pod TV) może bardzo dużą zaletą.

 

Jeżeli jeszcze możnaby skorzystać z MYSZKI i klawy w FPP ,to ostatecznie przekonłoby mnie do konsol.

Obawiam się tylko ,że obsługa myszki i klawiatury jednoczesnie, przekraczałaby zdolności manualne i percepcji licznej grupy docelowej jaką są murzyńscy gangsta 16 latkowie(myszka to w końcu nie Glock17).

Więc chyba sobie robie niepotrzebnie nadzieje...

 

Ciekawy jestem jaka będzie odpowiedź M$-bo propozycja sony(nawet po odsianiu bełkotu marketingowego) jest całkiem niezła-o ile jest prawdziwa.

Jedynie może być problem z grami- zrobienie dobrej gry przez pół roku(??)zobaczymy,ale PS3 i tak się sprzeda,przecież można grać w gry z PS2,a że stare i nie HD?Ważne że dobre i chodzą na nowej zabawce-podejrzewam ,że taki będzie scenariusz i nawet niewiele nowych gier HD nie zniechęci jej nabywców.

Chyba ,ze Nintedo zaszaleje,no i M$-a tu developerzy bedą mieli dość czasu.Problemu nie bedzie jak te same gry bedą prawie jednocześnie na tych samych platformach-kogo wtedy będzie obchodzić (oprocz funboyów)na czym gra?Bedzie go obchodzić w CO gra.

pozdro 4All

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oni dopiero zaczną wysyłać dev-kity ,to ciekawe jaki poziom będą prezentować pierwsze gry.

Jedynie może być problem z grami- zrobienie dobrej gry przez pół roku(??)

Przecież producenci już trochę dłubią przy tych grach, a dostarczenie ostatecznych dev-kitów tylko rozszerzy możliwości programistów i jednocześnie nakreśli ramy całego systemu. To, że kontroler przyjmuje wciąż kształty koncepcyjne, a blu-ray czeka na zielone światło nie oznacza, że gdzieś tam w studiach nie siedzą nad nowymi silnikami/projektami/pomysłami. Bo rozumiem, że głównym zmartwieniem jest tu dla Ciebie grafika. Będzie dobrze, a w każdym razie poprawnie :wink:

 

Jeżeli jeszcze można by skorzystać z MYSZKI i klawy w FPP

Pytasz ogólnie o taką możliwość? Tak, Sony potwierdziła obsługę powyższych urządzeń -->

The Inquirer

PS3 FOCUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje jestem pozytywnie zaskoczony-naprawdę,do tej pory sądziłem ,że mycha i klawa do w konsoli rzecz nie do pomyśłenia(choć zdaje sobie sprawe że do PS2 też można było podpiąc).A tu widać ,że opożnienie ich zabawki wymusza dość zaskakujące posunięcia-i trafne.

Linux-przy okazji psztyczek w nos M$

HDD-większy niż w X360

BR-no powiedzmy ,że i tak gry będą zajmować śr.7GB-takze nie licze na zapełnianie po brzegi tych krążków-przynajmniej na początku(tu chodzi o marketing , działanie antypirackie i rynek video),ale to niewątpliwy plus.

Jeśli chodzi o gry,zdaje sobie oczywiście sprawe ,że gry już są robione,nie obawiam się o ich poziom graficzny- to byłby gwóżdź do trumny w początkowym okresie sprzedaży(juz widze te nagłówki w czasopismach jakby rozczarowali się po odpaleniu PS3).Także nie -o to się nie obawiam.

Ale cena-w PL będzie ,drożej -jak zwykle-znając życie(22% VAT to niemało).

Ae biorąc wszystkie te plusy pod uwagę,widzę duzo większe szanse Sony nawet na naszym zaściankowym rynku,chyba że złamią X to może być różnie .

Zobaczymy zresztą jakie gry będą na te sprzęty.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Network Platform - garść szczegółów

Czwartek, 16 marca 2006, godzina 09:33

 

Wczoraj pisaliśmy o pewnych informacjach związanych z PlayStation 3, jakie Ken Kutaragi podał na konferencji w Tokio. Teraz zaś wiemy coś więcej o jednym z poruszonych przez niego tematów - czyli o PlayStation Network Platform, usłudze sieciowej w rodzaju Xbox Live.

 

PlayStation Network Platform będzie pierwszym podejściem Sony do zintegrowanej usługi sieciowej. Mimo raczej niekwestionowanej przewagi na rynku konsol aktualnej (poprzedniej?) generacji, japońska firma nie podjęła dotychczas prób rywalizowania z Xbox Live Microsoftu. W końcu jednak przytomnie stwierdzili, że w wojnie o dominację na rynku next-genów bez takiego rozwiązania zwyczajnie nie mają szans.

 

Razem więc z konsolą, w listopadzie zadebiutuje kompleksowa platforma sieciowa. Podobnie jak w przypadku rozwiązania Microsoftu, podstawowy dostęp do niej będzie bezpłatny, za dodatkowe bajery trzeba będzie zapłacić. Co jednak dość istotne, w owym bezpłatnym pakiecie podstawowym znajdzie się możliwość grania online (inaczej niż w Xbox Live). Czyli każdy z właścicieli PS3 będzie mógł uczestniczyć w rozgrywkach sieciowych za pośrednictwem PlayStation Network Platform bez konieczności uiszczania za to opłat.

 

Poza tym usługa Sony zapewniać ma wszystko to co Xbox Live - możliwość komunikacji z innymi graczami za pomocą wiadomości tekstowych i czatów wideo, dobieranie przeciwników do rozgrywek, rankingi i uaktualnienia do gier. Pojawi się również możliwość robienia zakupów na czymś w rodzaju Live Marketplace znanego z rozwiązania Microsoftu. Jest też bardzo prawdopodobne, że w ich ramach zdobyć będzie można starsze gry na pierwszą PlayStation czy PS2.

 

Czy wszystko to wystarczy, by usługa sieciowa Sony mogła nawiązać równą walkę z Xbox Live? Czy też dystans japońskiej firmy do Amerykanów jest już zbyt duży, a porażka nieunikniona? O tym wiedzieć będziemy zapewne najwcześniej w okolicach listopada.

Zrudło: Gram.pl / Osobiscie mysle ze to bardzo dobre posunięcie Sony, poczekamy do premiery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zrudło: Gram.pl / Osobiscie mysle ze to bardzo dobre posunięcie Sony, poczekamy do premiery:)

A ja jestem ciekaw jakie oni beda musieli zapewnic lacza i serwery, zeby obsluzyc kilka milionow ludzi grajacych jednoczesnie... Jak to bedzie darmowe, to grac beda wszyscy. I boje sie, ze gry zewouluja tak samo jak gry pecetowe: tryb single player (esencja konsolowej rozrywki) zostanie zepchniety na dalszy plan przez tryb on-line i MP...

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Powiem tak - życzę sobie i Wam, aby te piękne słowa przerodziły się w czyny i pod tegoroczną choinką znalazła się długo oczekiwana zabawka w obiecywanej przez Sony formie :rolleyes:

Dołanczam się do życzeń. jeżeli to się sprawdzi, to połowa życzeń na nowy rok będzie wyglądać "życzę Ci, byś uzbierał sobie na PS3 w nowym roku" lub "żeby Ci się wygodnie kożystało z Linuxa na padzie" :lol2:

 

Jeżeli jeszcze możnaby skorzystać z MYSZKI i klawy w FPP ,to ostatecznie przekonłoby mnie do konsol.

Obawiam się tylko ,że obsługa myszki i klawiatury jednoczesnie, przekraczałaby zdolności manualne i percepcji licznej grupy docelowej jaką są murzyńscy gangsta 16 latkowie(myszka to w końcu nie Glock17).

Więc chyba sobie robie niepotrzebnie nadzieje...

Skoro będzie 7 wejść USB, to ja nie widze dla programistów przeszkód, by nie mogli dać klawy i mychy (USB offkorza) jako alternatywnych kontrolerów (to chyba nie byłby dla nich problem). Ale zastrzegam, że niewiem czy Sony czegoś nie wykombinowało (tak jak MS), nieczytałem linków które podał Largoon.

 

A jak już siedzimy przy USB, to wielu z nas (jak nie wszyscy) się zastanawiało po kiego aż 7. Teraz to już jest jasne: myszka, klawiatura, drukarka, skaner, kamerka internetowa i jeszcze jakieś duperelki.

 

Tylko teraz pytanie, Sony robi konsole, czy współczesną Amigę (osobiście nie mam nic przeciwko, lubię/lubiałem Amigi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac:

 

Dołanczam się do życzeń.

Przypomniala mi sie scena z "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz?":

- (...) i wszedzie zdanzam.

- zdazam.

- o i widzi pan - ja zdanzam i pan zdanza.

 

:lol:

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Playstation Business Brief 2006 -->

psx extreme

Trzeba to zapamiętać :wink:. Mam tylko nadzieję, że ktoś z Sony za miesiąc lub dwa nie rzuci hasła typu "Dysku jednak nie będzie, gdyż....".

Ja tez mam taką nadzieje Largoon:) oby tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no chyba nie myslales ze windows bedzie na ps3 smigal ;) zreszta jaka jest alternatywa dla *nixa? os pisany w brainfu.cku? :lol:

Coś mi się obiło o ekran,o Mac OS.Ale to było jakichś czas temu.Zresztą pożyjemy zobaczymy,bo jak nie będzie dysku w standardzie to Linux na niewiele się przyda(no chyba ,że znajdzie się zastosowanie dla ktoregoś z 7 portów USB- bootowalny flash USB z Ubuntu bedzie działał itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...? tak sobie czytam wasze posty i infa z konferencji sony... no i coz. jesli spełni sie 3/4 z tych obietnic (a mysle ze sony juz jest tak na widelcu ze raczej sobie nie moze pozwolic na cofanie słowa) to dopiero walsnie ps3 bedzie zasługiwac na miano konsoli nextgen... no bo ta naprawde czym jest xbox360...? patrzac po funkcjach jest to normalny xbox tyle ze z bardziej wydajnym wnetrzem. to jak z pc - nikt nie wymysli nic nowego, tylko wszyscy szaleja za nastepnymi 50 punktami w 3dmarku. no bo co takiego oferuje xbox360...? jest wydajnieszy niz jego starszy brat... obsługuje HDTV... hm... chyba costam bylo o łącznosci padach bezprzewodowych.. ale jak se tylko dokupisz, w wersji box oczywiscie jest kabelek... no, obsługa hdd... ale to juz bylo wczesniej. a ps3..? mimo ze wychodzi rok pozniej niz xbox - ma miec nagrywarke BR, ma całkowita łacznosc bezprzewodowa, wiekszy HDD, obsługe linuksa, wbudowana obsługe klawy i myszy no i darmowa podstawowa obsługe online... a cena? porównywalna do x360. mediacenter i xbox micro$hitu przy tym wysiadaja jak dla mnie... naprawde, jesli sony dotrzyma danych słów i konsola bedzie taka jak zapowiadaja - nie bedziemy juz mowic ze sony wydalo ps3 o rok za pozno - bedziemy mowic ze m$ wypuscil xbox360 o rok za wczesnie, jako niedopracowana i uboga namiastke konsoli nextgen.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...? tak sobie czytam wasze posty i infa z konferencji sony... no i coz. jesli spełni sie 3/4 z tych obietnic (a mysle ze sony juz jest tak na widelcu ze raczej sobie nie moze pozwolic na cofanie słowa) to dopiero walsnie ps3 bedzie zasługiwac na miano konsoli nextgen... no bo ta naprawde czym jest xbox360...? patrzac po funkcjach jest to normalny xbox tyle ze z bardziej wydajnym wnetrzem. to jak z pc - nikt nie wymysli nic nowego, tylko wszyscy szaleja za nastepnymi 50 punktami w 3dmarku. no bo co takiego oferuje xbox360...? jest wydajnieszy niz jego starszy brat... obsługuje HDTV... hm... chyba costam bylo o łącznosci padach bezprzewodowych.. ale jak se tylko dokupisz, w wersji box oczywiscie jest kabelek... no, obsługa hdd... ale to juz bylo wczesniej. a ps3..? mimo ze wychodzi rok pozniej niz xbox - ma miec nagrywarke BR, ma całkowita łacznosc bezprzewodowa, wiekszy HDD, obsługe linuksa, wbudowana obsługe klawy i myszy no i darmowa podstawowa obsługe online... a cena? porównywalna do x360. mediacenter i xbox micro$hitu przy tym wysiadaja jak dla mnie... naprawde, jesli sony dotrzyma danych słów i konsola bedzie taka jak zapowiadaja - nie bedziemy juz mowic ze sony wydalo ps3 o rok za pozno - bedziemy mowic ze m$ wypuscil xbox360 o rok za wczesnie, jako niedopracowana i uboga namiastke konsoli nextgen.

dokladnie. A bezprzewodowy pad to tez zadna nowosc - w obecnej generacji konsol to juz jest od kilku lat, tylko poprostu zaden z producentow konsol nie wrzucał takiego do pudła z konsola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to nic tylko sie :lol2: ... sami zaprzeczacie temu co piszecie...

 

"..no bo ta naprawde czym jest xbox360...? patrzac po funkcjach jest to normalny xbox tyle ze z bardziej wydajnym wnetrzem. to jak z pc - nikt nie wymysli nic nowego..." --> "...a ps3..?... wiekszy HDD, obsługe linuksa, wbudowana obsługe klawy i myszy no i darmowa podstawowa obsługe online..." takie rzeczy to nawet ps2 ( obsluge myszy/klawy i darmowe uslugi online to nawer dreamcast mial ) czemu nikt z "fanow" sony nie pisze o ps3 jako kompie ale jak uslyszeli ze x360 bedzie mial dysk + bedzie wspolpracowal z win media center to odrazu ze to zwykly blaszak itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...