Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niektórzy więdzą najlepiej ile to konsol zalega na półkach mimo, że nigdy nie byli w stanach czy JP i na oczy nie widzieli PS3. :D Pisałem nie raz, że kumpel poluje dla mnie i dla siebie pees3 i nigdzie nie ma. Juz ostatnio pisałem, że sie na mnie wkurzył i kazał samemu przyjechać i sprawdzić liczbę konsol skoro wiem lepiej od niego. :D Te newsy o marnej sprzedaży można między bajki wsadzić. ;) No ale każdy odczytuje newsy jak mu wygodniej i później sieje ploty dalej. :) Ehh. Ciągle te same bzdury wałkowane po xx razy. :( To forum schodzi na psy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

az tak strasznie nie jest - na preorderze w USA czeka sie jakis miesiac - poltora - przynajmniej tak powiedziano mojej siostrze (juz po Nowym Roku) jak byla w jakims sklepie w Chicago. pytanie tylko - czy to co mowi sprzedawca ma 100% pokrycie z rzeczywistoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Panowie-news to news,wcale nie nalezy brac sobie do serca kazda wiadomosc, czasem sa na korzysc sony a czasem nie, moim zdaniem fani ps3 podchodza do calej sprawy zbyt osobiscie-tak jakby od tego zalezalo ich zycie czy zdrowie(psychiczne? ;) ).

Wiecej luzu w podejsciu do tematu i nikt nie poczuje sie "zdeprecjonowany" ;)

 

aha-wiecie ze kazdy nowy uzytkownik x360 musi sie "wkupic" zlorzeczeniem na sony :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi, gdzie moge od reki dostac PS3, a kupie dwie - w tym jedna dla Ciebie. pod warunkiem, ze bedzie to na zasadzie: wchodze do sklepu i biore pod pache 2 szt. PS3. ewentualnie zamawiam w sklepie internetowym i nie czekajac w kolejce preorderow dostaje od razu informacje, ze PS3 zostalo wyslane tego samego dnia.

http://www.42photo.com/productdetail.asp?l...productid=13705

Availability - In Stock.

Ships within 24-48 hours.

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bo-49-en-70-1mgl.html

In stock, usually ships within 24hrs

http://www.smartratestores.com/servlet/the...-PS3-20G/Detail

In Stock? Yes

http://www.samsclub.com/shopping/navigate....&pCatg=8312

Available online only

adres na PW ci wysle co byś wiedział gdzie masz mi konsole wysłać

 

 

 

edit:

a tu po normalnej cenie: http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-PlaySt...roductDetail.do

i znowu po normalnej cenie: http://cgi.ebay.com/Sony-PlayStation-3-PS3...1QQcmdZViewItem

i znowu: http://cgi.ebay.com/Sony-PlayStation-3-PS3...1QQcmdZViewItem

 

 

czekam na przesyłkę ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

tjaaaa

jak swego czasu kupowalem XBoxa 360, tez byl "in stock". zlozylem zamowienie, wklepalem wszystkie dane (karta kredytowa itp, itd), przyszlo potwierdzenie otrzymania zamowienia i czekalem... czekalem... w koncu zadzwonilem i dowiedzialem sie, ze nie update'uja strony na biezaco i ze dziwnym trafem akurat sie skonczyly jak ja skladalem zamowienie. po jakichs 2 tygodniach otrzymalem info, ze zamowienie jest realizowane, dzien pozniej, ze konsola zostala wyslana, a dwa dni pozniej mialem ja w domu. w takie info "in stock" na stronach www sklepow to wierze mniej wiecej tak, jak w to, ze w noc swietojanska kwitnie kwiat paproci, a zwierzeta mowia ludzkim glosem (choc to ostatnie to w Boze Narodzenie, ale tyczy sie tylko tych wierzacych).

zreszta znajomy z firmy zamowil tydzien temu na play-asia i otrzymal info, ze do europy nie wysylaja.

 

edit: ebaya nam admin zablokowal, wiec na temat tych aukcji sie nie wypowiadam.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce to jest praktyka na porządku dziennym i to z towarem, ktorego jest pod dostatkiem, wiec za granicą, z deficytowym ktorego wszyscy pragna, i za ktory się głównie płaci payPal nie mieli by wkrecac?

 

I mam zamowic ze sklepow ktorych nazwy pierwszy raz widze? Play-Asia ok, ale Ci nie wysyłają do UE.

 

Zresztą te ceny i tak nie są normalne wiec niczym od kupienia na e-bay sie nie różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam zamowic ze sklepow ktorych nazwy pierwszy raz widze? Play-Asia ok, ale Ci nie wysyłają do UE.

Jak nie jak tak :blink:

 

EDIT:

 

Fakt źle przeczytałem, myślałem że piszesz ogólnie a nie tylko o PS3 ;)

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaaaa

jak swego czasu kupowalem XBoxa 360, tez byl "in stock". zlozylem zamowienie, wklepalem wszystkie dane (karta kredytowa itp, itd), przyszlo potwierdzenie otrzymania zamowienia i czekalem... czekalem... w koncu zadzwonilem i dowiedzialem sie, ze nie update'uja strony na biezaco i ze dziwnym trafem akurat sie skonczyly jak ja skladalem zamowienie. po jakichs 2 tygodniach otrzymalem info, ze zamowienie jest realizowane, dzien pozniej, ze konsola zostala wyslana, a dwa dni pozniej mialem ja w domu. w takie info "in stock" na stronach www sklepow to wierze mniej wiecej tak, jak w to, ze w noc swietojanska kwitnie kwiat paproci, a zwierzeta mowia ludzkim glosem (choc to ostatnie to w Boze Narodzenie, ale tyczy sie tylko tych wierzacych).

zreszta znajomy z firmy zamowil tydzien temu na play-asia i otrzymal info, ze do europy nie wysylaja.

 

edit: ebaya nam admin zablokowal, wiec na temat tych aukcji sie nie wypowiadam.

http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-PlaySt...roductDetail.do

tu mozesz zadzwonic i sie spytac

 

 

po co w ogole taka deklaracje skladasz jak wiadmo, ze jej nie dotrzymasz nawet jakbym, ci pokazal dzisiejsze fotki ze sklepu gdzie stoi 2 metrowa piramida z PS3? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ile takich spreparowanych fotek krąży po necie? No chyba że pojedziesz do jp albo usa i zrobisz to zdjęcie osobiście to wtedy będzie można pogadać.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ile takich spreparowanych fotek krąży po necie? No chyba że pojedziesz do jp albo usa i zrobisz to zdjęcie osobiście to wtedy będzie można pogadać.

Czyli mamy rozumieć że ty byłeś w USA/JP widziałeś na własne oczy? Nie wydaję mi się więc bym się tak nie zapierał. Proponuję już skończyć ten temat bo takie gdybanie czy zalega czy nie nie ma sensu. Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jak nie jak tak :blink:

to wyslij im maila z zapytaniem o Playstation 3 ;)

nie ma bata, zeby wyslali Ci to do UE - ling sang sie za bardzo na tym przejechal.

ja mam siostre w USA - jak pisalem wyzej - w sklepach mozna PS3 jedynie preordnac (tak jak z Wii w Irlandii tak na marginesie) i czas oczekiwania to "nie mniej niz miesiac". choc cena normalna. w kilku sklepach internetowych w ktorych sie pytala (takich, ktore ona zna, bo robila tam zakupy a nie jakies abrakadabra) - nie maja i nie wiedza kiedy beda miec, ale mozna zlozyc preorder.

 

prawda jest taka, ze XBox zdobyl serca polskich graczy - w miare tani, latwo daje sie zmodowac, ma swietna grafike, do tego dorzuc kilka eventow zorganizowanych przez MS dla newsmanow serwisow o grach, z ktorych nikt z pustymi rekoma nie wychodzil (ba! ja po evencie MS o Viscie nie dosc, ze wyszedlem z reklamowka upominkow, wersja demo Flight Simulatora X, papierkiem gwarantujacym mi darmowego Windows Vista w dniu premiery (wersja Box)) i teraz pisza, ze Sony ma problemy ze sprzedaza. pewnie, ze Amerykanie maja kase i nie sa az tak glupi, zeby ja wydawac na konsole, na ktora nie ma gier. ale za to sa filmy na Blue Ray, a odtwarzacze tychze sa w podobnej cenie. i teraz jak sadzisz - ile procent Amerykanow ma nadal telewizory SD? albo inaczej - ile % ma tylko telewizory SD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kumpla w USA, który powiedział to samo. Nie ma nigdzie PS3 więc mi na razie nie kupi. Liczył na rzut świąteczny ale też nigdzie nie znalazł. Więc opieram się na jego opini a nie gości, którzy siedzą gdzieś w małych mieścinkach przy swoich pececikach i piszą, że półki od PS3 się uginają! :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe mam SIS w chicago i powiedziala ze w kadej chwili moze mi kupic ps3 jesli mam ochote :-) bo kolo niej w sklepie trzymaja stale z 10 szt. niemozna kupic ps3 hahaha............ a pozatym

 

Dwa dni temu na konferencji Sony, Peter Dille poinformował, iż Motorstorm chodzi w 1080p przy 60fps. Wczoraj jednak firma sprostowała wypowiedź swojego wice prezesa do spraw marketingu. Motorstorm na PlayStation 3 jest wyświetlany w rozdzielczości 720p przy 30 klatkach na sekundę. Przypominamy, iż premiera w Europie nastąpi w marcu.

 

KLAMCZUSZKI ZNOWU KLAMIA

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę bawiłem się PS3 trochę na stoisku demo w hipermarkecie w Cleveland. Powiem szczerze moim zdaniem padaka jeśli chodzi o grafę- pykałem trochę w Motorstorm czy jakoś tak. Monitor na którym było oparte stanowisko to był jakiś 26" Samsung. Naprawdę nie ma się czym podniecać, teksury jak dla mnie średnie, animacja przeciętna. Możliwe że to zależy od gierki... A co do dostępności konsol to było ze 6 egzemplarzy na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe mam SIS w chicago i powiedziala ze w kadej chwili moze mi kupic ps3 jesli mam ochote :-) bo kolo niej w sklepie trzymaja stale z 10 szt. niemozna kupic ps3 hahaha............

A co do dostępności konsol to było ze 6 egzemplarzy na półce.

kolejni spiskujący przeciwko Sony ! PS3 nie ma nigdzie przecież ! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja nie wierze ani osobom które mówią że ps3 nigdzie nie ma, ani tym że na własne oczy widzieli uginające sie od konsol półki. A dlaczego? Bo każdy fanboy* moze na poczekaniu wymyśleć własną historyjkę.

 

*oczwiście nie pije tu bezpośrednio do nikogo także bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejni spiskujący przeciwko Sony ! PS3 nie ma nigdzie przecież ! :lol2:

Dobra...wygraliście...Sony jest bee, ciągle kłamie...Kutoragi jest najbardziej czarnym ze wszystkich czarnych charakterów...PS3 jest wszędzie...nawet u mnie w kiosku ruchu widziałem dzisięć na półce (przestrasznie ugiętej) z nalepka "sprzedajemy jedynie prawdziwym fanboyom"...a teraz już bardzo panom dziekujemy za sprowadzenie nas na jasna strone mocy i zapraszamy uprzejmie do działu o X-360 ---->przenajtańszej i przenajlepszej konsoli pod słońcem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...wygraliście...Sony jest bee, ciągle kłamie...Kutoragi jest najbardziej czarnym ze wszystkich czarnych charakterów...PS3 jest wszędzie...nawet u mnie w kiosku ruchu widziałem dzisięć na półce (przestrasznie ugiętej) z nalepka "sprzedajemy jedynie prawdziwym fanboyom"...a teraz już bardzo panom dziekujemy za sprowadzenie nas na jasna strone mocy i zapraszamy uprzejmie do działu o X-360 ---->przenajtańszej i przenajlepszej konsoli pod słońcem :mur:

tak sie wlanie funboy obraza :-))) bo pewnie kutaragi i inni nieklamie a to przeklamania w wypowiedziach sony to robota M$ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś złego o Xboksie w tamtym temacie to dopiero zobaczysz jak obrażają się funboye i jeżdźą po tym co źle powie. W ogóle to forum jakieś dziwne się zrobiło. Od 10 stron ciągle tylko jedni VS drudzy. Jak nie ma nic ciekawego do pisania o X0 to tu trzeba trochę poszaleć. Ten temat stracił przez niektórych poziom! Na siłę chcą dowieść, że jednak PS3 i Sony to chłam. Idźcie już i nie wracajcie. Ci co mają wyrobione zdanie, nie zmienią go. A Wy ciągle wklejacie te same newsy w innej oprawie. Ktoś chyba chce się dowartościować? :) No dajcie już spokój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy na sile sam mam x0 od roku i pewnie dla blureya kupie ps3, i napewno nieukrywam np xo jest najbardziej awaryjna kosola jaka ktokolwiek wymyslil do tej pory,(sam mialem ring of death ostatnio) ale mam do SONY pare rzeczy za zle bo sobie zaslozyli juz kilkukrotnie.....................................

 

pozdro 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś złego o Xboksie w tamtym temacie to dopiero zobaczysz jak obrażają się funboye i jeżdźą po tym co źle powie. W ogóle to forum jakieś dziwne się zrobiło. Od 10 stron ciągle tylko jedni VS drudzy. Jak nie ma nic ciekawego do pisania o X0 to tu trzeba trochę poszaleć. Ten temat stracił przez niektórych poziom! Na siłę chcą dowieść, że jednak PS3 i Sony to chłam. Idźcie już i nie wracajcie. Ci co mają wyrobione zdanie, nie zmienią go. A Wy ciągle wklejacie te same newsy w innej oprawie. Ktoś chyba chce się dowartościować? No dajcie już spokój.

gdyby "użytkownicy" xboksa zajęli się graniem na nim, to może byłoby spokojniej. Ale skoro jest tu taki natłok iksowców, to raczej nie grają. Gdybym był wredny, to mógłbym powiedzieć, że nie mają w co, bo xboksowe gry ssą jak żadne inne, albo że zbyt długo i tak nie można przy nim wysiedzieć, bo działa jak silnik startującego F16. ;)

 

A tak na serio, to to całe i ciągłe jeżdżenie po PS3 robi się nudne.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle pozytywne informacje. Mam to gdzieś, że zaraz zlecą się "fani" xboksa, jedyni true gracze i okrzykną te informacje kłamstwami. Wth.

 

http://www.blu-ray.com/news/?id=117 :

 

Blu-ray Disc Blu-ray software sales have now surpassed HD-DVD for the first time the week of December 24 and they did so by an impressive 20 percent. The sales gap is expected to widen further in 2007 based on research conducted by Twentieth Century Fox and Blu-ray is expected to outsell HD-DVD by a 3.5-to-1 ratio by the end of the first quarter.

 

One of the driving factors behind the growth in sales is the PlayStation 3 (PS3), which was launched on November 17, 2006 in North America. The PS3 has been selling out at retail outlets since it was launched and despite shortages Sony has been able to meet its target of shipping 1 million PS3s in North America by the end of 2006. What's even more impressive is that they did it faster than their top-selling PlayStation 2 (PS2) platform did when it was launched. Sony is now targetting 6 million PS3 consoles shipped worldwide by the end of the fiscal year (end of March 2007).

 

While many have doubted the effect the PlayStation 3 would have on the format war between Blu-ray and HD-DVD it's hard to argue with the numbers. Blu-ray sales are up 700 percent since the mid-November launch of the PlayStation 3 and other Blu-ray players from Sony, Panasonic and Philips. According to a recent survey by Sony Computer Entertainment America (SCEA) of over 10,000 PS3 owners, 80 percent indicated they will buy Blu-ray movies and 75 percent said they use the PS3 as a primary device for viewing movies. However, this shouldn't come as such a big surprise as those that have bought the PS3 might as well take advantage of the Blu-ray playback capability, which still is the cheapest Blu-ray player on the market at just $499.

 

The content advantage that Blu-ray enjoys is another major factor that should become more and more evident now that the Blu-ray exclusive studios (Disney, Fox, Sony, MGM and Lionsgate) are starting to release more titles in the format. When looking at the 20 top selling DVDs of 2006 almost all were released by movie studios supporting Blu-ray, which means that titles such as Pirates of the Carribean and Cars will only be available for Blu-ray. The content advantage should further shift in Blu-ray's favor as the format neutral studios (Warner, Paramount) catch up their Blu-ray release schedules with HD-DVD so that the same movies are available for both formats.

 

Overall the Blu-ray backers are confident that it's only a matter of time before the Blu-ray format becomes the dominant format in the US market, just as it already accounts for 96% of the market in Japan.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Syrob. Ale niektórzy piszą tak jakby Sony zrobiło im jakąś skazę na całe życie. Nie wiem. Może jakąś krzywdę Sony ich rodzinom wyrządziło? No tak to wygląda. :(

nie podcinaj galezi na ktorej siedzisz ;) bo gdyby troche zredagowac twoja wypowiedz ,to brzmialaby tak:

 

" ale niektorzy pisza jakby antyfani sony zrobilo fanom sony jakas skaze na cale zycie.Nie wiem.Moze jakas krzywde ich rodzina wyrzadzili? .No tak to wyglada. :( "

 

Poprostu za duzo osobiscie podchodzicie do sprawy- tam gdzie 5 polakow tam 6 opinii :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro tak jezdzimy po Sony to dodam jeszcze jedna ciekawostke (mam nadzieje ze jej nie bylo):

 

Brak obslugi FF w kierownicach podlaczanych doo PS3:

 

Sony Computer Entertainment America confirmed that there would be no supported force feedback technology with its PlayStation 3. They told 1UP the following:

 

All PS3 games are programmed for the SIXAXIS which doesn't have force feedback, therefore the force feedback in the wheels won't be recognized.

Zrodlo: 1up.com

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro tak jezdzimy po Sony to dodam jeszcze jedna ciekawostke (mam nadzieje ze jej nie bylo):

 

Brak obslugi FF w kierownicach podlaczanych doo PS3:

Zrodlo: 1up.com

 

Pozdrawiam.

 

Ehh...to akurat na prawde bardzo duży minus...dla mnie osobiscie posiadanie kierownicy bez FF mija się z całkowicie z celem..nie ma to jak wyprowadzać auto z poslizgu jednym palcem :cry: ...no ale zobaczymy...ja tam do konca zamierzam wierzyć, że Sony jakoś ten problem rozwiąże inaczej pozostaje wymachiwanie SIXAXISEM :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...