Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SkyFox

To dowodzi, że Europa dostanie inną wersję PS3 i jakoś mnie to nie dziwi. Wynika z tego, że poleci kilka części oryginalnego PS2 które w pierwszej wersji odpowiadały za kompatybilność wsteczną a zacznie zajmować się tym Cell i spółka poprzez odpowiedni emulator. Pewnie jego wydajność teraz jest zbyt biedna by dać radę obrabiać wszystkie gry z PS2 ale myślę że Sony nie zostawi tego tak jak jest i z kolejnymi updejtami ten emulatorek będzie nabierał "speeda", to tylko kwestia czasu. Mozemy być źli na Sony (bo w sumie jest za co) ale paradoksalnie IMO Japonia i USA też pewnie w końcu dostanie wersję bez bebechów PS2 (nie można tego pakować do środka w nieskończoność) i będzie identyczna sytuacja. Pytanie tylko czy dostaną je już po opracowaniu w pełni działajacego emulatora czy jeszcze przed tym faktem. Pewnie Europa będzie królikiem doświadczalnym :(.

 

i to jest wlasnie smieszne!!-w europie jest najwieksze zainteresowanie ps3 a sony tradycyjnie leci sobie w kulki,jesli europa to dla nich poligon doswiadczalny to radze im zmienic podejscie bo kiedys moga zostac z reka w nocniku i chyba nawet najbardziej zagorzali fani nie beda ich zalowac.

Osobiscie zalezalo mi na kompatybilnosci wstecznej bo mam sporo gier z ps2 i czesto do nich wracam a tak pozostanie trzymac ps2 i jeszcze naprawaic po ewentualnych awariach.

 

Kiedys lata czekania na gry w wersji euro,zawsze opoznienia startu nowych konsol i jeszcze wykastrowane ps3-bo nikt mi nie powie ze jesli na usa-jap wersji ps3 gry z ps2 wygladaja gorzej niz w oryginale to ze bada lepsze na emulatorze :(

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze z Wielkiej Brytanii wołają wspólnym głosem: SONY traktuje nas jak obywateli drugiej kategorii.

 

W serwisie UK Telegraph online pojawiło się wiele wypowiedzi rozczarowanych osób ostatnimi posunięciami SONY. Gracze czują się oszukani dowiadując się kolejnych “rewelacji” dotyczących europejskiej wersji PS3.

 

Wściekli Brytyjscy entuzjaści gier, czują się oszukani i twierdzą, że firma SONY traktuje ich jako obywateli drugiej kategorii. Nie wystarczyło, że w porównaniu do Ameryki i Japonii, Europa dostanie konsole 3 miesiące później, to jeszcze sama konsola kosztuje £105 więcej niż za oceanem. Problemy ze wsteczna kompatybilnością oraz brakiem wersji 20GB w dniu premiery, dodatkowo psują opinie o SONY.

zrodlo ps3site.pl

 

cos te wypowiedzi oddaja to co sam mysle :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę info odnosnie wielkosci obrazów filmow i gier na PS3

 

Call Of Duty 3 = 6.7GB (7,154,827,264 bytes)Fight Night: Round 3 = 4.28 GB (4,605,018,112 bytes)Full Auto 2: Battlelines = 3.55GB (3,812,687,872 bytes)Genji (US) = 12.2GB (13,103,923,200 bytes)Madden NFL 07 = 7.08GB (7,597,719,552 bytes)Marvel Ultimate Alliance = 6.85GB (7,356,874,752 bytes)Mobile Suit Gundam Crossfire = 3.96GB (4,247,295,445 bytes)Motor Storm (JAP) = 11.9GB (12,793,610,240 bytes)NBA 2K7 = 7.59GB (8,153,399,296 bytes)NHL 2K7 = 8.4GB (8,443,592,704 bytes)Need For Speed Carbon = 11.5GB (12,431,458,304 bytes)Resistance: Fall Of Man = 17.53GB (18,827,837,440 bytes)Ridge Racer 7 = 6.95 GB (7,471,366,144 bytes)Ridge Racer (JAP) = 6.95GB (7,471,366,144 bytes)Tiger Woods 2007 = 7.19GB (7,365,525,504 bytes)Tony Hawk Project 8 = 5.10GB (5,489,950,720 bytes)Untold Legends: Dark Kingdom = 8.27GB (8,880,652,288 bytes)[b]Blu-Ray Movies:[/b]Behind Enemy Lines = 23.3GBBlack Hawk Down = 42.5GBClick = 38.1GBDeep Blue (JAP) = 21.3GBFPD Benchmark Software for Professional = 10.4GBHouse of Flying Daggers = 23.1GBIce Age 2 : The Meltdown (US) = 22.60GBInnocence (JAP) = 41.3GBKingdom of the Heaven (JAP) = 46.3GBKingdom of the Heaven (PAL/GER) = 42GBKong Fu Hustle (JAP) = 21.5GBMika Nakashima : Let's Music Tour 2005 (JAP) = 38.5GBMission Impossible = 21.5GBMission Impossible 2 = 21.8GBMission Impossible 3 (Disc 1) = 22.3GBMonster House = 22.1GBStealth = 21GBS.W.A.T. = 21.1GBTalladega Nights: The Ballad Of Ricky Bobby = 20.9GBThe Phantom of the Opera = 23GBUltraViolet = 19.8GBUnderworld Evolution = 22.5GBX-Men 3 : The Last Stand = 23.3GBXXX = 22.3GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie? PS2 od początku do końca miało w środku bebechy PSX-a

Szczerze powiedziawszy to nie wiedziałem :P. W slimach też? Wiedziałem że tak było ale myślałem że już od tego odeszli przy "którejśtam" wersji.

 

Mnie to info ogólnie ani ziębi ani pali bo PS2 mam i nie zamierzam opylać. Faktem jednak jest, że Sony coraz bardziej przegina, Mogli nad emulatorem lepiej/wcześniej popracować to by nie było problemu.

 

Coraz bardziej mam wrażenie, że choć premiera PS3 jest daleko za X360 to dla Sony dalej jest zbyt wcześnie. Sprzęt niby działa ale nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik (np. ten ostatni, czy zapowiadany bo już sam się gubię, updejt dodający multitasking, który IMO mógł się spokojnie znaleźć w firmwerze "wyjściowym" szczególnie po tym, że MS swój dodał spory kawał czasu temu, nieważne że też jako "dodatek" a nie funkcja dostępna od nowości).

 

Ogólnie jestem mega confused :unsure: :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

sony w Australii

 

Sony szykuje się do podboju Australii

(23-02-2007)

Japoński koncern jest już gotowy na premierę konsoli PlayStation 3 na antypodach.

Firma zamierza wydać 6mln AUD na kampanię promującą nową maszynkę w kraju kangurów i ojczyźnie bumerangów. Firma już przyszykowała kioski, które zostaną dostarczone do sklepów, by prezentować gry dostępne w momencie premiery.

 

 

Miejmy nadzieję, że tym razem w kioskach naprawdę będzie siedzieć PS3, bo niedawno Sony miało małą wpadkę, gdy okazało się, że używało Xboxa 360, do wyświetlania dem gier na PS3.

 

Warto wiedzieć, że w kiosku prezentowanym na zdjęciu konsola tak naprawdę jest schowana, a to co widać za szybą, to jedynie makieta. Stąd obawa, czy przypadkiem urządzenie nie będzie się przegrzewało.

chcialbym aby gracze Europejscy skonsolidowali sie przeciwko sony za jej poczynania-i dali odczuc tej coraz bardziej idiotycznej firmie ze powinna miec wiecej szacunku dla graczy ,bo przeciez to dzieki gracza ktorzy namietnie kupowali ps1 i ps2 sony zarobilo krocie-teraz w zamian olewa nas z gory do dolu

 

reasumujac :Europa dostanie : POZNIEJ,DROZEJ,GORZEJ-MNIEJ :mur:

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że tym razem w kioskach naprawdę będzie siedzieć PS3, bo niedawno Sony miało małą wpadkę, gdy okazało się, że używało Xboxa 360, do wyświetlania dem gier na PS3.

Jakieś dowody czy tylko 2 zdjęcia zrobione po godzinach przez jakiegoś mega sprzedawcę z marketu? :)

 

Co do tego wyciętego chipu to trochę się zdziwiłem. W sumie to miałem chęć zagrać w kilka pozycji z PS2. Lepiej niech się sprężą nad tym emulatorem. :) Taki emulator moim zdaniem ma kilka zalet. Jak wiadomo obraz renderowany przez PS3 nie był idealny i był skalowany w efekcie czego nie był najlepszy. Emulatorem można wyrenderować grę w wyższej rozdziałce vide PS2/Dreamcast na PC. Jeśli się im to uda to będzie super! :) Jeśli nie to plama jak nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy się odpowiedzi od firmy SONY, dotyczącej “obciętej” wersji europejskiej. Zawiera się w dwóch słowach: “cięcie kosztów”:

 

Ten ruch jest częścią planu cięcia kosztów produkcji PlayStation 3. Doszliśmy do wniosku, że to co do tej pory musieliśmy załatwiać w formie hardware, można zastąpić softwarem. Ta droga prowadzi także do obniżenia ceny PS3 dla końcowego nabywcy.

 

SONY zapowiada, że do terminu premiery zdąży wydać softwarowy emulator, który ma umożliwić granie w tytuły z PS2 na PS3.

www.ps3site.pl

 

 

O ile w emu mogę uwierzyć to w niższą cenę PS3 już ciężko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej tabelki nie mozna brac powaznie. Przykladowo ten sam 60 gigowy dysk w wersji pudelkowej mozna kupic na Amazon za $49. Seagate pewnie sprzedaje te dyski po $20-$30, a w hurcie jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chcą obniżyć koszty, norma. Niestety w obniżkę dla klienta to bym nie wierzył, zresztą mamy odwrotną sytuację np. w UK. 27$ to może mało się wydaje ale przy produkcji kilkuset tysięcy sztuk to jednak robi różnicę ;).

 

Niech ten emulatorek na starcie odpala gry z PS2 tak jak to robi teraz "pełna" PS3 i nie będzie problemu ale gdy coś będzie "nie teges" to znowu zacznie się jazda po Sony (słuszna zresztą, czekaliśmy tyle czasu i jeszcze mielibyśmy czekać na jakiś "w miarę sprawny" emulatorek ?!?). Czekam na rozwój sytuacji.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/gry/the-darkness-gameplay-t540.0.html <- nie prezentuje się źle ^__^

 

Wersja na PlayStation 3 tego tytułu będzie miała premierę w przyszłym tygodniu a my nadal niewiele wiemy o trybie on-line.

 

Firma Bethesda została zapytana o implementacje trybu on-line w Oblivionie. Oto jak odpowiedział jeden z ich pracowników:

 

 

 

Planujemy wprowadzić tryb on-line w przyszłości. Możliwość upgrade’u gry będzie możliwa przez sieć. W tej chwili niestety jeszcze nie wiemy kiedy to nastąpi, ponieważ nie rozpoczęliśmy prac nad tym elementem. Nie jest łatwo powiedzieć czy MP pojawi się szybciej na Xboxa czy na PS3, choć z tą pierwszą konsolą mamy większe doświadczenie.

http://www.ps3site.pl/ps3-news/oblivion-i-...yer-t533.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Krzykacz przyleciał. Tak dziobie, dziobie i dziobie. Tylko co on dziobie, skoro nikt jeszcze chleba nie rozsypał? :wink:

 

nazywasz krzykaczem zawiedzionego klienta sony???-jestem zawiedziony postepowaniem Sony,nie chce dostac gorzej niz reszta swiata.Dlaczego to Europa ma poniesc wszystkie koszta nowych pomyslow Sony??

Chce kupic produkt ktory mi obiecano podczas startu konsoli na swiecie,nic wtedy nie bylo mowione o kastracji konsoli.

 

Twoja wypowiedz odbiega od normy regulaminu wiec wyslalem poprostu raport aby nie byc atakowanym za wypowiedzi do ktorych mam prawo i ktore nie lamia regulaminu

 

Lair -choc woda wyglada swietnie to bedzie mial pewnie jeden mankament ktory czesto dolega podobnym produkcja:otoz zapewne bedzie to ograniczone pole latania smokiem, co zapewnie uniemozliwia nam niewidzialne sciany lub automatyczne zawrocenie smoka z drogi do nikad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy placzecie nad kompatybilnoscia z PS2. Jak chcecie grac w stare gry to kupcie sobie uzywana konsole za kilka stowek a nie PS3 za 3 tysiace.

Sam nie mam PS3 (mam PS2), ale czytalem ze wiekszosc gier PS2 wyglada kiepsko na nowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy placzecie nad kompatybilnoscia z PS2. Jak chcecie grac w stare gry to kupcie sobie uzywana konsole za kilka stowek a nie PS3 za 3 tysiace.

Sam nie mam PS3 (mam PS2), ale czytalem ze wiekszosc gier PS2 wyglada kiepsko na nowej konsoli.

To nie jest że wygląda kiepsko na NOWEJ KONSOLI :? Po prostu gry z PS2 wyglądają kiepsko na LCD (no może nie kiepsko, ale gorzej niż na CRT). Konsola nie ma tu nic do rzeczy.

 

A tu bardziej chodzi o fakt że jeśli ktos ma p[okaźna bibliotekę gier na PS2 i chce teraz kupić PS3, to bez problemu może sprzedać PS2, bo niby po co ma mieć 2 urządzenia? Niepotrzebne zajmowane miejsce, więcej kabli itd.

 

A tak z ciekawości. Czy dobrze myślę że w takim razie PS3 jest także kompatybilne z PSXem?? No bo jesli PS2 jest, a PS3 jest z PS2 to automatycznie powinno być też z PSX?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 miało bebechy PSX. PS3 miało bebechy PS2 ale czy PSX to chyba raczej nie. O ile dobrze pamiętam to kompatybilność miała być więc musi być EMU PSX. Wielki problem to nie jest. Gorzej będzie z EMU PS2 ale z czasem powinni to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywasz krzykaczem zawiedzionego klienta sony???-jestem zawiedziony postepowaniem Sony,nie chce dostac gorzej niz reszta swiata.Dlaczego to Europa ma poniesc wszystkie koszta nowych pomyslow Sony??

Chce kupic produkt ktory mi obiecano podczas startu konsoli na swiecie,nic wtedy nie bylo mowione o kastracji konsoli.

 

Twoja wypowiedz odbiega od normy regulaminu wiec wyslalem poprostu raport aby nie byc atakowanym za wypowiedzi do ktorych mam prawo i ktore nie lamia regulaminu

Wiesz SkyFox raporty to my ostatnio mamy w Polsce dosyć nietrafione :wink:. Ale do rzeczy. Moja wypowiedź nie odbiega od normy regulaminu, toteż twoje insynuacje są nie na miejscu. Regulamin jest cały i zdrowy, jak widzisz nikt mu krzywdy na razie nie zrobił. Choć to co piszesz, również jest takim balansowaniem na cienkiej linie. Co my tu mamy. Jakieś nawoływanie do zjednoczenia. Może od razu przeprowadzimy rewolucję?. Twoja wypowiedź rysuje mi obraz małego chłopca ze złamanym sercem i żalem w oczach - bo wujek Sony lub Microsoft coś mi obiecał. Wyluzuj, jeszcze może spełnić swoje obietnice. Dalej mamy zawiedzionego klienta - jeszcze nie spróbowałeś, a już mówisz, że nie dobre. Następnie mamy nowe pomysły - jak nowe, jak stare. Takie były plany i rozpoczyna się ich realizacja. Padło wstępnie na nas, przy czym w niedługim czasie przeniesie się na cały świat.

 

Moim zdaniem jesteś zbyt przewrażliwiony i zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy. Poczekaj na rzeczywisty rozwój wydarzeń, gdy PS3 ostatecznie w Europie zostanie rozgryziona na kawałki. Może się okazać, że wcale nie jest tak źle jak co niektórzy...no właśnie - krzyczą :wink: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Wiesz SkyFox raporty to my ostatnio mamy w Polsce dosyć nietrafione :wink:. Ale do rzeczy. Moja wypowiedź nie odbiega od normy regulaminu, toteż twoje insynuacje są nie na miejscu. Regulamin jest cały i zdrowy, jak widzisz nikt mu krzywdy na razie nie zrobił. Choć to co piszesz, również jest takim balansowaniem na cienkiej linie. Co my tu mamy. Jakieś nawoływanie do zjednoczenia. Może od razu przeprowadzimy rewolucję?. Twoja wypowiedź rysuje mi obraz małego chłopca ze złamanym sercem i żalem w oczach - bo wujek Sony lub Microsoft coś mi obiecał. Wyluzuj, jeszcze może spełnić swoje obietnice. Dalej mamy zawiedzionego klienta - jeszcze nie spróbowałeś, a już mówisz, że nie dobre. Następnie mamy nowe pomysły - jak nowe, jak stare. Takie były plany i rozpoczyna się ich realizacja. Padło wstępnie na nas, przy czym w niedługim czasie przeniesie się na cały świat.

 

Moim zdaniem jesteś zbyt przewrażliwiony i zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy. Poczekaj na rzeczywisty rozwój wydarzeń, gdy PS3 ostatecznie w Europie zostanie rozgryziona na kawałki. Może się okazać, że wcale nie jest tak źle jak co niektórzy...no właśnie - krzyczą :wink: Pozdrawiam

 

Proponuje Ci wypowiadanie sie tylko i wylacznie w temacie ps3.Nie obchodzi mnie Twoje zdanie na moj temat.

Moje wypowiedzi dotycza ps3 oraz mojego zalu do Sony po ostatnim zagraniu.Europa nie ma byc gorsza od reszty Swiata i tak ja to widze.

 

I to ty wyluzuj bo ja pisze wylacznie odnosnie tematu a ty odnosisz sie personalnie-widzisz roznice??powodujesz i prowokujesz do OT,zbyt mocno widocznie przezywasz to co pisza inni na forum!

 

Ja moge miec zal do Sony bo jak kupie ps3 to zaplace za nia gotowka i bedzie to mialo finansowy wymiar-wiec mam prawo do krytyki!! Ty tylko sobie strzepisz jezor na forum i dla nikogo nic dobrego z tego nie wynika ,tym bardziej dla ciebie poniewaz kolejny raz wyslalem raport na ciebie ,tylko dlatego zebys nie robil OT i nie zasmiecal topicku bo twoja obecnosc w niczym mi nie przeszkadza oprocz robienia OT i niepotrzebnych prowokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zacznijcie w końcu dyskutować merytorycznie i na poziomie, bo inaczej temat zostanie zamknięty, userzy ukarani i niekoniecznie tylko w postaci samych %.

 

Jeśli ktoś ma zamiar prowokować do kłótni, to nie będzie litości. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garść newsów

 

Resistance: Fall of Man - następca już niebawem

 

Jeszcze nie mieliśmy okazji nacieszyć się Resistance: Fall of Man na PS3, a już zapowiedziano sequel tego tytułu.

W wywiadzie udzielonym MyGEN, prezes Insomniac Games, Ted Price, oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad drugą częścią tej gry. Decyzja o kontynuowaniu serii nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że Resistance: Fall of Man zdobył duże uznanie u graczy i jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na PlayStation 3.

Ted Price powiedział, że kolejna część ukaże się w niedalekiej przyszłości.

SONY oficjalnie podało do wiadomości, że płyty blu-ray z grami w Europie będą kosztowały 59,99 Euro.

Dostęp do PlayStaion network, ma być, podobnie jak w innych krajach, darmowy. Gry zakupione w PlayStation store np. flOw lub Tekken 5: Dark Ressurection, mają kosztować od 2,99 do 9,99 Euro. Oczywiście cena gry jest uzależniona od ilości dodatków. Same dodatkowe elementy mają zaczynać się od 0,99 Euro.

Sądzimy, że to jest dobra informacja dla nas, bo ceny, w porównaniu z innymi regionami, nie są wygórowane.

No to u nas cena będzie wynosić na początku jakieś 230-250 zł. Niemało, ale z czasem potanieją i kolejne gry będzie można kupować częsciej. A jeżeli tekken:dr miałby kosztować 3-10 euro to juz na pewno znajdzie się wielu chętnych pomimo grafy bardziej middle niż next-genowej, ale przy braku wstecznej emulacji ta gra może okazać się bardzo przydatna. Na zachodzie wydac 10 euro to tak jakby u nas 10 zł, więc na dojenie kasy za bardzo nikt nie powinien narzekać :lol2:.

 

SONY potwierdziło dzisiaj, że Gran Turismo HD będzie dostępne przez PlayStation Network już od premiery europejskiej tj. 23 marca.

Ta wersja będzie zawierać jedną trasę z jednym samochodem. Ściganie będzie możliwe po szwajcarskich alpach, a w momencie zakończenia trasy w określonym limicie czasowym, otrzymamy kolejny model auta. Gra zawiera w sumie 9 różnych samochodów możliwych do odblokowania. Co ciekawe jednym z nich, jest Ferrari 599, które pierwszy raz pojawia się w serii Gran Turismo.

SONY udostępni także możliwość dodania swojego osiągnięcia do bazy wyników dzięki której porównamy się z innymi kierowcami z Europy.

To nie wymaga komentarza, mała gierka o świetnej grafice za darmo. Nic tylko ściągać.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...