Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie ma - ale od czego jest Wine? :P

 

wtedy chodziło w dużej mierze wyłącznie o pieniądze, bo podatek w UE nałożony na PS3 jako komputera byłby mniejszy

Chyba clo, jesli juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma - ale od czego jest Wine? :P

Chyba clo, jesli juz.

1. Na Wine sobie raczej nie pograsz, ale jest Cedega.

2. Nie wnikam, nie znam się na tym.

 

PS. Ten duży smoczek wygląda naprawdę słodko.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Moze i Cedega, nie znam sie na tym. I'm a Windows man :)

 

Ad.2 VAT w UE nie jest jednolity, tak samo akcyza (z tego co mi wiadomo) -zostaje tylko clo, bo chyba wlasnie ono jest jednolite dla calej UE (tzn. wwozac cos do UE przez dowolny kraj placisz takie samo clo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gry na PS3 według Gamespot:

 

1. Resistance: Fall of Man Wynik : 8,6

2. NHL 2K7 Wynik : 8,3

3. Fight Night Round 3 Wynik : 8,2

3. Marvel: Ultimate Alliance Wynik : 8,2

4. NBA 2K7 Wynik : 8,2

5. Tiger Woods PGA Tour 07 Wynik : 8,2

6. Call of Duty 3 Wynik : 8,2

7. Ridge Racer Wynik : 8,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Najlepsze gry na PS3 według Gamespot:

tylko Fight Night 3 by mnie z tej listy interesowal :|

ale to juz mam na XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Fight Night 3 by mnie z tej listy interesowal :|

ale to juz mam na XO

mnie tez, ale równiez NHL i NBA 2k7 oraz R:FoM. A tak pozatym to fakt, ze poki co to system sellera tu brak. W kazdym razie xO swojego (GoW) tez odrazu nie miał. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

mnie tez, ale równiez NHL i NBA 2k7 oraz R:FoM. A tak pozatym to fakt, ze poki co to system sellera tu brak. W kazdym razie xO swojego (GoW) tez odrazu nie miał.

ale mial cos innego - duzo lepsza grafike niz pozostale konsole. i na tym opierala sie jego sprzedaz. czekam na prawdziwego killera na PS3, bo jak na razie to dowolna gra z mojej kolekcji na PS2 zjada te peestrojkowe hity ;)

co ja poradze na to, ze R:FoM w ogole mnie nie kreci?

 

ten serwis mnie naprawde rozbraja

oczywiscie nie moglo zabraknac "opinii specjalisty" w postaci dopisku autora newsa: Jednak krążą pogłoski, że informacje te są mocno przereklamowane, a ze sklepowych półek zniknęła zaledwie połowa wyprodukowanych konsoli.

 

tak na marginesie - wie ktos, jak dodawac tam komentarze? bo to jest dla mnie najwieksza zagadka tego serwisu. nigdzie nie widze opcji "skomentuj artykul" ani nic w ten desen - a jakos komentarze sie tam pojawiaja...

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie - wie ktos, jak dodawac tam komentarze? bo to jest dla mnie najwieksza zagadka tego serwisu. nigdzie nie widze opcji "skomentuj artykul" ani nic w ten desen - a jakos komentarze sie tam pojawiaja...

Jest tam przecież dodaj komentarz. Tylko trza mieć konto pocztowe u nich (ekran logowania by dołączyć komentarz wygląda jak ekran logowania na pocztę). Tylko post musi zostać zweryfikowany, zanim zostanie dołączony ·..·

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jest tam przecież dodaj komentarz. Tylko trza mieć konto pocztowe u nich (ekran logowania by dołączyć komentarz wygląda jak ekran logowania na pocztę). Tylko post musi zostać zweryfikowany, zanim zostanie dołączony ·..·

no to pokaz mi to palcem, zebym wiedzial, ze snie.

post-12625-1169483466_thumb.jpg

tak, jestem zalogowany.

odpalilem z Internet Explorera, bo juz zwatpilem i myslalem, ze to Opera jest jakos niekomaptybilna

przy komentarzach dotyczacych recenzji gier - owszem, jest przycisk Dodaj komentarz.

no, chyba, ze dostalem od Wirtualnej Polski bana na komentowanie ichnich redjaktjorow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

oczywiscie nie moglo zabraknac "opinii specjalisty" w postaci dopisku autora newsa: Jednak krążą pogłoski, że informacje te są mocno przereklamowane, a ze sklepowych półek zniknęła zaledwie połowa wyprodukowanych konsoli.

dla mnie idolem "opini" i "komentarzy" jest onet.pl :lol2:

 

a co do wypowiedzi ktora tak ci sie nie spodobala to mysle ze troche przesadzasz,bo kilka osob spekulowalo w tym temacie o ilosci sprzedanych ps3 i jakos nikt nikogo nie krytykowal za "myslenie" ,a to ze facet pisze ze "kraza pogloski" jest i tak lepsze niz wypowiedzi idiotow z onetu.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dla mnie idolem "opini" i "komentarzy" jest onet.pl :lol2:

 

a co do wypowiedzi ktora tak ci sie nie spodobala to mysle ze troche przesadzasz,bo kilka osob spekulowalo w tym temacie o ilosci sprzedanych ps3 i jakos nikt nikogo nie krytykowal za "myslenie" ,a to ze facet pisze ze "kraza pogloski" jest i tak lepsze niz wypowiedzi idiotow z onetu.pl

tylko takie "kraza pogloski" i "slyszy sie" widnieje przy kazdym newsie o PS3, natomiast to, co mowi Bill G. uznawane jest przez wirtualnych niusmanow za prawde objawiona. mi to po prostu smierdzi przekupstwem.

 

ja nie bronie Sony ani PS3 - choc na Xboxa 1 przeszedlem moze ze 3-4 gry (Halo, Halo2, Ninja Gaiden, moze jakiegos Splintera) - reszta mnie jakos w ogole nie wciagnela (choc pewnie w koncu wezme sie za Riddicka - widzialem ostatnio po 9.99 nowke :)) - na XO na razie mam 4 gry (Fight Night Round 3, Test Drive Unlimited, Gears of War, Dead Raising), a na PS2 konczylem praktycznie kazda gre jaka kupilem - wliczajac w to Parappa the Rapper, We Love Katamari a nawet najbardziej mi dzialajaca na nerwy gre swiata - Killer7). bylem mocno napalony na Viva Piniata, ale po tym, jak pogralem na standach moj entuzjazm nieco oslabl i na razie nie kreci mnie ta gra. Table Tennis do mnie nie dotarl (dvdcrave zwrocilo mi kase, ale jakos nie zlozylem zamowienia ponownie) - a tak to srednio widze gry dla siebie na XO. i w sumie z tych gier na XO to najlepiej wyczuwam klimat konsolowej rozrywki w niedocenianym Dead Rising. dla mnie absolutny Must Have na XO - nawet w wiekszym stopniu niz Gears of War. mialem nadzieje, ze Hideo Kojima sie zlamie i jego studio zacznie robic cos exclusive na XO - ale nie wyglada na to. moi ulubieni developerzy nadal siedza w Japonii i chyba predko platformy nie zmienia...

a szkoda, bo to bedzie oznaczac wydatek na PS3 - choc pewnie dopiero na przyszla Gwiazdke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

tylko takie "kraza pogloski" i "slyszy sie" widnieje przy kazdym newsie o PS3, natomiast to, co mowi Bill G. uznawane jest przez wirtualnych niusmanow za prawde objawiona. mi to po prostu smierdzi przekupstwem.

a jak traktowac twoj tekst o "przekupstwie" ?? ;)

 

Co do newsow to trzeba oskarzyc caly prasowo-medialny swiat ,bo przeciez wszyscy czesto tak skladaja newsy aby sam naglowek juz byl ciekawy,a pozniej okazuje sie ze niedosyc ze malo w temacie to jeszcze poprzekrecane dane.

Tak wyglada swiat mediow, a jak juz pisalem ,najwiekszych debili-recenzentow,news'manow itp itd spotkasz na onet.pl-czytam go dla rozrywki bo mnie rozsmiesza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pokaz mi to palcem, zebym wiedzial, ze snie.

<obrazek>

tak, jestem zalogowany.

odpalilem z Internet Explorera, bo juz zwatpilem i myslalem, ze to Opera jest jakos niekomaptybilna

przy komentarzach dotyczacych recenzji gier - owszem, jest przycisk Dodaj komentarz.

no, chyba, ze dostalem od Wirtualnej Polski bana na komentowanie ichnich redjaktjorow ;)

Sorki, ale musiałem:

LOL? Chyba faktycznie masz bana :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dawno się tak nie uśmiałem. :lol2:

Ciesze sie ze Cie rozbawilem. :) Smiech to zdrowie. :) Faktycznie, zle to sformulowalem, chodzilo o to, iz Kojima nie chce sie zbytnio na temat trudnosci w programowaniu PS3 wypowiadac, gdyz mogloby to rozzloscic Ken'a. :P

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet jest niezly, ale nic nie przebije swietej pamieci Snake'a (nie mylic z tym, z naszego forum :P) z gry.wp.pl :) Miszcz nad miszcze, klasa sama w sobie

sorki za OT ale co się stało ze Snake z WP ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP przejżało na oczy? :D A może wysłali Snake'a do stanów w poszukiwaniu zalegających półek z PS3? :) Jeśli macie konto na WP to napiszczcie do administracji. ;) Może odpiszą coś ciekawego? :)

 

PS. Kucyk. Jesteś żałosny! Twoj argument na PW mnie w tym uświadczył! Szkoda, bo miałem o Tobie inne zdanie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

co prawda news'a ktorego wklejam ponizej dotyczy ogolnie konsol i rynku pc,to jednak nawiazujac do glupoty ludzi zajmujacych sie newsami i komentarzami poprostu nie moglem sie oprzec ;)

 

Onet.pl

 

Niemieckim rynkiem rządzą konsole

(22-01-2007)

Według najnowszych badań organizacji Media Control GfK International, o 11% wzrosła wartość niemieckiego rynku gier na konsole.

W zeszłym roku jego wartość wyniosła 428 mln Euro, co jest wzrostem o 11% w stosunku do roku 2005, kiedy to wartość rynku wynosiła 386 mln Euro. W 2006 najpopularniejszym gatunkiem gier wśród niemieckich graczy nie były wbrew pozorom strzelanki, czy wyścigi, lecz puzzle.

 

Najszybciej rynek podbijał Nintendo DS, który zanotował spory wzrost od 4.85% w roku 2005 do aż 16% w 2006. Nieźle miało się również PSP, które w zeszłym roku miało 47% tamtejszego rynku.

W przypadku pecetów, w Niemczech, tak jak i w reszcie świata, zauważana jest tendencja spadkowa. Coraz więcej ludzi woli po prostu grać na konsolach, tak więc gry na PC w zeszłym roku miały jedynie 2.14% rynku, co jest wzrostem o 0.57% w stosunku do 2005 roku.

by fidel

 

Fidel jest godnym nastepca Solida - przeczytajcie podkreslony tekst,wynika z niego ze rynek Pc upada i mial w zeszlym roku 2.14% rynku i jest o 0.57% wiekszy niz w 2005 r ale i tak jest mniejszy choc wiekszy :damage_wall: :lol2: :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

a jak traktowac twoj tekst o "przekupstwie" ?? ;)

oficjalne imprezy dla "przedstawicieli branzy" organizowane przez Microsoft, z ktorych kazdy wychodzil z reklamowkami wypchanymi "upominkami" w postaci konsol, gier, gadgetow. imprezy dla "Very Important Gamers" z ktorych dziwnym trafem wszyscy byli albo najczesciej udzielajacymi sie osobami na forach o konsolach (dosc zrozumiale) lub newsmanami w roznych portalach (co juz jest dziwne). i potem wysyp informacji o wspanialej premierze XBoxa w Polsce (jest juz Xbox live! w PL?), o wspanialej sprzedazy, o tym jakie PS3 jest be i podkreslanie w kazdym newsie tego, ze PS3 sie kiepsko sprzedaje, Sony klamie, a Ken nie ma mogzu. troszke mi to smierdzi po prostu propaganda sukcesu w najbardziej prymitywnym i prostackim wydaniu.

 

BTW - genialny komentarz:

bhaan - wtorek, 23 stycznia 2007, 0:14

Bylem ostatnio w Best Buy i stalo tam pelno PS3. Sprzedaje sie to nie za bardzo, do tego drogie. Z kolei Xboxow tez stoi calkiem sporo, ale co i rusz wprowadzaja jakies nowe zestawy. Do tego jest jeszcze calkiem sporo PS2. Bylem w tej potyczce za Sony, ale M$ im chyba dolozy.

 

chlopak nie wie nawet co to Best Buy - uslyszal gdzies nazwe sklepu i szpanuje. i takie info przechodzi przez moderacje, a moj komentarz (z zalozonego specjalnie nowego konta - magicznie pojawil mi sie przycisk "Dodaj komentarz" tak na marginesie :damage_wall: ) o tym, ze gdy siostra probowala kupic PS3 to dowiedziala sie o koniecznosci wplacania przedplaty i oczekiwaniu - juz okazal sie "zawierac tresci wulgarne, nieprzyzwoite, pytania o piracki soft itp. wedlug moderacji wp.pl, bo juz sie nie ukazal.

 

zatem jakies podstawy zeby sadzic, ze ktos tu pisze pod sponsoring mam ;)

 

ale ja ogolnie wierze w spiskowa teorie dziejow :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne imprezy dla "przedstawicieli branzy" organizowane przez Microsoft, z ktorych kazdy wychodzil z reklamowkami wypchanymi "upominkami" w postaci konsol, gier, gadgetow. imprezy dla "Very Important Gamers" z ktorych dziwnym trafem wszyscy byli albo najczesciej udzielajacymi sie osobami na forach o konsolach (dosc zrozumiale) lub newsmanami w roznych portalach (co juz jest dziwne).

a co? zazdrościsz? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet jest niezly, ale nic nie przebije swietej pamieci Snake'a (nie mylic z tym, z naszego forum :P) z gry.wp.pl :) Miszcz nad miszcze, klasa sama w sobie

 

Fidel jest godnym nastepca Solida

rece opadają :unsure: Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...