Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHA... Czy wam monitory ślepia już dawno wypaliły ludzie. VF5 to jest aktualnie najlepiej wyglądająca bijatyka jaka kiedykolwiek powstała. Nie jeden wam to powie kto grał na automatach z których pochodzą te screeny. Nie no ludzie idźcie do okulisty. :lol: :lol: :lol:

taaa super jest ta grafa na screenach:

schodki jak na psx...

tłumy ludzi i ineraktywnych obiektów...

szczególnie ostatni screen pokazuje power!!!te dwa ptaki -kurcze jak prawdziwe...

w moim zasiegu są tylko automaty TPsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken V na screenach tez wygladal jak z platyku a podczas gry jest zupelnie inaczej - naturalnie.

Grafa w VF5 moze nie powala ale chyba dlatego ze areny sa dosyc ubogie bo postaciom nie ma co zarzucic, z reszta nie grafa byla zawsze motorem rozgrywki w tej serii a niesamowite kombinacje combosow i specjali polaczone z trudna technika grania :wink:

Od ladnej grafy i wciskania dwóch przyciskow co owocuje efektownym combo bedzie Tekken 6 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken V na screenach tez wygladal jak z platyku a podczas gry jest zupelnie inaczej - naturalnie.

Grafa w VF5 moze nie powala ale chyba dlatego ze areny sa dosyc ubogie bo postaciom nie ma co zarzucic, z reszta nie grafa byla zawsze motorem rozgrywki w tej serii a niesamowite kombinacje combosow i specjali polaczone z trudna technika grania :wink:

Od ladnej grafy i wciskania dwóch przyciskow co owocuje efektownym combo bedzie Tekken 6 :lol:

Zgadzam sie z tobą.

 

----------------------------------------------

 

Na Gram.pl bedzie relacjonowana konferencja E3 Sony o 01.00 w nocy. W czasie trwania konferencji bedą dodawane informacje z czego powstanie jeden duzy artykuł. Mysle ze to dobry pomysł, dlatego bo te strony co bedą na live dawac informacje ich servery beda zapchane i napewno sie nic nie zobaczy :lol2: Czekamy

Edytowane przez Ps3FaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie siedzę na -> Konferencja Sony. W Firefoxie nie mogłem tego otworzyć. W IE wszystko śmiga - problem w tym, że na razie nic się nie dzieje, a już 10 minut minęło.

Proszę, kolejny exclusive leci w łapki Sony - FF 13. Ładnie, ładnie....

 

Wycinek z gram.pl:

1:18: Póki co Sony ciągle nie otworzyło drzwi do sali konferencyjnej, a czekające przed nią tłumy są zapewne zniecierpliwione co najmniej tak samo jak my i nasi czytelnicy. Nie ma jednak żadnej oficjalnej informacji o odwołaniu bądź przełożeniu konferencji. Czekamy więc cierpliwie

Tak sobie pomyślałem, że Sony może z tym ruszyć np. za godzinę <_< . Po co my się poświęcamy, skoro jutro wszystko i tak znajdzie się na forum (prędzej lub później) :wink:

 

Przekaz radiowy -> konferencja Sony. Póki co puszczają jakieś kawałki muzyczne. Przynajmniej nie usnę :wink:

 

MotorStorm wygląda nieźle, choć faktycznie Solid najlepiej oblukać to na żywo...

 

Sonic Trailer - film pochodzi z Xboxa 360, wersja na konsolę Sony zapewne będzie podobna. Grafika robi wrażenie.

 

Dobra zaczęło się. Kaz Hirai (czy jak go się tam pisze) właśnie wszystkich przeprosił i zaczyna zachwalać potęgę PS3 (normalnie ta sama bajka, co na E3 2005 :wink: )

Zgadnijcie co leci...nasze ulubione tabele z danymi. Kupa statystyki....na razie nudy. Solid nie jedz o tej godzinie, to może się źle skończyć:)

 

Godzina 2:05 -> nic się nie dzieje...

 

Kaz przeszedł do kwestii PS3 - i znowu porównanie do superkomputera, itd. Do tego upiera się w temacie 1080p - tylko i tak wiadomo, że mało gier obsłuży taką rozdzielczość. Potwierdził pełną kompatybilność z ps one i ps2. Będzie dysk w każdej konsoli, zbudowany na stałe. Będzie można robić wszystko!!! wrzucać materiały, blablabla...i podłączyć lodówkę i wiatrak pod usb, aby schłodzić konsole:)

 

Widzę pada...ale to chyba dual shock. Leci Gran Turismo HD na PS3 - wygląda jak powtórki z PS2:), no może trochę lepiej. Rozumiem, pokazują chyba część 1 i 4 w najwyższej rozdzielczości. Najlepsza jest animacja - żyleta.

 

Zaczepista sprawa -> pokazują wykorzystanie kamerki. Koleś rozstawia karty na stole i przesuwa je - to samo odbywa się na ekranie.

 

Godzina 2.50 robi się bardzo nudno....

 

No teraz już lepiej - pokazali Heavenly Sword w czasie rzeczywistym. Gra wygląda pięknie. Pamiętacie te akcje z pojedynkiem w powietrzu. Wszystko jest obecne i odbywa się na drodze wciskania przycisków w odpowiednim czasie.

Ludziska z Naughty Dog zaprezentowali jakąś super gierkę. Nie widziałem tytułu, ale jeżeli taką grafikę otrzymamy w realu to ja to kupuję:)

Właśnie leci Resistance firmy Insomniac - niezłe. Koleś lata po ruinach i rozwala obcych. Przyzwoity efekt wybuchów, kurzu i dymu. Ale Xbox 360 też tak potrafi....

Lecą różne kawałki...w tym Tekken 6, niestety tylko filmik.

Właśnie zerwało połączenie, chlip, chlip....

Dobra połączenie wznowione i ....NBA Live 07 (grafa w czasie rzeczywistym) - bardzo ładne:)

Kaz Hirai zapowiedział wspaniały tytuł od Squaresoftu - Final Fantasy 13. Piękne!!!! Dobrze, że powraca bardziej poważny klimat. Chyba wszyscy już mamy dosyć tych słodkich bohaterów

Potwierdziło się - pad jest taki jak...dual shock tyle tylko, że dodano czujnik ruchu. Można obrać, podrzucać czy nawet rzucić nim o ...ścianę:) Na przykładzie Warhawka pokazano jak to działa i muszę przyznać, że jest nieźle.

Leci MGS 4 - klimatyczne....poczułem się jakbym oglądał przekaz z Iraku. Powraca Meryl i ...Raiden, a raczej Cyber-Raiden.

 

CENA: W EUROPIE 499 Euro za wersję z 20 GB oraz 599 za wersję z 60 GB dyskiem

 

I to już koniec. Pozdrawiam...Kuźwa rano muszę wstać:(

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HERE IS A LIST OF PS3 PLAYABLES.

 

it is "rumoured", heavily though it may be, still eat with salt.

 

1.) Genji

2.) Heavenly Sword

3.) Mercenaries 2

4.) Untold Legends: Dark Kingdom

5.) Full Auto 2:Battlelines

6.) Gran Turismo 5 (likely, though, only behind closed doors)

7.) Sing Star

8.) Formula One

9.) Resistance: Fall of Man

10.) Madden 2007

11.) Final Fantasy VII remake

 

http://www.playsyde.com/news_2897_en.html

 

^^obrazki z motorstorm ^^

 

IMO biedne, ale chciałbym to zobaczyc w ruchu, bo podczas gry sie statycznych screenow nie oglada ;D

 

CHCE FILM :D

 

UPDATE 1:50

 

zaczeli konferencje z 50 minutową obsuwą :D

 

biore cornflajksy i ogladam!

 

nara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czytam, ze konferncja na zywo wiec moze strumien video puszcza, a tu kupa :sad:

Ale zaczelo sie tylko, ze sam tekst to bieda.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty Luki2 - wchodź na GameSpot. Wszystko leci na żywo (Obraz/dźwięk).

Heh dzieki, nie wiedzialem. A co do firefox'a to wszystko pieknie na nim smiga :D

 

 

EDIT>> bedzie dysk wbudowany w kazdej ps3 :D :D

Sony daje rade.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena:

 

Z dyskiem 20GB - 499euro (499$ in USA)

z dyskiem 60GB - 599euro (599$ in USA)

 

sialalala 499 euro = 340 funtów ;d

 

340 < 350 :rolleyes: :lol2:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 17 listopad. (11 w Jap)

Unas pewnie przekroczy 2000zl , taki kraj mur.gif

Dopiero po siewtach ,na poczatku 2007 bedzie taniej.( tak przypuszczam )

przestań krakać. PSP jakoś miało zachodnią cene i nikt nie przekraczał nic. z PS3 bedzie tak samo

 

DS3 ma detektor ruchu wbudowany. Wyobraźcie sobie, ze ds to stery zamolotu. Przyciagacie do siebie, a samolot w Ace Combat leci w gore. Odpychacie - leci w dol :D Skrecacie, skreca i samolot :D

 

Teraz moj kumpel, ktory grajac w PES zawsze sie wychylał na bok, aby mu "zawodnik szybciej biegł, bo on tak czuje" xD bedzie w siodmym niebie :D

 

ale ogolnie prezentacja średnia. Chodzi mi o gry. 4-5 tytułów naprawde mi sie spodobało. Reszta tak sobie ;F

 

Ale 4-5 tytułów na start to i tak niezle ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po E3 2005 oczekiwaliśmy czegoś jeszcze lepszego. Ale nie jest źle. Widzieliście ten tytuł od Naughty dog - ten koleś w puszczy co ganiał i skakał z urwiska. Podoba mi się ta gra - już mam ochotę położyć na niej swoje łapki:)

Na tym screenie prezentującym DS3 przyciski L2 i R2 są chyba bardziej wysunięte - tak jakby spełniały rolę triggerów??? Może mam złudzenia:) W sumie szkoda, że nie ma już boomeranga....

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

During the Sony Press Event held not long ago at the E3 2006 exhibition in LA, Sony announced that PlayStation 3 will launch in Clear Black throughout mainland Europe and Australasia on November 17, 2006. There will be two versions of the console, with the only difference being the capacity of the hard-drive, 20GB or 60GB. The first one will retail for 499EUR, while the second one for 599EUR.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E306: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots E3 Trailer

 

szkoda że W takiej ............ jakości :oops:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=c3a7_jHF9B8...kotaku%2Ecom%2F

 

 

 

F1

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Resistance: Fall of Man

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

MotorStorm

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Warhawk

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dual shock 3 w akcji :)

http://www.youtube.com/watch?v=L42afYCfSyU...03%20controller

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Sony 06 press conference(video 131MB)

 

http://hardwired.hu/dl.php?id=4311&dl=1

hi-res, 584MB

http://www.hardwired.hu/bigdl/1/27/06.wmv

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 17 listopad. (11 w Jap)

przestań krakać. PSP jakoś miało zachodnią cene i nikt nie przekraczał nic. z PS3 bedzie tak samo

 

DS3 ma detektor ruchu wbudowany. Wyobraźcie sobie, ze ds to stery zamolotu. Przyciagacie do siebie, a samolot w Ace Combat leci w gore. Odpychacie - leci w dol :D Skrecacie, skreca i samolot :D

 

Teraz moj kumpel, ktory grajac w PES zawsze sie wychylał na bok, aby mu "zawodnik szybciej biegł, bo on tak czuje" xD bedzie w siodmym niebie :D

 

ale ogolnie prezentacja średnia. Chodzi mi o gry. 4-5 tytułów naprawde mi sie spodobało. Reszta tak sobie ;F

 

Ale 4-5 tytułów na start to i tak niezle ;)

 

Z tego jak to ogladalem to bardziej mi to wygladalo na zyroskop niz detekcje ruchu (cos podobnego bylo kiedys w jakims Sidewinderze Microsoftu).

 

Swoja droga, chamstwem jest ze tansza wersja nie bedzie miec HDMI. O ile brak wirelessa i czytnika kart bym przezyl, to brak HDMI jest bolesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie to co mialo sie stac... Sony jak zwykle oszukalo graczy, te gry wszystkie wygladaja tak samo jak na x360. I co teraz? Tez fanboje sony beda pisali ze x360 to nie nextgen?

 

Ta tansza wersje jest dziwna... po co komu BL jak nie bedzie hdmi? Zagadkowe posuniecie. Cena jest taka jakiej oczekiwano czyli bardzo wysoka.

PS. Niebawem konferencja Niny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z gram.pl

2:31: Chamb: Gran Turismo HD w 1920x1080 i 60 klatek na sekundę? Brzmi niesamowicie! Wygląda też niesamowicie, chociaż nie jestem pewien czy jakoś znacząco lepiej od Project Gotham Racing 3 na X360. Raczej chyba nie... Co jest bardzo fajne, to fakt, że praktycznie wyeliminowane zostało ładowanie... właśnie dzięki zastosowaniu dysku twardego (przynajmniej tak twierdzi twórca serii), to mi się naprawdę podoba! :) Hehe przekrój historyczny serii wypadł bardzo zabawnie... zestawiono GT, GT4 i GTHD w ich natywnych rozdzielczościach - zabawny efekt, bardzo! Huh... tor w wielkim kanionie robi wrażenie, bardzo ładnie prezentuje się też publiczność, choć ruszają się troszkę zbyt sztucznie. Pocieszające jest to, że to dopiero początek... może być tylko lepiej. ;)

Na X360 tez moze byc tylko lepiej ;).Cena wersji premium X360 w dniu premiery w naszym pieknym kraju 299E, a cena PS3 wersji podstawowej 499E. Nie mam nic do Sony, ale cenia sie chlopaki i to bardziej niz Bill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N dział Xa 360 jest gdzie indziej. Jeżeli nie jesteś zainteresowany tą konsolą to sobie daruj pisanie takich mało konstruktywnych rzeczy. Wiem, że nie masz nic pozytywnego do powiedzenia w tej kwestii. Za to negatywnymi tekstami sypiesz z rękawa. I kogo Sony oszukało? Zaprezentowane gry w moim odczuciu zaostrzyły apetyt i bardzo mi się podobały(wiesz, ja nie mówię wyłącznie o grafice - bo niestety co niektórzy tylko tą kategorią rozumują). Cena??? Jest ok. Kutaragi mówił, że nie będzie tanio. Ale jest na pewno uczciwie. Między bajki można wsadzić te kosmiczne ceny podawane przez analityków. Jedziemy dalej. Tańsza wersja jest dla Ciebie dziwna? Proste rozwiązanie - nie kupuj, nikt Ciebie do tego nie zmusza. I na koniec daruj sobie ze słowami pokroju "fanboy". Trąca to już trochę schematem i robi się nudne.

 

....czekamy na zlot miłośników Xboxa - rozdziobią nas kruki i wrony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Cena:

 

Z dyskiem 20GB - 499euro (499$ in USA)

z dyskiem 60GB - 599euro (599$ in USA)

 

sialalala 499 euro = 340 funtów ;d

 

340 < 350 :rolleyes: :lol2:

A takiego wala.

Konsola next gen bez zlacza HDMI to nie next gen. To raz. Dwa: brak WiFi, ktore jest w PSP to jakies zarty? Naped Blue Ray x2 - co oznacza, ze jest prawie 2x wolniejszy niz DVD-ROM z X360 to jakies zarty. Oznacza to ni mniej ni wiecej tyle, ze albo beda gigantycznie dlugie czasy loadingow, albo trzeba bedzie gry "instalowac" na HDD. A wtedy to biedne 20GB skonczy sie po dwoch grach.

Nie po to kupowalem TV z HD-Ready, zeby teraz pakowac sie w konsole ktora mi tego HD nie da. Pokazane trailery wygladaly biednie. Biednie w porownaniu z tym, co jest juz dostepne na X360. MGS4 wygladal gorzej niz GRAW na X360, Motostorm mimo ze z ladnym nareszcie otoczeniem to system zniszczen rodem z FlatOuta, ta gierka o mieczach to jak GOW w wyzszej rozdzialce i z AA... mozna by dlugo narzekac. Najgorsze jest to, co przewidywalem wczesniej: nie pokazano nic innowacyjnego.

Dwa: SONY wydymalo graczy i po wszystkim pokazalo srodkowy palec. Brak wibry w Dual Shocku? Wybaczcie, ale dla mnie to paranoja. Od zawsze twierdzilem, ze na konsolach gra sie lepiej niz na PC, bo jest system wibracji. Zyroskopy w padzie? Zubozony pomysl zerzniety z Wii - na dodatek ciekaw jestem po jakim czasie krecenia padem jak kierownica w takim GT rece nam zemdleja. Potrzymaj dual shocka w powietrzu przed soba i krec nim przez 5 minut - juz rece dretwieja. Trzeba je o cos oprzec. Opierasz lapy - caly system sterowania idzie do dziada.

Jedyne co mi sie podobalo to SingStar. Problem w tym, ze ja mam znajomych, ktorych na spiewanie namawiac nie trzeba, wiec nie potrzebuje laczyc sie z japonska nastolatka, zeby z nia powalczyc online.

Jedna wielka kupa i rozczarowanie.

 

Mam nadzieje, ze MS podkupi japonskich developerow (teraz powinno to byc prostsze, bo okazuje sie, ze PS3 wcale nie bije osiagami Xa na glowe, jak to zapowiadano) i jesli FFXIII zostanie zapowiedziane na X360 to kupuje produkt MS. Tanszy, z HD-DVD za cene ponizej 99$ (zapowiadana), z HDMI w standardzie w KAZDEJ wersji i rewelacyjnym padem, do ktorego Dual Shock, choc wspanialy sie nie umywa. A tak w ogole to czekam na konferencje Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie to co mialo sie stac... Sony jak zwykle oszukalo graczy, te gry wszystkie wygladaja tak samo jak na x360. I co teraz? Tez fanboje sony beda pisali ze x360 to nie nextgen?

Przeciez to dopiero poczatki, conajwyzej 5% mocy obliczeniwoej konsoli :lol2:

Wiesz przypomnij sobie jakie bylo zawiedzenie grafika na x360, jak ludzie twego pokroju glosili herezje, ze to tylko 5% jej mozliwosci(360-tki)

Tym samym ja tez sobie napisze, ze ty sie nie znasz bo ps3 jest w niklym precencie w tej chwili wykorzystywana... Jakby nie bylo poniekad to prawda bo te gry co pokazali sa jeszcze we wczesnym stadium produkcji, a skrzydelka ps3(zreszta jak kazda z konsol)rozwinie dopeiro tak z rok po premierze. Zaprzeczasz sam sobie, ze niby przez MS nie zostales oszukany kupujac jakas niedorobke bo widzisz ja na ps3 jeszcze kasy nie wydalm wiec niby jak mnie mogli oszukac?? :wink: Naprawde nie czuje sie oszukany.

no offence

 

ps. oj tak kruki i wrony zaczna sie zlatywac...

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...