Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

100.000 na Japonie i 400.000 na USA - chyba jednak z dostaniem jej w dniu premiery beda OGROMNE problemy...

A mialo byc 6.000.000 do konca roku. ;] Ciekawe jak bedzie z dostepnoscia konsol w marcu na ryneku europejskim. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Biuro prasowe SCEE (Sony Computer Entertainment Europe) podało przed kilkoma godzinami szokującą informację - premiera Playstation 3 została przesunięta na Marzec 2007! Przesunięcie daty dotyczy terytoriów Europy, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki i Australii. Terminy launchu w Stanach Zjednoczonych i Japonii pozostają póki co niezmienione, czyli odpowiednio 11 i 17 listopada tego roku.

 

Jakie są powody przesunięcia? Problemy z masową produkcją niebieskich diód lasera.

Co ciekawe, w oświadczeniu specjalnie podkreślono fakt, iż przewidywana sprzedaż PS3 do końca fiskalnego roku 2007 dalej pozostaje na poziomie 6ciu milionów sztuk.

 

*Aktualizacja*

Według najnowszych doniesień Sony "rzuci" na teren Japonii marne 100 000 konsol natomiast Stany dostaną jedynie 400 000 egzemplarzy.

Czas chyba odnaleźć komentarze Sony wobec Microsoftu, który na teren Europy dostarczył podobną ilość konsol jak japoński koncern do USA. Tyle, że Microsoft wystartował wszędzie niemal równocześnie. Szczekać jak widać każdy potrafi ...

PlayStation 3 opóźniona w Europie!

Środa, 6 września 2006, godzina 11:16, autor: Domek

 

No i tyle, jeżeli chodzi o plany Sony, dotyczące jednoczesnej premiery PlayStation 3 na całym świecie. Firma oficjalnie ogłosiła, że konsola nie pojawi się na terenie Europy przed... marcem 2007. I nie jest to żaden niesmaczny żart...

 

Plany jednoczesnej premiery PS3 na całym świecie Sony ogłosiło wcale niedawno - bo na konferencji, poprzedzającej tegoroczne targi E3. Już wtedy wzbudziły ono wątpliwości obserwatorów branży, którzy spodziewali się europejskiej premiery platformy dopiero w 2007 roku. No i - okazuje się - mieli racje. Nieszczęsnym mieszkańcom naszego kontynentu przyjdzie na grową ekstazę od Sony poczekać co najmniej cztery miesiące dłużej niż Japończykom (data premiery na razie bez zmian - 11 listopada) i Amerykanom (17 listopada).

 

Przyczyną przesunięcia europejskiej premiery są opóźnienia w produkcji kluczowych elementów czytników Blu-Ray. Plotki o tego rodzaju problemach pojawiły się już kilka dni temu, sugerując nawet, że Sony zostało zmuszone do wstrzymania dostaw niebieskich diod do producentów stacjonarnych odtwarzaczy nowego formatu. Wydawało się jednak, że nie wpłynie to na sytuację PlayStation 3. Cóż, prawda okazała się tym razem jeszcze boleśniejsza niż plotki.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że w tegoroczne święta na terenie Europy zmierzą się tylko dwie konsole następnej generacji - Xbox 360 i Wii. Taka wiadomość to woda na młyn Microsoftu, szczególnie, że przecież Nintendo od dawna daje do zrozumienia, że nie interesuje ich bezpośrednia konkurencja z producentami "tradycyjnych" konsol. Można więc przypuszczać, że na wieść o opóźnieniu PS3 w Redmond wystrzelił niejeden szampan. Szczególnie, że na froncie X360 nie ma tym razem dojść do najmniejszych niedoborów sprzętu.

................. buhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhaaaaaaaahahahahhahahahahahhahahah

ahahahahahhahahahahahha

......no dobra wysmialem sie :), i niech ktos mi zarzuci ze moja niechec do sony bierze sie z niczego :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze przed gwiazdką MS obniży cenę X360, a wtedy może zrobić się nieciekawie dla SONY. Gdyby zjechali z ceną Premium do ok 200 funtów, wtedy, dokupując nawet zewnętrzny czytnik HD-DVD, cena będzie niższa od droższej wersji PS3. Dodatkowo w ciągu następnych paru miesięcy szykuje się niezły "wysyp" gier na X360. Resztę sami sobie dopowiedzcie. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................. buhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhaaaaaaaahahahahhahahahahahhahahah

 

ahahahahahhahahahahahha

......no dobra wysmialem sie icon_smile3.gif, i niech ktos mi zarzuci ze moja niechec do sony bierze sie z niczego icon_smile3.gif

Czemu mamy coś Tobie zarzucać? Nie łykasz Sony wraz z jej polityką i tyle. Masz do tego prawo. A do działu o PS3 wpadaj kiedy chcesz - przynajmniej możesz się pośmiać. Pozdrawiam.

 

Ze swojej strony dodam tylko, że nowy termin nie zmienił moich planów co do kupna konsoli. Szczęśliwie PS2 nadal dobrze się sprawuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki LOL dla SONY, no ale tego raczej można się było domyślić. We mnie to jakos specjalnie nie bije, bo PS3 zamierzam zakupic nie wczesniej niz w 2008 roku, no ale jest sporo innych ludzi, ktorzy chcieli sobie pograc na swieta, a tu lipa. Mniej gadac, wiecej robic. Z tego co obserwuje, tak wlasnie robi Nintendo ze swoim Wii, mamy jak narazie bardzo malo informacji na temat tej konsoli, niepotwierdzona data premiery, etc. dlatego ja wierze w ta konsole najbardziej. Przy premierze X360 tez nie bylo kolorowo, no ale jakos bylo, przynajmniej byla ogolnoswiatowa (mniej wiecej w tym samym czasie na wszystkich kontynetach, tylko w Australii odbylo sie to dopiero w marcu). BTW, juz sobie wyobrazam te aukcje na allegro ze sprowadzanymi z USA Plejakami 3, gdzie licytacje beda dochodzic do 3-4k PLN'ow :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

załamka... a miałem kupować ps3 na oficjalną premierę! K**** SONY mać!

Tak z ciekawosci - gdzie wplacales preordera? Bo bez tego to szanse na zakup konsoli w dniu premiery mialbys mniej wiecej takie jak na wygrana w Wyscigu Pokoju bez przygotowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tak z ciekawosci - gdzie wplacales preordera? Bo bez tego to szanse na zakup konsoli w dniu premiery mialbys mniej wiecej takie jak na wygrana w Wyscigu Pokoju bez przygotowania.

A tam nieznasz ludzi preordery szły by też na aukcje ala ebay i osiągały chore ceny tak jak to było z Xboxem 360 a w naszym kraju PS3 pewnie będzie z jakiś rok po premierze w Japoni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Ciekawe co z preorderami gwarantujacymi otrzymanie konsoli 17 pazdziernika...

Przy składaniu preordera, oprócz zapewnień otrzymania konsoli zaraz po premierze, było coś o konsekwencjach, jeśli nie zrealizują zamówienia na czas :) ?

 

Na upartego ktos moze powidziec, ze jest i dobra strona tej sprawy: dostaniemy drugi albo i trzeci rzut konsolek, co z kolei powinno zaowocowac mniejsza awaryjnoscia. Teoretycznie ;)

Jednak marzec 2007 to troche przegiecie jakby nie patrzec...

IMO przegięcie o rok i 200$, no ale i tak niektórym z nas przyszło czekać. Jak nie na PS3, to na Wii, a może i XO zaliczy bardziej przychylne spojrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy składaniu preordera, oprócz zapewnień otrzymania konsoli zaraz po premierze, było coś o konsekwencjach, jeśli nie zrealizują zamówienia na czas :) ?

Ale to nie ich wina. Gdyby nie wywiązali się prze niezmienionym terminie przez SONY to co innego. Pewnie napiszą każdemu e-maila że nie da rady w tym terminie, przeproszą i zaproponują poczekanie na premierę w marcu...(czyli kasa nie przepada ale czeka na "ten" dzień, inna sprawa że taki ktoś nie ma kasy a przecież mógł coś z nią zrobić <_< ) albo oddadzą kasę...Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w to wbijam, bo jesli bym kupil ps3 to dopiero na premiere mgs4 (lipiec 07)

 

ale wiem jedno - kto bedzie umial kombinować, bedzie mial czas by koczować, bedzie miał do tego checi, zaciecie i możliwosci (pobyt w usa) to moze się naprawdę K-O-N-K-R-E-T-N-I-E dorobic na tym lunchu, z tak małą iloscia konsol. Ja bym całą rodzine ustawił w kolejce pod sklepem, kupił ze 10 konsol i sprzedawał kazdą po przynajmniej 150% wartości na e-bay'u allegro i innych serwisach...

 

ale ja niestety nie mam mozliwosci ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ja w to wbijam, bo jesli bym kupil ps3 to dopiero na premiere mgs4 (lipiec 07)

 

ale wiem jedno - kto bedzie umial kombinować, bedzie mial czas by koczować, bedzie miał do tego checi, zaciecie i możliwosci (pobyt w usa) to moze się naprawdę K-O-N-K-R-E-T-N-I-E dorobic na tym lunchu, z tak małą iloscia konsol. Ja bym całą rodzine ustawił w kolejce pod sklepem, kupił ze 10 konsol i sprzedawał kazdą po przynajmniej 150% wartości na e-bay'u allegro i innych serwisach...

 

ale ja niestety nie mam mozliwosci ;p

To ja proponuje wycieczke forum z namiotami tak 2 dni przed premierą :lol2: Rozbijemy obóz przed drzwiami do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze dwa dni przed premiera miejsce w ogonku mialbys juz dosc dalekie ;)

 

Ciekawe, czy Amerykanie znaja cos takiego jak lista spoleczna? Mam takie wrazenie, ze tym razem kraje postkomunistyczne maja przewage, bo maja wieksze doswiadczenie w staniu w kolejkach po trudno dostepny towar :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Oni maja preordery i czekaja na towary deficytowe w domu ;)

Podejrzewam, ze w dniu premiery/nawet tydzien po niej PS3 nie kupi sie w ZADNYM sklepie od reki. W UK regularne sklepy przyjmuja preordery na PS3 i Wii, wiec nie sadze, zeby w USA bylo inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem komentarze na stronie BBC. SONY w Anglii ma prze... . Większość osób czekająca na PS3 (nawet najzagorzalsi fani), wycofała preordery i kupiła X360, czeka na Wii, lub kupi obie konsole (w cenie PS3), a Ci którzy jednak nie wycofali kasy, także mają dosyć SONY, jednak czekają na PS3 tylko i wyłącznie z przywiązania do pewnych tytułów, jak MGS, Tekken czy Devil May Cry. Ludzie są zbulwersowani traktowaniem ich, jako graczy 3-go gatunku. Co do tego, że USA jest największym rynkiem zbytu dla SONY, to się zgodzę, jednak Europa jest tuż za USA, jeśli chodzi o sprzedaż PS2. To, że nie wypuszczają PS3 na święta, może być naprawdę krytyczne dla pozycji SONY w Europie, gdyż większość rodziców czekała na wyjście PS3 (nie kupując X360 na poprzednią gwiazdkę), aby zakupić go dla swoich pociech. Teraz z pewnością zakupią konkurencyjny produkt, a że w marcu w większości domów będzie już przynajmniej 1 next-gen, rodzice z pewnością nie zgodzą się na zakup tak drogiego urządzenia, po tak krótkim czasie. Jestem tylko ciekaw, jak zareagują producenci gier. W końcu dla nich to też są zyski, szczególnie, że z pewnością kwoty zainwestowane w produkcję gier są niemałe. Teraz muszą czekać z odzyskaniem swych pieniędzy dłużej.

Tutaj są dane sprzedaży PS1/PS2 w grudniu 2004 roku:

PS1 Japan - 21,130,000

PS1 America - 40,780,000

PS1 Europe - 39,820,000

 

PS2 Japan - 19,470,000

PS2 America - 32,860,000

PS2 Europe - 29,060,000

 

Link do strony BBC: http://newsforums.bbc.co.uk/nol/thread.jsp...10012#paginator

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz ,wrescie stalo sie to co kiedys mowilem o praktykach sony wzgledem graczy-ze robi z nas a szczegulnie z fanow sony zwyklych glupkow.

Nie bede nawet ironizowal z ich "nieszczescia" choc mozna by zagrac teraz na nosie niejednemu-wzamian licze na to ze poprostu wielu graczy ktorzy tak liczyli na sony a teraz puszczaja im niezle wiazanki, spojrzy bardziej obiektywnie na poczynania sony, a nie przez pryzmat fanowstwa czy pewnego rozdzaju zaslepienia-wszyscy wiemy ze ps3 bedzie mocna konsola ktora zapewne duzo wniesie do swiata gier, jednach ich tworcy maja jak widac nas gdzies (europe) ,nie dlatego ze nie bedzie startu konsoli w listopadzie tylko dlatego ze dali niepotrzebne i zludne obietnice ktore z gory byly niemozliwe do zrealizowania o czym zreszta kilka miesiecy temu pisalo kilka branzowych stron internetowych a nawet sam Microsoft, ktory oczywiscie nie byl brany pod uwagie przez fanow sony, no bo to przeciez "wrog", a teraz kiedy kolejny raz sony pokazalo gracza "gest kozakiewicza" lub wyprostowany srodkowy palec to widac ze nawet w takim kraju jak UK gdzie rynek zbytu gier i ilosc fanow sony jest bardzo duza, wiekszasc stracila cierpliwosc i wiare w sony-jaki z tego efekt?? wycofane preordery i zakup x360 ktory jak narazie jest jedynym next-genem na rynku i ma sie dobrze

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac

 

mozesz pisac co chcesz na temat sony, ja się z tobą zgadzam.

 

Sony olewało zawsze nas przed premierą, gadali jaka ta konsola mocna itd, przechwałki nieznają granic :) teraz znowu te przesuniecie premiery w europie....

 

Jednak nigdy nie olali nas w kwesti gier, maszynki od sony zawsze miały najlepsze i najwiecej gier , psx, ps2 może i ps3.

 

zobacz jak microsoft olał graczy, xbox był 2 lata krócej od ps2 na rynku i praktycznie juz nie wyjdą na niego żadne exlusivy. xbox mimo kilku świetnych tytułów, miał bardzo dużo portów z pc.

 

co innego z konsolą ps2

 

Moim zdaniem to jest wieksze przegiecie...... (żebyście się nie zdziwili ze tak samo bedzie z xboxem 360.) 3 lata i wyjdzie xbox 720

 

żeby nie było, nie ejstem za żadną z firm, interesują mnie tylko gry...

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci - gdzie wplacales preordera? Bo bez tego to szanse na zakup konsoli w dniu premiery mialbys mniej wiecej takie jak na wygrana w Wyscigu Pokoju bez przygotowania.

Skoro miało być 6 mln konsol do końca roku to chciałem kupić ps3 w .... sklepie. :)

 

PS. Wie ktoś co zrobić by usunąć sobie "trochę" warna? Bo mam już 70%...

Edytowane przez matdys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac

 

mozesz pisac co chcesz na temat sony, ja się z tobą zgadzam.

 

Sony olewało zawsze nas przed premierą, gadali jaka ta konsola mocna itd, przechwałki nieznają granic :) teraz znowu te przesuniecie premiery w europie....

 

Jednak nigdy nie olali nas w kwesti gier, maszynki od sony zawsze miały najlepsze i najwiecej gier , psx, ps2 może i ps3.

 

zobacz jak microsoft olał graczy, xbox był 2 lata krócej od ps2 na rynku i praktycznie juz nie wyjdą na niego żadne exlusivy. xbox mimo kilku świetnych tytułów, miał bardzo dużo portów z pc.

 

co innego z konsolą ps2

 

Moim zdaniem to jest wieksze przegiecie...... (żebyście się nie zdziwili ze tak samo bedzie z xboxem 360.) 3 lata i wyjdzie xbox 720

 

żeby nie było, nie ejstem za żadną z firm, interesują mnie tylko gry...

zgadazam sie z toba w sprawie gier,to prawda ze biblioteka gier na psx i ps2 byla i jest imponujaca a ja sam z niej korzystam ,jednak wiele czynnikow zlozylo sie na to ,przedewszystkim brak konkurencji na rynku jesli chodzi o psx-saturn umarl szybko zostalo n64 jednak to zupelnie inna konsola ktora nie zagrazala pozycji psx.

Sony jako wielka firma i z olbrzymim dochodem fiskalnym potrafila przekonac wielu developerow do wlasnej konsoli ,po starcie ps2 wielu nabylo nowa konsole za sprawa magi teraz juz legendy psx , jeszcze bardziej zwiekszone zyski sony sprawily ze sony wykupilo wielu developerow i wlaczylo do swoich studiow developerskich,w tym czasie dreamcast staral sie jakos przebic lecz w wiekszosci autorskie gry segi nie potrafily wytrzymac konkurencji z sony i ich konsola umarla ,w tym czasie na rynku pojawia sie xbox od Billa ktory stara sie na prawo i lewo pozyskac developerow jednak przychodzi mu to z trudem bo ma ma 2 lata opoznienia w stosunku do sony ktore zadomowilo juz na dobre na rynku ps2,jednak mimo wszystko xbox zdobywa czesc graczy bo oferuje troche lepsza grafe i jest bardziej przyjazny uzytkownikowi(mody) oraz bardziej niezawodny.

Sony oczywiscie nadal kroluje w rankingach ale kilka niezlych tytulow zaczyna przelamywac monopol sony a Bill twierdzi ze xbox to tylko "konsola testowa" przed bitwa o rynek dla konsol nowej generacji.jakis czas pozniej Bill startuje z nowa konsola X360 aby wyprzedzic konkurencje i szybciej sie zadomowic na rynku -efekt :pewna awaryjnosc konsol oraz nie zdecydowanie graczy ktorzy w wiekszosci postanawiaja czekac na pojawienie sie ps3 aby dokonac wyboru,jednak kiedy opadaja wszystkie ochy i achy po prezentacji ps3 okazuje sie ze spora czesc developerow nie bedzie robic wersji na ps3(koszt produkcji) lub bedzie robic odrazu na x360 i ps3 a exlusivy to rzadki juz wyjatek, teraz kiedy wszyscy juz odliczaja dni do startu ps3 sony oglasza ze europa musi poczekac jeszcze prawie pol roku!!-efekt: zlosc europejskich graczy i niechec do sony

Oczywiscie sony zapewne zarobi swoje i postara sie o niezle gry jednak nie da sie ukryc ze teraz walka 2 gigantow bedzie zaciekla bo Microsoft pokaze niedlugo wielka liste gier 2 generacji ktore moga odebrac wielu klientow sony a samo sony nie ma juz tylu exlusivow co kiedys a wiekszosc z nadchodzacych tytulow to jednak odgrzewane kotlety ktore choc dobre i w nowej oprawie to nie wnosza nic nowego w stosuku do x360 ktory jednak dostanie sporo nowych tytulow

Pewnie napisalem to wszystko troche zawile i z glowy to jednak mam nadzieje ze jakos sie przez to przebijecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Zanim PS3 trafi na rynek to Xbox 360 będzie już kosztował o wiele mniej i jeżeli PS3 nie zaprezentuje niczego ponad Xboxa 360 a i gier z dniem premiery będzie mało to będe wolał kupić X'a... i pewnie wielu ludzi też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac - bardzo Cie prosze, uzywaj interpunkcji. Taki "strumien swiadomosci" bardzo ciezko sie czyta, o zrozumieniu nie mowiac.

 

@matdys - temat "co zrobic, aby stracic troche %" byl juz w dziale O Serwisie i Forum poruszany niejednokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chcieliby sprowadzic sobie PS3 zza oceanu - na podstawie Times Online:

...British gamers eager to get their hands on a PS3 could, in theory, buy one through the so-called "grey market" by travelling to the US. However, games and DVDs for the system will be "region encoded" - which means that US machines wil not play titles released in the UK. Imported machines will also not be covered by warrantees...

Pelny artykul

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie niewiem co Sony miałoby z tego że wprowadziłoby blokady regionalne na gry. Tzn. z punktu widzenia ilości sprzedanych konsol to nawet lepiej gdy ich nie ma. Europa czeka a wielu graczy chce "już teraz, zaraz". Gdyby tych blokad nie było to dla Sony nie ma znaczenie kto to kupi, ważne żeby kupili (tak na "chłopski rozum"). Jedynie robi się bałagan bo część konsol przeznaczonych niby to na rynek np. USA trafi do Europy i może się okazać, że konsol zabraknie (a i tak zabraknie nieważne jakby to w końcu było). Wcześniej (czyt. przy "starych generacjach") to jeszcze miało sens jakiś. Były (są) różne systemy, PAL i NTSC różniące się nieco rozdziałką i ilością klatek (PAL ma 50 klatek ale nieco wyższą rozdziałkę niż NTSC który ma za to 60 klatek). W dobie HDTV nie ma czegoś takiego jak PAL czy NTSC więc ten problem nie wystepuje. Tak, wiem że konsole NG mają też działać ze starymi telewizorami więc może to znowu rozchodzi sie o te PAL i NTSC :unsure: . Ogólnie czytałem w PSX Extreme kiedyś że te systemy sa przestarzałe i hamują rozwój telewizji. Ale też np. w konsolce można zainstalować ModChip i móc grać w gry z innego systemu z czego wynika że dla elektroniki konsoli to żaden problem, inna sprawa jeżeli chodzi o odbiornik. Czy nie może istnieć jedna wersja na cały świat? Jedynie posiadacz mógłby jakoś przestawiać konsolę na aktualny system (np. małym przełączniczkiem). Ech, coś się rozpisałem. Co Wy o tym myślicie?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia regionalne w grach to tylko i wylacznie sprawa producentow gier. Tak samo jest z X360. Jako takiego nie ma w X360 (w systemie) jednak producenci implementuja zabezpieczenia w grach. Wazniejsze jest to, iz importowany sprzet np. z USA, jesli bedzie uzywany w Europie, automatycznie traci gwarancje. Tak samo bylo z PS2. Tak, ze kazdy importer podejmuje sie wielkiego ryzyka, szczegolnie, ze niewiadomym jest jaka bedzie awaryjnosc konsoli.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownujac to z wersja RR na XO to ta XBoxowa wersja wyglada jak jakas niedorobiona beta ;) Ciekawe jak to bedzie wygladac w rzeczywistosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...