Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. Nie powiem nic, ale mogło tu zajść małe nieporozumienie. Prezes Sony mógł mieć na myśli że PS3 bedzie spełniać te same funkcje co PC dzieki Linkusowi, a dodatkowo będzie można wymieniać dysk twardy na większy, w którymś z poprzednik newsów było zdanie na temat tego że serce konsoli (grafika+procek+ram) nie bedzie mozna zmieniac. To co przedstawił gladiac jako obiektywne (buhahahahahaahaaaa!!! ....yy....y.....y...he...he...) wygląda na subiektywne wymysły autora newsa. Słowa Pana Kutaragi zostały przytoczone tylko raz(!). A wszystkie pozostałe rewelacje, szczególnie to z tym ramem, grafiką i procesorem są tylko domniemaniem, apokaliptycznimi wizjami autora newsa.

 

Swoją droga - gladiac nie podał orginalnego zrodla. na xboxonline tez nie ma. Jest tylko podane że japoński serwis PC Watch przeprowadził wywiad - to niech przetłumaczą wywiad, a nie podają jego apokaliptyczną interpretację (bo oczywiście każdy w polsce zna japoński na blaszke, prawda?). Z tego też powodu stwierdzenie "to ze zrodlem jest xboxonline nie zmienia nic" jest próbą manipulacji nieuważnym czytelnikiem w wykonaniu gladiaca. No chyba że świat się zmienil i MS kocha Sony i pomoże im przy PS3, a wogóle gdy ta wyjdzie na rynek wycofają X360 żeby PS3 mogła niepodzielnie królować w imię miłości MS i fanów x360 do Sony i PS3 (eee. bez komentarza)

 

ALE! Żeby nie było - jesli jednak to prawda - to ze hadware ps3 bedzie mozna dowolnie zmieniac - to bedzie jedena z najwiekszych pomyłek ever. Sony po prostu dokona sepuku.

no! widze ze nie tylko ja przejrzałem na oczy odnosnie pewnej osoby.

Tu nie potrzeba wiedzy o rynku konsol. Tu wystarczy najzwyklejsza w świecie logika, zeby stwierdzic ze dokladanie ramu to bzdura.

1. Raz, ze to oznaczałoby ze w SONY pracuja idioci, ktorzy chcą koniecznie aby ich firma padła bo

-jak inaczej wytlumaczyc wtedy taka zagrywke, gdy i tak sony po e3 06 ma sie wzgledem M$ gorzej niz po e3 05?

-jak inaczej wytłumaczyc tą zagrywke, jesli wiadomo, ze konsole swoja popularnosc zdobyly wlasnie dzieki zamknietej strukturze elementow bazowych

2. Dziwne ze to nie pierwsze forum gdzie ktos sie tak bardzo bluzga na sony, a ORYGINALNEGO tekstu jakoś podać nie potrafią mimo, ze to nie pierwsze forum na ktorym o to prosze.

3. Fakt, ze w tekscie ken wspomina, ze ramu moze byc w przyszlosci mało, ale dodaje też:

"No dobra, to był kawał albo moze personalna opinia. W kazdy razie nie mamy takich planów w tym momencie"

Jesli teraz nie maja, to pozniej nawet jak beda mieli takie plany to ich nie beda mogli wprowadzic w zycie bo...

4. Ciekawe jakbym sobie montował ram :lol2: Dostawałbym w zestawie lutownice

 

IMO o to dopakowanie konsoli to chodzi o np.

-klawa i mysz

-nagrywarka bluray

-tuner do telewizji hd

-wiekszy hdd

czyli peryferia takie jak np. w X360 ma byc zewnetrzny naped HD-DVD

np przeczytacie o tym na gamespot http://www.gamespot.com/news/6152485.html

 

a najbardziej mnie rozbawiło, ze to Ken i jego pomysły są decydujace jak swiat sony ma wygladac :D

lol. Ta... sony entertainment i jedna osoba decyduje o przyszlosci calego koncenru ;d Pewnie USA i Jap to kraje 4tego świata i u nich słowo "prezes" znaczy tyle samo co "dyktator", a o takich pojeciach jak "rada nadzorcza" czy "zarząd" to tam pewnie nikt nie słyszał. -_-'

 

zreszta ken nie raz mowil brednie. Nie bez powodu dostał ksywke "złote usta". Szkoda tylko ze jak jego gadanie nie jest na reke to sie krzyczy ze bzdura, ze "hahaha" i ogolnie okreslanie go jako zmyslacza, marzyciela zyjacego we wlasnym, nierealnym swiecie itp itd, a jak akurat pasuje by dokopac marce sony to odrazu sie przytacza jego slowa i bierze za pewnik.

 

 

zreszta... jesli to bedzie prawda, jesli ken zastraszy prezesow sony a jego komando porwie ich rodziny zeby zmusic ich do zgodzenia sie na jego pomysly, to ja poprostu PlayStation nie kupie w ogole i tyle, wiec nie wiem czym tu sie przejmowac ;f

Bo jesli tak bedzie, to gracze na całym swiecie sie odwroca, a jesli gracze sie odwroca to i developerzy. Gdzie pojda developerzy? Do X360. Wiec w czym problem. Dla mnie licza sie gry, nie platforma. Beda interesujace mnie gry na X360, bo zadba o to sony swoja f@jną zagrywką - tym lepiej dla mnie, bo wydam mniej kasy na sprzet.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a najbardziej mnie rozbawiło, ze to Ken i jego pomysły są decydujace jak swiat sony ma wygladac icon_biggrin3.gif

lol. Ta... sony entertainment i jedna osoba decyduje o przyszlosci calego koncenru ;d Pewnie USA to kraj 4tego świata i u nich słowo "prezes" znaczy tyle samo co "dyktator", a o takich pojeciach jak "rada nadzorcza" czy "zarząd" to tam pewnie nikt nie słyszał. sleep.gif

'

 

oczywiscie w sensie gdy jest sie osoba ktora wydaje "komentarze" i na bazie tych komentarzy swiat buduje sobie opinie na temat poczynan sony-taki byl sens mojej wypowiedzi

 

test z gamespot.com jest byc moze nie pelny i nie ma faktycznie sporo wypowiedzi ktore mozna poczytac w info z ign ktore podalem powyzej, wydaje mi sie ze poprostu tekst z gamespot zostal okrojony ,ale niech kazdy sobie wybierze co sobie woli -prawda okaze sie za pare miesiecy jesli oczywiscie sony nie przesunie daty wydania ps3

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'

 

oczywiscie w sensie gdy jest sie osoba ktora wydaje "komentarze" i na bazie tych komentarzy swiat buduje sobie opinie na temat poczynan sony-taki byl sens mojej wypowiedzi

 

test z gamespot.com jest byc moze nie pelny i nie ma faktycznie sporo wypowiedzi ktore mozna poczytac w info z ign ktore podalem powyzej, wydaje mi sie ze poprostu tekst z gamespot zostal okrojony ,ale niech kazdy sobie wybierze co sobie woli -prawda okaze sie za pare miesiecy jesli oczywiscie sony nie przesunie daty wydania ps3

jesli ken wyraznie powiedział, ze to jest tylko jego prywatna, żartobliwa opinia to poprostu panowie z GS nie wzieli tego za wazne info i nie zawarli w swoim newsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac - Dzizas, aleś ty uparty :/ Ja nie bronię sony, ja tylko wytknelem to co mi się nie podobało w tym newsie co podałeś. Cholera jasna, jesli ktos nie zgodzi sie z toba i nie splunie na sony to odrazu mowisz ze zaslepiony fanboy? I ty siebie nazywasz obiektywną osoba...?! Naprawde, wez se gosciu jakos ulzyj, albo chociaz dziewczyne znajdz, moze podejdziesz spokojniej do całej sprawy :/ ale naprawde - takim fanatykom powinno sie dziekowac na wejsciu za rozmowe :/

 

Za orginalnego newsa dziekuje. Teraz pozostaje pytanie jak beda sie te konfiguracje zmieniac? Czy tak jak PS2 i PStwo, czy tak znaczaco ze nie uruchomię nowszych gier na pierwszych modelach PS3? Jeśli drugi wariant - no to Sony nie robi konsoli nextgen tylko nowy PC. Pozatym potrzebna by byla uniwersjalizacja złącz - patrząc po PC moooooooocno to osłabi konsole. Ogólnie wtedy będzie kicha i nie bedzię warto się nawet zainteresowac PS3 :/ egh. Na szczeście X360 jest zawsze w pobilizu, jesli PS3 nie wypali - kupie sobię x360.wszystko okaze sie po premierze - jak na razie za duzo szumu wokol ps3 jest robione przez takich ludzi jak gladiac i nie mozna ani jednej obiektywnej informacji znalesc - albo są mocno na korzyść ps3, albo mocno po niej jadące (pozdro gladiac!). Ja tam czekam do premiery (a nawet cały rok po!) - wtedy się ujawni czym ona jest tak na prawde i czy warto się nią interesować. Jak się dowiem czy warto to pomyśle o kupnie. Niestety nie mam tyle kasy by wierzyc na słowo prezesa koncernu lub fanatycznego antyfana. Potrzebuję faktów, faktów, faktów. A one będą dopiero po premierze - bo jak wiadomo - mówić każdy może. Wszystko.

 

A tobie gladaic polecam prozac. Albo chociaz walerianke. Wzgladnie mozesz sie zjarac - to tez pomaga spojrzec inaczej na swiat.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Najwieksza wada fanboyow sony i tych niby obiektywnych jest fakt ze nie oceniaja podanych info tylko podajacego ta wiadomosc ,tak jakby wkurzalo ich to ze ktos smial podac takie a nie inne info w temacie ps3 a bron boze gdy o ps3 sie mowi zle

 

w podanym przezemnie newsie z IGN sa cytowane slowa Kutaragi

Whatever the case, "All configurations are the PS3," Kutaragi stated, suggesting that all meet the same basic level of memory and CPU specifications required to play PlayStation 3 games. But Kutaragi did not leave out the possibility of increased computing power in some configurations. "It's possible. If our ambitions rise, this will naturally happen. Of course, this all depends on how far our ambitions increase."

ale to z pewnoscia pomylka w tekscie bo nie pasuje do idealu sony :)

 

ogolne spostrzezenia

ps3 nie nazywamy juz konsola bo to ..komputer :)

ps3 to komputer ktory jeszcze nie wiadomo jak bedzie wygladal i mial hardware

ps3 to komputer ktory traktowany jako komputer bedzie mial mozliwosc "wzrostu mocy i rozszerzenia konfigurcaji-byc moze dolozenia ramu!!

ps3 to komputer ktory ukaze sie w dwoch wersjach chociaz do konca tak naprawde nie wiadomo na 100% roznic

ps3 to komputer na ktorym bedzie hulal Linux

ps3 to komputer ktory nawet w najdroszej wersji w wyjsciem HDMI nie bedzie wyswietlal obrazu w 1920x1080 tylko 960x540

poniewaz zabezpieczenia przed kopiowaniem nie pozwola mu na wyswietlanie pelnego HD ,czyli kupno ps3 komputera dla full HD mija sie z celem

 

pewnie dojdzie jeszcze troche nowosci :)

 

Igomako

 

"A tobie gladaic polecam prozac. Albo chociaz walerianke. Wzgladnie mozesz sie zjarac - to tez pomaga spojrzec inaczej na swiat."

-czyzbys mial doswiadczenie z tymi lekami?? ,rozumiem ze jako doswiadczony lekoman i nerwowy czlowiek starasz sie mi pomoc :) , dziekuje ale ja tak nerwowo nie reaguje jak ty i z pewnoscia branie czy nie branie lekow ktore proponujesz nie wplyna na moja opinie o sony -wiec trud daremny ,a zamiast tych lekow z ktorymi masz takie doswiadczenie proponuje jesli pozwolisz(nie chce cie zdenerwowac :) ) to raczej zacznij od spaceru i swiezego powietrza bo te leki to tylko ci cisnienie podnosza -pozdro :)

 

ps.niestety nie zrozumialem tej rady "mozesz sie zjarac" -to znaczy ze mam isc na basen i plaze i mocno sie oplalic czyli zjarac??,nie zyczysz mi dobrze jak widze

no chyba ze masz na mysli "zapalic" albo "palic trawke-haszysz" ,tutaj tez cie zmartwie bo prowadze zdrowy tryb zycia i ani nie pale ani nie uzywam narkotykow wiec Twoje rady nie przydadza mi sie -no ale skoro ty musisz to coz....

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza wada fanboyow sony i tych niby obiektywnych jest fakt ze nie oceniaja podanych info tylko podajacego ta wiadomosc ,tak jakby wkurzalo ich to ze ktos smial podac takie a nie inne info w temacie ps3 a bron boze gdy o ps3 sie mowi zle

 

w podanym przezemnie newsie z IGN sa cytowane slowa Kutaragi

 

ale to z pewnoscia pomylka w tekscie bo nie pasuje do idealu sony :)

Też nienawidze tych fanboyów sony, no nienawidze ich jak kotów normalnie a kotów to ja nienawidze jak psów :wink:

 

Dzisiaj aż sie kawa zachlysnałem przez ciebie, jestes mistrzem po prostu :)

 

 

"ps3 nie nazywamy juz konsola bo to ..komputer"

 

to dobrze - wieksza uniwersalność

 

"ps3 to komputer ktory jeszcze nie wiadomo jak bedzie wygladal i mial hardware"

 

a to ciekawe, ja naprzykład wiem jak bedzie wyglądał, hardware też już znam ;)

 

"ps3 to komputer ktory traktowany jako komputer bedzie mial mozliwosc "wzrostu mocy i rozszerzenia konfigurcaji-byc moze dolozenia ramu!!"

 

nie mam nic przeciwko

 

"ps3 to komputer ktory ukaze sie w dwoch wersjach chociaz do konca tak naprawde nie wiadomo na 100% roznic"

 

co w tym złego?? ;) klient ma wiekszy wybór

 

"ps3 to komputer na ktorym bedzie hulal Linux"

 

to bardzo dobrze

 

"ps3 to komputer ktory nawet w najdroszej wersji w wyjsciem HDMI nie bedzie wyswietlal obrazu w 1920x1080 tylko 960x540

poniewaz zabezpieczenia przed kopiowaniem nie pozwola mu na wyswietlanie pelnego HD ,czyli kupno ps3 komputera dla full HD mija sie z celem"

 

to chyba ken na gg ci osobiście powiedział? ;)

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Dzieki za uznanie ;)

o zabezpieczeniu i obcinaniu trybu full-HD pisalem dzisiaj w watku o x360 choc tak samo dotyczy to ps3 jak i playerow HD

zajrzyj tam :xbox360

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uznanie ;)

o zabezpieczeniu i obcinaniu trybu full-HD pisalem dzisiaj w watku o x360 choc tak samo dotyczy to ps3 jak i playerow HD

zajrzyj tam :xbox360

sorry winetu kodeks fanboya zabrania mi wchodzenia do innych dzialów niż te o ps3 ;)

 

A tak poważnie to nie chce mi się po prostu...spokojnie czekam do premiery. Interesuja mnie fakty a nie domysły i "obiektywne" spekulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-czyzbys mial doswiadczenie z tymi lekami?? ,rozumiem ze jako doswiadczony lekoman i nerwowy czlowiek starasz sie mi pomoc :) , dziekuje ale ja tak nerwowo nie reaguje jak ty i z pewnoscia branie czy nie branie lekow ktore proponujesz nie wplyna na moja opinie o sony -wiec trud daremny ,a zamiast tych lekow z ktorymi masz takie doswiadczenie proponuje jesli pozwolisz(nie chce cie zdenerwowac :) ) to raczej zacznij od spaceru i swiezego powietrza bo te leki to tylko ci cisnienie podnosza -pozdro :)

 

ps.niestety nie zrozumialem tej rady "mozesz sie zjarac" -to znaczy ze mam isc na basen i plaze i mocno sie oplalic czyli zjarac??,nie zyczysz mi dobrze jak widze

no chyba ze masz na mysli "zapalic" albo "palic trawke-haszysz" ,tutaj tez cie zmartwie bo prowadze zdrowy tryb zycia i ani nie pale ani nie uzywam narkotykow wiec Twoje rady nie przydadza mi sie -no ale skoro ty musisz to coz....

Fajna riposta, uznanie :D Denewowac mnie mozesz, pozwalam ci na to ;) co do uspokajania wole pojezdzic na roweze/pograc na kompie/przejechac sie samochodem, tamte leki podalem jako srodki ostateczne uspokajania i oczyszczania umyslu... Chociaz z waleriana mam odswiadczenie, czasem na sen potrzebuje. A co do zjarania sie (haszyszem-maihuana-innymi opiatami (tak, lubie o tym czytać)).. Tez cie zmartwie - nie jaram. Ale generalnie wiem ze daje to inne spojzenie na swiat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All configurations are the PS3," Kutaragi stated, suggesting that all meet the same basic level of memory and CPU specifications required to play PlayStation 3 games

 

Nie wiem jakim cudem z powyższego cytatu można wysnuć wniosek że do grania na ps3 trzeba będzie dokupywać ram itp...

Powiedziane jest przecież, że każda z konfiguracji PS3 wystarczy do grania w gry. Czyli ewentualne rozszerzenia są dla ludzi którzy będa chcieli zrobić z konsoli set top box.

 

I Gladiac jedna uwaga - stopniem fanatyzmu przewyższasz wszystkich fanboyów na tym forum. Nie rozumiem skąd tak skrajne emocje - przecież to tylko konsole. Ja nie narzekam na konsolę microsoftu, tylko cieszę się że wyjdzie PS3. A ty podajesz w swych postach taki ładunek jadu że nie wiem o co chodzi. Czyżby Kutaragi zwolnił ci ojca z pracy? A może dziadek zginął z rąk Japonczyków w Pearl Harbor??

Więc proszę idź wypowiadać się w innym temacie, może tam znajdziesz odpowiedni poklask...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe obecne zamieszanie przyrównałbym z podobną sytuacją tyczącą się X360 kiedy to ogłoszono, że od nowego roku do sprzedaży mają trafić konsole z procesorem w technologii 65nm. Autorzy tych newsów po swojemu oczywiście interpretowali tą wiadomość i wychodziło z tego mniejwięcej coś takiego, że te procki będą szybsze, o wiele wydajniejsze i gry będą na tych nowych konsolach o wiele lepiej śmigać... Jak się okazało chodziło tu tylko o zmniejszenie kosztów produkcyjnych i nieznaczny spadek emisji ciepła, a wydajność pozostaje oczywiście ta sama.

Podobnie zapewne jest w przypadku owych rewelacji z modernizacją hardware'u w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uznanie ;)

o zabezpieczeniu i obcinaniu trybu full-HD pisalem dzisiaj w watku o x360 choc tak samo dotyczy to ps3 jak i playerow HD

zajrzyj tam :xbox360

Jak powszechnie wiadomo Microsoft zamierza już niedługo wejść na rynek z zewnętrznym napędem HD-DVD jako dodatkiem pozwalającym odtwarzanie filmów HD na Xboxie360. Naturalną koleją rzeczy jest, że wkrótce pojawi się kabel HDMI, który będzie umożliwiał takowe podłączenie, bo sama konsola nie została w takowy port wyposażona (co było także powodem wielu narzekań ze strony graczy i ekspertów).

 

Dzisiaj już jednak wiemy, że to posunięcie być może nie było aż tak do końca nieprzemyślane.

Największym problemem trapiącym producentów sprzętu HD oraz wytwórni filmowych jest sposób zabezpieczenia materiału filmowego przed nielegalnym kopiowaniem. I chodzi nie tylko o filmy wypożyczane z wypożyczalni DVD, ale również o programy telewizyjne wysyłane za pośrednictwem łącz satelitarnych. Okazało się bowiem że format HD jest tak dobry, że aż ... za dobry. Wysoka jakość obrazu będzie zbyt wielką pokusą do nielegalnego kopiowania materiałów w standardzie HD.

Właśnie dlatego podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian w systemie ochrony Advanced Access Content System (AACS), które umożliwiałyby wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 960x540 zamiast 1920x1080. Tą funkcją zajmie się terazprogram o nazwie Image Constraint Token zmuszający odtwarzacze optyczne do zmniejszania interpolacji obrazu.

 

W zaprezentowanych na E3 modelach przedstawiających zewnętrzny napęd HD-DVD widnieje tylko gniazdo zasilania oraz trzy porty USB. Bardzo podobnie jak w przypadku zdjęć przedstawiających tylną część PS3, tam także nie ma HDMI a to wyklucza odtwarzanie filmów w technologii pełnego HD (1920x1080), w oparciu o zabezpieczenia antypirackie które zapewnia o złącze HDMI.

 

Bardzo możliwe, że Microsoft nie zamierza tego typu złącz umieścić w napędzie HD-DVD bo dysponuje informacjami, które mówią o tym, że Sony nie wprowadzi ich także w przypadku PS3. A być może firmy dogadały się po prostu w tym zakresie, i naciskane przez wytwórnie filmowe odłożą propagowanie tego formatu na następne kilka lat. Prawdopodobnie nawet do roku 2010 lub 2012.

Oczywiście do tego czasu pojawi się już kilka konkurencyjnych modeli odtwarzaczy Blu-Ray lub HD-DVD, które będą umożliwiały odtwarzanie obrazów w pełnym HD, dlatego nawet, jeśli port pojawi się w droższym PS3 będzie tam właśnie na taki wypadek. Podobnie postąpi Microsoft. Chwilowo jednak najprawdopodobniej nie będzie dla tego typu złącza żadnego zastosowania. Ot, sztuka dla sztuki.

 

Jeśli zastanawialiście się dlaczego Sony wciąż twierdzi, że w tańszym modelu PS3, niewyposażonym w HDMI, będzie możliwe oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości to już wiecie. Tylko czy to nadal będzie można nazwać wysoką rozdzielczością?

leze i kwicze ze smiechu. "hdtv jest i jest fajne ale jest za dobre, nie zasluzyliscie, zeby mozna bylo ogladac bo ktos jeszcze spiraci, ale i tak kupujcie sprzet hd na ktorym nie bedzie hd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol. Przecież wlasnie hdmi kosztuje "u sony" 100$ wlasnie przez to ze zapewnia spelnienie wymogow zabezpieczen i przez to ogladanie filmow w Hi-Res wiec nie wiem skad to info o skalowaniu do 960x540. Takie skalowanie bedzie mialo miejsce wlasnie wtedy, gdy obraz bedziemy chcieli obejrzec bez hdmi, za pomocą w component'a. Przecież znow wystarczy to wziazc na logike - jesli by tak było, to jaka by była przewaga wersji za 599$ nad tą za 499$?

 

Aha. SONY pomyslalo z tą pctowościa, jesli sie np okaze, ze bede mogl sobie podlaczyc pad'a do X360 bez wiekszych problemow, albo jakis ktoś, kto sie koniecznie uprze na hd-dvd, to sobie podepnie do PS3 naped od X'a ;]

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Szymku- widac czytasz tylko pobierznie posty i infa ktore sa tutaj zamieszczane ,wiec postaraj sie doczytywac i cytowac odpowiednie zdania do sytuacji -to raz ,a dwa dlaczego osadzacie podajacego newsa? czyzby moja osoba byla wazniejsza niz news :) -to trzeba bylo tak od razu :) , a tak na powaznie skup sie raczej na info a nie prezentujacym tym bardziej ze gdyby nie tacy ludzie jak ja i podobni to ten topic umarlby z nudow

o jakim jadzie piszesz o swoim??-porownaj to z tym co ty napisales o mnie -widac nerwy slabiutkie :) i jakos nie pamietam twoich newsow bo jak piszesz siedzisz i czekasz spokojnie -przy okazji nie wnoszac nic nowego- ani zlego ani dobrego -poprostu jestes nijaki ale to twoja sprawa a mnie nic do tego -jesli ci moje posty przeszkadzaja to omijaj je i juz bedziesz mial mniej skolatane nerwy :)

a jesli masz lepsze info i newsy to ja chetnie poczytam i pokrytykuje -oczywiscie ciebie a nie newsa tak jak ty to czynisz :)

 

 

a co do Hdmi jak juz podalem w newsie wyraznie wynika z niego ze niestety obcinanie w dol rozdzielczoci z powodu zabezpieczen jest calkiem mozliwe , i to wlasnie sony jest takim prekursorem podobnych rozwiazan a razem z sony wytwornie filmowe ktore przechodza na B-R i ktory promuje sony -wiec i jednym i drugim bedzie to zabezpieczenie na reke ,sony jak wiadomo juz wczesniej na rynku muzycznym wporowadzala duze zamieszanie zwiazane z zabezpieczeniami plyt z czego wynikaly wielkie problemy nawet na oryginalnym nosniku ,oprucz tego ukryte trojany ktore wpowadzali do systemu -kto zna sprawe wie o czym mowie kto nie niech szuka info na necie ,tak wiec sony jak dla mnie podobnymi info na temat zabezpieczen czy nawet mozliwosci pozniejszej rozbudowy ps3 np.o ram moze rowniez poprostu testowac opinie publiczna i na jej podstawie kreowac czy zabezpieczenia czy tez zostawic furtkie w hardware ps3 na pozniejsze modyfikacje

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego osadzacie podajacego newsa? czyzby moja osoba byla wazniejsza niz news :) -to trzeba bylo tak od razu :)

Ponieważ to już chyba 100-tny odkrywczy "news" który podajesz przy okazji jak zwykle wyrażając swoja opinie jakie to sony jest złe i niedobre. Komentujemy zarówno "newsa" jak i twoja opinie...a że opini z twojej strony bylo juz kilkadziesiąt, co wiecej zawsze były negatywne i raziły brakiem obiektywizmu to opierając się na nich wyrażamy zdanie na temat twojego naszym zdaniem niewłasciwego podejscia do tematu czyli PS3. Masz jeszcze jakieś pytania?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

1.A kto kaze sobie brac wszystko do siebie ?? poprostu nie czytac moich postow i juz -to takie trudne??

2.pisac wlasne newsy w tym temacie bo na 100% populacji tego topica to 5% cos wprowadza w postaci info i newsow obojetnie czy negatywnego czy pozytywnego jednak wprowadza-reszta olewa jakiekolwiek pisanie newsow tylko zdobywa sie na "wielkie" komentarze jednak wiecej juz z siebie nic nie dajac

3. dla jasnosci nie popieram sony i jej zachowan wzgledem graczy -sama konsola i gry nie maja nic do tego-a do tego faktu doprowadzilo samo sony skutecznie mnie zniechecajac do siebie ,wiec jesli niektorzy poczuli sie oszukani i maja jakies zale do sony ale tego nie pisza to ich sprawa ale ja korzystajac z tego ze to jest forum z pewnoscia nie omieszkam sie z tego korzystac -na tyle ile bede mial na to ochoty i predzej fanboye padna niz ja przestane pisac :)

 

ps.zeby nie bylo:jak sony zrobi cos dobrego to z pewnoscia to oglosze wszem i wobec ale zapewne nie predko to sie stanie :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.A kto kaze sobie brac wszystko do siebie ?? poprostu nie czytac moich postow i juz -to takie trudne??

2.pisac wlasne newsy w tym temacie bo na 100% populacji tego topica to 5% cos wprowadza w postaci info i newsow obojetnie czy negatywnego czy pozytywnego jednak wprowadza-reszta olewa jakiekolwiek pisanie newsow tylko zdobywa sie na "wielkie" komentarze jednak wiecej juz z siebie nic nie dajac

3. dla jasnosci nie popieram sony i jej zachowan wzgledem graczy -sama konsola i gry nie maja nic do tego-a do tego faktu doprowadzilo samo sony skutecznie mnie zniechecajac do siebie ,wiec jesli niektorzy poczuli sie oszukani i maja jakies zale do sony ale tego nie pisza to ich sprawa ale ja korzystajac z tego ze to jest forum z pewnoscia nie omieszkam sie z tego korzystac -na tyle ile bede mial na to ochoty i predzej fanboye padna niz ja przestane pisac :)

 

ps.zeby nie bylo:jak sony zrobi cos dobrego to z pewnoscia to oglosze wszem i wobec ale zapewne nie predko to sie stanie :)

EOT :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

w info ponizej mozecie przeczytac jaki wklad mial film z serii 3final Fantasy -advent children" na nastepna juz 13 czesc FF

Advent Children Inspires FF13

Square Enix aims to make CG battles a reality; plans 2007 playable debut.

by Anoop Gantayat

 

 

June 6, 2006 - While the Final Fantasy VII: Advent Children DVD was met with mixed reviews, most gave props to the movie's intense battle sequences. From Tifa's church encounter to Cloud facing off against Sephiroth, the footage at times looked like the ultimate videogame cutscene. The only thing missing was a controller.

 

With Final Fantasy XIII, Square Enix is hoping to bring that experience into the player's hands. In an interview published at Japan's Dengeki Online game site, FFXIII director Motomu Toriyama stated, "FFXIII attempts to see how far it's possible to make FFVII Advent Children's battles into a game. FFVII Advent Children is a video production, and it showed us battles that have not been achievable in FF so far. With FFXIII, we're focusing on how far we can realize the video."

 

As expected, we're going to have to wait a bit to control FFXIII. Toriyama revealed to Dengeki that his team is working on making a playable build of FFXIII in time for next year's E3. Presumably, this means that the Tokyo Game Show and the December Jump Festa, both typically strong shows for Square Enix, won't offer hands-on time.

obejrzalem jakis czas temu film i srednio mi sie podobal -uwazam ze narracja sporo oddstawal od legendy FF 7 ,oby podane wyzej"inspiracje" nie zaszkodzily nowemu FF13

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tymi filmami i zabezpieczenienm to pewnie bedzie tak ze kazdy kto bedzie jechal na legalnym sofcie bedzie mial wszystko poobcinane:] a piraci i tak pewnie te filmy w pelnej jakosci na PC wyciagna:] i bedzie tak ze nilegalne ogladanie filmow bedzie w pelnaj jakosci:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jedna mala sprawa: wersja "dopasiona" PS3 ma byc wlasnie tym motorem napedowym dla rynku Blue Ray, ktory pozwoli mu zdobyc przewage nad konkurencyjnym HD-DVD. Brak pelnego HD w tym przypadku to bylby strzal do wlasnej bramki, walkower, samobojstwo, harakiri. Zatem logicznie myslac, PS3 bedzie w stanie podac obraz w rozdzielczosci minimum 720p (1080i?) do telewizora zdolnego ja obsluzyc. Co oznacza, ze jako odtwarzacz blueray bedzie co najmniej wystarczajace dla 90% posiadaczy odbiornikow HD, gdyz wlasnie tyle (jak nie wiecej) moze obsluzyc maksymalnie te 1080i - odbiorniki obslugujace 1080p to koszt rzedu nowego samochodu. Jesli faktycznie przez zabezpieczenia dla formatu BlueRay nie bedzie mozna odtworzyc strumienia video w 1080p - ja nie bede plakac, bo aktualnie nie stac mnie na sprzet, ktory pozwoli go odebrac. Nawet moj monitor od kompa tego nie przyjmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

More PS3 Downgrades On The Way?

 

PS3He's back. The connected PS3-party wet blanket who brought us covert info on the PlayStation 3 has dug up some dirt from a phantom insider who claims the PS3 may see even more downgraded specs. From lower clock speeds to an external power brick to who-knows-what-else, one thing we know for certain is that we sure as hell won't be getting what was promised at E3 2005.

 

More dirty insider talk after the jump.

 

Red says: got any interesting news?

 

Phantom Insider says: sure

 

Red says: then let's start it up

 

Phantom Insider says: Fully functional PS3 betas still do not exist

 

Red says: hmm

 

Phantom Insider says: Despite that we have seen a number of downgrades

 

Red says: clock speed?

 

Red says: remember it was going to be 3.5 ghz?

 

Phantom Insider says: And now we have been told that the powersource might be an external 400 watt unit after all

 

Phantom Insider says: instead of internal as promised

 

Red says: interesting

 

Phantom Insider says: The current designs despite having vents all over the place apparently still cant dissipate the heat to sufficient levels

 

Phantom Insider says: And yields on 3.2 Gigaherz CELL processors are too low

 

Red says: they can't produce them in mass supply still?

 

Phantom Insider says: so the final release might run only at 2.8 gigaherz

 

Red says: what have you heard about the rsx?

 

Red says: why would that be downgraded?

 

Red says: it as already somewhat weak

 

Phantom Insider says: RSX is finished and has been finished for quite a few months now

 

Red says: hmm

 

Phantom Insider says: we know what it can and cannot do

 

Red says: yea?

 

Phantom Insider says: I won't comment any further

 

Red says: hint?

 

Phantom Insider says: No

 

Red says: come on, this is anonymous

 

Phantom Insider says: I can't tell you more

 

Phantom Insider says: I do not want to lose my job

 

Red says: does it bode well for the ps3?

 

Phantom Insider says: Last time we had a lot of internal emails coming in from Sony

 

Red says: hmm not surprised

 

Red says: you were the first to blow the lid off things

 

Phantom Insider says: They were looking for the sources of the delay and dev problems leaks

 

Red says: lol

 

Phantom Insider says: i cannot risk it

 

Phantom Insider says: I am sorry

 

Red says: no probs

 

Red says: one thing

 

Red says: were the units at e3 2.8?

 

Phantom Insider says: yes

 

Phantom Insider says: and had 2 gigs of ram

 

Phantom Insider says: dev kits ya know

Źródło:Kotaku

 

Mam prośbę do Gladiaca - spróbuj trochę złagodzić swoje wypowiedzi. Masz pełne prawo do komentowania, czyń to jednak mniej agresywnie i prowokująco. Uważam, że cenne są spostrzeżenia każdego z nas, jednak warto by dyskusja odbywała się w bardziej zrównoważony i kulturalny sposób.

Informacja, którą podałem powyżej ponownie jest negatywna dla wszystkich, którzy wyczekują na PS3. Nie ma jednak pewności ile jest w tym prawdy. Trochę przypomina mi to niedawne ciekawostki The Inquirer. Pamiętamy, że zdania developerów w tej sprawie były zgoła odmienne. Oczywiście zmiana specyfikacji może okazać się prawdziwa, czy jednak Sony to zdementuje - cóż, kwestia uczciwości Szanowni Panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod prośba- Largoon.

Kurcze Gladiac pomyśl czasem a nie wklejaj głupot.Wpadasz co chwilę z jakimiś śmiesznymi postami -masz na to monopol .Biosz się że ps3 może być fajną konsolą lub nawet lepszą od x360?

Masz jakis uraz?Telewizor sony Ci palce połamał?

 

Nierealny -Warhawk - JEST SKOŃCZONY W 20% i wygląda źle? :blink:

 

ps.Uprzedzam że też "jestem nijaki" jak to powiedział Gladiac-siedzę ,czytam -w pracy.Nie mam netu w domu ani czasu na śledzenie newsów wiec wchodze tu i czytam.I tu czasem komentuję.

 

A i dodam że dziwne jest że tylko szymku dobrze przetłumaczył wypowiedź Kena.Reszta biła pianę.

Skąd się biorą dziwne newsy?Z głowy...

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info Largoon. Ile w tym prawdy się zobaczy. Chyba jestem skłonny uwieżyć w ten zewnętrzny zasilacz. W końcu takie bebechy muszą sporo "żreć" a to oznacza spore wydzielanie ciepła. Umieszczenie tego w budzie to IMO smobójstwo. Pamiętam jak śmialiśmy się z zasiłki X360, zaraz pośmiejemy się z zasiłki PS3 ;).

Co do problemów z CELL'em: spodziewałem się takowych. Jedyna nadzieja w tym że SONY szybko upora się z problemami i polepszy proces technologiczny. A odprowadzanie ciepła to ZAWSZE jest spory problem. Obudowy konsol sa zazwyczaj małe albo jak najbardziej dopasowane do "wnętrzności" co powoduje że wewnątrz jest słaby obieg powietrza (to nie PC gdzie buda jest jednak spora i przestrzeni więcej). Narazie to wszystko źle wygląda, fakt, ale nie ma co przesądzać do ukazania się konsoli na rynku. Wtedy dopiero można sprawdzić co było prawdą a co bzdetem. Patrząc na ostatnie "doniesienia" mam nadzieję że bzdetów będzie wiecej ;). Nie to że bardzo lubię SONY albo coś ale nawet dla samej konkurencji potrzebny jest drugi gracz. Na tym zawsze MY korzystamy (gracze) i o to chodzi. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilem sobie po necie i wszedlem na gry.wp.pl i znalazlem artykol na temat ps3 .... jeden z uzytkownikow zostawil fajny komentarz ...

 

"jarek.khan --> Proszę bardzo zasypuj. Tylko, że Twoje informacje nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością, w przeciwieństwie do doniesień na temat PS3, które stają się coraz częściej potwierdzonymi faktami. Była afera o filmikach zamiast dem real-time na zeszłorocznych E3? Była. Było potwierdzenie? Było. A mimo to Sony wcześniej zapewniało, że nic takiego nie miało miejsca i przyznało się dopiero po potwierdzeniach developerów. Była afera z padem do PS3? Była i też została potwierdzona. Była afera z pewną partią PSP z obciętą częstotliwoscią zegara? Była i rownież znalazła potwierdzenie. Sony znane jest z tego, że wciska klientom kit i robiło to już nie raz. Dlaczego podobnych afer nie ma w przypadku Nintendo, czy Microsoftu? Bo te firmy niczego nie ukrywają przed opinią publiczną ani klientami. Dlaczego Sony, chociaż zostało już tylko 4 miesiące do premiery, nie ma jeszcze ostatecznej wersji konsoli, choć już dawno powinno ją produkować? Nie zastanowiłeś się nad tym? Gdyby wszystko było ok, na targach pokazywano by działające, ostateczne wersje platformy. Jestem prawie pewien, że na GC, Sony też nie pokaże ostatecznego PS3. Więc proszę, nie próbuj twierdzić, że Sony to świetna firma, tylko media się na nią uwzięły i próbują zdyskredytować."

 

Ciekawe gdzie to Sony idzie z PS3 .... no jeszcze 4 miesiace i zobaczymy .... :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blade O' - ja nie mówię że sony to boska firma, ja nawet nie mam zdania o niej. Pogrywają jak pogrywają, mam ich w nosie - interesuje sie tylko i wylacznie produktem - PS3 - o którego wartości przekonam się tylko i wyłącznie dopiero po premierze... A takie jechanie na wyrost po wszystkim co zwiazane z Sony mnie smieszy tylko. Czasem i irytuje. Tyle.

 

Zastanawiające - czemu topic o PS3 jest tak samo długi jak topic o istniejacej x360? Bo wszyscy na wyrost komentuja ps3 - bez zadnego oparcia w rzeczywistosci - opierajac sie tylko na tym co jest mówione. A ja na przykład słyszalem że Rydzyk jest święty i naprawde dobry człowiek - czy to znaczy ze to prawda? Bo ktoś powiedział...? Fakty panowie, tylko fakty mogą nas uratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane igomako. Tu macie troche realnego stuffy. Film z obslugi warhawk za pomocą motion detektor. Po dopracowaniu i obslugiwanie przez normalnego, a nie stremowanego typa z E3, widac, ze bardzo fajnie i calkiem dokladnie mozna sobie sterowac ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mysle ze mozna topic o ps3 przeniesc z dzialu konsole do dzialu o sprzecie komputerowym :)

historia ps3 w Polsce..

 

Polska rok 2007

 

Mamo mamo ....ja chce komputer!!

no dobrze ...mowi mama

 

Tydzien pozniej w sklepie komputerowym mama z synkiem kupuja komputer

 

Mama-...poprosze komputer - i pokazuje sprzedawcy ulotkie reklamowa sklepu z wybranym wczesniej komputerem

sprzedawca przynosi zestaw na lade i zaczyna objasniac -gdzie co i jak

jednak chlopiec zaniepokojony mowi do mamy :

....mamo ale to nie jest ten komputer co chcialem !!!

Mama wystrzeszcza oczy sprzedawca tez

...a jaki mial byc ??? - pyta mama

..NO TEN CO WCZESNIEJ GO KONSOLA NAZYWALI ALE TERAZ JEST KOMPUTEREM PS3

 

.....A oczywiscie !!-usmiecha sie sprzedawca do mamy i idzie na zaplecze

po chwili wraca z komputerem ps3 i pyta sie :

....a pani woli z 512 ram czy 1gb???, bo wie pani sony juz zapowiedzialo ze za pol roku potrzebny bedzie upgrade bo inaczej gry beda sie ciac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rysiu_mistrz_kun_kłaj_dżu

Gladiac

po pierwsze: powinienes dostac juz warna, albo nawet bana ze to co piszesz. Non stop [ciach!]lisz glupoty tworzac kosmiczny off-top

 

po drugie: lepsze prowokacje wymyslaja przedszkolaki na onecie

 

po trzecie: jesli tak bardzo cie boli ps3 to po co piszesz w tym temacie? polowa twoich postow to syf ktorego nikt nie chce czytac, byc moze masturbujesz sie dowalajac nowej konsoli sony, byc moze nawet dochodzisz do orgazmu ale prosze cie, rob to w zaciszu domu a nie na forum

 

po czwarte: mam wrazenie ze boisz sie ze ps3 moze wygrac ze xboxem 360

 

po piate: mam ciebie juz dosyc, zarejestrowalem sie tylko po to zeby napisac co o tobie mysle bo juz nie moge wyrobic. pewnie i tak dostane bana z gory, zwisa mi to. Jestes jakims jebnietym czlowiekiem, po co piszesz o wersjach ps3 z rozna iloscia ramu gdy zostalo to zdementowane z 50 razy. Czlowieku tobie naprawde potrzebne jest leczenie.

 

PS. Blagam cie, nie odpisuj na tego posta, bo twoje dalniarskie riposty w stylu polamanego prosiaka mnie zalamuja. chyba koks za ostro ci strzelil do bani ;/

 

do modow:

dajcie mi ze 20 min poprzegladac forum w desertowej skorce.

z gory dziekuje za uwage

Edytowane przez rysiu_mistrz_kun_kłaj_dżu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no coz tak ,tak jak ty robia tylko tchorze ktorzy ukrywaja sie za chwilowymi nickami choc domyslam sie kto jest tym przestraszonym malym tchorzem

w zyciu zapewne tez jestes tchorzem bo innaczej postawil bys sprawe jak mezczyzna a nie jak jakes przestraszone kara dziecko, mnie stac na na szczerosc obojetnie czy poniose za to konsekwencje czy nie a tacy jak ty sa zalosni -brzydze sie takim tchorzowstwem

 

ps.a tak naprawde twoje obelgi i wyzwiska dobitnie swiadcza o slabosci i nerwowosci -zacznij mniej grac w brutalne gry moze bedziesz mniej agresywny w wypowiedziach i nawet staniesz sie mezczyzna w realu bo tak to tylko mozesz nim byc w swiecie gier -- :) :) :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy napewno usluga sieciowa dla ps3 bedzie cala darmowa?? czytajcie nizej

zrodlo -ign

 

IGN » Games » PlayStation 3 » News

PS3 Won't Charge for Network Services... Probably

Kutaragi says the PS3 will keep much of its online features free.

by Kathleen Sanders

 

June 12, 2006 - According to an article at Gamesindustry.biz about an interview Japanese site PC Impress Watch had with Sony Computer Entertainment president Ken Kutaragi, even though Sony is looking forward to making bank on sales of downloadable content for the PS3, there will be no charge for basic online services.

 

"You can't charge money for network matching and other basic services. These things are just taken for granted on the PC." Kutaragi said. "On the PS3, basic services will be taken for granted while content will be the bread and butter of our business."

 

Kutaragi has been very firm about how the PS3 is "not just a game machine for kids". According to this recent interview Kutaragi had wanted to see the online functionality on the PS2 and Apple has paved the way for digital distribution.

 

This further supports Sony's stance on its next-gen console being more a computer than a gaming platform. President of Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Phil Harrison previously said, " When you buy a game console, a primarily entertainment device, then you only want that. We believe that the PS3 will be the place where the users will play, watch movies, surf the web, and use other computer entertainment functionality. The PS3 is a computer. We don't need the PC."

 

From launch day Kutaragi promises the use of free network services and he expressed the belief that consumers will embrace the idea of digitally delivered content within one or two years. He even went so far as to claim that: expect even the hard disk to disappear eventually

 

IGN contacted Sony for confirmation that unlike Xbox Live, which charges a yearly subscription fee for the Gold account that enables online gaming, the PS3 network gaming will be totally free. A representative for Sony said only that "our plans for PlayStation 3's online services have not been determined or announced."

 

Of course if Sony Public Relations said Sony still hasn't announced a price scheme, what is Kutaragi talking about?

czyli za granie i podstawowe funkcje uslug online nie bedzie sie placic -pytanie jakie to sa te dodatkowe-extra ktore moga byc platne????? -czyzby znowu droga Microsoftu sony za dodatki kaze sobie placic???

i zdanie ciekawostka -"oczekujemy nawet ze hdd ewentualnie zniknie"?????!!!!!

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...