Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ile warte są internetowe ankiety pokazała ostatnia sytuacja z finału piłki ręcznej Polska-Niemcy. Na forum onetu podano link do ankiety na stronie niemieckiej bulwarówki BILD z prośba by wszyscy głosowali na Polskę. Efekt? 95% głosów za naszym krajem i ankieta zdjęta na drugi dzień :D. I czy powiesz mi że to jest wiarygodne źródło na temat opnii niemców? NIE JEST, ale zwykły szary człowieczek z takiej np. Francji widząc ta ankiete pomysli że Niemcy zgubili swój nacionalizm i nie wierzą w swoją reprezentacje :).

To taka mała anegdotka :P.

Ale kto tu coś mówi o wiarygodności? Czy ktoś na podstawie tej ankiety prorokował bankructwo Sony, czy coś takiego? Nie! Po prostu wzmianka była o takiej ankiecie i tyle... Taka ciekawostka :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka to moze byc jezeli komentarz jest z przymruzeniem oka a to:

 

Komentarz niepotrzebny. Każdy niech sam najlepiej oceni brak rodzimej, next-genowej konsoli japońskiego giganta Sony w pierwszej piątce ankiety.

nie wyglada mi na sarkazm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz mialem juz tu sie nie wypowiadac poki nie zmienia ustroju tego forum na demokratyczny, ale...

 

(...)

no ale przecież wszyscy wiemy, że iksy leżą na półkach w sklepach i nikt ich nie rusza, a każda sztuka PS3 znika w przeciągu paru sekund od pojawienia się w jakimś sklepie ;)

(...)

Ty masz jakies problemy ze wzrokiem??

Ciesz sie swoja pro i elo konsola, nawet pozstaw jej oltarz, ale nie rob smietnika OT z tego tematu ok??

A 10mln iksow juz bylo sprzedane chyba 4 miesiace temu :lol2:

Troche logicznego myslenia nie zaszkodzi.

I zanim zaczniesz kogos wyzywac od fanboyow (vide post 4769) spojrz na siebie(na zyczenie przypomne definicje fanatyka)

I naprawde ciesz sie, ze masz przychylnosc moderacji, bo gdyby takie rzeczy jak Ty ktos pisal w dziale o 360-tce to mialby 50% plus 2tyg. ZPP.

 

A tak w ogole to widze, ze czesc tutaj osob w koncu otworzyla oczy i nie pozostaje dluzna na pisanie glupot przez innych.

 

(...)

bo nie schodzi tak pięknie, jakbyś chciał. Przykro mi, że ni widzisz różnicy między ilością konsol sprzedanych końcowym użytkownikom, a dotarczonych do sklepów :D Lololololol dla Ciebie :D Microsoft celowo tak dużo wysłał konsol do sklepów, żeby móc piać jak to dorbze się xbox sprzedaje.

(...)

Nie tylko dla niego.

Juz pol roku temu poruszylem ta kwestia, ale co sie wtedy dzialo to glowa mala.

 

 

ps. coz macosek sprzedawaj swoja konsolete poki cos warta

 

@dzieciol4 nastepnym razem prosze o pogrubienie i czerwona czcionke, bo niedowidze Twojego przedostateniego posta ok?? :wink:

 

Pzdr

 

 

Sorki serdeczne za OT

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zanim zaczniesz kogos wyzywac od fanboyow (vide post 4769) spojrz na siebie(na zyczenie przypomne definicje fanatyka)

możesz przypomnieć? proszę

 

 

Ciesz sie swoja pro i elo konsola, nawet pozstaw jej oltarz

no moje pro i elo PS2 się bardzo dobrze trzyma, ale ołtarza nie będę stawiał :)

z TV, amplitunera i DVD Sony też jestem zadowolony

dane archiwizuje głównie na płytkach Sony

no i jako pada do PC mam Dual Shocka 2

 

iksa nie posiadam i nie planuję zakupu

 

 

i'm teh ms fanboy :lol2:

 

ale nie rob smietnika OT z tego tematu ok??

wklejenie newsa dotyczącego konsoli Playstation 3 w temacie o Playstation 3 to robienie śmietnika? ok już nie będę, wybacz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież wszyscy wiemy, że iksy leżą na półkach w sklepach i nikt ich nie rusza, a każda sztuka PS3 znika w przeciągu paru sekund od pojawienia się w jakimś sklepie ;)

Zalegające półki z PS3 :D

 

Nigdy nie wkleiłeś nic pozytywnego o PS3 tylko ciągle o iksie. Dziś, żeby pokazać brak stronniczości wkleiłeś wadliwe iksy w tamtym temacie. A wcześniej zanim nastała ta rozmowa? Dla wielu jesteś stronniczy i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Mysle ze przesadzacie z tym atakiem na MacOsk'a-niech wyrazi swoja opinie i tyle,zakrzykiwanie go wcale nie poprawi nastrojow na topicku

 

Kojac_ct-co ma udowodnic zdjeciex360?,ze sa dostepne?,zalegaja? itp?

przeciez Microsoft nie ma problemow produkcyjnych,to chyba normalne ze konsole sobie stoja grzecznie czekajac na nabywce.

Co innego sony-tutaj po wszystkich zapowiedziach i mozliwosciach ps3 ,sprzet mial byc rozchwytywany,juz wiemy ze nie jest- i co z tego?,dla mnie zrozumiale jest ze bez gier sprzet jest nic nie wart,poki co ,wiele osob czeka na rozwoj wypadkow grajac na wii lub moze na x360.Przyjda gry przyjdzie popyt i ostateczna konfrontacja.

Ostrzenie zebow nic tu nie da

 

Luki2 -mam wrazenie ze wogole nie przeczytales postow MacOska lub byc moze zle zrozumiales-tak czy siak wyszedl z twojego posta niewypal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalegające półki z PS3 :D

 

Nigdy nie wkleiłeś nic pozytywnego o PS3 tylko ciągle o iksie. Dziś, żeby pokazać brak stronniczości wkleiłeś wadliwe iksy w tamtym temacie. A wcześniej zanim nastała ta rozmowa? Dla wielu jesteś stronniczy i to bardzo.

straszne!

czy bedzie powolana z tego powodu komisja sledcza?

tym zdjeciem to zablysnales niezle - przepraszamy, ze x360 mozna kupic w kazdym sklepie :lol2:

 

Luki2 -mam wrazenie ze wogole nie przeczytales postow MacOska lub byc moze zle zrozumiales-tak czy siak wyszedl z twojego posta niewypal

nie niewypal tylko totalny OT jak zawsze

ludzie czy wy nie macie co robic, myslalem, ze sie troche uspokoilo w tym temacie, ale dalej to samo, tylko zdjeli bana lukiemu i juz musial klepnac posta w stylu - "sprzedawaj konsole poki cos warta", jak zawsze najwieksi krzykacze to ci ktorzy konsole widzieli w standach w MM i pograli troche u kolegi

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zobaczcie. Jak X0 leżą w sumie nie na półkach tylko na podłodze (więc nie ma mowy o uginających się półkach ;)) to jest dobrze, bo leżą i czekają na klientów? U nas nawet nie ma PS3 a Wy ciągle prorokujecie o zaleganiu. Ja bym tam chciał, żeby zalegały bo w końcu bym sobie kupił. :) A tak muszę czekać :( ale już nie długo. ;) A zdjęcie dałem tylko dla tego, żeby rozluźnić atmosferę bo temat zalegania wraca jak bumerang powielany XX razy! Tylko po co? By podgrzać atmosferę? Bezsens.

 

PS. VF5 to będzie pierwsza gra z tej serii w mojej kolekcji. Mam nadzieję, że nie będę zawiedzony. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_ct

Tylko najpierw sprawdz czy ci pasuje taka rozgrywka jak w VF, bo nie jest to taka widowiskowa (i arcadowa) nawalanka jak np. Soul Calibur (ktorego uwielbiam) czy Tekken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onet:

 

Guy Wilday, szef Sega Racing Studios w jednym z udzielonych wywiadów, twierdzi, że czujniki ruchu pada SixAxis to tandeta.

 

 

SixAxis nie sprawdza się w Sega Rally

Wilday udzielił wywiadu PlayStation Magazine, w którym dyskutował na temat nowej wersji Sega Rally na konsolę PlayStation 3.

 

Chodziło konkretnie o wykorzystanie w grze technologii czujników ruchu, w jaką został wyposażony pad SixAxis. Wilday stwierdził, że technologia to tandeta i w żadnym wypadku nie może zastąpić wibracji.

Szczerze mówiąc to ja także nie wyobrażam sobie używania czujników ruchów w grach samochodowych, zawsze mi się wydaje że to najlepiej sprawdzi się w grach typu Blazing Angels, albo Lair podczas latania smoczyskiem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_ct

Tylko najpierw sprawdz czy ci pasuje taka rozgrywka jak w VF, bo nie jest to taka widowiskowa (i arcadowa) nawalanka jak np. Soul Calibur (ktorego uwielbiam) czy Tekken.

Grałem kiedyś na Dreamcaście i nie za bardzo mi odpowiadała. Jakaś taka mało efekciarska. Ale dla takiej grafy jaka jest w VF5 zaryzykuję. ;) I tak na razie jest mało bijatyk. Będzie trzeba załatwić coś z PS2. ;)

 

I jeszcze PW jaką dostałem dzisiaj od jednego z forumowiczów. Mam nadzieję, że się nie obrazi:

witam. bedac ostatnio w Londynie mialem przyjemnosc zagrac w Virtua Fighter 5 na maszynce Segi w jakims salonie gier. kilka wrazen:

1. gra jest minimalnie wolniejsza niz Virtua Fighter 4 - przynajmniej takie wrazenie odnioslem po kilkunastu minutach grania i 10 funciakach zuzytych na ta przyjemnosc icon_wink2.gif

2. zestaw ruchow pozostal podobny - gralem w VF4 naprawde duzo i jakichs rewolucyjnych zmian nie zauwazylem.

3. graficznie powala. mimo, ze mam XBoxa 360, to takiej grafiki jak zyje nie widzialem. grymasy na twarzy, fizyka, nawet ubrania - to zupelnie nowy poziom rozgrywki. skok jest mniej wiecej taki jak miedzy Virtua Fighter 1 i Virtua Fighter 4. Albo Tekken 1 i Tekken 5. pod wzgledem grafiki - najladniej wygladajaca gra jaka w zyciu widzialem (House of the Dead 4 nawet sie nie umywa). choc moze to przez to, ze automat dzialal w 1080p z tego, co sie dowiedzialem icon_wink2.gif jesli konwersja faktycznie jest "perfekcyjna" - jest na co ostrzyc zabki.

4. jesli z jakichs powodow nie odpowiadala Ci Virtua Fighter 4 - omijaj ten tytul szerokim lukiem - VF5 to to samo, tylko ladniej i wiecej postaci.

5. dzwiekowo - troche za glosno bylo w salonie, zeby to dokladnie ocenic - ale bardzo podobnie jak w VF4 - czyli dzwieki znane z chinskich filmow karate icon_wink2.gif

6. VF5 to IMO VF4 po liftingu i z dodanymi nowymi postaciami. ja kocham ta serie, wiec VF5 kupie na pewno, ale... to nadal ta sama gra.

pozdrawiam icon_wink2.gif

I dobrze myslisz ;)

 

Mialem okazje pograc na Wii w "wyscigi" i pozostawie to bez komentarza ;)

Pierwsze wrażenie jakie miałem grając w MotorStrom to: kto wymyślił takie poronione sterowanie!? :) Ale szybko wyczułem pada i grało się fajnie. Jeśli chodzi o WRC to tutaj ciężko będzie to wykorzystać. Sterowanie sensorami nie jest tak precyzyjne jak grzybki dla tego Sixaxis je posiada. ;) A w lair czy jakieś symulatory lotu będzie się super grało. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj jest pokazane jak ktoś steruje czujnikiem ruchów w Blazing Angels. Powiem że całkiem nieźle to wygląda i chyba można rzeczywiście poczuć się jak w samolocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 2 - pierwszy test

VeGo; środa, 14 lutego 2007

 

Redaktorzy znanego portalu IGN dostali szansę przetestowania jako pierwsi gry God of War 2.

 

Jeden z ostatnich, wielkich hitów na PlayStation 2, jest według nich lepszy do większości next-genowych produkcji. W skali dziesięciopunktowej redaktorzy przyznali grze ocenę 9,7. Jest to bardzo wysoko, ale czemu się tu dziwić? Za to zaskoczyło ich co innego - po włożeniu płytki do napędu konsoli PlayStation 3, wyciąga ona podobno 720p. Serwis nie mógł tego przetestować, jednak na pewno sklepowa wersja gry będzie posiadać grafikę o wysokiej rozdzielczości.

 

Czy można więc powiedzieć, że God of War 2 będzie grą, dla której ludzie kupią nową konsolę Sony? Jak najbardziej tak. Jeśli wszystko się potwierdzi, posiadacze starych PlayStation 2 nie będą musieli czekać i wymienią swoją używaną konsolę na nowiutkiego PSa 3.

 

 

GoW 2 jednak nie na PS 3

VeGo; czwartek, 15 lutego 2007

 

Firma Sony zdementowała dzisiaj wczorajsze sugestie zagranicznego serwisu IGN, jakoby God of War 2 uruchamiany na PlayStation 3 posiadał opcję HD.

 

Jeden z ostatnich wielkich hitów na PlayStation 2 ukaże się jednak w rozdzielczości 480p a nie tak jak wczoraj podaliśmy 720p. Nie będzie więc możliwości pogrania na konsoli PlayStation 3, licząc na piękną, zbliżona do next-genowowej grafikę. Szkoda, bo gdyby pogłoski się potwierdziły, to Sony najprawdopodobniej by na tym zyskało. W końcu każdy fan Kratosa wolałby nacieszyć oczy bardziej szczegółowymi teksturami. Z tego wynika, że posiadacze starego PSa 2 muszą się jeszcze niestety wstrzymać przed wymianą sprzętu, jeśli liczą na pogranie w nowego GoWa.

 

Miejmy nadzieję, że Sony po prostu pragnie nas zaskoczyć, a w sklepach ukaże się wydana w dużej rozdzielczości wersja gry.

 

Czy moglby mi ktos laskawie wytlumaczyc o czym ten Pan pisze? Przeciez, z tego co mi wiadomo, PS3 jest kompatybilne z grami z PS2 (przynajmniej z wiekszoscia...), a autor news'ow wyraznie pisze ze na PS3 w GoW'a nie zagramy( i nie chodzi tylko o to ze nie zagramy z lepsza grafa) i wyskakuje z tym wtrzymywaniem sie z wymiana PS3 na PS2... Czy ja jestem zle poinformowany czy tez "nastepca" Snake'a jest ktos z jego rodziny? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia, kolejne wysokie loty :) facet pisze poprostu o rozdzielczosci, IGN rzeczywiscie podalo wczesniej ze gow2 ma byc w 720p ale 2 dni pozniej okazalo sie ze bedzie tylko w 480p, koles chyba byl ostro na kacu jak pisal newsa bo go zrozumiec nie mozna, ciekawe ile im placa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny GlObusie (chyba dobrze odmieniam :wink:). Otóż ten pan coś wie, ale nie umie tego wyrazić. Nie przejmuj się, notorycznie można natrafić na takie "kwiatuszki". A wystarczyło w prosty sposób napisać, że w GOW2 na PS3 zagramy, tylko ze bez bonusu w postaci 720p :wink:. Ale skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać. I tak to sobie kolega wykombinował - sprytne i z ekonomicznego punktu widzenia korzystne dla gracza :D. Podane tylko w lekko niestrawnej formie...

 

...i kwiatków ciąg dalszy:

Zagadka Gigantycznego Kraba

 

Wiele było śmiechu po pierwszej prezentacji Genji: Days Of The Blade na E3. Wtedy to deweloper uświadamiał zgromadzonych, że gra nawiązuje do czasów feudalnych Japonii i jest po tym względem realistyczna, by zaraz zaprezentować walkę z .... gigantycznym krabem! Słynny już na cały świat Giant Enemy Crab w końcu został skomentowany przez Yoshiki Okamoto, twórcę gry. Okazuje się, że Okamoto jest uczulony na kraby i ma po nich silne reakcje alergiczne. Umieszczenie kraba w grze, dając mozliwość zabicia go jednym ciosem (jeśli zna się jego słaby punkt), to jest specyficznego rodzaju zemsta Okamoto na krabach. Mam nadzieję, że to nie było zalecenie jego psychiatry.

Źródło: GameOnly

 

Silne reakcje alergiczne :wink:

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie wierzy ze takie cos zrobilo SONY xD

 

zresztą zobaczcie na źródło

www.xbox360fanboy.com

 

pomijam juz fakt, ze w sony musieliby pracowac TOTALNI kretyni, jesli by mysleli ze takiego czegos sie nie da odkryc...

 

jednak wystarczy spojrzec, ze to jest raczej robota jakiegos kolesia z marketu, ktory wzioł nozyczki i poprostu wycioł PS3 z plakatu. Pogiete całe, krzywo wyciete itd... zwykla prowokacja - ot co ;)

 

BTW: Oficialna strona T6 ruszyła. Jest filmik i screeny. Gra nie powala poki co, ale warto pamietac, ze to jest narazie wersja na automaty. Wersja PS3 to pewnie tak Marzec, ale 08 ;)

http://www.tekken-official.jp/tk6ac/

 

Team ICO rozpoczął prace nad nową grą na PS3. Reklama z najnowszego Famitsu:

http://img134.imagevenue.com/img.php?image...6_122_215lo.jpg

HELL YEAH!!!

 

nowy ET na PS3 rowniez

http://www.gaming-age.com/news/2007/2/13-32

 

PLAYSTATION 3 enjoys record pre-orders

http://www.digitalspy.co.uk/gaming/a42660/...orders.html?rss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tam wartość iksa spadła tak bardzo, iż bardziej ekonomiczne było użycie jego jako "wieszaka" zamiast pudełka po, choćby PS2? :lol2:

Mam nadzieję, iż tym razem nie wyskoczy pięciu pisząc iż troluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, wszystkie gry skonwertowane z iksa wyglądają na ps3 gorzej, tak samo jest z cod3. Dopiero robienie gier od zera na ps3 przyniesie efekt i druga generacja gier będzie nieźle wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ps3site.pl

 

Niedawno informowaliśmy Was o rekordowej ilości pre-orderów w sieci sklepów Woolworths w Wielkiej Brytanii.

Do tej sieci dołączył także internetowy sklep Play.com. Liczba pre-orderów na PlayStation 3 jest 6x większa niż było to z Xbox’em i aż 15x większa niż miało to miejsce z Wii.

Kierownik działu gier Play.com - Gian Luzio powiedział:

“Playstation 3 jest najczęsciej zamawianą konsolą od kiedy Play.com wprowadził w życie system pre-orderów”

Ten sam czlowiek twierdzi, że nie będzie sytuacji gdy klienci którzy zamówili Xbox’a przed premierą odchodzili z kwitkiem. Tym razem będzie inaczej ponieważ firma SONY stanęła na wysokości zadania i dostarczy wystarczającą ilość konsol.

Czyżby milion nie wystarczył? :).

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz powinni najbardziej skupić się na europie. Mimo niezbyt dużej liczby konsol swoją sztukę powinienem dostać bez pośrednio z góry! :D

 

PS. Dziwię się podnieceniu niektórych, że gry pisane przez Pecetowe firmy na PS3 wyglądają gorzej niż na X360! :) To chyba logiczne, że skoro ciężej programuje się PS3 (a iks to jak by programowanie pieca) a firmy pecetowe znane są z doskonałych optymalizacji to co można po nich oczekiwać? Rewolucji? :D Poszli po najmniejszej lini oporu, żeby tylko kaskę wyrwać! Sporo gierek na iksa przycina tak super są zoptymalizowane! :) Dla tego uważam, że to Japończycy są mistrzami programowania. Ich skośne umysły miażdżą mocą obliczeniową! :D Dla mnie to w ogóle mogą nie wychodzić te konwersje multiplatformowe. Wystarczą mi dopieszczone japońskie gry! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famitsu:

Virtua Fighter 5 (PS3) - 35/40 - [9|9|9|8]

Dead or Alive 4 (X360) - 37/40 - [10|9|9|9]

 

hmmm a DoA4 podobno takie "middle-genowe" było ;)

No nie wiem, ja słyszałem że dla DoA4 warto kupić X360...

 

Wyniki trzeba porównywać z różnych stron. Kiedyś gdy przeskoczyliśmy z SD do HD to ślinotoków było pełno ale teraz wszyscy już się chyba przyzwyczaili jak gry powinny wyglądać. Wymagania rosną to i oceny spadają (oczekuje się więcej od "podobno" silniejszej konsoli i takie tam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja słyszałem że dla DoA4 warto kupić X360...

pierwsze lepsze w googlach - http://www.gamesfirst.com/?id=1144

downs: Not-so-next-gen graphics

If you're a DOA fan, then you'll find a lot to love in DOA4; if not, skip this and wait for the true next-gen edition of my favorite fighter.

---

doa4's graphics aren't very good...my roomates saw it and went "that doesn't look any better than doa3" obviously when i showed them side by side they changed their minds, but it's hardly a significant improvement, not even nearly next-gen.

http://www.xboxyde.com/game_752_9288_1_en.html

 

 

 

----

 

imho kolesie za duzo sie naogladali renderów Sony z E3 ;) jak sie zobaczy takiego Tekkena to juz nic nie wyglada na next-gena xD

 

 

edit:

hehe a nie mowilem (patrz post nizej) ^^

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

hmmm a DoA4 podobno takie "middle-genowe" było ;)

Tak się składa, iż miałem okazję chwilkę pograć w DoA4 i imo ta gra ssie.

Graficznie wprawia mnie w obrzydzenie, a ściślej sprawia wrażenie, iż twórcy chcieli ukryć brak szczegółowości (choćby skóra jak u Barbie - monokolorowa) w blasku świecidełek.

Do tego za Chiny połapać się nie mogłem w jakich sytuacjach postać reaguje na polecenia, a w jakich nie ;)

Imo MK4 jest o wiele bardziej grywalne i napradę dziwię się, iż dali takie wysokie noty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie byłem gotów kupić iksa dla DOA4 ale przetrwałem kryzys :). Dla mnie to świetna bijatyka, którą zaraziłem się na Dreamcaście. ;) Specyfika VF jest ogólnie znana dla tego może okazać się, że jednak DOA bardziej do mnie trafi niż VF5, którego i tak muszę mieć. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...