Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

ktos tutaj kiedys wstawial smazone jajka na x360 :)

 

co powiecie na grilla w ps3?? :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

smacznego!! ;)

 

tych o wrazliwych sercach uspokajam ze to tylko obudowa od ps3 :) ,Blue-ray za slaby do przysmazania?? ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus moze zalezy, zeby ps3 wyszlo bardzo slabo juz na samym starcie?

Zamiast wysnuwac pochopne wniski wole zaczekac na rozwoj wydarzen.

 

A ci podatni na byle go***ne info niech sie ciesza, ze iks 360 jest lepszy.

 

W sumie to i tak jest sukces, bo wg niektorych madrych inaczej w ogole ps3 nie mialo ujrzec swiatla dziennego.

 

Oczywiscie jest prawdopodobne(ale malo), ze gry na 360-tke beda lepsze graficznie(tylko jak?), ale ogolnymi mozliwosciami ps3 zapowiada sie lepiej.

 

Sam Xenos pewnie jest wydajnieszy(bo lepszej grafy niewygeneruje) od RSX, ale znowu w ps3 jest lepszy CPU i moze odciazyc w znacznym stopniu GPU.

 

Czas pokaze.

 

 

 

ps. Bill czuwa... :wink:

1. ps3 nie bedzie tym samym co x jedynka dla ps2 poniewaz

x - mial duza przewage sprzetowa nad ps2

ps2 przewaga w grach

ps3 nie ma ani jednego ani drugiego.

 

2. x360 przypomina makaron ktory byl latwy w programowaniu

i na poczatku posiadal lepsze gry od ps2.

uplynal rok nim gry na ps2 naprawde pokazywaly jego moc.

jest jednak roznica x360 nie jest slabszy od ps3 jak makaron od ps2,

tez latwiej niz na ps3 "sie pisze" a to zasluga doskonalych devkitow billa.

Makaron nie mial tyle kasy na promocje co ma bill.

Sytuacja bedzie podobna, x360 dobre gry i kasa na promocje, ps3 cienko przez

pierwszy roczek jak kazda nowa platforma.

a o sprzedazy bedzie mozna powiedziec dopiero w tedy gdy rynek funboyow sie nasyci.

Co do tego ze bill nie robil konsoli to samo mozna powiedziec o ps1 zrobione przez

sony ktore w momencie wyjscia psx bylo dyletantem na tym rynku a mimo to

pokonalo nintendo, sege.

na dzien dzisiejszy ps3 to sprzet dla kogo ? za rok jak napisal tez solid moze byc inaczej.

 

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 sprzedaje sie slabo, moze inaczej 90% graczy ktora kupila ps3 w usa na starcie kupila ja nie po to zeby grac ale po to zeby ja sprzedac na ebayu lub gdzies indziej..

 

najlepszy text slyszalem w wywiadzie z amerykaninem na premierze wii

 

zapytany czy dlugo czeka mowi ze nie dlugu dluzej czekal po ps3 zeby mogl ja sprzedac na ebayu (z duzym zarobkiem) i moc czekac w kolejce po wii ... dodatkowo przy premierze dziecka nintendo nie trzeba bylo nawet siedziec przed sklepami dzien wczesniej ani miec magicznych biletow .. bo dla kazdego konsol wystarczylo ale kolejki byly i to dzien wczesniej ...

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest logiczne, ze majac mozliwosc sprzedazy ps3 za nawet 10-krotna cene sklepowa ludzie je odsprzedaj dalej.

 

Sam gdybym mieszkal w USA kupilbym tylko po to ps3, zeby sprzedac dalej, a dla siebie kupilbym troche pozniej.

 

To co piszecie to lekki absurd, ze ludzie konsole kupuja prawie tylko na handel, ale nawet gdyby to przeciez do Rosji one nie ida :lol:

Ktos je przeciez kupuje na e-bay'u...

 

No chyba, ze ktos kupuje je, aby sluzyly jako obudowy na grilla...

Troche logicznego myslenia nie zaszkodzi.

 

W koncu u kogos konsola sie zatrzymie na chacie.

 

Pzdr

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o sprzedazy bedzie mozna powiedziec dopiero w tedy gdy rynek funboyow sie nasyci

xO sprzedało się do tej pory w liczbie ok. 6,5 mln sztuk (dane optymistyczne)

Uwierz mi fanboyów Sony starczy by cztery razy ten wynik przebić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 sprzedaje sie slabo, moze inaczej 90% graczy ktora kupila ps3 w usa na starcie kupila ja nie po to zeby grac ale po to zeby ja sprzedac na ebayu lub gdzies indziej...

jesli ktos jednak kupuje na tym e-bay po cenie ileś razy wiekszej niz sklepowa, to chyba tymbardziej swiadczy twoj argument ZA a nie PRZECIW ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jednak kupuje na tym e-bay po cenie ileś razy wiekszej niz sklepowa, to chyba tymbardziej swiadczy twoj argument ZA a nie PRZECIW ps3...

Moze ktos chce byc trendy, jazzy i takie tam, a przy okazji ma kase wiec czemu nie kupic. ;)

Imo na dzien dzisiejszy zakup PS3 nawet po normalnej cenie jest nieoplacalny, ale 'jutro' moze byc juz zupelnie inaczej. Oby tylko to 'jutro' nie nadeszlo zbyt pozno. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jednak kupuje na tym e-bay po cenie ileś razy wiekszej niz sklepowa, to chyba tymbardziej swiadczy twoj argument ZA a nie PRZECIW ps3...

Ludzie kupuja ps3 na przemial.

 

Nie slyszales o tym??

 

To zaraz sie dowiesz od jakiegos forumowicza tutaj :wink: .

 

Moze ktos chce byc trendy, jazzy i takie tam, a przy okazji ma kase wiec czemu nie kupic. ;)

Imo na dzien dzisiejszy zakup PS3 nawet po normalnej cenie jest nieoplacalny, ale 'jutro' moze byc juz zupelnie inaczej. Oby tylko to 'jutro' nie nadeszlo zbyt pozno. ;]

 

O jej...

 

Tak wszyscy kupuja ps3 po to, zeby byc trendy :blink: .

Przeciez USA czy KKW too nie Polska, wiec nie musza patrzec na to, co im sie bardziej oplaca.

Maja z reguly to i to.

 

A, ze aktualnie dzieki ps3 mozna zbic kokosy to inna sprawa...

Gier narazie malo, wiec mozna sie zajac zbijaniem kasy na ogolny stuff do ps3.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak cos moda i ogolne halo z tym ma... zobaczcie na ebay ebay.com/ps3

 

na pierwsze 100 aukcji w 34 ktos chce kupic/licytuje a na pozostalych 66 nikt , srednia cena aukcji w ktorych ktos licytuje( pierwsze 25aukcji wzwietych pod uwage sortowanych wedlug liczny licytujacych ) to 760$, srednia cena aukcji w ktorych nikt nie licytuje to ( pierwsze 25 aukcji sortowane tak jak wczesniej ) 1450$.. takie przypadki jak 10.000$ za konsole juz teraz gdy szum opadl zniknely tzn sa ale nikt tam nie licytuje .. wnioski chyba sa jasne

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo na dzien dzisiejszy zakup PS3 nawet po normalnej cenie jest nieoplacalny, ale 'jutro' moze byc juz zupelnie inaczej. Oby tylko to 'jutro' nie nadeszlo zbyt pozno. ;]

Jak dla nas to "jutro" bedzie w marcu, oby do tego czasu cos sie wyklarowalo ;)

 

A co do bycia trendy, jazyy itd. - nie smialbym sie z tego tak bardzo. Zobaczcie ile ludzi kupuje iPody i rozne koszmarnie drogie smieci do nich, mimo ze na rynku jest masa tanszych i lepszych odtwarzaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nas to "jutro" bedzie w marcu, oby do tego czasu cos sie wyklarowalo ;)

jak dla nas to "jutro" moze byc w maju albo wrzesniu, oby do tego czasu cos sie wyklarowalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla nas to "jutro" moze byc w maju albo wrzesniu, oby do tego czasu cos sie wyklarowalo icon_wink2.gif

Już widzę ciebie pierwszego w kolejce po PS3 :wink: - no chyba, że tak martwisz się o tych wszystkich wyczekujących na nową zabawkę Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ciebie pierwszego w kolejce po PS3 :wink: - no chyba, że tak martwisz się o tych wszystkich wyczekujących na nową zabawkę Sony.

moze nie zauwazyles slow w "maju i wrzesniu" bo mam takie przeczucie ze poprostu sony sie nie wyrobi do marca na start w Europie.Lub rzuci 100 tys sztuk-a jak to podziela na poszczegolne kraje?? , wiadomo ze Polska raczej nie bedzie brana szczegulnie pod uwagie-chociaz to w moim przypadku nie gra roli bo w niej nie mieszkam.

 

I kolejny juz raz pisze ze ja jak najbardziej kupie ps3 bo mozna robic z niej fajnego ..grilla i chowac w niej roznego rodzaju wypieki ;)- a tak naprawde dla mnie licza sie tylko RPG'i jak Finale itp ktore oprucz wersji XI online ukazuja sie tylko na ps3

 

Majac teraz wszystkie konsole od miecha gram w FF-12 ,co mi tam GOW,COD3 ;) ,pewnie ze sobie w nie pogram ale musza poczekac grzecznie w kolejce :)

 

Jesli kiedys Bill wykupi Square-Enix i pare innych glownych developerow RPG to co zostanie ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kiedys Bill wykupi Square-Enix i pare innych glownych developerow RPG to co zostanie ps3??

Tylko metal gear solid, tekkeny, Gran turismo, ace combat, DMC, god of war i tego typu nikomu nie potrzebne i w ktore nikt nie chce grac badziewia.... czarno widze przyszlosc sony......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ciebie pierwszego w kolejce po PS3 :wink: - no chyba, że tak martwisz się o tych wszystkich wyczekujących na nową zabawkę Sony.

 

Ci najwieksi krzykacze zawsze sa pierwsi w kolejce.

A, ze trzeba uniknac kompromitacji to potem sie tlumacza: "ze ja to tylko po to, bo kolekcjonuje konsole", albo do "crash testow" :wink: .

 

 

Jesli kiedys Bill wykupi Square-Enix i pare innych glownych developerow RPG to co zostanie ps3??

Eee co najwyzej M$ bedzie mogl possac ich zolte jajka :wink:

(Wiadomo o co chodzi :lol2: )

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że po Wii nie było takich kolejek jak po PS3 to owszem jest wynik małej ilości PS3 a dużej Wii tylko że Wii jest o wieeeeeleeeeeee łatwiejsze w produkcji i tańsze (podrasowany GaCek, podobno Nintendo nawet nie traci na produkcji konsoli!).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko metal gear solid, tekkeny, Gran turismo, ace combat, DMC, god of war i tego typu nikomu nie potrzebne i w ktore nikt nie chce grac badziewia.... czarno widze przyszlosc sony......

Dziwny jestes- tak trudno zrozumiec ze dla niektorych takie gry jak MGS ,Tekkeny czy GT moga nie istniec?? ,mam je wszystkie w kolekcji na zasadzie "moze kiedys zagram" ale jak zaczynam to poprostu nie moge sie przekonac.

 

I nie sugeruj za twierdze ze to niepotrzebne twory na konsole sony-mnie poprostu nie interesuja i kazdy ma swoj gust ,jak wolisz scigalki czy bijatyki to co mi do tego? ,jako gracz nie dyskwalifikuje zadnych gier jednak zawezam rodzaj gier ktore preferuje(seria gier futbolowych odrzuca mnie na kilometr) -dlatego gram glownie w RPG'i i fpp choc zdarzy mi sie czasem nawet w porzadne platformowki :)

 

Dla mnie ps3 -----> FFXIII i wiele nadchodzacych RPG i FPP :)

 

Luki2-przejrzyj moje posty ,zawsze pisalem ze kupie ps3 , ale to nie oznacza ze lubie sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kiedys Bill wykupi Square-Enix i pare innych glownych developerow RPG to co zostanie ps3??

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS):

Sony Computer Entertainment Inc.

 

* Clap Hanz – Hot Shots Golf

* Polyphony Digital – Gran Turismo, Omega Boost

* SCE Japan Studio (ICO, Shadow of the Colossus, Siren, The Legend of Dragoon)

 

SCEI Subsidiary Divisions

Sony Computer Entertainment America Inc.

 

* Incognito Entertainment – Twisted Metal: Black

* Naughty Dog – Jak& Daxter

* SCE Bend Studio (formerly Eidetic) – Syphon Filter

* SCE Foster City Studio (includes 989 Studios) – Rise to Honor

* SCE San Diego Studio (includes 989 Sports) – The Mark of Kri, NBA '07, MLB '07

* SCE Santa Monica Studio – God of War, Kinetica

* Sony Online Entertainment LLC. – EverQuest

* Zipper Interactive – SOCOM: U.S. Navy SEALs

 

Sony Computer Entertainment Europe Ltd.

 

* Guerrilla Games – Killzone

* SCE Cambridge Studio (formerly Millennium Interactive) – MediEvil, Primal, GhostHunter

* SCE London Studio (includes Team Soho and Camden) – The Getaway, SingStar

* SCE Studio Liverpool (formerly Psygnosis) – Wipeout, Formula One

 

Sony Computer Entertainment Korea Inc.

 

* Sony Computer Entertainment Korea – LuluRara

 

Oraz inne blisko współpracujące z Sony firmy jak choćby Insomniac Games (Disruptor, Ratchet and Clank, Resistance: Fall of Man) czy Sucker Punch Productions (Sly Cooper). Warto też odnotować silną współpracę japońskich producentów z Sony, np. firma Media.Vision i jej ekskluzywna na playstation seria Wild Arms oraz Dark Cloud/Dark Chronicle firmy Level-5. Również wątpliwe jest odwrócenie się od Sony takich gigantów jak Square-Enix, Konami, Namco, Sega czy Capcom.

 

Jak widzisz więc, coś jednak zostanie. Dla ciebie może to nie ma znaczenia, ale ja ogromnie sobie cenie tytuły szczególnie takich firm jak Cambridge, Naughty Dog czy SCE Japan Studio. Może nie wydają zbyt dużo gier, ale jak się już coś ukaże, to nie można obok tego przejść obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largoon

 

z wieloma tytulami cofnoles sie daleko w czasie bo jeszcze do ps1 ,a przeciez od tej pory wiele sie pozmienialo.

 

Wielu developerow zostalo zmuszonych do tworzenia gier multiplaformowych i wiele wskazuje na to ze ta tedencja bedzie rosla.A niektorzy ktory sa dobrze oplacani przez sony i sa glownymi filarami sprzedazy konsol sony kiedys tez moga zmienic kolory flagi.

Developerow ktorych podales nie mozna nazwac takimi wlasnie filarami-bo nie tworza gier ktore sprzedaja system-Raczej wszystko opiera sie na grach RPG (Japonia)a jak wiadomo to wlasnie Japonczycy przoduja w produkcji i zagrywaja sie w ten rodzaj gier.Zabierz im najwiekszych developerow RPG'ow a konsole sony powoli umra ,bo nawet jesli ktos gra w Japoni w Tekkeny itp to bedzie to zapewne kilka procent czasu zabranego z calej reszty ktora przenacza na RPG'i.Wiele czytalem o tym rynku i z tego punktu widzenia napisalem to co powyzej

 

SCE Japan Studio- z pewnoscia nalezy do grona developerow ktorzy znalezli sie w zdaniu" i innych glownych developerow" w poprzednim poscie

 

Co do Namco to lepiej dla sony aby zrezygnowali ze wspolpracy poniewaz ostatnie ich produkcje to kicha i robia raczej antyreklame sony

 

Jaki szok wywolalaby w Japoni informacja ze Square-Enix robi juz teraz gry tylko na Wii albo X360 ,pewnie masowa e samobojstwa i spadek wszystkich notowan gieldy Tokijskiej :lol2:

 

Edit: a KOEI znasz?? znany developer w Japoni ,wlasnie zapowiedzial ze gry wczesniej przewidziane tylko na ps3 sa rowniez tworzone na x360!

Bladestorm : The Hundred Year's War

Fatal Inertia

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane liczbowe świniobicia, jakie dostał Microsoft w Japonii w okresie między 6 a 12 listopada w Japonii.

 

Oto dane sprzedaży konsol w Kraju Kwitnącej Wiśni w tym czasie:

 

PlayStation 3: 81,639 konsol

Xbox 360: 3,864 konsol

 

Jak widać, premiera konsoli Sony całkowicie zdominowała biedne trzystasześdziesiątki i trudno cokolwiek zbierać po tej masakrze. Oto pozostałe dane:

 

DS Lite: 148,147 konsol

PSP: 19,123 konsol

PS2: 16,157 konsol

GBA SP: 3,864 konsol

GB Micro: 1,213 konsol

GameCube: 496 konsol

DS: 279 konsol

GBA: 19 konsol

Xbox: 3 konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac

To sa tylko twoje dywagacje.

Wszystkiego pieniedzmi bill nie zalatwi, choc gdyby nie one to xbox zszedlby smiercia naturalna.

 

Uwazam rowniez, ze w tej chwili klocek 360 nadal ma bardzo malo do powiedzenia w kwestii gier.

GOW, PGR3 i co jeszcze??

 

Gry od EA sa na wszytkie platformy itd, a te wielkie FPP'y pojawia sie na kompa.

Coz gdyby nie kasa billa to ta konsola wlasnie skonczylaby tak jak makaron.

Nie mam co do tego watpliwosci.

Tak konsola wg. mnie nie ma prawie zadnych porzadnych killerow, czy gier kultowych, a raczej ich kontynuacji.

 

W ogole jesli chodzi o rynek konsolowy to aktualnie jest niezly chlew.

Kto by pomyslal, ze kupujac nowa gre bede sie zastanawial czy bedzie plynna animacja czy tez nie :lol2:

Bylo to kiedys, ale nie na taka skale.

 

Zapadly mi posty w temacie akurat o X-360, gdzie ludzie sa pelni radosci jak gra przycina w niewielu miejscach, albo teksty typu: animacja spada, ale ja tego nie widze, bo jestem zajety graniem" :lol2:

Smiechu co nie miara, ale tak naprawde zal mi tych ludzi :sad: .

 

Swego czasu grajac jeszce na ps2, kiedy zdarzaly sie "rwace momenty" to niezwyklem tego ukrywac tylko jak najbardziej mnie to irytowalo, wiec nie udawalem, ze tego nie widze.

 

ps. o rwacej animacji na ps3 nie wspomnialem, bo narazie prawie nie ma gier zeby to ocenic

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima ??? Luki2 ja juz widzialem filmik z gamespota jak pieknie tnie sie COD3 na ps3 wiec NO COMMENTS

 

pozdro4@ll

A zrozumiales w ogole sens mojej wypowiedzi??

 

COD3??

 

Ok, zapomnialem, wiec mamy juz pierwsza gre, ale co COD3 mam mnostwo watpliwosci.

Teraz czekam na szlagiery(MGS4, GT5 itd.) beda rwac to bedzie ten sam chlew i tyle.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 potwierdziles ze jestes idiota. Dajcie mi za to procenty ale ten facet to idiota. Piszesz ze nie ma kultowych gier, i ze gry sie chacza. Podaj mi jakokolwiek konsole nowa na ktorej gry nie skacza? Nawet na psx czy dreamcascie (za dreamcasta to zjebke powinienes dostac bo piszesz ze skonczy xbox jak dreamcast.. wlasnie na dc byly doskonale gry, ktore do tej pory nie maja konkurencji - shenmue, vanishing point, i dziesiatki innych) Slynny hit na ps2 - GTA3 - gra chodzi bardzo slabo i spadki animacji ma stale. Wersja na xboxa chodzi 2 razy lepiej i 3 razy lepiej wyglada.

 

Rozumiesz ze gry zaleza od developerow a nie od sprzetu? Zobacz na przykladzie psx - tekken 1 i tekken3, pgr1 i pgr2 na xboxie. To calkiem inne gry.

COD3 na xboxie dziala duzo lepiej niz na ps3 ale nie mozna na tej podstawie wyrabiac sobie opinii co do mocy sprzetu. To wina nieudolnych programistow na pewno. Lecz zadziwajace jest to ze na ps3 jak do tej pory nie ma zadnej ladnej gry. PS2 mialo tez niby miec MOC. I jakos nie ma.. to samo bedzie z PS3. Aczkolwiek teraz sony nie bedzie mialo gier exclusive tyle co za czasow premiery ps2. MS wie co robi i ukradl sony wielki udzial w rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz gdyby nie kasa billa to ta konsola wlasnie skonczylaby tak jak makaron.

Nie mam co do tego watpliwosci.

Tak konsola wg. mnie nie ma prawie zadnych porzadnych killerow, czy gier kultowych, a raczej ich kontynuacji.

halo, halo2, riddick, forza, pgr, pgr2, sw:kotor, sw:kotor2, ninja gaiden, ng black, shenmue2, doa3, itd, itd.... nie licze tych, ktore takze na inne konsole wyszly

 

faktycznie, prawie zadnych nie ma :mur: (dreamcast tez jak iks nie mial porzadnych gier, no przeciez...)

 

 

edit:

co do sprzedaży w japonii - w [gluteus maximus] mam japonie :) jak dla mnie to xboxa mogloby tam w ogole nie byc

MS powinien sie zajac porzadnie europa i ameryka - w samej europie jest 6x wiecej ludzi niz w japonii, a rynek sie dopiero rozwija

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane liczbowe świniobicia, jakie dostał Microsoft w Japonii w okresie między 6 a 12 listopada w Japonii.

 

Oto dane sprzedaży konsol w Kraju Kwitnącej Wiśni w tym czasie:

 

PlayStation 3: 81,639 konsol

Xbox 360: 3,864 konsol

 

Jak widać, premiera konsoli Sony całkowicie zdominowała biedne trzystasześdziesiątki i trudno cokolwiek zbierać po tej masakrze. Oto pozostałe dane:

Solid

 

w innych tematach pokazujesz jaki to jestes niby obiektywny itp itid, czy to w temacie gier czy czasami x360 i jest to ok, chociaz ci co cie znaja raczej sie nie nabiora.W temacie x360 potrafisz sie czasem rozpisac jak to zbierasz na next-gena i moze to nawet bedzie x360.Masz do tego prawo!-ale caly twoj "czar" pryska gdy obnazasz swoj prawdziwy tok myslenia-nienawisc do x360.

 

Dlaczego tak uwazam?-bo jesli ktos pisze "swiniobica " to raczej wyraza swoje prawdziwe idee.Tak wiec jesli kiedykolwiek bedziesz jeszcze w temacie x360 pisal podobne rzeczy : ze kupujesz ,zbierasz i bardzo sie zastanawiasz itp itd oraz udawal ze cie to wielce obchodzi to zawsze przypomne ci to "swiniobicie" bo wtedy kupujac x360 bedziesz nalezal do tych "swin "ktore kupuja x360

 

Masz podobne podejscie we wlasnych odzywkach kiedy ktos ci zwrocil w innym temacie uwagie jak pisales do kogos SYFM ,w skrocie-"zamknij RY.."czy cos podobnego ale na szczescie sa ludzie co nie pozwola sie obrazac-szkoda ze wtedy obylo sie bez procentow dla ciebie!!

 

Luki2

 

Gry od EA sa na wszytkie platformy itd, a te wielkie FPP'y pojawia sie na kompa.

Coz gdyby nie kasa billa to ta konsola wlasnie skonczylaby tak jak makaron.

Nie mam co do tego watpliwosci.

Tak konsola wg. mnie nie ma prawie zadnych porzadnych killerow, czy gier kultowych, a raczej ich kontynuacji.

masz racje!-jak pograsz w COD3 na pc daj znac jak ci szlo !!

 

gdyby sony kiedy wprowadzalo ps1 nie mialo kasy na pozyskiwanie developerow to dzisiaj wlasnie sega z nintendo by rzadzily

 

gry kultowe i bardzo znane -halo,halo2 , ninja gaiden ,fable ,forza,jade empire,panzer dragon orta,pgr,pgr2,rallisport chelenge2-kontynuacje przebojow w trakcie produkcji

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

gladiac wyluzuj, ja tez wiem jakie ma podejscie Solid Sanke, ale z tego swiniobicia to ryczalem ze smiechu normalnie. To juz nie mozna sobie delikatnie pofolgowac? Tym bardziej ze po zacytowanych danych naprawde to mozna nazwac swiniobiciem hehehehehhe i ja ani przez chwile nie wyciagnalem z tego wniosku takiego ze Solid Snake uwaza posiadaczy x-boxa360 za swinie :blink: - mysle ze chodzilo o to ze Microsoft dostal cięgi/baty w JP. Za bardzo probujesz sie przyczepic do "snejka" z racji tego ze iskrzy miedzy wami.

Przejdz sie do dzialu gry i tematu Gears of War - tam jak lew broni flagowego okretu Microsoftu.

 

Ta osoba ktora upomniala snejka z tym "STFU" bylem ja, aaale pochylil sie nad tym z pokora i przeprosil wiec nie mozesz powiedziec ze tak psioczy bez opamietania.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdz sie do dzialu gry i tematu Gears of War - tam jak lew broni flagowego okretu Microsoftu.

ja tez nie twierdze ze ps3 to kawal zlomu bo wydal takiego crapa jak RR7 tylko ze to raczej wina Namco itp -ale to nie oznacza ze lubie sony bo bronie konsole ;)

 

ps.a tam zaraz iskrzy-lekko dymi co najwyzej :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo, halo2, riddick, forza, pgr, pgr2, sw:kotor, sw:kotor2, ninja gaiden, ng black, shenmue2, doa3, itd, itd.... nie licze tych, ktore takze na inne platformy wyszly

No tak, rzeczywiscie Halo, KOTOR, KOTOR2, Riddick wyszly tylko na Xa.

 

@Gladiac

Pouczasz Snake'a, a sam nie jestes lepszy, odkad pamietam jedziesz po PS3 ja tylko sie da, wynajdujesz najmniejsze [ciach!]lki swiadczace przeciwko konsoli, sam nawet miales pomysl, aby kupic PS3, a zaraz potem zniszczyc (nie wnikam jak bardzo realny byl ten pomysl). Nagle co sie okazuje (no moze nie tak nagle), Gladiac chce kupic PS3. Jakim prawem odmawiasz Snake'owi niecheci do X360, skoro ty taka nienawiscia palasz do PS3. Zawsze byly wojny miedzy fanami roznych konsol, i nawet jesli ktos mial konsole z przeciwnego obozu to i tak nie bardzo ja lubil, kupowal ja tylko ze wzgledu na jakies tam gry. Ty kupisz PS3 ale bardzej bedziesz za X360 a Snake na odwrot, wiec o co ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...