Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by bylo jakby w gt5 wprowadzili mozliwosc regulacji momentu aktywacji turbin i .... sprzeglo obslugiwane np prawym analogiem

cos w stylu wyscig komu ostatniemu sie skonczy paliwko aka wyscig dizli tez by sie przydal ;)

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam przede wszystkim na MGS4 :). Nie dlatego że to co już zostało pokazane pozwala mieć nadzieję na (przynajmniej z wyglądu) porządną grę ale po prostu uwielbiam tą serię. Najgorsze jest to, że to może być ostatnia część :(.....A narazie posucha, bywa. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

fajnie by bylo jakby w gt5 wprowadzili mozliwosc regulacji momentu aktywacji turbin i .... sprzeglo obslugiwane np prawym analogiem

cos w stylu wyscig komu ostatniemu sie skonczy paliwko aka wyscig dizli tez by sie przydal ;)

Prawy analog sluzy do regulacji gaz/hamulec. Koniec i basta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam przede wszystkim na MGS4 :). Nie dlatego że to co już zostało pokazane pozwala mieć nadzieję na (przynajmniej z wyglądu) porządną grę ale po prostu uwielbiam tą serię. Najgorsze jest to, że to może być ostatnia część :(.....A narazie posucha, bywa. Nara.

Luz -trójka też miała być ostatnia B) Jak Hideo opanuje ps3 to wtedy może będzie mówił o ostatniej części.

 

sialala:e tam gadanie, wg mnie to wszystko powinno być do ustawienia(nawet ta Twoja prawa gałka)

 

tukamon: dieslem bym pojeździł oj bardzo

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam przede wszystkim na MGS4 :). Nie dlatego że to co już zostało pokazane pozwala mieć nadzieję na (przynajmniej z wyglądu) porządną grę ale po prostu uwielbiam tą serię. Najgorsze jest to, że to może być ostatnia część :(.....A narazie posucha, bywa. Nara.

A kto tej serii nie lubi ;) no może pare wyjątków i ci, którzy uważają gry za ZŁO, hehe.

 

Whether it will finally be settled more near to the 500 or nevertheless 600-Euro-Marke, is not well-known yet.

Niby oficjalna notka, ale i tak mi to przypomina tamtą terorię analityków (wtedy było 399-699, ale wiecie w czym rzecz, mówi mói, lecz sam nie jest penwy). Tak więc jeszcze bym nie przekreślał do końca nadzieji. Gorzej będzie, jeżeli się mylę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe juz to widze, "diesel endurance" same 0,2l 10km :)

co do sprzegla - jesli nie analog to przycisk jakis, te 4 z prawej maja 200iles [256?] czy 100 czy iletam poziomow docisku

Do sprzegla do by sie przydaly triggery jak w padzie do X360 - normalne przyciski, mimo ze analogowe, maja IMHO strasznie maly zakres ruchu i o precyzje trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

No to znamy juz cene ps3. Miedzy 499 a 599 EURO. TUTAJ

macie linka.

 

nie pisz ze znamy cene ,tylko przyblizona cene!! , jak idziesz do sklepu po tv i pytasz sprzedawcy ile kosztuje model ktory wybrales on ci mowi pomiedzy 499 a 599???- no wiec jak mozna nazwac to cena? , cene to bedziemy znac jak Sony napisze konkretnie tyle i tyle a nie jak przeczytamy info z cena ktore wrozka widziala w szklanej kuli

 

ps.no chyba ze chodzi o wersje z hdd i bez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz ze znamy cene ,tylko przyblizona cene!! , jak idziesz do sklepu po tv i pytasz sprzedawcy ile kosztuje model ktory wybrales on ci mowi pomiedzy 499 a 599???- no wiec jak mozna nazwac to cena? , cene to bedziemy znac jak Sony napisze konkretnie tyle i tyle a nie jak przeczytamy info z cena ktore wrozka widziala w szklanej kuli

 

ps.no chyba ze chodzi o wersje z hdd i bez ;)

Ty jak zwykle sie czepiasz. Przeciez jest napisane, ze ostateczna cena bedzie podana na E3, przedzial 499-599 mysle, ze juz jakies rozeznanie daje. Poprostu najmniej 499, a najwiecej 599 i mi taki przedzial juz wystarczy bo wiecej wiedziec nie musze. Osoba, ktora chce kupic ps3 tez juz wie z jakimi cenami moze sie liczyc i tyle. Coz 300$ to byl tylko naiwny sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ty jak zwykle sie czepiasz. Przeciez jest napisane, ze ostateczna cena bedzie podana na E3, przedzial 499-599 mysle, ze juz jakies rozeznanie daje.

Jedyne to ten przedzial daje, to wieksze szanse Snake'a na darmowy alkohol z Wysp ;)

Dla mnie te informacje sa tak samo wiarygodne jak te o 300$. Czekam na oficjalne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanKleks, ale to jest werutna bzdura. Cell nie moze byc lepszy od np. najnowszych pentkow i opteronow.

Co ty mi tu w ogole za banialuki wypisujesz, i zanim cos powiesz najpierw swojego posta wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane. Ale zes sie osmieszyl poprostu zal...

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

oto ceny ps3 i dlaczego roznice w cenie

 

Playstation3 na pierwszym miejscu... pod względem ceny

Wiceprezes Sony Computer Entertainment Europe, George Fornay, poinformował, że cena najnowszej konsoli Playstation 3 będzie wynosić 499 euro w przypadku tańszego modelu. Za wersje z bogatszym wyposażeniem trzeba będzie zapłacić 100 euro więcej. Zdaniem Fornaya koszt zakupu nie jest wygórowany, z racji na obecność napędu Blu-ray w nadchodzącej konsoli firmy Sony. Jednocześnie potwierdził przybliżoną datę oficjalnej premiery, która odbędzie się w listopadzie b.r.

Porównując produkt Sony do konkurencyjnych rozwiązań, cena jest znacznie wyższa. Xbox 360 Microsoftu wejdzie do sprzedaży w cenie 299 i 399 euro, zaś Nintendo Revolution będzie jeszcze tańsze.

 

smiac mi sie chce poraz kolejny z Sony,jak zwykle papuguje Microsoft ale u nich to juz chyba norma ,niech tylko jeszcze sprecyzuja jakie to dodatki??!!

 

i jeszcze jedna sprawa

@PanKleks, ale to jest werutna bzdura. Cell nie moze byc lepszy od np. najnowszych pentkow i opteronow.

Co ty mi tu w ogole za banialuki wypisujesz, i zanim cos powiesz najpierw swojego posta wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane. Ale zes sie osmieszyl poprostu zal...

w sumie co do tych info o wydajnosci cella to ciezko cos powiedziec bo pochadza z forum a jakie jest jego zrodlo nie podano ,z drugiej strony cell to naprawde jest potezny procek ale czy faktycznie tak bije na glowe nowe procki intela czy IBM smiem watpic,pozostaje czekac na oficjalne testy

 

edit: wszedlem na strone loga ktore widnieje w info o cellu i jest tam info z testow cella w wersji serwerowej oto co napisali

 

Press Releases

 

2006-04-03

Mercury Computer Systems Announces the First 1U Blade Server with

Cell BE Processors

Latest Cell BE Processor-Based Product Offering is Designed to Accelerate Video, Imaging, and Other Compute-Intensive Applications in Industry-Standard Architecture

 

SAN JOSE, Calif., April 3 /PRNewswire-FirstCall/ -- Mercury Computer Systems, Inc. (NASDAQ: MRCY) announced the 1U Dual Cell-Based Server, its latest Cell Broadband Engine (BE) processor-based product and first 1U server available with Cell Technology, at the Embedded Systems Conference (Power.org Partner Pavilion, #1231).

 

"This product has been designed in response to tremendous customer interest in deploying the Cell BE Processor in an existing infrastructure," said Randy Dean, Vice President, Business and Technology Development at Mercury. "The 1U Dual Cell-Based Server offers the incredible performance of the Cell BE processor with the convenience of the industry-standard 1U form factor."

 

Featuring the Mercury MultiCore Plus Advantage, the 1U Dual Cell-Based Server is designed to deliver an unprecedented 410 GFLOPS of performance in a rack-mountable 1U server form factor suitable for compute-intensive embedded applications such as image processing, medical imaging, and seismic processing. Open architecture rack-based servers, like the 1U Dual Cell-Based Server, are increasingly used in aerospace and defense platforms such as ships, land-mobile vehicles and airborne platforms.

 

The Mercury 1U Dual Cell-Based Server joins the previously announced BladeCenterŽ-compatible Dual Cell-Based Blade, the extremely compact "Turismo" system, and the highly rugged and deployable PowerBlock 200 product, each of which offers a Cell BE processor-based solution.

 

With the industry-standard 1U Dual Cell-Based Server, Mercury believes a wider range of application needs can be served by the tremendous computing power offered by the Cell BE processor.

 

Developed in conjunction with IBM's Engineering & Technology Services business, the Mercury 1U Dual Cell-Based Server is a prime example of innovations made possible through collaboration and commitment to performance excellence.

 

As with Mercury's other Cell BE processor-based offerings, the 1U Dual Cell-Based Server supports Linux via a Yellow Dog Linux BSP (board support package) from Terra Soft Solutions.

 

About the MultiCore Plus Advantage

 

The Mercury MultiCore Plus Advantage employs sophisticated middleware that abstracts hardware capabilities and manages the distribution of data across multiple computing elements working in tandem. By leveraging the MultiCore Plus Advantage from Mercury, customers can benefit from patented cooling technologies, lightweight system-on-chip (SoC) management software, multicore implementations of key algorithms, visualization tools designed for clusters, algorithm tuning, and more.

 

Availability of the Mercury 1U Dual Cell-Based Server is planned for the third quarter of calendar 2006. For more information, visit Mercury in the Power.org Power Partner Pavilion, Booth #1231, at the Embedded Systems Conference April 3-6, visit www.mc.com/cell, or contact us at 866-627-6951.

 

About Mercury Computer Systems, Inc.

 

Mercury Computer Systems, Inc. (NASDAQ: MRCY) is the leading provider of high-performance embedded, real-time digital signal and image processing solutions. Mercury's solutions play a critical role in a wide range of applications, transforming sensor data to information for analysis and interpretation. In military reconnaissance and surveillance platforms the Company's systems process real-time radar, sonar, and signals intelligence data. Mercury's systems are also used in state-of-the-art medical diagnostic imaging devices including MRI, PET, and digital X-ray, and in semiconductor imaging applications including photomask generation and wafer inspection. Mercury provides advanced 3D image processing and visualization software and optimized systems to diverse end markets including life sciences, geosciences, and simulation. The Company also provides radio frequency (RF) products for enhanced communications capabilities in military and commercial applications.

 

Based in Chelmsford, Massachusetts, Mercury serves customers in North America, Europe and Asia through its direct sales force and a network of subsidiaries and distributors. Visit Mercury on the web at www.mc.com.

 

Forward-Looking Safe Harbor Statement

 

This press release contains certain forward-looking statements, as that term is defined in the Private Securities Litigation Reform Act of 1995, including those relating to the 1U Dual Cell-Based Server. You can identify these statements by our use of the words "may," "will," "should," "plans," "expects," "anticipates," "continue," "estimate," "project," "intend," and similar expressions. These forward-looking statements involve risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those projected or anticipated. Such risks and uncertainties include, but are not limited to, general economic and business conditions, including unforeseen weakness in the Company's markets, effects of continued geo-political unrest and regional conflicts, competition, changes in technology, and methods of marketing, delays in completing engineering and manufacturing programs, changes in customer order patterns, changes in product mix, continued success in technological advances and delivering technological innovations, continued funding of defense programs, the timing of such funding, changes in the U.S. Government's interpretation of federal procurement rules and regulations, market acceptance of the Company's products, shortages in components, production delays due to performance quality issues with outsourced components, and inability to fully realize the expected benefits from acquisitions or delays in realizing such benefits, challenges in integrating acquired businesses, and achieving anticipated synergies, and difficulties in retaining key customers. These risks and uncertainties also include such additional risk factors as are discussed in the Company's recent filings with the U.S. Securities and Exchange Commission, including its Quarterly Report on Form 10-Q for the fiscal quarter ended December 31, 2005. The Company cautions readers not to place undue reliance upon any such forward-looking statements, which speak only as of the date made. The Company undertakes no obligation to update any forward-looking statement to reflect events or circumstances after the date on which such statement is made.

jak widac wystepujacy tam cell wystepowal w wersji dual i dlatego zdominowal testy!!! w takim razie pojedynczy procek cell jest podobnej wydajnosci co obecne nowe procki!! czyli moje przewidywania sie potwierdzily!! :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony schodzi na psy...ale ps3 i tak wszystko wymiecie, revolution powtórzy gamecuba i ds'a. Osobiscie nie lubie GC i DS'a, niby innowacja ale porównajmy do do playstation 2 czy psp... sony rozwali wszystko, także pod względem ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanKleks, ale to jest werutna bzdura. Cell nie moze byc lepszy od np. najnowszych pentkow i opteronow.

Co ty mi tu w ogole za banialuki wypisujesz, i zanim cos powiesz najpierw swojego posta wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane. Ale zes sie osmieszyl poprostu zal...

hehe ale ci cisnienie podskoczyło, spokojnie bo zaraz cos ci peknie

 

 

Cell processor Benchmarks by Mercury Systems

http://forums.e-mpire.com/showthread.php?t=54390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

sony schodzi na psy...ale ps3 i tak wszystko wymiecie, revolution powtórzy gamecuba i ds'a. Osobiscie nie lubie GC i DS'a, niby innowacja ale porównajmy do do playstation 2 czy psp... sony rozwali wszystko, także pod względem cenyCo ty chcesz prownywac?? psp dostaje po tylku od DS i to bardzo!!! wiec jak mozesz pisac ze revolution powtorzy DS jesli DS to wielki cukces swiatowy!!,

Cos ci sie widocznie pomylilo!! a co "rozwalania " przez Sony reszty konsol to sie jeszcze okaze ,a jak jeszcze nie znasz cen ps3 to wlasnie ps3 bedzie najdrosza konsola za 499 i 599 $ zaleznie od ceny.Wydaje mi sie ze chyba jestes nie na czasie wiec polecam wiecej czytac ten topic to moze sie czegos dowiesz

 

 

Pan Kleks chyba ominales mojego posta bo tam podalem caly artykul a ty podajesz jeszcze raz adres

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto ceny ps3 i dlaczego roznice w cenie

smiac mi sie chce poraz kolejny z Sony,jak zwykle papuguje Microsoft ale u nich to juz chyba norma ,niech tylko jeszcze sprecyzuja jakie to dodatki??!!

chyba nie bierzesz tego newsa na serio?

Sony zawsze mowiło ze nie zrobia takiego błedu jak M$ (dwie wersje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie lubie GC i DS'a, niby innowacja ale porównajmy do do playstation 2 czy psp... sony rozwali wszystko, także pod względem ceny

He he he...

Jak narazie DS radzi sobie duzo lepiej niz PSP i jest moim zdaniem o niebo lepszy od tego pradezerczego nibykieszonkowego cudactwa Sony. Mam obie konsolki wiec moge porownywac... a Ty widziales w ogole DSa fanboyu sony?(geez skad sie tacy biora) Cena to rozwali, faktycznie ale w druga strone... Znowu trzeba bedzie caly miesiac jesc makaron :P (uroki emigracji :P )

Swoja droga tekst, o schodzeniu Sony na psy - skad? Kamery gorsze zaczeli robic? A moze radia? Bo narazie S. zalicza wtope glownie na PS3... ktore jest, ale go nie ma (mam nadzieje, ze to sie wkrotce zmieni) :P

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac:"jak widac wystepujacy tam cell wystepowal w wersji dual i dlatego zdominowal testy!!! w takim razie pojedynczy procek cell jest podobnej wydajnosci co obecne nowe procki!! czyli moje przewidywania sie potwierdzily!!"

Pierwszy test to single SPE :18 do 8.1 -P4 i 4.68 AMD .

Drugi 108,77/54,67 do 3,16 P4 i 3,04 AMD -jeśli ten cell był w dualu to podziel przez 4...i co wychodzi tyle co P4 i AMD? :blink:

 

luki2: oczywiscie że to bzdura -każdy wie że pentiumy i amdki są najszybsze a reszta to badziewie i kalkulatorki dla dzieci :lol2:

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanKleks, ale to jest werutna bzdura. Cell nie moze byc lepszy od np. najnowszych pentkow i opteronow.

Co ty mi tu w ogole za banialuki wypisujesz, i zanim cos powiesz najpierw swojego posta wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane. Ale zes sie osmieszyl poprostu zal...

"wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane" - kompleks, wyznawca lub fanboy niektórych użytkowników forum (na twoim miejscu zaczął bym się bać Gladiak)?? Bo naprawdę niewiem jak to skomentować. Czy jak się podaje na forum linka do prezentacji z gry, to czy trzeba najpierw się zwrócić do innych, bardziej znających się użytkowników forum, żeby się upewnić czy to czasem nie render (tak samo z analizami, informacjami i ewentualnie plotami)?? Człowieku, to było chore co żeś napisał i przez Ciebie nabawiłem się chyba jakiejś choroby psychicznej...

 

sony schodzi na psy...ale ps3 i tak wszystko wymiecie, revolution powtórzy gamecuba i ds'a. Osobiscie nie lubie GC i DS'a, niby innowacja ale porównajmy do do playstation 2 czy psp... sony rozwali wszystko, także pod względem ceny

Osobiście to się dowiedziałem tylko o jednej osobie która nie lubi GC, a na wszystkich tabelach pokazujących sprzedarz, to DS bije na głowę PSP. A co do ceny to zobaczymy co oni kombinują. Albo uśmiercą samych siebie, albo mają coś w zanadrzu, żeby się przebić.

hehe, ja ludzi próbuje prostować, a sam często tego potrzebuje. Jednak prosiłbym mimo wszystko o EOT i przepraszam jeśli kogoś uraziłem, poniosło mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wyslij do specjalistow w tej dzidzinie na tym forum(galadiac i inni) zeby zferyfikowali te dane" - kompleks, wyznawca lub fanboy niektórych użytkowników forum (na twoim miejscu zaczął bym się bać Gladiak)?? Bo naprawdę niewiem jak to skomentować. Czy jak się podaje na forum linka do prezentacji z gry, to czy trzeba najpierw się zwrócić do innych, bardziej znających się użytkowników forum, żeby się upewnić czy to czasem nie render (tak samo z analizami, informacjami i ewentualnie plotami)?? Człowieku, to było chore co żeś napisał i przez Ciebie nabawiłem się chyba jakiejś choroby psychicznej...

Nie no ludzie nie zalamujcie mnie, prosze :lol2: :lol2: Przeciez to byla wypowiedz sarakstyczna i az nie chce mi sie wierzyc, zes tego nie wyczul. Turlam sie ze smiechu i pozdrawiam cie serdecznie Xaon :lol2: :lol2: :lol2: Pozatym gdybys czytal to bys wiedzial, ze akurat gladiac i ja mamy calkiem odmienne opinie. Nie ma co zaszalales teraz i chyba rzeczywiscie zapadles na jakas chorobe... :wink:

 

@PanKleks tylko prosze nie pisz, ze ty tez takie wrazenie jak Xaon odniosles...

 

 

ps. dzieki Xaon za poprawe humoru na koniec dnia...

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na potege PS3 i VF5.

http://ps3.qj.net/High-Def-Virtua-Fighter-...pg/49/aid/15332

IMHO nie wyglada to niestety lepiej niz DOA na x360. Czyli Sony tak jak zawsze buduje niesamowicie potezne konsole na papierze?

 

Ceny PS3 w wykonaniu naczelnego plotkarza;) http://www.theinquirer.net/?article=30851

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam ci poczytac relacje graczy, ktorzy juz spedzili troche czasu z VF5 na automatach.

Wszyscy sa jednego zdania, VF5 bije wszytsko co do tej pory pokazalo sie na rynku (mowa o grafice) (MOZESZ O TYM PRZECZYTAC W NAJNOWSZYM PSXE)

A co najlepsze VF5 był pisany na specialnych układach graficznych (SEGI) ktore sa znacznie słabsze od PS3.

 

 

PS. Pewnie TEKKEN6 graficznie zniszczy wszystko :)

PS. Te filmiki z VF5 pochodza z AUTOMATÓW, gra nawet jeszcze nie została zapowiedziana na PS3.

Edytowane przez PanKleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto ceny ps3 i dlaczego roznice w cenie

smiac mi sie chce poraz kolejny z Sony,jak zwykle papuguje Microsoft ale u nich to juz chyba norma ,niech tylko jeszcze sprecyzuja jakie to dodatki??!!

Człowieku! NIE DAWAJ BZDURNYCH NEWSÓW Z BENCHMARKA.PL! Juz raz czy dwa bzdurny news w ich wykonaniu wylądował w tym topicu. Ci ludzie sie nie znają i cytowanie ich przekreconych newsow to tak jak powtarzanie ostatniej osoby z głuchego telefonu.

News, ktory oni rzekomo tlumaczyli nic nie mowil o 2 wersjach, tylko prezes SONY France powiedział ze cena bedzie miedzy 499 a 599 a jest to cena niska jesli wziazc pod uwage wyposazenie czyli np BluRay (niska w porownaniu np do odtwarzacza BluRay), a mowy o 2 wersjach nie było!

 

chyba nie bierzesz tego newsa na serio?

Sony zawsze mowiło ze nie zrobia takiego błedu jak M$ (dwie wersje)

On juz tak ma, ze bierze kazdy news, ktory jakos moze zaszkodzic sony i szybko go wrzuca nie patrzac skad on pochodzi, jakie jest jego zrodlo i na jakich faktach sie opiera -_-

 

Do E3 został miesiac - powstrzymajcie sie pls, a smiac sie i szydzic bedziemy dopiero po oficialnych info.

 

Popatrzcie na potege PS3 i VF5.

861601[/snapback]

Playstation 3 online - dalsze info.

 

Tym razem informacje pochodzą z amerykańskiego wydania magazynu Playstation. Potwierdzona została zapowiedź, wedle której użytkownicy (za pośrednictwem internetu) będą mogli korzystać z zasobów dysku naszej konsoli, nawet gdy ta jest wyłączona! Chodzi tutaj o dostęp do zapisanych w postaci filmików powtórek z naszych gier, rekordów, muzyki lub naszych prywatnych plików video nagranych przy pomocy EyeToya, czy też zdjęć. Oczywiście nie obędzie się bez protokołów zabezpieczeń, dzięki czemu tylko wybrani przez nas użytkownicy będą posiadali tego typu uprawnienia. Będzie też zapowiadana wcześniej opcja przesyłania zdjęć lub filmików z naszej PSP (ma być nowa wersja z kamerą i zapewne sama kamera jako urządzenie dodatkowe dla starszych wersji PSP) poprzez bezprzewodowy internet. Wszystkie te możliwości mają być dostępne od razu po premierze PS3 – w listopadzie tego roku. Wygląda na to, że szykuje się prawdziwa konkurencja dla projektu Xbox Live! firmy Microsoft. Więcej szczegółów poznamy 8 Maja na konferencji organizowanej przez Sony w Californi.

 

http://www.next-gen.pl/

Tu raczej chodzi o tryb standby, bo z niedziałającą konsola, takie cos jest niemozliwe poprostu ;) Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Popatrzcie na potege PS3 i VF5.

http://ps3.qj.net/High-Def-Virtua-Fighter-...pg/49/aid/15332

IMHO nie wyglada to niestety lepiej niz DOA na x360. Czyli Sony tak jak zawsze buduje niesamowicie potezne konsole na papierze?

 

Ceny PS3 w wykonaniu naczelnego plotkarza;) http://www.theinquirer.net/?article=30851

 

obejrzalem filmik z ciekawoscia ,niestety tylko jedna lokacja w filmiku przypominala jedna z lokacji z death or Alive2 chyba, choc zblizenia postaci przed walka byly efektowne i szczegulowe to jednak sama walka (graficznie)naprawde nie zrobila zadnego wrazenia!!,wrecz jestem zdziwiony ,mozna nawet porownac do DOA3 a DOA4 bije grafike z filmiku na glowe!!! ,gralem w DOA4 na 720p i poprostu graficznie gra wymiata!! ,tak wiec jestem troche zawiedziony (graficznie)pokazanym materialem ,pozatym moze w innych lokacjach jest lepiej i ciekawiej ??ale w tej poprostu porazka !! zreszta zobaczcie sami!!

 

ps. mozliwe ze gra wyglada graficznie dobrze zdaniem graczy ,ale chyba jesli chodzi o automat, bo takie ps3 chyba stac na wiecej??

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...