Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj swojego wcześniejszego posta to zrozumiesz czemu. A rozmowa o PS3 to to nie jest. To raczej próba wyszydzenia czegoś, z czym się nawet styczności nie miało. No i temat rośnie szybciej od X0 tyle, że nic ciekawego w nim nie ma. :( Od czasu do czasu jakieś konkrety a reszta to nic nie warte sensacje. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz małe pytanko dla rozluźnienia atmosfery :). Przy ewentualnym kupowaniu ps3 w dniu premiery w jakie celowalibyście gry? W moim wypadku byłby to chyba MotorStorm i Virtua Fighter 5, a potem czekanie na premiere Lair :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tv to w tej chwili na swiecie rzadzi Samsung ktory jest Koreanska firma a sony co najwyzej moze patrzec jak samsung robi swietne interesy,bo na swiecie liczy sie rynek masowy a w tym sony coraz bardziej traci-juz nawet nie wspominam o wszystkich problemach z ostatniego roku jakie przezylo sony,to wszystko odbija sie na sprzedazy czy na spadku zaufania do tej marki.

może OT, ale pewnie nie każdy wie, że w branży LCD TV Sony ściśle kooperuje z Samsungiem, podobnie jak LG z Philipsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

No dobra to teraz małe pytanko dla rozluźnienia atmosfery :). Przy ewentualnym kupowaniu ps3 w dniu premiery w jakie celowalibyście gry? W moim wypadku byłby to chyba MotorStorm i Virtua Fighter 5, a potem czekanie na premiere Lair :).

ja podobnie ja thuGG chyba wybralbym "resistance" bo lubie fpp :)

 

może OT, ale pewnie nie każdy wie, że w branży LCD TV Sony ściśle kooperuje z Samsungiem, podobnie jak LG z Philipsem.

to sony chyba dobrze robi ze uczy sie od samsunga jak robic fajny i cenowo dostepny sprzet :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek:

 

1- Resistance

2- VF5

3- MotorStorm

4- Lair (o ile będzie)

5- GT HD - do ściągnięcia od razu po kupnie ;)

6- Tekken 5 DR - pewnie kupię z SS :)

7- CoD3

8- Genji 2

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony fears 360 next move

 

Artykuł przetłumaczony z japońskiego magazynu ekonomicznego "Weekly Toyo Keizai".

Kilka fragmentów.

(...)Microsoft is going to start "squashing" PS3. An executive at a certain major software company says "I suppose that Microsoft will start a big price drop within this year and Sony should follow that or they'll lose their market share."

 

(...)

"By shrinking the chip size, improving yield rates and reducing number of parts, we're going to cut down the manufacturing cost of PS3. We'll get rid of our back spread in the second half of next year." says Nobuyuki Oneda, CFO of Sony. Actually, Sony Computer Entertainment (SCE) is promoting the cut down project, which is led by Ken Kutaragi, Chairman of SCE. So there is a possibility of Sony succeeding in cutting their manufacturing costs by 50% in the second half of this year. They're expecting the cut down and software sales expand to lead their game division to a balanced budget in next year."

Więcej w linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym zapewne brał Gundam'a + 1,2 i 3 część MGS ;)

A tak wracając do ostatnich wydażeń, to jestem przy tym odcinku ctrl+alt+delete.

 

Jeżeli news, który podał BezbronnyPL się potwierdzi to na wakacje, albo święta "Kowalski" będzie mógł sobie pozwolić na PS3. Szybko , ale z dwojga złego lepiej w tą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOL: Don't Buy a PS3

 

If you're simply looking for a fun game system, you can find a Nintendo Wii (try eBay) or Xbox for around $400. You could also simply wait for more PS3 games or for the system itself to come down in price.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juiced 2

 

They gave the first Juiced a 9/10, and had this to say about this game:

- Release September, on PS2, PS3, PSP

- Developers listened to the complains about the first one being too advanced, so they've "mainstreamed" this one.

- "Looks great, better lighting than in PGR3"

- Has the official Hot Import Nights license

- Choosing competitions works like in PGR3, you have a bunch of options and can play whatever race you want, until you go to the next level

- Dragracing removed, Showdown mode removed. Drift races added.

- 93 licensed cars, 10 000 licensed components to add to your car, from BuddyClub, Wings, Greddy, Rays Wheels, Stilen and Mugen plus more.

- Has Driver DNA, similar to Forza's Drivatar. Remembers how you drive and makes a bot out of it.

- No more fictional city, this time real cities (but not as detailed as PGR3, they say). Rome, London, Paris, San Francisco, Sydney plus another 6. Each track (do they mean city?) has three different routes.

- Awesome physics.

http://hem.bredband.net/mana1/juiced.JPG

http://hem.bredband.net/mana1/juiced2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Juiced 2 ma byćteż na Xbox 360

 

A kogo to obchodzi w temacie o PS3??

Post z [gluteus maximus].

 

 

Dystrybucja filmów na PS3?

 

Jasne, podwędzamy pomysł Billowi;) Phil Harrison, szef SONY Worldwide Studios w wywiadzie dla serwisu IGN zapowiedział, że japoński gigant zamierza rozszerzyć usługę online PLAYSTATION 3 o dystrybucję filmów. „Myślę, że konsola PS3 powinna być znajdującą się w salonie platformą do gier i cyfrowej rozrywki. To oczywiście oznacza więcej niż tylko gry. Aktualnie nie mamy żadnych oświadczeń, na które z pewnością oczekujecie. Jednak to są cyfrowe dane, a my mamy w swym sprzęcie twardy dysk i komercyjny system sieciowy. Nie trzeba być uczonym, by odkryć, że niedługo będziemy mieć je online… Podjęliśmy bardzo świadomą decyzję o umieszczeniu twardego dysku w PS3, przy czym minimum to 20 GB, 60 GB, a kto wie, co będzie w przyszłości. Może ta liczba się zwiększy – taki jest trend. To dziesięcioletni plan umożliwienia ludziom ściągania wszystkich rodzajów cyfrowej zawartości bezpośrednio na ich PS3; nie tylko gier, ale i muzyki oraz filmów, zarówno w rozdzielczości HD, jak i dostosowanych do standardowych telewizorów. To była bardzo poważna inwestycja, ale należało podjąć tą decyzję”. Czyżby zatem w przyszłości nie było już pudełek z grami w sklepach? Panowie, ja chcę swoją kolekcję na półce w domu! Wracając jednak do cyfrowej dystrybucji filmów - na serwerach Xbox Live cieszy się ona olbrzymią popularnością. Miejmy nadzieję, że zostanie też ciepło przyjęta przez posiadaczy PS3.

zrodlo: www.next-gen.com.pl

 

I dobrze, choc to nic dziwnego zwazywszy na fakt, ze maja wlasna wytwornie fimowa.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi w temacie o PS3??

No jak ktoś wpisuje wiadomość i platformy na jakie wyjdzie o ja piszę sprostowanie. Bo zaraz np taka osoba jak ty zacznie się jarać, że na konkurencyjnej konsoli tego nie będzie

 

Kolejny "fachowiec" ??

AOL odradza kupno PS3

(20-02-2007)

Money and Finance, jeden z serwisów koncernu AOL odradza zakup konsoli PlayStation 3.

Serwis zrobił zestawienie pięciu gadżetów, których nie powinno się kupować. Na drugim miejscu, nie wiedzieć czemu, umieszczono konsolę PlayStation 3. Pierwsze miejsce udało się zająć odtwarzaczom DVD wysokiej rozdzielczości.

Autor zestawienia radzi, by kupić sobie Wii albo Xboxa 360, a jeśli koniecznie ktoś chce kupić PS3, to niech lepiej poczeka na więcej gier, lub niższą cenę systemu.

 

Pełne zestawienie wygląda tak:

 

1. Odtwarzacze DVD wysokiej rozdzielczości

2. PlayStation 3

3. Bezprzewodowe routery (N-draft)

4. System Windows Vista

5. 10Mpix aparaty cyfrowe

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja filmów na PS3?

I dobrze, choc to nic dziwnego zwazywszy na fakt, ze maja wlasna wytwornie fimowa.

Już kiedyś o tym mówiłem jako kontrargument na filmy przez XBL. To było nieuniknione. :) Ale najlepsze są komentarze na niektórych portalach typu: Dla sony to ostatnia deska ratunku. :D Daleko nie trzeba szukać. Wystarczy wejść na główną. ;)

 

Kolejny "fachowiec" ??

Jeśli dla tego "fachowca" odtwarzacze HD to porażka to nie mam pytań. Najlepszy pewnie będzie cartridge i telewizor HD. :lol2:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolowy Boss Europy!

 

Wii może przejąć władzę w Japonii, X360 może powoli zdobywać Stany Zjednoczone, ale to w Europie niepodzielnie rządzić będzie PS3! Do takiego wniosku dojść można po zapoznaniu się z opiniami sklepów, oraz osób znających branżę. Niedawno Aliusz informował was o ogromnym popycie na pre-ordery konsoli SONY. Dziś dobrych wieści ciąg dalszy. Większość europejskich sklepów z elektroniką określa PS3 jako "najszybciej sprzedający się produkt w historii gier video". Ponadto przedstawiciel znanego i cenionego sklepu internetowego Amazon.co.uk stwierdził, że "popyt jest bardzo duży i cały czas rośnie". Dodał też, że PS3 będzie kasowym hitem 2007 roku! A co na to jedna z wysoce postawionych osób w samym SONY? Ray Maguire twierdzi, że wieści od dystrybutorów konsoli są bardzo pozytywne a PS3 będzie największym konsolowym launchem w historii firmy.

 

Co o tym sądzić? Launch konsoli w Japonii i Ameryce Północnej był słabiutki ze względu na niewystarczającą ilość konsol i niewielką liczbę gier. Dziś kłaniam się przed SONY za opóźnienie premiery w Europie! My dostaniemy milion sztuk w dzień debiutu(to i tak nie wystarczy!) i pokaźną ilość gier z niezłymi hitami na czele. Microsoft, który w dwa okresy świąteczne i cały rok pomiędzy nimi sprzedał u nas zaledwie jakieś 3 mln konsol X360 może poczuć się zagrożony. A Wii? Cóż, sukcesu, lub ewentualnej porażki tej maszynki nikt nie jest w stanie przewidzieć. Ja sam dwa lata temu nie wierzyłyłem w powodzenie NDS'a...

zrodlo: www.next-gen.com.pl

 

A myslalem, ze to snes dominuje :wink:

 

 

Ale najlepsze są komentarze na niektórych portalach typu: Dla sony to ostatnia deska ratunku. :D Daleko nie trzeba szukać. Wystarczy wejść na główną. ;)

Gdybys Ty wiedzial za co tutaj mozna dostac bana to bys sie niezle zdziwil...

 

Jeśli dla tego "fachowca" odtwarzacze HD to porażka to nie mam pytań. Najlepszy pewnie będzie cartridge i telewizor HD. :lol2:

To juz w sumie nie jest ani smiesze, ani zalosne(to co pisze AOL).

Ot po prostu nastepny serwis wypisuje jakies farmazony(ponowanie, bo to juz bylo), ale jak widac gadac to sobie moga...W koncu rodzine wyzywic trzeba :wink:

A tak na marginesie toco sie ten Bill tak Wii przyczepil??

Niech argumenty o wyzszosci 360-tki nad PS3 bierze z wlasnego podworka...

ps. najlepsze sa kasety vhs

 

No jak ktoś wpisuje wiadomość i platformy na jakie wyjdzie o ja piszę sprostowanie. Bo zaraz np taka osoba jak ty zacznie się jarać, że na konkurencyjnej konsoli tego nie będzie

Nie! Byles zbulwerowany, ze twoja konsola nie znalazla sie na liscie. To tyle... Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2517290[/snapback]

Ale niech wyznacznikiem Fpp'a na Ps3 bedzie KZ 2.

ten render z E3? bo nie widziałem jeszcze ani jednego screena z nowego killzone, wiec jak on moze byc "wyznacznikiem Fpp'a na Ps3"?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2517284[/snapback]

rticle=37771[/url]

ten render z E3? bo nie widziałem jeszcze ani jednego screena z nowego killzone, wiec jak on moze byc "wyznacznikiem Fpp'a na Ps3"?

Nie, nie te rendery.

Zauwaz, ze presja nad tym tytulem jest tak wielka, ze napewno bedzie wyciskac(wrecz musi, bo bedzie bagno) wszystkie soki z PS3.

Ta strzelanka bedzie wyznacznikiem jakosci grafy jaka moze wygenerowac Ps3.

Dlatego, jak okaze sie porazka(odpukac) to chyba wszystko nastepne tez nie bedzie zbyt entuzjastycznie przyjmowane.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie! Byles zbulwerowany, ze twoja konsola nie znalazla sie na liscie. To tyle...

Proszę o wskazanie moje bulwersacji ? Czepiasz się i tyle. Zresztą nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji bo do niczego to niedoprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny z FEAR wyglądają jakby ktoś małe obrazki powiększył w jakimś "fotoszopie" do większych rozmiarów bo są strasznie niewyraźne. Może jestem naiwny ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że może to tak wyglądać na PS3. Sprawa nie najlepszych tekstur to inna bajka, część z nich faktycznie jest biedna.

 

Z innej beczki.

 

Obejrzałem video recenzję VF5 na PS3 z Gametrailers i wygląda to to naprawdę spoko. "Plastic fantastic" nie bije po oczach (chyba coś z tym zrobili) ale część "ciuszków" jednak się mocno świeci. Areny nawet zyskały trochę detali bo kiedś jak oglądałem screeny to nie było co oglądać poza zawodnikami. Teraz jest na czym oko zawiesić ale widziałem też nieco puste areny, trochę nierówno to wygląda. Recenzent wytknął brak multi po necie i zerową wręcz fabułę ale o gameplayu mówi właściwie w samych superlatywach (np. o idealnym wyważeniu zawodników).

 

Sam nigdy w VF nie grałem ale gdybym miał wybierać spośród dostępnych bijatyk to pewnie byłby to VF (ale ogólnie w bijatyki nie gram!). Pasuje mi bardzo realistyczny klimat walk. Problemem może być konieczność masterowania postaci (choć to po części standard każdej bijatyki), podobno opanowanie zawodników zajmuje lata (no...powiedzmy że bardzo długo ;) ) także kojak_ct, wiesz w co się chcesz wpakować ;) ?

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony 'Very Pleased' with January Sales

http://biz.gamedaily.com/industry/news/?id=15299

 

przypominam, raport NPD ze stycznia:

1. Wii - 436 tys.

2. Xbox 360 - 294 tys.

3. PS3 - 244 tys.

---------------------------------

 

Media Create Sales For 02/12-02/18 2007 Professor Layton				   Nintendo DS	  136736Tales of Destiny 2				 Sony PSP		  73022Bleach DS 2nd: Kokui Hirameku...   Nintendo DS	   45486Death Note 						Nintendo DS	   44600Soul Cradle: Sekai o Kurau...	  Playstation 2	 43253Picross DS						 Nintendo DS	   41105Dragon Quest Monsters: Joker	   Nintendo DS	   39598Wii Sports						 Nintendo Wii	  39128Hajimete no Wii: Your First...	 Nintendo Wii	  29342Kawashima Ryuuta Kyouju no...	  Nintendo DS	   28254
Japonia oczywiście

 

czy tylko ja nie widze tu VF5? tydzien temu było na 1 miejscu (48k sprzedanych kopii), a teraz nie ma w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także kojak_ct, wiesz w co się chcesz wpakować ;) ?

 

Nara.

Mam nadzieję, że nie :-P . Warto chyba zaryzykować! ;) Zawsze można później sprzedać. ;)

 

Genji 2 zbiera kiepskie recenzje w prasie ktora w niego juz grala :/

 

fakt, wystarczy spojrzeć na gamerankings.com - 58%

A tak fajnie na filmikach wygląda rozgrywka :(. Chyba jednak zaryzykuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAL PS3 Backwards Compatability Gimped

Apparantly David Reeves of SCEE says this about the soon-to-be-released PAL PS3:

The backwards compatibility is not going to be as good as the U.S. and Japan models.

Oh nos. What, a four month delay has led to things on the PAL PS3 being worse than the NTSC version? HOW, SONY?

Software will take over some of the functionality that was originally taken care of by dedicated chips, which means far fewer PlayStation 2 (PS2) games can be played on a European PS3 compared with the Japanese and American PS3 models which play 98 percent of old games.

That's from a "Sony statement" regarding the gimping.

 

This info is turning up on proper news sites, including the Washington Post and Yahoo News. Problem is, it smells like complete BS. I mean, come on.

Rather than concentrate on PS2 backwards compatibility, in the future, company resources will be increasingly focused on developing new games and entertainment features exclusively for PS3.

This is just too much of a kick in the nuts to be credible. Insert random conspiracy theories below if you wish, but unless Sony have fucked themselves royally, this just seems too wild to be true.

 

We'll still check with Sony to get this confirmed. Just in case. Stay tuned. Luke Plunkett

 

[uPDATE] - OK, this....this might be for realz. Wow. Just got a press release from SCEE, and it says:

The European PS3 will feature the Cell Broadband Engine™, 60 GB hard disc drive, Blu-ray Disc player, built-in Wi-Fi connectivity, SIXAXIS™ wireless controller. It also embodies a new combination of hardware and software emulation which will enable PS3 to be compatible with a broad range of original PlayStation® (PS) titles and a limited range of PlayStation®2 (PS2) titles.

Hoo-boy. Guess we won't know for sure how royally PAL gamers have been fucked until after the list of PS2 titles is actually released, but that word "limited" doesn't look very encouraging. Just...wow.

 

Full press release.

http://www.scee.presscentre.com/Content/De...mp;NewsAreaID=2

 

zobaczymy czy kastracja wyjdzie na dobre :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dowodzi, że Europa dostanie inną wersję PS3 i jakoś mnie to nie dziwi. Wynika z tego, że poleci kilka części oryginalnego PS2 które w pierwszej wersji odpowiadały za kompatybilność wsteczną a zacznie zajmować się tym Cell i spółka poprzez odpowiedni emulator. Pewnie jego wydajność teraz jest zbyt biedna by dać radę obrabiać wszystkie gry z PS2 ale myślę że Sony nie zostawi tego tak jak jest i z kolejnymi updejtami ten emulatorek będzie nabierał "speeda", to tylko kwestia czasu. Mozemy być źli na Sony (bo w sumie jest za co) ale paradoksalnie IMO Japonia i USA też pewnie w końcu dostanie wersję bez bebechów PS2 (nie można tego pakować do środka w nieskończoność) i będzie identyczna sytuacja. Pytanie tylko czy dostaną je już po opracowaniu w pełni działajacego emulatora czy jeszcze przed tym faktem. Pewnie Europa będzie królikiem doświadczalnym :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...