Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

wiesci wieczorne.... wiesci... po 10 $ brac kupowac i niczego nie zalowac :)

czytajta i nie wybrzydzajta :lol2:

 

ciekawostka

 

Square Enix = Epic Games’ Unreal Engine 3

 

Square Enix zdobyło licencję na Epic Games’ Unreal Engine 3 - czyli prościej mówiąc - dzięki temu zabiegowi będą mogli tworzyć gry na silniku Unreala, który jak wiadomo jest bardzo "przyjazny" dla developerów, twórców gier.

Biznes jest biznes - a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

Zatem - Square Enix - "zróbta coś" ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany firmware`u - zmiany na lepsze -> IGN - PS3 1.5

 

Filmik z Unreal Tournament 3 (dawne 2007 :wink:). Gra zakręci się w czytnikach w drugiej połowie 2007 roku. Zagrają posiadacze PC, PS3 i ...Xboxa 360. A więc będzie uczciwie i sprawiedliwie. No prawie, bo posiadacze Wii muszą się oblizać smakiem...

 

IGN - UT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma poprostu innych padów z innymi krzyzakami do x360?

dunno, nie widziałem jeszcze żadnych

może Microsoft sobie nie życzy nieoficjalnych akcesoriów do iksa ? :lol2:

 

Dołączona grafika

czy tam przy GT4 nie jest przypadkiem obrazek z PGR ? O.o Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

lubie wiadomosci z onetu i fidela tez :lol2:

 

Nie da się ukryć, że PlayStation 3 jest obecnie najdroższą konsolą na rynku. Jednak nie ma co oczekiwać na obniżkę ceny. Ta według Sony nie wchodzi w grę.

Potwierdził to Jack Tretton, szef Sony Computer Entertainment America w jednym z udzielonych wywiadów. Zapytany o to, czy cena PS3 spadnie tak szybko jak w przypadku PS2 (przypomnijmy, że w ciągu 550 dni od premiery, cena konsoli spadła z 299USD do 199USD) odpowiedział, że nie.

 

PS 3

 

Stwierdził, że cena komponentów i koszty produkcji są dla Sony tak dużym obciążeniem, że obniżenie ceny nie wchodzi w grę. Powiedział również, że PS3 jest dużo bardziej zaawansowane technologicznie niż PS2, więc musi też kosztować znacznie więcej. Zapewnił, że ludzie będą chcieli zapłacić nie tylko sklepową cenę, ale często będą płacić znacznie wyższe kwoty na eBay.

 

To ostatnie zdanie wydaje się zupełnie oderwane od rzeczywistości i przez ostatnie kilka tygodni Tretton przebywał chyba na jakiejś bezludnej wyspie, bo tak się składa, że handlarze nie zarobili na konsolach zbyt wiele sprzedając ją na aukcji i stąd do amerykańskich sklepów trafiły masowe zwroty systemów.

 

Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma poprostu innych padów z innymi krzyzakami do x360?

nie ma i po co ?? IMO granie na krzyżaku jest bardzo niewygodne. Na samym początku jak miałem Xbox 1, miałem problemy z graniem gałkami ( cześniej grałem na PSX i PS2), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma i po co ?? IMO granie na krzyżaku jest bardzo niewygodne. Na samym początku jak miałem Xbox 1, miałem problemy z graniem gałkami ( cześniej grałem na PSX i PS2), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem.

 

jak nie ma jak są :]

 

http://allegro.pl/item160363537__controlle...60_robson_.html

 

ps. to chyba jest temat o PS3,a nie o X0 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dunno, nie widziałem jeszcze żadnych

może Microsoft sobie nie życzy nieoficjalnych akcesoriów do iksa ? :lol2:

czy tam przy GT4 nie jest przypadkiem obrazek z PGR ? O.o

Tak, nie mylisz się :lol: Sony reklamując GTHD wykorzystuje do tego screen z PGR3 :lol: tego to się nie spodziewałem

żal.pl

 

Canada Ups PS3 Price by $50, Wal-Mart USA lowers by $50?

A number of Canadian retailers including Futurshop and BestBuy have upped the price of the PS3 by $50 to a total of $699.99. Meanwhile, it has been reported that Wal-Mart (USA) in some stores has LOWERED the price of the PS3 by $50.

 

quote:

 

In the latest issue of GameInformer I recieved, an Official from Sony’s gaming department was interviewed. He commented on how there is no intention of lowering the price and that he is not worried about how the PS3 is currently behind its competetors, the XBox 360 and Nintendo Wii.

 

With that being said, some stores are practically desperate to get rid of their PS3s because they aren’t selling. I was at Wal-Mart the other day and I saw that the price of it has been cut by $50 to $550.

No Final Fantasy XIII until 2008?

In an interview with Famitsu Magazine, character designer Tetsuya Nomura spoke on the main titles to be released from Square Enix during 2007; and surprisingly, Final Fantasy XIII was not one of them.

 

Five titles to be released over the course of 2007, stated Nomura, although he only gave out four names.

- Kingdom Hearts II: Final mix -PS2

- Its A Wonderful World - NDS

- Crisis core: Final Fantasy VII - PSP

- Final Fantasy VII Advent Children Complete - Blu ray Disc/film

 

One could speculate that Final Fantasy XIII is the fifth title, however this is unfortunately very unlikely, as Final Fantasy XII: Revenant Wings for the DS has more of a chance of being finished in time, and has been given a December 31, 2007 release date.

 

Should this be true, the nearest we can expect any of the Final Fantasy XIII games will be early 2008, with a US release later that year.

 

PSU will keep you posted on any new Final Fantasy XII updates.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

nie ma i po co ?? IMO granie na krzyżaku jest bardzo niewygodne. Na samym początku jak miałem Xbox 1, miałem problemy z graniem gałkami ( cześniej grałem na PSX i PS2), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem.

ja tez uwielbiam grac na analogach i gdzie tylko sie da - tam ich uzywam. ale sa gry, ktore na analogach sa z roznych wzgledow niegrywalne. PES i Virtua Fighter to tylko pierwsze z brzegu przyklady.

IMO 90% combosow w VF na analogach jest awykonalne.

zreszta krzyzak tez nie jest doskonaly i do bijatyk IMO najlepszy jest arcade stick. ale to juz kompletny off topic ;)

 

gladiac

 

Fidel rzadzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma i po co ?? IMO granie na krzyżaku jest bardzo niewygodne. Na samym początku jak miałem Xbox 1, miałem problemy z graniem gałkami ( cześniej grałem na PSX i PS2), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem.

piszesz tak, jakby, ze Tobie nie jest krzyzak potrzebny to nikt go nie powinien uzywac. Niektorzy graja w gry jak PES i zgodnie mowia ze krzyzak jest do d..., a na analogu sie poprostu w ta gre nie da grac z taką precyzją jak na krzyzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

czy tam przy GT4 nie jest przypadkiem obrazek z PGR ? O.o

masz swietny wzrok -a jako bonus poczytaj nizej jakie sony robi akcje ;)

 

PGR 3 jako Gran Turismo HD

 

Ktoś w Sony miał ostatnio bardzo, bardzo zły dzień. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt użycia screenshota jednej z flagowych produkcji Microsoftu - Project Gotham Racing 3 - do promowania nowego trailera Gran Turismo HD?

 

Jeszcze niedawno właśnie tak jak powyżej wyglądała strona główna witryny internetowej Sony Connect, umożliwiającej właścicielom PSP pobieranie rozmaitych materiałów na handhelda. Na największym bannerze, zachęcającym do pobrania nowego zwiastuna Gran Turismo HD, znalazł się screenshot z gry Project Gotham Racing 3 - jednej z najważniejszych produkcji na Xboksa 360... Ktoś w Sony nie wie jak wyglądają ich gry? Najwyraźniej.

 

Oczywiście feralny screenshot został już usunięty, ale niesmak pozostał. I mamy kolejne potknięcie Sony, Microsoft znów tryumfuje - ciekawe, jak długo to jeszcze potrwa...

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość od Splinter Cella uważa, że PSN jest co najmniej równie dobra co Live! : http://ps3.ign.com/articles/758/758358p1.html

 

Hector: The title uses a network middleware solution already successfully used on PC and PS2. The PlayStation Network Platform provides all the required services to match the Xbox live quality. The online part of the game has been on beta test since November 2006 on PS3 and we are 100% confident to provide a quality online experience.

no, powiedzmy ;)

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, też mi tryumf

phi :wink: no jest to zdecydowanie porażka Sony

 

PSM3 mówi Jump in. :lol2:

Dołączona grafika

 

Niedawno mieliście okazję pośmiać się z prześmiesznej wpadki Sony na stronie PSP Connect, a tu już kolejne dziwaczne "coś" wypłynęło na światło dzienne. Kojarzycie może magazyn PSM3? Co prawda nie jest to oficjalny magazyn PlayStation, ale swoją markę już sobie wyrobił. Tymczasem najnowszy numer czasopisma spowodował małą dezorientację wśród fanów Sony. Dlaczego? Czytajcie dalej...i nie zapomnijcie zerknąć do galerii.

 

W numerze, poza tradycyjnymi materiałami i artykułami, w dziale plotek pojawiła się taka informacja:

 

"(...)Szokująca informacja? Ekskluzywny tytuł na PS3 - Devil May Cry 4- pojawi się na Xboxie 360 (...)"

 

W magazynie można też przeczytac ciekawą informację:

 

"Heavenly Sword, ETA December 2007" - tak, december znaczy "grudzień".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

phi :wink: no jest to zdecydowanie porażka Sony

 

PSM3 mówi Jump in. :lol2:

http://www.gameonly.pl/news/2007-01-26/10991/30ae54d203bbefbc.jpg[/img

lole sie zdarzaja

 

-a co do gazetki, to wyraznie widac iz zadzialal tutaj zasada ze dedykowana konsolom sony gazeta nie musi rezygnowac z wplywow finansowych reklamujac gre na x360 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lole sie zdarzaja

 

-a co do gazetki, to wyraznie widac iz zadzialal tutaj zasada ze dedykowana konsolom sony gazeta nie musi rezygnowac z wplywow finansowych reklamujac gre na x360 :lol2:

Dokładnie - nie musi. Tak samo może się tam pojawić reklama produktów Nintendo. Gazet nieoficjalnych jest od groma. W tych traktujących o Xie czy o Wii też mogą się takie reklamy ukazywać. Nic w tym dziwnego. Sensacji nie widzę, ale niektórzy usilnie się jej doszukują.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W numerze, poza tradycyjnymi materiałami i artykułami, w dziale plotek pojawiła się taka informacja:

 

"(...)Szokująca informacja? Ekskluzywny tytuł na PS3 - Devil May Cry 4- pojawi się na Xboxie 360 (...)"

eee to sa jakies jaja czy potwierdzone? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury. Capcom już chyba z 4 razy conajmniej potwierdził, że DMC zostaje na PS3 wyłącznie. Bez jaj, ile można to wałkować?

Nawet milion razy i zapewniam cie, ze za tydzien znowu jakis gosc spyta o to samo.

 

Coz widac, ze grupa fidelopodobnych rosnie w zastraszajacym tempie, a myslalem, ze fidel ma tu tylko jednego krewnego do ktorego juz zreszta sie przyzwyczailem...

 

A tak swoja droga to 2400 za PS3 przy cenie 1600 za 360 to nawet okazja.

 

Hmm, imo 8 stow to nie duzo, jak na tak dopracowany i dopakowany produkt, z ktorego do poprawnego dzialania nie bede musial sciagac obudowy i wkladac zatyczek do uszu aby nie ogluchnac na stare lata :lol2:

 

M$ znowu przegra, albo raczej swoja obecna wersja alpha konsoli 360 juz przegralo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, imo 8 stow to nie duzo, jak na tak dopracowany i dopakowany produkt, z ktorego do poprawnego dzialania nie bede musial sciagac obudowy i wkladac zatyczek do uszu aby nie ogluchnac na stare lata :lol2:

Nie ma to jak x360 znać tylko z forumowych legend :D

 

No ale PS3 jest przecież mega elo jou... w końcu tak pięknie na zdjęciach się prezentuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

eee to sa jakies jaja czy potwierdzone? :blink:

pewnie i plotka-ale wcale nie powiedziane ze po starcie na ps3 nie bedzie porta na x360,to kasa rzadzi swiatem a nie Ken :lol2:

 

Nie ma to jak x360 znać tylko z forumowych legend :D

 

No ale PS3 jest przecież mega elo jou... w końcu tak pięknie na zdjęciach się prezentuje ;)

i tutaj zgadzam sie w 120% -poprostu nie zwracaj uwagi,moze sobie pojdzie!? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak x360 znać tylko z forumowych legend :D

 

No ale PS3 jest przecież mega elo jou... w końcu tak pięknie na zdjęciach się prezentuje ;)

2 rzeczy co do konkurenta. Zbliżyłem dziś ucho do standa i usłyszałem tylko lekki szum. Na przykładzie NFS:MW i Lost Planet moge rzec, iż grafika nie powala. Imo screeny z MGS4 przy tym co widziałem z Lost Planet wygląda co najmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 000 PS3 dla Brytyjczyków:

 

Sony Europe postarało się, aby na brytyjską premierę konsoli PlayStation 3, dostarczyć wystarczającą ilość urządzeń, tak by wszyscy chętni mogli kupić wymarzoną konsolę.

Jak wiemy, już 23 marca odbędzie się europejska (w tym również polska), premiera najnowszego systemu Sony, konsoli PlayStation 3. By uniknąć problemów z Japonii i USA, kiedy to konsol było mniej niż chętnych, Sony postanowiło rzucić na brytyjski rynek co najmniej 300.000 sztuk.

Prawie 1/3 wszystkich zapowiedzianych konsol to dość dużo <_<. Znowu będzie pełno zdjęć z ps3 "zalegającymi na półkach" :lol2:. Swoja drogą ciekawe ile urządzeń zamierzają wprowadzić do Polski, chyba powinnismy sie cieszyc jeżeli będzie to więcej niż kilkaset sztuk :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie obrazu na PS3?

Jak się okazuje PS3 potrafi skalować obraz. Możliwość ta nadeszła wraz z nowym update oznaczonym cyferką 1.50. Sami developerzy dostali swoją aktualizację SDK (Software Development Kit). PS3 oferuje póki co skalowanie horyzontalne (poziome). Na szczęście SONY oznajmiło, że nie spocznie na laurach i w przyszłości z pewnością je ulepszy. Dodatkowo przypominam, że update systemu 1.50. poprawia też jakość gier emulowanych z PSX'a i PS2 na PS3.

next-gen.com.pl

 

Coraz lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 000 PS3 dla Brytyjczyków:

Prawie 1/3 wszystkich zapowiedzianych konsol to dość dużo <_<. Znowu będzie pełno zdjęć z ps3 "zalegającymi na półkach" :lol2:. Swoja drogą ciekawe ile urządzeń zamierzają wprowadzić do Polski, chyba powinnismy sie cieszyc jeżeli będzie to więcej niż kilkaset sztuk :D.

10-20 tys to max IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...