Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

To, że chce kupić X0 lub Wii nie oznacza, że ma od razu najeżdżać na Sony i ma prawo się oburzać. ;) Chodziło mu pewnie o pytanie gladiaca- w co można grać w 8 graczy? ;)

 

Swoją drogą mimo świetnego Wiimota wybrał bym X0. Wii nie za tą kasę. ;)

dla mnie wii sie nie liczy w ogole jako konsola poki co. Moze kiedys, jakbym miał oba next-gen'y u siebie i za duzo kasy to bym kupil, ale poki co nawet mi sie nie spieszy do tego.

 

A chodziło mi o oburzenie czyli to co kiedys było w tym temacie gdy ktos wkleił film czy zdjecia o tym jak to sony 'klamało' m.in. z 7 padami. Pokazywało ono 4 diody na sixaxisie czyli ze max moze byc 4 a nie 7 tak jak sony obiecało. Wtedy nie było stwierdzenia "w sumie to nie duza strata, bo w co tak naprawde bysmy grali na 7 padów" tylko były głosy ze sony znow oklamało. Takie pytanie pada dopiero teraz, gdy sie okazuje ze to co obiecal to byla prawda :) o to mi chodziło.

 

gralem w PES na 4 graczy. To juz była masakra i full fun. Jesli na 8smu czy nawet 10ciu* ma byc 2 razy wiecej zabawy to juz moze byc konkretnie :] A bedzie pewnie nie 2 razy tyle, a do kwadratu

 

*bo mozna podlaczyc wiecej przewodowych padów podobno - wiem jednak ze PES poki co to max 8 graczy

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac - nie wiem czym się podniecać z tymi wymianami, naprawdę liczba w skali sprzedaży jest śmieszna, a Wii bardzo popularne więc nic w tym dziwnego, po za tym jeżeli dla ciebie to jest lol roku, to czym jest fakt (info na poprzedniej stronie), że demo Motorstorma wieszało się specjalnie na życzenie Sony, aby osoby grające na standach PS3 nie spędzały przy nich całego dnia :D

.:Solid_Snake:. - teraz już wiesz dlaczego PS3 zaliczała zwiechy jak chciałeś pograć na targach :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla Ciebie to coś wygląda ładnie http://img142.imageshack.us/img142/3690/img2024ga8.jpg hmm kazdy ma swoje zdanie a z tego co widać to góra to olbrzymia bitmapa

akurat góry są w pełnym 3D. Rzucają cienie i tak dalej.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Są lepsze ujęcia, na których to lepiej widać(bo w ruchu). Jak znajdę odpowiedni filmik, to wrzucę.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malsumis

 

oglądając ten filmik gthd_demo_evoiv_720p i zdjęcia

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

można powiedzieć że jest to ogromna tapeta.

 

 

ciekawa wypowiedz jednego Pana z forum http://www.beyond3d.com/

Quote:

Originally Posted by Hardknock View Post

Those mountains are definitely 2D.

They're limited 3D. It's possible to make out jaggie edges of overlapping polys what wouldn't be present in a straight photo. They're simple models with a photo mapped onto them

 

Quote:

I'm still not convinced that photo backdrops are used here anywhere, though!

It's what I called a 3D photo backdrop. The detail is a photo painted on, rather than modelled into the mesh, lit, and shaded.

 

ciekawe jest też porównanie zdjęć powtórka vs prawdziwa gra :D

 

edit. co za czasy żeby dochodzić czy obiekt jest w 2D czy w 3D :D niech ktoś w końcu kupi z drogich forumowiczów PS3 (ciekawe czy w ogóle ktoś posiada nową konsolke sony w naszym pięknym kraju :) bo na żadnym forum nie ma żadnej informacji o tym).

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Kucyk

-cala sprawa z wymiana konsol to blacha sprawa,ale patrzac na fanow ps3 ,ktorzy od tak dlugiego czasu wznosza zachwyty na czesc tej konsoli i nie zauwazajac zadnych jej wad,poprostu wydaje sie niebywale ze komus taka wymiana wogole przyszla do glowy ;)

normalnie nalezy to traktowac jako ciekawostkie i LOLa-ale skoro niektorym siada cisnienie bo "wielka prawda"wyszla na jaw...... :lol2:

 

i jeszcze wracajac do specjalnie wieszajacych sie ps3-to wstawiam wersje Polska bo Roger wkleil oryginal a jak wiadomo niektorym niechce sie czytac "Niepopolskiemu" ;0

 

Wiesza się, bo tak trzeba

 

Do szerokiego grona zupełnie niesamowitych wypowiedzi ludzi z branży elektronicznej rozrywki musimy dopisać jeszcze jedną, stworzoną w nieprzewidywalnych umysłach panów z firmy Sony.

 

Otóż zapytani o przyczynę częstych zawieszeń konsol w kioskach, które stoją w kilku większych centrach handlowych w celach reklamowych, usłyszeliśmy, iż kioski te specjalnie zaprojektowane zostały w ten sposób aby znajdująca się w ich trzewiach konsola się wieszała.

Dlaczego?

Otóż chodzi tu o to, aby ludzie grający nie zostawali przed konsolą zbyt długo. W szczególności grając w grę MotorStorm.

 

Jestem pod wrażeniem.

 

A wystarczyło powiedzieć to samo, co Microsoft, który swego czasu miał podobne problemy. Że chodzi o wentylację, o gorące powietrze, o przegrzewanie w wyniku nadmiernej eksploatacji. Wszyscy wiedzą, że tego typu kioski cierpią na te dolegliwości i nikt by się nie czepiał.

w tej sprawie nawet LoLa nie mozna dac ,bo czasem ktos zrobi cos glupiego nieswiadomie-a jak widac to dzialanie bylo wielce przemyslane i opracowane przez przeciez najlepszych specow sony,a ich jak wiadomo nie wolno krytykowac :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć że jest to ogromna tapeta.

Ciekawe na czym? Jeszcze nie widziałem tapety mającej głębię ;)

 

jak rzucasz cytatami skądś, podawaj linki. Średnio interesuje mnie opinia jakiegoś bliżej nieokreślonego typa z forum.

 

 

ciekawe jest też porównanie zdjęć powtórka vs prawdziwa gra

cudownie, ale gdybyś zarzucił linkiem to każdy by zobaczył, right? ;)

 

edit. co za czasy żeby dochodzić czy obiekt jest w 2D czy w 3D niech ktoś w końcu kupi z drogich forumowiczów PS3 (ciekawe czy w ogóle ktoś posiada nową konsolke sony w naszym pięknym kraju bo na żadnym forum nie ma żadnej informacji o tym).

wystarczy dobre ujęcie. Pobrać, spojrzeć:

 

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/...mohd_replay.wmv

 

Tapety na "sześcianie świata" nie mają głębi i nie rzucają cieni. Dajcie już tem spokój.

 

PS: jeszcze cytat z IGN

 

One thing we've come to appreciate with the demo is how much detail Polyphony has been able to push out. In addition to just about the finest car models out there, the track is packed with detail, from dozens (or possibly hundreds!) of animated spectators, to thick patches of trees, and even fully realized mountains in the distance. In our new videos, in addition to racing and replays, we've included a clip focused exclusively on the background scenery of the tracks, so you can see for yourself why we're so impressed. This video consists of footage that loops in the background as you wait to begin a race.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu objazdowych PS3, to znana jest trasa?

Jest przewidziany Kraków (zorganizowałoby się wycieczkę klasową wtedy :rolleyes: )? A może nawet Bielsko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. - teraz już wiesz dlaczego PS3 zaliczała zwiechy jak chciałeś pograć na targach :lol:

nie nie :P jak na targach chciałem grac to ps3 moglem sobie tylko zza gabloty poogladac :)

to x360 sie wieszały, ale to było akurat normalne w tych warunkach

 

 

jesli ktoś z was zamierza sie zaopatrzyc w PS3 to radze sobie calkowicie to odpuscic, jesli was nie stac na LCD

 

Resistance: FoM

 

SD

 

Dołączona grafika

 

HD

 

Dołączona grafika

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malsumis

 

w ogóle czytasz ten tema?? bo chyba nie :-P masz zdjęcia porównujące powtórkę i prawdziwą grę nawet na tej stronie :lol:

 

wystarczy dobre ujęcie. Pobrać, spojrzeć:

 

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/...mohd_replay.wmv

 

Tapety na "sześcianie świata" nie mają głębi i nie rzucają cieni. Dajcie już tem spokój.

ciekawe wystarczy dobre ujęcie, a zobaczymy górę w 3D :lol: trochę zabawne zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na czym? Jeszcze nie widziałem tapety mającej głębię ;)

 

jak rzucasz cytatami skądś, podawaj linki. Średnio interesuje mnie opinia jakiegoś bliżej nieokreślonego typa z forum.

cudownie, ale gdybyś zarzucił linkiem to każdy by zobaczył, right? ;)

wystarczy dobre ujęcie. Pobrać, spojrzeć:

 

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/...mohd_replay.wmv

 

Tapety na "sześcianie świata" nie mają głębi i nie rzucają cieni. Dajcie już tem spokój.

 

PS: jeszcze cytat z IGN

czyli wg ciebie ta wielka góra zaznaczona na czerwono to nie tapeta, a obiekt w 3D :wink:

Dołączona grafika

 

a co do cytatu z IGN to co on ma niby dowieść ??

 

ps

solid widze, że uzbierałeś ;) już na Next Gen'a i HDTV 2200zł, jeszcze ~1000zł i możesz kupować PS3, na co wszyscy(na pewno ja) czekamy :]

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do cytatu z IGN to co on ma niby dowieść ??

a czego miały dowieść cytaty z innego forum?

 

czyli wg ciebie ta wielka góra zaznaczona na czerwono to nie tapeta, a obiekt w 3D

oczywiście. Widać to na powyższym filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitmapa czy 3D? Co za różnica? Ważne żeby dobrze wyglądało :P ;). Zresztą takie sztuczki są znane nie od dziś. Pamiętam jak grałem w UT2003 i na jednej z plansz (w kosmosie, skakało się po budynkach, teraz nazwy nie pamiętam) po jednej ze stron było widać olbrzymi księżyc (bo to chyba księżyc był). To też była bitmapa ale i tak świetnie to wyglądało. Co do GT HD sam nie mam zdania, osobiście mnie to nie interesuje (awersja do ścigałek ;) ).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Bitmapa czy 3D? Co za różnica? Ważne żeby dobrze wyglądało :P ;).

Bitmapa w 3d! :lol:

 

Tak ważne żeby wyglądało dla mnie to wygląda jakby nagle świat się blisko na horyzoncie urywał i nagle z zza niego wyrasta od razu ogromna góra. Mogli się postarać i dać więcej lasów i łąk na 2 plan.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja was pogodzę.

To może być prosty obiekt 3d z nałożoną bitmapą.W efekcie uzyskano głębię właściwą dla obiektów 3d oraz foto-realistyczny wygląd.Wrażenie tapety jednak pozostaje ,bo przecież nie wyrenderują wszystkiego począwszy od bliskiego pola do najdalszego.Takie coś raczej można zaobserwować w symulatorach,ale zawsze jest różnica w jakości obiektów głównych(postacie/pojazdy itp.) a elementów krajobrazu.

Taki efekt można uzyskać stosując displacement mapping,ale jak na razie nie ma gry ,ktora by z tego korzystała,i raczej niewielka szansa by prędko-o ile w ogóle- ta technika zagościła na konsole(jest zasobożerna).

A gierka zapowiada się smakowicie.Samochody wyglądają obłędnie,ale do tego seria GT wszystkich przyzwyczaiła .Ciekawe czy będzie istniał jakichś model zniszczeń czy też nie.

 

PS-Nie zaglądam na forum PClab ale widzę ,że dyskusja czasem przypomina pyskówki z ich forum.Może po prostu parę osób pomyliło się przy logowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest imo dobry i nie ma sensu się kłocić na ile to bitmapa a na ile obiekt 3D. Przyznajm się, iż dla mnie to też wygląda jak bitmapa i to naprawdę ładna bitmapa, ale co to robi za różnicę, skoro w założeniu będzie sie pędzić przynajmniej 100km/h. Wogóle nie widzę sensu narzekania na elementy tej gry (w dodatku imo takie błache), która przecie jest za darmo, jak zaczną za nią pobierać opłaty to wtedy się posprzeczamy i ponażekamy ;)

Osobiście chętnie bym w tą grę zagrał z jaką porządną kierownicą z 900 stopni obrotu i skrzynią biegów obsługiwaną jak w normalnym samochodzie (widziałem taką do pieca, ale nie mam zielonego pojęcia jak w praniu się sprawdza) :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solid widze, że uzbierałeś ;) już na Next Gen'a i HDTV 2200zł, jeszcze ~1000zł i możesz kupować PS3, na co wszyscy(na pewno ja) czekamy :]

to sobie mozesz jeszcze sporo poczekac i radze nieliczyc, ze to ja bede tą osobą ktora jako jedna z pierwszych bedzie miała tą konsole.

 

Jesli chcecie wrazen z uzywania PS3 przez polaka, to szukajcie user'a VascoDa na forum psxextreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Osobiście chętnie bym w tą grę zagrał z jaką porządną kierownicą z 900 stopni obrotu i skrzynią biegów obsługiwaną jak w normalnym samochodzie (widziałem taką do pieca, ale nie mam zielonego pojęcia jak w praniu się sprawdza) :rolleyes: .

A będzie widok z kokpitu? Bo już na innych jeździć nie potrafię :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie widok z kokpitu? Bo już na innych jeździć nie potrafię :/

były screeny kiedys pokazujące taki widok, ale czy bedzie na bank to nie wiem. Nigdy nie było w GT takiej kamery

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...