Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

rotfl, ta recenzja na gamespot jest zabójcza. Gość co 5 minut nawija, że gra się niemiłosiernie tnie na PS3, a na obrazie framerate jest perfekcyjny.

 

Czemu nie pokazali tego "cięcia", skoro tak namiętnie o tym wspominali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o awaryjnosc to czas pokaze, ale dogonienie 360-tki jest wrecz niemozliwe.

Ta konsola osiagnela szczyty awaryjnosci.

 

Co do tych recenzji to moze byc wina konwersji, poza tym iks 360 jest dluzej na rynku itd, ale to tylko gdybanie.

 

A odnosnie framerate 360-tki to zobaczcie sobie do tematu GOW.

360-tka nie daje rady w tej grze, do tego bardzo biedne tekstury psuja caloksztalt, wiec skad tak gra dostala 9.3??

 

W IGN robia slepoty??

A moze tez nie maja z czego rodziny wyzywic i rzucaja sie na kasze??

 

Czemu nie pokazali tego "cięcia", skoro tak namiętnie o tym wspominali?

Bo gloduja na Gamespot??

Same ciecia sa molziwe, bo to konwert.

Ja wole zaczekac na MGS4, GT5 itp., bo dopiero na tych grach zobaczymy czy ktos tu klamie czy ps3 to rzeczywscie lekki niewypal.

 

x360 - 9.1!!!

Bezwartosciowa ocena, bo skad mam wiedziec, czy te osoby graly w ta gre??

Ocenic recke tez potrafie;/

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o awaryjnosc to czas pokaze, ale dogonienie 360-tki jest wrecz niemozliwe.

Ta konsola osiagnela szczyty awaryjnosci.

magik?? skąd wiesz jak będzie??

 

Co do tych recenzji to moze byc wina konwersji, poza tym iks 360 jest dluzej na rynku itd, ale to tylko gdybanie.

A odnosnie framerate 360-tki to zobaczcie sobie do tematu GOW.

360-tka nie daje rady w tej grze, do tego bardzo biedne tekstury psuja caloksztalt, wiec skad tak gra dostala 9.3??

co ty za brednie wypisujesz człowieku. jakie przycinki?? kto tak płacze ze mu gow zwalnia?? z wszystkich recek jakie przeczytałem wynika jasno frame rate jest płynny. ludzie na forach też piszą że nic nie zwalnia.

 

W IGN robia slepoty??

A moze tez nie maja z czego rodziny wyzywic i rzucaja sie na kasze??

Bo gloduja na Gamespot??

Same ciecia sa molziwe, bo to konwert.

Ja wole zaczekac na MGS4, GT5 itp., bo dopiero na tych grach zobaczymy czy ktos tu klamie czy ps3 to rzeczywscie lekki niewypal.

Bezwartosciowa ocena, bo skad mam wiedziec, czy te osoby graly w ta gre??

Ocenic recke tez potrafie;/

jasne :lol: wszystkie gry na ps3 u ciebie by dostały 10!! Gamespot raczej nie jest serwisem który oszukuje. niby po co ma to robić?? w ogóle te twoje dywagacje są śmieszne i wyssane z palca.

 

luki2 przykład prawdziwego sługi sony fanboys suxx

 

edit.

 

X360 COD3 60FPS vs. PS3 COD3 30FPS ?? lol

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne :lol: wszystkie gry na ps3 u ciebie by dostały 10!! Gamespot raczej nie jest serwisem który oszukuje. niby po co ma to robić?? w ogóle te twoje dywagacje są śmieszne i wyssane z palca.

Jasne nawet te, ktore jeszcze nie wyszly.

A dywagacje nie sa wyssane z palca.

 

luki2 przykład prawdziwego sługi sony fanboys suxx

I vice versa, z tym, ze za ps3 podstawiamy 360tke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

 

tylko jest jedna ważna rzecz za Tobą przemawiają domysły i głupie gdybanie, a za mną fakty. Ty już nie raz dałeś o sobie znać że jesteś osobą bezstronną. zapomniałeś odpowiedzieć na moje pytanie kto tak strasznie narzeka na framerate w gow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

 

tylko jest jedna ważna rzecz za Tobą przemawiają domysły i głupie gdybanie, a za mną fakty. Ty już nie raz dałeś o sobie znać że jesteś osobą bezstronną. zapomniałeś odpowiedzieć na moje pytanie kto tak strasznie narzeka na framerate w gow??

No poczytaj temat GOW , ktos sie tam wypowiada, ze jednak taki wypas to nie jest(ja to tak odczytalem)

 

 

EDIT>>poprzednio tekst nie wszedl

 

O ps3 pisze narazie anologicznie co kiedys pisaliscie klocka., wiec wiesz...

 

A wiekszosc wypowiedz tu mnostwa osob rowniez polegalo i polega na gdybaniu.

Twoich postow tez bym pare znalazl to tyle.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

 

tylko jest jedna ważna rzecz za Tobą przemawiają domysły i głupie gdybanie, a za mną fakty. Ty już nie raz dałeś o sobie znać że jesteś osobą bezstronną. zapomniałeś odpowiedzieć na moje pytanie kto tak strasznie narzeka na framerate w gow??

akurat jakis typ (juz nie pamietam kto) w temacie o gow powiedzial ze spada do 15fps... nie wiem, typ ma pewnie wrodzonego frapsa w oczach or sth... mi sie tam wierzyc akurat nie chce, bo mi nie zwalnialo nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poczytaj temat GOW , ktos sie tam wypowiada, ze jednak taki wypas to nie jest(ja to tak odczytalem)

przeczytałem cały temat (chyba że coś mi umknęło, ale raczej nie :D ) nic takiego nie ma :]

 

edit

zauważył ktoś z was w filmiku recenzującym cod3 (dokładnie 3:22) jak jakaś tajemnicza siła przesuwa kolesia w prawo :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat (chyba że coś mi umknęło, ale raczej nie :D ) nic takiego nie ma :]

 

edit

zauważył ktoś z was w filmiku recenzującym cod3 (dokładnie 3:22) jak jakaś tajemnicza siła przesuwa kolesia w prawo :D

tajemnicze sily rowniez powoduja znikanie i przenikanie obiektow w RR7 ;)

 

chociaz tutaj to raczej wina programistow ,bo nawet GOW nie ustrzegl sie takich bledow -ktos nawet tutaj chyba dawal wczesniej linka do filmika gdzie postac w grze przenika przez przeszkode i dostaje sie do lokacji bez czesci tekstur

 

Luki2-gdzie mozna znalesc info na temat "COD3" ze to jest konwersja z x360 bo przeciez na PC sie nie ukazala ani nie ukaze?!

 

Developer mial tyle samo czasu do produkcji COD3 i na x360 i PS3, bo przeciez choc x360 jest dluzej na rynku do specyfikacje ps3 mial juz dawno. Dlatego sadze ze to zaden port tylko zbyt malo dopracowany produkt na ps3.

Sony naciskalo aby COD3 ukazal sie na starcie ps3 wiec wydawca zamiast dopiescic produkt i wypuscic kilka miechow pozniej(np. na start w europie) musial wydac gre za wczesnie.

 

stad roznica w wydajnosci engine gry-to taki moj poglad na ta sprawe B-)

 

400 tys sprzedanych ps3 w USA- pewnie da nam coraz wiekszy obraz mozliwosci i slabosci ps3

 

i jeszcze jedno

 

Luki2

 

x360 - 9.1!!!

 

Bezwartosciowa ocena, bo skad mam wiedziec, czy te osoby graly w ta gre??

Ocenic recke tez potrafie;/

oki ocena 9.1 jest dana przez graczy ale 8.8 (X360)jest ocena GameSpota-czy to slaba ocena :blink: ???? w stosunku do oceny 8.2 (ps3) -przeciez widac ze wersja x360 wygrywa w cuglach-wieksza plynosc przy wiekszej ilosci klatek!!!

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jakis typ (juz nie pamietam kto) w temacie o gow powiedzial ze spada do 15fps... nie wiem, typ ma pewnie wrodzonego frapsa w oczach or sth... mi sie tam wierzyc akurat nie chce, bo mi nie zwalnialo nic.

Ja wlasnie obejrzalem dwa filmiki z GoW, ktore sa na Xboxyde i rzeczywiscie sa momenty gdzie framerate strasznie spada (jak ktos nie wierzy to niech sobie sciagnie Montage 1 i Montage 2 --->http://xboxyde.com/news_3778_en.html). :? Widocznie ten typ mial racje. ;]

 

Moze ludzie od PR w Sony wykorzystaja te filmiki do promocji swojej konsoli. :D :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Santi ale framerate na filmikach moza spadac z powodu bledow/niedostatkow mocy kodowania, moze niech mnie ktos poprawi bo nie wiem jaka technika sa zgrywane filmiki HD(!) z klocka ale wydaje mi sie ze to wina kodera/cpu/algorytmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi ale framerate na filmikach moza spadac z powodu bledow/niedostatkow mocy kodowania, moze niech mnie ktos poprawi bo nie wiem jaka technika sa zgrywane filmiki HD(!) z klocka ale wydaje mi sie ze to wina kodera/cpu/algorytmu.

Nie wydaje mi sie. W jednym z filmow spadaja FPS'y gdy jest dosc duzy mlyn. Przewijalem ten moment pare razy i wyglada to tak, ze to konsoli braklo mocy w momentach ciecia sie gry. Napisalem to w tym dziale dlatego, ze niektorzy robia wielkie halo z spadkow framerate na PS3. Jak widac X360 tez ma z tym problem i to w swojej 'sztandarowej' grze.

Oczywiscie te spadki i tak nie zabija miodnosci gry, chcialem tylko zwrocic uwage na to iz maja one miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie. W jednym z filmow spadaja FPS'y gdy jest dosc duzy mlyn. Przewijalem ten moment pare razy i wyglada to tak, ze to konsoli braklo mocy w momentach ciecia sie gry. Napisalem to w tym dziale dlatego, ze niektorzy robia wielkie halo z spadkow framerate na PS3. Jak widac X360 tez ma z tym problem i to w swojej 'sztandarowej' grze.

Oczywiscie te spadki i tak nie zabija miodnosci gry, chcialem tylko zwrocic uwage na to iz maja one miejsce.

a nie uwazasz ze ludzie robia wielkie "chalo" wlasnie dlatego ze przez ostatni rok obiecywano im "power i wydajnosc" przy ktorej taki x360 powinien odejsc w niebyt?

 

wlasnie dlatego ps3 jest w ten sposob na gorszej pozycji - nie moze dac sie porownywac do x360 poniewaz zawsze powinna byc lepsza .Ktos powie ze to wina marketingu sony itp.- i bedzie mial racje ,ale wtedy kazdy potecjalny nabywca ps3 ma prawo sie poczuc oszukany.

Z drugiej strony wiele zalezy od developera i jego umiejetnosci w przygotowaniu gry -poniewaz nie kazdy blad mozna zarzucic jednej czy drugiej konsoli ,choc te zapewne beda sie zdarzac i niejednemu sie przy tym szpetnie zaklnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer VF5 w "HD" - pieeekne... pieknie sie ruszaja i w ogole...

http://babelfish.altavista.com/babelfish/t...mv%26id%3d15163

 

 

i teraz najlepsze!

 

MOTORSTORM!!! NAJNOWSZY TRAILER... tez w HD!!

po tym trailerze jestem sklonny uwierzyc Harrisonowi, ze Killzone rzeczywiscie wyglada fenomenalnie.

Obejrzyjcie! 15 wozów na jednej planszy - jednak spełniają obietnice!

a tak sie smialismy z iskier... nauczka by nie smiac sie z gier w fazie produkcji!

http://babelfish.altavista.com/babelfish/t...mv%26id%3d15168

 

kliknijcie 2 razy na okno z filmem a przełączy Wam sie na fullscreen ;)

 

obejrzyjcie jeszcze ten trailer

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...mov&pl=game

najlepsza jest ostatnia sekunda jak typ spada ze skałki na motorze i miażdzy go jakis truck xD

 

Jeszcze te 2 gify xD

http://www.theimageplace.net/uploads/79a42c7281.gif

http://www.theimageplace.net/uploads/3ad5a7da3f.gif

 

update: i jeszcze 2

http://www.theimageplace.net/uploads/8e4a9d8e14.gif

http://smallvillestories.free.fr/images/Afrika/motorouf.gif

 

Jeszcze intro z gry

http://ps3movies.ign.com/ps3/video/article...6_qtlowwide.mov

(Quicktime)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym trailerze jestem sklonny uwierzyc Harrisonowi, ze Killzone rzeczywiscie wyglada fenomenalnie.

Obejrzyjcie! 15 wozów na jednej planszy - jednak spełniają obietnice!

a tak sie smialismy z iskier... nauczka by nie smiac sie z gier w fazie produkcji!

 

zapewne

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer VF5 w "HD" - pieeekne... pieknie sie ruszaja i w ogole...

http://babelfish.altavista.com/babelfish/t...mv%26id%3d15163

i teraz najlepsze!

 

MOTORSTORM!!! NAJNOWSZY TRAILER... tez w HD!!

po tym trailerze jestem sklonny uwierzyc Harrisonowi, ze Killzone rzeczywiscie wyglada fenomenalnie.

Obejrzyjcie! 15 wozów na jednej planszy - jednak spełniają obietnice!

a tak sie smialismy z iskier... nauczka by nie smiac sie z gier w fazie produkcji!

[

niektore sa dostepne juz od kilku dni-i pewnie spora ilosc osob juz je obejrzala

 

Z pewnoscia gra wyglada ladniej niz ostatnio-ale do starego trailera caly czas duzo brakuje ,na razie wrazenie robi sama wysoka rozdzialka i tyle-gdzie te tony blocka w ktorym grzezly auta i zostawialy fajne slady ,bloto ktore oblepialo wszystko dookola?

 

I mylisz sie jeszcze co do "nauczka by nie smiac sie z gier w fazie produkcji!"- ta gra miala byc tytulem startowym ps3 a jest caly czas w fazie produkcji i caly czas nie oferuje wizualnie tego co pokazywali rok temu.

 

 

Jeszcze sprawa trailera KillZone-trailer Killzone w stosunku do trailera Motorsport byl bardziej zlozony ,dynamiczny i zlozony graficznie ,wiec taka grafa bedzie jeszcze trudniejsza do realizacji , szczerze jestem tutaj duzym sceptykiem bo wychodze z zalozenia ze lepiej sie mile zawiesc niz srodze zawiesc ;)

 

VF5-animacja ladna ale jesli cos ma mi przeszkadzac to efekt "plastikowej skory" postaci bardziej rozebranych

 

na koniec powiem ze jestes troche naiwny z ta wiara w zapewnienia developerow ;)

 

Lazymodder-

wyprzedziles mnie ;) -ale pokazales bardziej obrazowo ze oszustwo ma krotkie nogi ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra strasznie przypomina FlatOut2. Praktycznie graficznie ten sam poziom

:lol:

 

Ale zgodzę się z tym, że obiecywali więcej. Pewnie killzone 2 też nie powali na kolana.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co sie rozni, to ostrosc obrazow. Jakby nalozyc na gre filtr zmiekczający to by przypominal jeszcze bardziej render. Nie mowie, ze jest idealnie, ale do premiery jeszcze 3 miechy, a widac ze panowie pracują INTENSYWNIE. A sceny takie jak np. tak

Dołączona grafika

są, ale nie ma z takiego konta kamery pokazane. Moze nie odpada az tyle detali, ale napewno wiecej niz na screenie wyzej. Poprostu na tamtym screenie koles tak udezyl ze nie duzo odpadło. Zobaczcie na jednym gifie ile leci czesci.

 

Pozatym te foty sa jakies dziwne. Porownanie kamery z samochodu gdzie widac motocykliste, do kamery gdzie sie kieruje motocyklista. Są przeciez inne ujecia. mozna bylo porownywac te same, a nie byle jak. Wiadomo, ze te ujecia przeznaczone na trailer sa zawsze efektywniej wyrezyserowane.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm wygląda trochę lepiej niż miesiąc temu, ale nie przesadzajmy. Mi ta gra strasznie przypomina FlatOut2. Praktycznie graficznie ten sam poziom

 

Tekst roku na tym forum :lol:

 

W PsxExtreme niektorym inteligentnym lista daja odpowiedni tytul, wiec moze napisz do nich.

 

 

Nie zmienia to faktu rzecz jasna, ze FO2 wyglada bardzo dobrze.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solid Snake

Musisz sobie dobrze przypomniec trailer z E3 2005. Trailery, ktore podales nie sa w stanie zblizyc sie do tego z 2005, tam poziom szczegolowosci powodowal totalny opad szczeny, bloto odwzorowane co do "kropelki", domek rozwalajacy sie na tysiac kawalkow, pojazdy rozwalajace sie na drugi tysiac.

W dzisiejszych trailerach widac duzo mniejsza szczegolowosc. Coz moim zdaniem tralerów Motorstorma i Killzona 2 z 2005 nie dogoni graficznie zadna gra na PS3 czy X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst roku na tym forum :lol:

 

W PsxExtreme niektorym inteligentnym lista daja odpowiedni tytul, wiec moze napisz do nich.

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Teksty roku to są twoje. Nie może mi się jakaś gra z inną kojarzyć ?? Jest to zabronione ?? FlatOut2 uważam, za świetną grę, więć chyba dobrze, że piszę o podobnym poziomie. Te 2 gry mają wiele ze sobą wspólnego.Flatout2 na maxymalnych detalach wygląda bardzo dobrze, dużo się dzieje na ekranie i zniszczenia też są na bardzo dobrym poziomie. Osobiście chciałbym by się Motorstorm pojawił na Pc lub Xbox360. Jak na narazie jest to najbradziej interesujący mnie tytuł na PS3, ale nie jest taki by lecieć i zamawiać konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm wygląda trochę lepiej niż miesiąc temu, ale nie przesadzajmy. Mi ta gra strasznie przypomina FlatOut2. Praktycznie graficznie ten sam poziom

moze jakby flatout byl robiony na podobnej zasadzie jak ms ( czyli bardziej otwarty teraz itp no i z taka kasa jak firma robiaca motorstorma ) to mysle ze wcale to takie text roku nie jest

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego screena:

http://img228.imageshack.us/my.php?image=3279pt7.jpg

imo PS3 wypadło lepiej.

 

Patrząc na te gify z poprzedniej strony, to rzeczywiście Motor Storm wygląda/zachowuję się podobnie jak Flatout2.

to jeszcze sobie dorysuj troche szczegulow na zdjeciu z ps3 i wode w tle

 

 

Solid

-poprostu mnie porazasz swoim uporem , masz zdjecia jako dowod olbrzymich roznic pomiedzy trailerem z 2005 i z najnowszego trailerka -a ty nadal swoje

zadne filtry nie pomoga! ,przyjrzyj sie zdjeciu ze starego trailera-wyglada jak typowy render z milionem szczegulow(bloto ,odpadajace czesci i wiele innych rzeczy) ogolnie pomijacac szczegulowosc poprostu wyglada genialnie w stosunku do autek z gameplaya

 

Gdyby wczesniej developer gry glupio nie upieral sie ze to wlasciwa gra a nie tylko render to dzisiaj nikt nie mialby o nic pretensji ,ale jesli byl uparty jak co niektorzy tutaj to my gracze oczekujemy tego co obiecal-a jak juz wiadomo w 3 miesiace nie wyczaruje takiej grafiki koniec kropka

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co sie rozni, to ostrosc obrazow. Jakby nalozyc na gre filtr zmiekczający to by przypominal jeszcze bardziej render. Nie mowie, ze jest idealnie, ale do premiery jeszcze 3 miechy, a widac ze panowie pracują INTENSYWNIE. A sceny takie jak np. tak

są, ale nie ma z takiego konta kamery pokazane. Moze nie odpada az tyle detali, ale napewno wiecej niz na screenie wyzej. Poprostu na tamtym screenie koles tak udezyl ze nie duzo odpadło. Zobaczcie na jednym gifie ile leci czesci.

 

Pozatym te foty sa jakies dziwne. Porownanie kamery z samochodu gdzie widac motocykliste, do kamery gdzie sie kieruje motocyklista. Są przeciez inne ujecia. mozna bylo porownywac te same, a nie byle jak. Wiadomo, ze te ujecia przeznaczone na trailer sa zawsze efektywniej wyrezyserowane.

Dołączona grafikaVSDołączona grafika

dodamy parę filtrów i będzie malina :blink: :lol2:

 

te foty nie są dziwne, tylko ty jesteś dziwny, próbujesz wszystkim wmówić, że zaprezentowane przez ciebie screeny są bardzo podobne pod względem graficznym

sorry, ale ja tego podobieństwa nie dostrzegam :huh:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RR na iksa ma strasznie cukierkowe kolory. Wyglada to ohydnie i bardzo nienaturalnie.

 

Woda wyglada na iksa raz gorzej, a raz lepiej, a sam wiezowiec wyglada znacznie lepiej znowu na iks360.

 

Tak samo asfalt na iksie wygalda lepiej, bo na ps3 jest jakis rozmazany tak samo jak cyfry na gorze ekranu co juz jest dziwne :blink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...