Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

widac ze nie przeczytales uwaznie wypowiedzi Largoona, przeciez on pisze o cenach filmow B-R a nie playerow czy napedow ,czytaj z tak zwanym zrozumieniem!! a potem krytykuj

 

Ja juz czytam ze zrozumieniem, nie obawiaj sie o to. Filmy mialy byc po niebotycznych cenach, a i gry tez podobno maja kosztowac majatek. Jak widac ceny filmowo jak juz probowalem uzmyslowic coponiektorym sa normalne i watpie czy gry beda drozsze o tych na kloca 360. Bo wszycy tutaj wine zwalali na nosnik BD, ktory wywinduje cene w gore, a jak widac po filmach jest inaczej o dziwo nie??

Gry pewnie beda po 250zł, watpie bardzo czy duzo drozsze. A co do samego playera to rzeczywscie 600$ za odtwarzac z konsola next-gen to cena niezbyt wygorowana. Phill po troszce mial racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz to do ps3 beda dodatki w postaci modulu wi-fi itp bo konsola bedzie okrojona w ubozszej wersji. A x-box36 ma wszystko co jest do gry potrzebne.

pfff... piszesz tak jakby wi-fi było dodatkiem niezbednym do gry i jeszcze to brzmi tak, jakby X360 juz posiadał te wszystkie dodatkowe bajery. Wi-Fi jest funkcją ekskluzywną tak jak HDMI. Powiedz mi jakich minusów czy ograniczeń w grze uświadcze, jeśli modułu WiFi posiadać nie bede?

 

Ja moze powiem jeszcze raz.

Mi to wyglada tak:

Wersja za 499 to pełnowartościowa konsola. Ma WSZYSTKO co do gry potrzebne, full opcja jeśli chodzi o GRANIE. Nie ma tu opcji jak z X360 core, gdzie sie kupiło gołą konsole i juz np. z emulatora xbox 1 korzystać nie mozna bez dokupienia wcale taniego dysku itp.

Wersja za 599 to taki PSX w stosunku do PS2 (nie mylic z PlayStation 1, bo chodzi mi o taki kombajn multimedialny), czyli ekskluzywna wersja tejze konsoli nastawiona tak samo na gry jak i na filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że samo zastosowanie nośnika Blu-Ray nie powinno znacząco podnieść ceny gier (o ile w ogóle tak się stanie). Zresztą popatrzmy, niezależnie od tego kto ile zarabia i jak to się ma do cen w jego kraju to wydanie olbrzymiej ceny na grę która pewnie zakończy się po 10 godzianch grania NIKOMU się nie kalkuluje (taki teraz panuje tręd...gry mają być szybkie, odmóżdżające i dla wszystkich...co by wiele osób kupiło :( ). Ja osobiście stawiam że ceny gier u nas uplasują się na poczatku na poziomie 269zł (to też nie jest tanio ale na dobrą sprawę nówki gier na PS2 chodziły po 259zł więc....).

 

Na benchmark.pl jest tłumaczenie arykułu o HDTV z serwisu teamxbox. Wiem, że benchmark jest "be" ale to tylko tłumaczenie (na swoje ;) ). Całkiem ciekawe to ale ma jeden bug, piszą tam że PS3 bedzie mieć 2 HDMI...jak jest każdy wie ale chyba ten artytkuł w wersji oryginalnej powstał jeszcze przed E3 (ale ręki sobie nie dam uciąć).

Link: http://benchmark.pl/artykuly/technika/HDTV/strona-1.html

 

Siema ludu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie .:Solid_Snake:.. Ale jest jedno ale. Naped BL nie jest niezbedny do grania.. Nie potrzeba 50GB danych. W ciagu 3 lat nie ukaze sie zadna gra, ktora bedzie zajmowac tyle miejsca - chyba ze bedzie miala wstawki filmowe.

BTW a co do ceny to uwazam dla mieszkancow naszego biednego kraju jest ona wysoka. 600 ojro to prawie cala wyplata. Na pewno nie kupie na premierze, chyba ze pokaza jakies niesamowite gry i wlaczy mi sie tak zwany onanizm ;)

 

TrueVanDal bo miala miec 2 hdmi.. tak mowili rok temu. Jak widac wycofali sie z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie .:Solid_Snake:.. Ale jest jedno ale. Naped BL nie jest niezbedny do grania.. Nie potrzeba 50GB danych. W ciagu 3 lat nie ukaze sie zadna gra, ktora bedzie zajmowac tyle miejsca - chyba ze bedzie miala wstawki filmowe.

BTW a co do ceny to uwazam dla mieszkancow naszego biednego kraju jest ona wysoka. 600 ojro to prawie cala wyplata. Na pewno nie kupie na premierze, chyba ze pokaza jakies niesamowite gry i wlaczy mi sie tak zwany onanizm ;)

 

TrueVanDal bo miala miec 2 hdmi.. tak mowili rok temu. Jak widac wycofali sie z tego.

Wiem że miało być 2xHDMI, tylko zaznaczyłem że mają na chwilę obecną nieaktualne info, tyle ;).

 

A co do Twojej wypowiedzi to masz rację bo może i BL nie jest wymagany jako TAKI nośnik do gier na chwilę obecną ale z pewnością to się prędziej czy później zmieni. A wstawki filmowe mogą być, np. w "Finalach". IMO to nawet możnaby oszukać gracza. Jeżeli konsola z wyświetleniem czegoś w real-time by sobie nie radziła (animacja by chrupała za bardzo) to po prostu zarzuciłoby się rendera który (specjalnie) nie odbiegałby jakością od tego co konsola może pokazać (nawet mogliby wyrenderować pokolei wszystkie klatki na PS3 i połączyć je z całość tworzac filmik który wyglądałby identycznie jak sama gra ale musiałby on być w odpowiedniej jakości...czyli zajmowałby pewnie sporo miejsca ;) ). Szukamy trików gdzie się da :).

Gdy ja zakładałem neta ze 3 lata temu to największe damko jakie zassałem miało 380MB(jak dobrze pamiętam i było to demo Silent Hill 3, zazwyczaj demka NIE PRZEKRACZAŁY 100 MB)...dzisiaj demo LOTR: Battle for Middle Earth 2 zajmuje 1,3GB a więc około 4 razy tyle.

Porównanie przejaskrawione może bo i nadal są mniejsze damka ale zazwyczaj 500-600MB to na luz. Koniec końców chcę pokazać że jednak gry się rozrastają. Ale też uważam że 50GB to aż nadto i chyba nie zostanie to wykorzystane (co najwyżej płytki jednowarstwowe po 25 GB ale i tu takiej pewności nie ma). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie .:Solid_Snake:.. Ale jest jedno ale. Naped BL nie jest niezbedny do grania.. Nie potrzeba 50GB danych. W ciagu 3 lat nie ukaze sie zadna gra, ktora bedzie zajmowac tyle miejsca - chyba ze bedzie miala wstawki filmowe.

BTW a co do ceny to uwazam dla mieszkancow naszego biednego kraju jest ona wysoka. 600 ojro to prawie cala wyplata. Na pewno nie kupie na premierze, chyba ze pokaza jakies niesamowite gry i wlaczy mi sie tak zwany onanizm ;)

 

TrueVanDal bo miala miec 2 hdmi.. tak mowili rok temu. Jak widac wycofali sie z tego.

 

hmm zgadzam się, lecz dodam coś apropo tych 600 ojro i prawie całej wypłąty... Należy wiedzieć że w naszym kraju jest straszne zróżnicowanie w zarobkach....

Ja zarabiam 800zł miesięcznie, mam szczęście że nie mam właśnej rodziny, ale płace sam za internet, studja, telefon, różne takie opłaty, mieszkam z rodzicami, jedzenie, papierosy, jakiś koncert, bro co piątek w barze ze znajomymi, ubrać sie czasem trzeba, teraz na leki kupa kasy poszła bo miałem nie miły wypadek.. więc jak widzisz mnie nawet na Xkloca nowego nie stać w wersji Core... a raty odpadają z wiadomych powodów... :/

 

Sry.. za OT..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. e no jasne HD tez nie jest potrzebne mozna grac na TV, USB? po co niepotrzebne itp...

xD co ty za bzdury gadasz człowieku. A X360 ma hdmi? NIE. Do gry w HD wystarczy component tak jak ma własnie X360. HDMI jest dla jeszcze wyzszych rozdziałek w jakiej bedą filmy w formacie bluray.

 

Przemol - nie wiesz ile bedą zajmować gry za kilka lat. Jeśli bedą takie rozdziałki wysokie to i rozdziałki tekstur bedą wyzsze, a to zajmuje wiecej miejsca. Juz dzisiejsza gra na PC - TR:Legend zajmuje ze swoimi high teksturami i wszystkimi plikami 8GB miejsca. To juz jest pełny DVD9. A to jest dzisiaj. Za rok moze juz bedzie potrzeba 2 płyt a za 2, 3 lata z 4-5. To juz spokojnie BluRay sie przyda. Do tego full dzwieku np w RPG'ach jak Final Fantasy i dochodzi kolejne kilka GB. Bill tez kiedys powiedział, ze w kompach wystarczy 64kilo pamieci czy jakos tak. A jak jest kazdy widzi. To jest zbyt dynamicznie rozwijajacy sie rynek, zebys na dzien dzisiejszy mogl spokojnie stwierdzic ze bluray jest niepotrzebny.

 

Zresztą nie wiem co wy sie tak tego BluRay uczepiliscie. Szukacie dziury w całym. Dosłownie. Ceny filmow BluRay widac, ze są takie same jak ceny filmow na DVD w okresie premiery PS2. Cen gier jeszcze nie znamy, a Wy juz zakaldacie ze bajonskie sumy bedzie trzeba placic, a beda pewnie kosztowac tez tyle co na PS2 i na allegro oczywiscie taniej.

 

Jak DreamCast korzystał z ulepszonej wersji CD, ktora zajmowała wiecej troche danych to tez w tym okresie mozna było mowic, ze spokojnie starczy miejsca. Czas doskonale te załozenia zweryfikował. Dzisiaj sobie nie wyobrażam MGS2 w ktorym bym musiał rząglować 10 płytami CD zeby móc w niego grac. MGS4 tez by zbytnio sie zmiescił w PAL5 na DVD9 z wszystkimi dialogami przetłumaczonymi na 5 (lub wiecej) jezyków. Nie mowiac juz o innych plikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zescied sie przyssali, ze Wifi nie jest niezbedne do gry, to ja sie zapytam odwrotnie - a czy naped HD-DVD do X360 jest niezbedny do gry?

narazie nie

 

a przyssalismy sie tak, bo kurek wlasnie w ten sposob zaakcentował swoja wypowiedz :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Wszyscy tutaj chyba zapomnieli o co chodzi,a chodzi o kase, konsola ma byc konsola i jedynie granie przez net powinno sie wdrazac, bo to tez granie,jednak posiadanie przez konsole czy to hd-tv czy B-R jest tylko chwytem markietingowym, ja tylko chce grac nie ogladac filmy ,bo jakosc obrazu w X czy ps2 to byla zwykla kaszanka,i dlatego jesli nie ma naprawde "prawdziwego"uzasadnienia dla obecnosci i rozbudowy nadmiernie konsol to po co ma sie to odbijac na naszych kieszeniach???!! ,bo przeciez gdyby konsole byly tylko skoncentrowane na graniu wtedy mozna posiadac wiecej konsol i wiecej mozliwosci zabawy,a tak kowalski kupi tylko ps3 Nowak 360 a Pizdziejeski Wii, ale zaden nie bedzie mial ich trzech (poza wyjatkami).

A przeciez nikt mi nie powie ze nie mysli takze o innej konsoli,chociazby fan ps3 o zakupie wczesniej X360 czy nawet fan 360 o ps3 ,bo kazda z tych konsol ma swoje zalety czyli gry ,wiec cale takie gadanie wczesniejsze idzie na nic bo i tak w klotni zapominaja po co ma sluzyc konsola

 

ps.oczywiscie zaraz ktos powie ze player w konsoli jest mu niezbedny do zycia tym bardziej ze chce miec wszystko w jednym ,bo poprostu na wiecej nie ma kasy ,oki niech tak bedzie ale przeciez Polska jest tylko mikroskopowym procentem gdzie i tak wiecej jest kopi niz oryginalow a ludzi na zachodzie jeszcze nie widzialem aby ktos ogladal filmy na ps2 czy xboxie-to moze tylko byc w Wielkim Malym kraju zwanym Polska gdzie Wiecej =lepiej

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie moge z taba zgodzic. Jak jeszcze nie mialem ps2 to sobie wyobrazalem, ze bede ogladal filmy, serfowal po necie itd. Rzeczywistosc okazala sie inna bo jak internet to tylko na pc, a jak filmy to na dvd bo praktyczniejsze. To jest taki wyscig kto zauferuje wiecej bo gdyby na rynku panowala jedna firma to przypuszczam, ze konsola(M$ czy Sony)bylaby ubozsza o pare funkcji. Choc nie oszukujmy sie mamy rok 2006 i same konsola tylko i wylacznie dajaca mozliwosc grania(bez usb, HDD, HD itd.) wygladala by smiesznie.

 

ps. mowi sie, ze co jest do wszystkiego to jest do niczego, ale nie zawsze tak jest...

 

Przykladem, ze akurat tak jest moze byc chociazby jakis comboshit aparato-kamero cos tam z niby matryca 12Mpix dostepne na allgero za 400zł. Niestety duzo osob to kupuje bo wlasnie chyba tak mysli jak napisales, ze wiecej=lepiej.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie czy takie firmy jak Squaresoft i Enix, Capcom, Konami, Namco będą niezadowolone z faktu, że mają do dyspozycji te 25GB jako podstawę? Nie sięgam tak daleko, aby myśleć o 50GB, ale połowa tego niezaprzeczalnie znajdzie zastosowanie. Dłuższa, bardziej złożona i bogatsza ścieżka dźwiękowa i dźwięki. Do tego więcej filmów. I kupa miejsca na dodatki. Już o tym pisałem dlatego nie chcę się powtarzać. BR to dobre rozwiązanie dla Sony, choć nie pozbawione wad.

 

ja tylko chce grac nie ogladac filmy

- Gladiac firma ma swoje założenia i je realizuje. PS3 ma być wyposażone w BR jako nośnik. To tak jak z samochodami - różne firmy pakują do nich różne rzeczy. Jak nie odpowiada mi marka i produkty, które oferuje to szukam czegoś innego. Masz wolną rękę. Żadna z firm nie zmusza Ciebie do zakupu sprzętu.

W sumie na dłuższa metę takie polemiki stają się denerwujące: Sony oszukuje, PS3 nie ma tego i tamtego, to jest skopiowane, to niedopracowane, to mi się nie podoba, boomerang to pomyłka, dual shock już był, nie ma wibracji, po co mi sensor ruchu, konsola jest za droga i nie ma HDMI - ale przecież nie stać mnie nawet na HDTV, itd., itd.

Jeżeli nie mam kasy na nowoczesny odtwarzacz mp3 (który oferuje mi to, to i to) to mam stać pod murami firmy go produkującej i zalewać ją lamentami i miałczeniem?. Bez sensu - zawsze można znaleźć alternatywę.

Na słowo BR masz odruch wymiotny, nie ma problemu jest X360. Tematyka HDTV zupełnie Ci wisi - Wii jest bajecznym rozwiązaniem, do tego sporo oszczędzasz. Wszystko zależy od Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy niech kupi sobie konsole, ktora spelni jego oczekiwania i po bolu ;). Dla mnie najwazniejszym czynnikiem wybierajac konsole bylby profil gier. Dla innej osoby jest cena, a dla jeszcze innej moze byc mozliwosc ogladania filmow na nosnikach BD ;). Wybor zalezy od wlasnych preferencji, nie mam tu na mysli oczywiscie fanboy'ow kupujacych w ciemno produkty ukochanej firmy. Powinnismy sie cieszyc, ze mamy jakis wybor bo strach pomyslec co by bylo gdyby Sony lub M$ zostaly monopolistami na rynku konsol.

Zasadnosc wykorzystania napedu BD w produkcie Sony nie mam zamiaru podwazac. Jest to jest i nie musze z tego korzystac, gorzej jakbym chcial miec to u siebie, a by tego nie bylo. U nas najwieksza dyskusja powstala po ogloszeniu ceny PS3 i to pokazuje jakim biednym krajem jestesmy. W krajach rozwinietych ludzie nie zaprzataja sobie tym glowy bo 1/3 czy 1/5 wyplaty na konsole to zaden dla nich wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość urwał_nać

nie pomysleliscie o tym ze na takim 50gb krazku wydawca gry moglby np w takim MGS4 dodac 3 pozostale czesci jako bonus? Cos jak w Tekken 5 gdzie sa umieszczone czesci od 1 do 3. Moznaby wrzucic na taki krazek troche filmow w HD np o tym jak tworzyli gre. Ludzie popadacie w paranoje, jak ktos wrzuci DVD do konsoli to mowicie ze to juz za malo (XBOX360) a jak ktos wrzuci blu ray to ze za duzo miejsca (ps3), sony zaproponowalo calkiem ciekawy pad do swojej nowej konsoli ale zaraz wszyscy go pojechali, chociaz zaden z krytykujacych nawet nie trzymal w lapach tego kontrolera, no wiec sony postanowailo pojsc na reke graczon i dalo spowrotem DSa, ale nie, znowu nie pasi wszystki bo nie ma vibry i jest juz stary 0_____O wezcie walnijcie sie pozadnie w łeb bo chyba wam sie cos poprzestawialo, w zyciu nie czytalem glupszych wypowiedzi o konsolach niz na ostatnich stronach tego watku. Mam wrazenie ze czesc z was krytykujacych ps3 robi to tylko dlatego ze stalo sie to ostatnio modne.

 

PS. Jezeli co poniektorym tak bardzo nie pasi PS3 to nie kupujcie i juz, po co sie wysilacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz o tym wspominalem, ze mozna nie tylko gry, ale i kilka filmow na plycie nagrywac. A co do popadania w paranoje to nie w tym rzecz. Po prostu na forum ps3 wypowiada sie kilka osob, ktore choc nie wiem jaka grafike by oferowalo ps3 i w ogole jakie byloby funkcjonalne to te osoby maja i tak z gory zakodowane slowo NIE na kazda wzmianke o ps3. To juz taka choroba, ktora sie wywodzi znikad, a dotyka najczesciej Polakow.

Bo ja wytlumaczyc fakt krytykowanie BD, kiedy ceny gier na niego czy filmow nie beda wieksze niz na DVD??

Jak wytlumaczyc fakt krytyki schowania zasilacz wewnatrz konsoli, kiedy takie rozwiazanie jest duzo bardziej wygodne i praktyczniejsze??

Heh tego sie nie da wytlumaczyc to jest po prostu fenomen na skale swiatowa.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc na chwilę od naszych ulubionych sporów :wink:, mam małe pytanko. Czy w trailerze FF13 zaprezentowanym na E3 w 48 sekundzie filmu grafika jest liczona w czasie rzeczywistym? (Najazd na gęsty las z wodospadami i przechadzającą się bohaterką). Patrząc na włosy i twarz widać, że Square znowu podniesie poprzeczkę. Co do klimatu to tytuł ten przypomina mi trochę FF7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość urwał_nać

tworcy twierdza ze to real time, mnie tam jakos specjalnie ta giera nie racuje (graficznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... niektórych to nic nie rusza ;)

Ja się przyznam szczerze, że tylko jedna gra mnie ruszyła: KILLZONE! Jeśli ta gra tak będzie wyglądać to jestem w stanie wykosztować się na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomysleliscie o tym ze na takim 50gb krazku wydawca gry moglby np w takim MGS4 dodac 3 pozostale czesci jako bonus? Cos jak w Tekken 5 gdzie sa umieszczone czesci od 1 do 3. Moznaby wrzucic na taki krazek troche filmow w HD np o tym jak tworzyli gre. Ludzie popadacie w paranoje, jak ktos wrzuci DVD do konsoli to mowicie ze to juz za malo (XBOX360) a jak ktos wrzuci blu ray to ze za duzo miejsca (ps3), sony zaproponowalo calkiem ciekawy pad do swojej nowej konsoli ale zaraz wszyscy go pojechali, chociaz zaden z krytykujacych nawet nie trzymal w lapach tego kontrolera, no wiec sony postanowailo pojsc na reke graczon i dalo spowrotem DSa, ale nie, znowu nie pasi wszystki bo nie ma vibry i jest juz stary 0_____O wezcie walnijcie sie pozadnie w łeb bo chyba wam sie cos poprzestawialo, w zyciu nie czytalem glupszych wypowiedzi o konsolach niz na ostatnich stronach tego watku. Mam wrazenie ze czesc z was krytykujacych ps3 robi to tylko dlatego ze stalo sie to ostatnio modne.

 

PS. Jezeli co poniektorym tak bardzo nie pasi PS3 to nie kupujcie i juz, po co sie wysilacie?

podpisuje sie pod tym obiema rękami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod tym obiema rękami ;)

Ja też, ale powiedzcie szczerze, czy kłótnia na ten temat się kiedyś skończy ;)

A zresztą, przynajmniej można się czasem pośmiać jak ktoś się zapląta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... niektórych to nic nie rusza ;)

Ja się przyznam szczerze, że tylko jedna gra mnie ruszyła: KILLZONE! Jeśli ta gra tak będzie wyglądać to jestem w stanie wykosztować się na PS3.

huheheuheuheu malo wymagajacy jestes [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony musi mieć jakiś sensowny argument aby mnie przekonać do swojego cudownego dziecka. BlueRay olewam, więc jedynym argumentem, dla jakiego miałbym wydać moje ciężko zarobione pieniądze, na cud techniki od Sony, jest "odstająca" grafika i fizyka w stosunku do x360. Naprawdę, ps3 będzie musiało mieć Killzone i Motorstorm w takiej postaci w jakiej jest on prezentowany na demach. W innym wypadku nie widzę sensu kupowania konsoli, za której równowartość będę mógł mieć x360 i Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Computer Entertainment UK's managing director, Ray Maguire, has revealed that to Eurogamer that the PlayStation 3 will set British gamers back

£425

when it arrives here on November 17 - which he believes is "a bargain."

 

Speaking to Eurogamer TV in an exclusive interview to be broadcast in the next few days, Maguire said: "I don't think it's an expensive machine; I think actually, it's probably a cheap machine.

 

"If you think a Blu-Ray player by itself might be £600-700, and we're coming in at just £425 - it's a bargain."

Advertisement

 

At a pre-E3 press conference last week, Sony announced that the 60GB PS3 will go on sale for €599 - that's around £405 if you do a direct conversion. The 20GB PS3 will retail for €499, but well-informed retail sources have been suggesting that Sony won't release the lower spec model in the UK at all.

 

Which will leave us with the 60GB version, priced at £140 more than its nearest rival, the Xbox 360. Microsoft has reportedly told UK retailers that the cost of an Xbox 360 plus HD-DVD peripheral will be less than the price of a PS3 come Christmas.

 

"£425 is definitely not a mass market price, no," Maguire admitted.

 

"But you think about the price, think about the price of just a Blu-Ray player. It will be cheaper than a Blu-Ray player just by itself. So fundamentally we're going to be great value just from that point of view without even looking at the games side."

 

He went on to concede, however, that it'll be up to Sony to communicate this message to consumers who might not be that knowledgeable when it comes to next-gen disc formats.

 

"The point is that most people don't realise what they're actually getting with PlayStation 3," Maguire said.

 

"Number one, it's a games machine and we all know that. But also it's a high definition video playback device through Blu-Ray, and a lot of people don't really understand that part of the functionality either. There's a big story to tell people and a lot of information to be taken on board."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

"If you think a Blu-Ray player by itself might be £600-700, and we're coming in at just £425 - it's a bargain."

Przepraszam bardzo moderacje, ale powstrzymac sie nie moge:

 

K U R W A

 

Znowu UK zaplaci wiecej.

 

EUR425GBP = ~EUR630

 

Oby sie nie potwierdzilo, bo trzeba bedzie do Irlandii albo Francji po konsole leciec, co mi sie ani nie usmiecha, ani nie napawa optymizmem. W dupe z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz?! 599EUR w całej europie i 630EUR w Uk to żadna różnica. Więcej wyniesie Ci koszt biletu pociągiem w dwie strony z Londynu do Paryża.

 

Takie małe pytanie do Sony. Dlaczego miałbym kupić BR zamiast 2-3 razy tańszego HDDVD?

Zabrnęli w ślepą uliczkę i za późno jest na odwrót. BYE BYE ps3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

co ty gadasz?! 599EUR w całej europie i 630EUR w Uk to żadna różnica. Więcej wyniesie Ci koszt biletu pociągiem w dwie strony z Londynu do Paryża.

 

Takie małe pytanie do Sony. Dlaczego miałbym kupić BR zamiast 2-3 razy tańszego HDDVD?

Zabrnęli w ślepą uliczkę i za późno jest na odwrót. BYE BYE ps3 :lol:

Ja wiem, wiem - ale tu male sprostowanie: z Liverpoolu do Dublina latalem nawet za EUR18 w obie strony (w tygodniu, bo w tygodniu, ale zawsze) - choc bylo to przed podwyzka oplat lotniskowych w Dublinie ;)

 

Jednak faktem jest, ze pozostaje roznica EUR30 - co oznacza, ze za ta sama kase bede mogl kupic jedna gre mniej. I to mnie doprowadza do :mur: ;)

 

Czekam na oficjalna cene Wii. Cos czuje, ze gry w HD zawitaja do mnie pozno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Takie małe pytanie do Sony. Dlaczego miałbym kupić BR zamiast 2-3 razy tańszego HDDVD?

Zabrnęli w ślepą uliczkę i za późno jest na odwrót. BYE BYE ps3 :lol:

No chyba z tym pytaniem nie trafiłeś (chyba że jest tu ktoś z SONY) ;).

 

sialala, rozumiem Ciebie. Pomyśl że w Polsce pewnie też cena wyniesie wiecej niż wynikałoby to z przeliczeń Euro->PLN. A tak przy okazji to widzę że pomimo twoich ostatnich, gorzkich słów pod adresem SONY i PS3 nadal cię ta konsla interesuje...ciekawe ;). Coś w stylu: "Nienawidzę jej ale nie mogę bez niej żyć" ;). Joke of course. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, wiem - ale tu male sprostowanie: z Liverpoolu do Dublina latalem nawet za EUR18 w obie strony (w tygodniu, bo w tygodniu, ale zawsze) - choc bylo to przed podwyzka oplat lotniskowych w Dublinie ;)

Jednak faktem jest, ze pozostaje roznica EUR30 - co oznacza, ze za ta sama kase bede mogl kupic jedna gre mniej. I to mnie doprowadza do :mur: ;)

Czekam na oficjalna cene Wii. Cos czuje, ze gry w HD zawitaja do mnie pozno.

W HMV na pewno dadzą jakąś fajną promocję ;) pewnie killzone+motorstorm for free :lol:.

Powtórzę to po raz n-ty, Sony wbija sobie nóż w plecy!!!

Co nie zmienia faktu, że i tak będę pewnie ściągał filmiki z netu, jak Japońce w Tokio ustawiają się w kolejce tydzień przed premierą :lol: Żeby kupić wymarzone ps3 i film na BlueRay, bez gry;). Tak jak miało to miejsce w wypadku ps2, gdy wraz z konsolami w dzień premiery, sprzedało się tyle DVD ile normalnie przez 2 miechy :lol:.

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...