Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy pirat w sieci!

 

Grupie Paradox udało się to co SONY zapowiedziało, że jest niemożliwe. Grupa ta udostępniła wczoraj piracką wersję gry GripShift (300MB). Tytuł ten jest sprzedawany za pośrednictwem PlayStation Store.

 

Nie ma żadnych problemów z pobraniem oraz uruchomieniem tej gry za pośrednictwem serwera proxy. Grupa Paradox już wcześniej zapowiadała, że nie ma kłopotów ze złamaniem tytułów na PS3. Jak twierdzą, poradzą sobie także z innymi grami.

 

Czy jest to zdarzenie dobre czy złe musicie odpowiedzieć sobie sami. Z jednej strony podważa wiarygodność SONY i ich produktu, z drugiej natomiast, może być bodźcem zachęcającym, wbrew pozorom, do zakupu PlayStation 3.

To było nieuniknione. Coraz prościej odpalić pirata mimo nowocześniejszych zabezpieczeń. :) Czyżby modchipy odeszły w zapomnienie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

------------

SkyFox - z mojej strony dyskusja zakończona. Twój post to synonim braku opanowania. Nie ma potrzeby komentować - jak jest, każdy widzi. Odniosę się wyłącznie do poniższego zdania:

Ty tylko sobie strzepisz jezor na forum i dla nikogo nic dobrego z tego nie wynika

Bardzo proszę o to, abyś zapoznał się z moimi wcześniejszymi komentarzami, zanim zaczniesz wydawać werdykty.

Zdaje się, że o coś prosiłem? :evil: // Crosis.

------------

 

I na koniec, co by nie było, że "tylko strzępie jęzor" polecam Ci następującą stronę -> Backward Compatybility

Wpadnij 23 marca i koniecznie sprawdź na liście czy firma Sony zdała u Ciebie egzamin. Tym samym nie kupisz kota w worku. :wink:

 

Każdy dzień i każdy news przynosi nowy zarzut na bycie fanbojem jednej ze strone w tej wielkiej konsolowej wojnie. A co w sytuacji, gdy narzekam na moją ukochaną serię? Na podstawy mojej konsolowej egzystencji? Otóż w Final Fantasy XIII zabraknie losowych walk z przeciwnikami. Chwilowy wybryk Square - Enix w XII części będzie miał swoją kontynuację. Tak wynika z wywiadu przeprowadzonego z Panem Toshiro Tsuchida. Jesteście ciekawi, co jeszcze popsuli w tej serii?

 

Toshiro Tsuchida pracował wcześniej nad Front Mission i Final Fantasy X, a teraz zajmie się systemem walki w FF XIII. Z bardziej zabawnych informacji należy podać, że w nowej odsłonie serii każdy z przeciwników otrzyma własną osobowość i dzięki temu walki będą zupełnie nowym doświadczeniem. Pan TT obiecał, że w FF system walki będzie bardzo głęboki, do tego stopnia, że poczujemy emocje naszej postaci.

 

Najwyraźniej Shiva, jako składany motor to nie jedyna atrakcja XIII.

Źródło: GameOnly

 

Phil Harrison: We Are Under No Pressure to Drop PS3's Price

-> wywiad Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wymaga komentarza, mała gierka o świetnej grafice za darmo. Nic tylko ściągać.

 

pozdrawiam

No rzeczywiście nie wymaga. Jeden tor, 1 samochód(ok potem 8 innych do odblokowania) i jeszcze miało to by byc płatne?? :mur: :mur: :lol: :lol: Lol. A takie coś jak wersja DEMO mówi Ci coś? ;) Ja do tego bym zaliczył właśnie GT HD. I to żadna łaska że darmowe dali B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

ponizej trailer z "Harkera" czyli jak szybko zabic wampira :)

 

co prawda gra na razie wyglada slabo ale planowane wydanie to 2008r wiec moze cos poprawia wzgledem grafy

 

"Harker" -trailer

 

Jesli zapowiedzi odnosnie walk w czasie rzeczywistym, w 13 odslonie FF okaza sie prawdziwe, to bedzie to kolejny dobry krok w tej serii :).Juz 12 wyszla z kostniejacej formy wczesniejszych "Fajnali" i to wlasnie dzieki walka w czasie rzeczywistym zaczelo sie zupelnie innaczej grac-oczywiscie lepiej moim zdaniem :)

 

Oby w 13 jeszce bardziej udoskonalili ten system i zostawili rowniez mozliwosc dowolnego kreowania klasy postaci !! -bo i ten system bardzo mi sie podobal w 12,koniec z narzucaniem graczowi sciezki rozwoju bohaterow :)

 

 

chyba jeszcze nie bylo: otoz Spiderman3 w wersji na ps3 doczeka sie wiekszej ilosci dodatkow,oraz uwaga!:mozliwosc grania postacia "New Goblin" ktory jak wiadomo uzywa troche innego srodka transportu niz "Spiderman"

 

ponizej czesc newsa:

 

So what exactly are they getting? The PS3-exclusive "Spider-Man 3: Collector's Edition," that's what.

 

Scheduled for a simultaneous release with the regular version of Spider-Man 3 in early May, Spider-Man 3 Collector's Edition will add a number of bonus features not available on other platforms. Webisodes from the Spidey 3 movie, an exclusive interview with producer Avi Arad, and behind the scenes talks with Tobey Maguire, Topher Grace, Thomas Haden Church, James Franco, JK Simmons, and Bruce Campbell are also included. Players will even be able to access special Spider-Man 3 trailers and a couple of other undisclosed goodies.

 

But that's not the best part.

 

No true believers, the best and most interesting addition to the PS3 Collector's Edition is the ability to play as a completely different character, the "New Goblin." Using a unique locomotion system that's entirely controllable with the Sixaxis gamepad, the New Goblin will be able to zip through the city streets and between skyscrapers and other buildings at super-high speeds.

 

Activision wouldn't elaborate much further than that, other than to say that New Goblin will have access to 10 exclusive race challenges and the ability to participate in every "Crime Event" in the city -- allowing him to use his pumpkin bombs against all three city gangs and a multitude of other plot-driven enemies.

 

Though we obviously have to wait awhile to learn more about the New Goblin and his unique abilities, PS3 fans can still discover plenty about the primary mechanics of Spider-Man 3 by following our list of newly-updated links located below.

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest że wygląda kiepsko na NOWEJ KONSOLI :? Po prostu gry z PS2 wyglądają kiepsko na LCD (no może nie kiepsko, ale gorzej niż na CRT). Konsola nie ma tu nic do rzeczy.

Nie. Chodzi o to, ze na tym samym TV LCD gra na PS2 puszczona z PS3 wyglada gorzej niz puszczona z PS2. Czyli jednak jednak wyglada gorzej na nowej konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień i każdy news przynosi nowy zarzut na bycie fanbojem jednej ze strone w tej wielkiej konsolowej wojnie. A co w sytuacji, gdy narzekam na moją ukochaną serię? Na podstawy mojej konsolowej egzystencji? Otóż w Final Fantasy XIII zabraknie losowych walk z przeciwnikami. Chwilowy wybryk Square - Enix w XII części będzie miał swoją kontynuację. Tak wynika z wywiadu przeprowadzonego z Panem Toshiro Tsuchida. Jesteście ciekawi, co jeszcze popsuli w tej serii?(...)

Normalnie rozwalił mnie ten tekst. Czyli brak losowych walk to błąd :mur: ? Faktycznie, jak chodziło się po PUSTEJ planszy i NAGLE ekran pękał or something i zaczynała się walka było super :blink: . IMO to co zrobiono w FFXII to bardzo kontrowersyjny ale też trafiony sposób (gra przypomina teraz MMORPG). Może przez to klimat "starego" fajnala gdzieś zniknął ale nie oszukujmy się, stare rozwiązanie było archaiczne i tylko sztucznie wydłużało rozgrywkę.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień i każdy news przynosi nowy zarzut na bycie fanbojem jednej ze strone w tej wielkiej konsolowej wojnie. A co w sytuacji, gdy narzekam na moją ukochaną serię? Na podstawy mojej konsolowej egzystencji? Otóż w Final Fantasy XIII zabraknie losowych walk z przeciwnikami. Chwilowy wybryk Square - Enix w XII części będzie miał swoją kontynuację. Tak wynika z wywiadu przeprowadzonego z Panem Toshiro Tsuchida. Jesteście ciekawi, co jeszcze popsuli w tej serii?(...)

panowie ja tu widze mnostwo cytatow bez podania zrodla, ten cytat jest bodajrze z gameonly.pl /// to tylko prosba

 

a co do meritum, to śmiać mi się chce jak jest seria gier i nagle w niej coś się zmienia oprócz grafiki i zawsze jest tak samo "a po co", "a dlaczego", "beznadzieja dajcie stare", tak samo jest w tym przypadku, i autor tego newsa powinien być bardziej obiektywny... Jeżeli się nic nie zmienia z kolejnymi częściami to możemy równie dobrze zostać na zasadach FF1 i tylko grafę zmieniać. Takie głosy są lekko żałosne i dotyczą wszystkich platform...

 

Autor cytatu zmieniony. // Crosis

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzieciol4

Mała prośba. Mógłbyś usunąć mojego nicka z tego cytatu bo to nie ja powiedziałem/napisałem ;). Ja to tylko zacytowałem. Nara.

chyba zartujesz, skoro nie podales zrodla cytatu to znaczy, ze cytowales samego siebie...

Edytowane przez dzieciol4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

@dzieciol4

Mała prośba. Mógłbyś usunąć mojego nicka z tego cytatu bo to nie ja powiedziałem/napisałem icon_wink2.gif. Ja to tylko zacytowałem. Nara.

 

 

chyba zartujesz, skoro nie podales zrodla cytatu to znaczy, ze cytowales samego siebie...

 

ale to nie TrueVanDal dal tego"newsa" tylko Largoon troche wyzej!!! ,dlatego True..chcial abys nie cytowal jego jako osobe wklejajca i jeszcze popierajaca ta wiadomosc.

 

a jeszcze odnosnie samej wypowiedzi -to juz wczesniej pisalem ze ciesze sie ze sa zmiany w FF12 i 13 ,jesli ktos pisze ze to "psucie" gry to ma swoje prawo do wypowiedzi.Jednak nie da sie ukryc ze seria FF potrzebuja odswierzenia i Walki w czasie rzeczywistym to swietny pomysl :) ,komu to nie pasi niech zagrywa sie w poprzednie czesci czesci gdzie losowe walki wystepuja az w nadmiarze :D

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzieciol4

Tak jak podał SkyFox to info wrzucił tutaj wcześniej Largoon (ale to też nie jego słowa) a ja się tylko do niego odniosłem. To info jest na tej samej stronie więc po co miałem dawać znowu linka czy coś do tego? Wystarczy przeczytać wyżej, myślałem że wiesz o tym i tylko popełniłeś błąd w "tworzeniu" posta tymczasem widzę że zrobiłeś to umyślnie (chociaż rozumiem że po prostu nie zwróciłeś na to uwagi). Także nie, ja nie żartuję...

 

(...)

Każdy dzień i każdy news przynosi nowy zarzut na bycie fanbojem jednej ze strone w tej wielkiej konsolowej wojnie. A co w sytuacji, gdy narzekam na moją ukochaną serię? Na podstawy mojej konsolowej egzystencji? Otóż w Final Fantasy XIII zabraknie losowych walk z przeciwnikami. Chwilowy wybryk Square - Enix w XII części będzie miał swoją kontynuację. Tak wynika z wywiadu przeprowadzonego z Panem Toshiro Tsuchida. Jesteście ciekawi, co jeszcze popsuli w tej serii?

 

Toshiro Tsuchida pracował wcześniej nad Front Mission i Final Fantasy X, a teraz zajmie się systemem walki w FF XIII. Z bardziej zabawnych informacji należy podać, że w nowej odsłonie serii każdy z przeciwników otrzyma własną osobowość i dzięki temu walki będą zupełnie nowym doświadczeniem. Pan TT obiecał, że w FF system walki będzie bardzo głęboki, do tego stopnia, że poczujemy emocje naszej postaci.

 

Najwyraźniej Shiva, jako składany motor to nie jedyna atrakcja XIII.

Źródło: GameOnly

 

(...)

 

Teraz dobrze? ;). Peace.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony odpiera zarzuty

 

Michael Ephraim, szef australijskiego oddziały Sony Computer Entertainment, skomentował słowa krytyki, padające pod adresem PS3 i jej ceny. Zapewnił też przy okazji, że cena konsoli spadnie tak szybko, jak to będzie możliwe.

 

Temat ceny PlayStation 3 powraca niemal zawsze, gdy mówi się o nowej konsoli Sony. Nic dziwnego - zakup PS3 to wszak wydatek wyraźnie większy, niż kupno Wii czy Xboksa 360. Jednak, według Michaela Ephraima z SCE Australia, cenowe różnice są jak najbardziej uzasadnione.

 

Michael stwierdził, że system Sony znajduje się w zupełnie innej lidze niż rywale i nie należy go z nimi porównywać. Wg niego cena konsoli uzasadniona jest przede wszystkim tym, że jest ona kompletnym systemem rozrywki domowej. Przykładowo - jak wyjaśnia - aby takie same funkcje dawał sprzęt Microsoftu, należy użyć Media Center, a więc połączyć Xboksa 360 z komputerem, a żeby oglądać filmy HD, użytkownik zmuszony jest wydać dodatkowe 150 euro na zewnętrzny odtwarzacz HD-DVD. Jako niezaprzeczalny atut PS3 Ephraim podał oczywiście czytnik Blu-ray, który jako osobne urządzenie kosztuje obecnie około 900 euro (chociaż zapowiadane są spore obniżki cen). Zdaniem Michaela, żaden inny produkt na rynku nie oferuje tak wiele jak PlayStation 3 w takiej cenie.

 

Z Michealem można się zgadzać lub nie, ale przynajmniej jednej z jego wypowiedzi trudno nie przyklasnąć - "zrobimy wszystko, aby obniżyć cenę konsoli tak szybko, jak to będzie możliwe". Pozostaje więc uznać jego argumenty i rzucić się do sklepu po PS3 w dniu premiery, lub poczekać na obiecaną obniżkę.

Źródło: http://www.gram.pl/news.asp?id=3633

 

najlepsze są komentarze, np.:

"Przyznaje, Sony wtopiło z konsolą na całej linii, ale to nie zmieni faktu, że i tak ją kupię..."

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz odnośnie leżących na półkach ps3 i nie tylko...

 

W wywiadzie udzielonym Reuterowi, MayJack Tretton, szef SONY na Północną Amerykę, zapowiedział, że braki PS3 w sklepach zostaną rozwiązane na przełomie kwietnia i maja. Już niebawem do sklepów w USA ma trafić ponad 2 miliony konsol:

Kwiecień albo maj to miesiące, w których uzupełnimy braki w dostawach i wreszcie będziemy mogli sprzedawać PS3 na bieżąco.

Zapytany o to, że PS3 w niektórych rejonach Ameryki leży na półkach, Tretton odpowiedział:

 

Naszym zamierzeniem jest zapełnienie wszystkich półek w USA, a nie ich opróżnienie. Jeżeli w sklepie są puste półki to znaczy, że straciliśmy kolejnego klienta, który mógł kupić PlayStation 3.

 

SONY postawiło przed sobą plan dostarczenia do sklepów 6 mln. konsol do maja. Tretton powiedział, że ten termin jest jak najbardziej realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to wkleić :D

 

Gdyby tylko Kutaragi o tym wiedział..:)

Napisał Aliusz

środa, 28 luty 2007

Mowa o wynikach ankiety, jaką przeprowadziliśmy ostatnio na łamach naszego serwisu. Zapytaliśmy odwiedzających nasz serwis: kiedy zamierzają nabyć PLAYSTATION 3. I jak się okazało, podczas gdy sprzedaż nowej konsoli jest mocno średnia, gdy cały świat narzeka na wysoką cenę, Polacy już czekają z kasą w portfelu, odliczając dni do premiery. Gdyby Ken Kutaragi o tym wiedział to pewnie urządziłby nam premierę równo z Japonią;). Z ankiety wynika, że ponad 55% odwiedzających nas garczy kupi sprzęt zaraz po premierze! Następne 19% dozbiera kaskę i dokona zakupu w ciągu 2 lat. Nieco ponad 15% czeka na spadek ceny do magicznej bariery tysiąca złotych, co nie nastąpi zbyt prędko (3-4 lata?). Tylko 8,5% odwiedzających next-gen’a nie zamierza w ogóle kupować trzeciej grajstacji, zaś 1,5% dokonało już importu zza oceanu. Tym samym potwierdza się niezwykle mocna pozycja marki Playstation na naszym, rodzimym rynku. Jak to mówią: „nie stać nas na kupowanie rzeczy tanich”!

cytat z NEXT-GEN.COM.PL

 

 

Bo Polaków nie stać na X360tkę więc wybierają PS3 hehe. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY prezentuje PS3!

 

 

PLAYSTATION 3 SONY HD Show po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w grudniu zeszłego roku w Warszawie – powiedział Business Manager kategorii PlayStation w Sony Poland, Marcin Ziobrowski – Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli zaprosić do niego jeszcze większą grupę osób, odwiedzając przy tym największe miasta w Polsce. Chcemy zaprezentować, czym w naszym rozumieniu jest świat technologii HD, z PS3 jako jego centrum.

 

Podczas PLAYSTATION 3 SONY HD Show prezentowane będą gry na PS3, które pojawią się w dniu premiery 23 marca 2007: MotorStorm, Resistance: Fall of Man, Ridge Racer 7, FORMULA ONE: Championship Edition, oraz Genji: Days of the Blade.(...)

 

Oto lista lokalizacji, które odwiedzi PLAYSTATION 3 SONY HD Show:

 

* od 2 do 4 marca – Wrocław, C.H. Bielany (parking na wysokości Media Markt)

* 5 marca – Opole, Media Markt, parking

* 6 marca – Zabrze, C.H. M1 (parking na wysokości Media Markt)

* 7 marca – Chorzów, Media Markt, parking

* 8 marca – Katowice, C.H. Altus, Centrum Sony (KSK), parking

* 9 marca – Katowice, C.H. Trzy Stawy (parking na wysokości Media Markt)

* od 10 do 11 marca – Katowice, C.H. Silesia (parking na wysokości Saturn)

* 12 marca – Czeladź, C.H. M1 z (parking na wysokości Media Markt)

* 13 marca – Częstochowa, C.H. M1 (parking na wysokości Media Markt)

* 14 marca - Bielsko Biała, C.H. Sarni Stok, Media Markt, parking od strony wejścia

* 15 marca – Kraków, C.H. M1 (parking na wysokości Media Markt)

* 16 marca – Kraków, Galeria Kazimierz, Centrum Sony (KCS), parking od strony głównego wejścia

* od 17 do 18 marca – Kraków, Galeria Krakowska, plac kolejowy

* od 20 do 22 marca – Warszawa, (szczegóły wkrótce)

* od 23 do 25 marca – Warszawa, Centrum EXPO XXI, Motocykl Expo

* od 26 do 28 marca – Warszawa, C.H. Wola Park, parking od strony głównego wejścia

* od 29 do 30 marca – Łódź, Międzynarodowe Targi Łódzkie, Film-Video-Foto

* do 31 marca do 1 kwietnia – Łódź, C.H. Manufaktura, Rynek

* 11 kwietnia – Grudziądz, MediaExpert, ul. Włodka 16

* 12 kwietnia – Olsztyn, Media Markt, parking

* 13 kwietnia – Gdańsk, C.H. Matarnia, parking wewnętrzny

* od 14 do 15 kwietnia – Gdańsk, Media Markt, parking

* 16 kwietnia – Kołobrzeg, Media Expert, ul. Trzebiatowska 20

* 17 kwietnia – Szczecin Media Markt, parking

* 18 kwietnia – Szczecin C.H. Galaxy

* 19 kwietnia – Gorzów Wlkp, Avans, parking przed Intermarche

* od 20 do 21 kwietnia – Bydgoszcz, Media Markt

* 22 kwietnia – Toruń, Galeria Copernicus, parking na wysokości Media Markt

* 23 kwietnia – Kalisz, Media Markt, parking

* od 24 do 25 kwietnia – Poznań, C.H. M1 (parking na wysokości Media Markt)

* od 26 do 27 kwietnia – Poznań, C.H. King Cross, (parking na wysokości Media Markt)

* 28 kwietnia – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ESWC Poland 2007

* 29 kwietnia – Leszno, C.H. Nasze Leszno, Media Expert, parking

* 30 kwietnia – Jelenia Góra, Media Expert, ul. Mostowa 2

zrodlo: www.next-gen.com.pl

 

No widac, ze cos robia...

 

Musiałem to wkleić :D

cytat z NEXT-GEN.COM.PL

Hehe, zauwaz, ze co nowe argumenty przeciwko PS3 to tym bardziej "boye 360" sie pograzaja.

 

 

 

.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macoesek. Zdążyłem to przeczytać. Twój poziom jest coraz niższy! :?

 

Najpierw przeczytaj to co wkleiłem, później komentarz i zastanów się 10x co to może oznaczać! Nie ma sensu z Tobą dyskutować!

 

@luki2

Byłem w grudniu na tych pokazach. ;) Naprawdę fajne sprzęty. :)

 

PS. Mam zamiar Was czymś zaskoczyć! Mam nadzieję, że mi się uda. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macoesek. Zdążyłem to przeczytać. Twój poziom jest coraz niższy! :?

 

Najpierw przeczytaj to co wkleiłem, później komentarz i zastanów się 10x co to może oznaczać! Nie ma sensu z Tobą dyskutować!

skasowałem, bo pomyliłem się

sprawdziłem poprzednie wpisy i to nie Ty się tak burzyłeś wcześniej, więc wycofałem swój post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam zamiar Was czymś zaskoczyć! Mam nadzieję, że mi się uda. :D

No czekamy z niecierpliwoscia na pierwsze wrazenia z uzytkowania PS3 :D......Zgadlem?? :wink:

Zreszta nie Ty jeden, bo jak widac ludzie maja dosyc uzerania sie z 360tka i przchodza do innego obozu(tego zlego!)

 

 

 

@Macosek

pogrubiles fragment

cenowe różnice są jak najbardziej uzasadnione.

Dlaczego??

Sadzisz, ze roznica cenowa nie jest uzasadniona??

 

Wiesz jak jednak sadze, ze jest, bo Blue-ray'a, buletooth'a, HDMI i wiekszego dysku za darmo raczej nie dadza.

Dzieki tej doplacie mozna tanio wkorczyc w nowa technologie, a nie stac w miejscu...

Ludzie zgodnie twierdza, ze powrot do DVD jest BARDZO trudny po obejrzeniu filmy w HD :-P

Wrecz sadze, ze 1500zł na 360-tke robi sie coraz bardziej nie uzasadnione, a HDMI to imo ratunek dla niej na przyszlosc...

 

 

Oczywiscie wiadomo, ze lepiej byloby gdyby PS3 kosztowala np 1600zł, no ale porownujac ceny konkurencji to nic dziwnego, ze jest tak, a nie inaczej.

 

 

 

Dodatek do Resistance

Na łamach Newsweeka pojawił się wywiad z Phil'em Harrison'em, w którym ów jegomość zdradza nieco szczegółów na temat przygotowywanego dodatku do gry Resistance: Fall of Man na PS3. Ma on ukazać się już na początku kwietnia. Zawierał będzie rozszerzenie historii znanej z podstawowej wersji gry. Pojawią się zatem nowe lokacje i zwroty akcji. Ponadto w sieci krążą plotki, jakoby dostępne były także nowe mapy do gry wieloosobowej. Niestety Harrison nie wyjawił ceny jaką przyjdzie nam zapłacić za ściągnięcie dodatku z PlayStation Store.

 

Dodatkowo "marny łysolek" powiedział, że przyszłość powinna przynieść sequel Resistance. Póki co ekipa Insomniac Games odpowiedzialna za ową grę pracuje nad kolejną odsłoną serii Ratchet & Clank.

To powinno byc za darmo w sumie;/

Choc cena np. 10 dolcow nie bylaby taka zla.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macosek

pogrubiles fragment

Dlaczego??

Sadzisz, ze roznica cenowa nie jest uzasadniona??

pogrubiłem bo cenowe różnice są jak najbardziej uzasadnione, gdyż system Sony znajduje się w zupełnie innej lidze niż rywale i nie należy go z nimi porównywać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-4 marca we Wrocławiu. Hmm może się wybiorę na bielany i obadam co PS3 potrafi. Akurat jest to niedaleko ode mnie

 

 

Sony znowu nie udało się zrealizować zapowiedzi dotyczących PlayStation 3. Mieli ułatwić życie graczom, lecz tego nie zrobili.

Xbox 360 ma idealnie opracowany system ściągania plików. Można to robić podczas innej czynności, np. grania lub oglądania filmu. W przypadku PlayStation 3 ten system działa znacznie gorzej, nie pozwalając np. wznawiać przerwanego pobierania pliku, a tym bardziej nie pozwala go ściągać w tle.

 

Tą niedogodność miała zmienić najnowsza poprawka, ale wierzyć serwisowi Inner Bits, nie zrobiła tego. Redaktorzy odkryli, że najnowsza aktualizacja oprogramowania nie wygląda zbyt dobrze. Ściąganie nadal jest ograniczone do przebywania w menu konsoli. Jeśli więc odpalimy jakąś grę, pobieranie pliku zostanie wstrzymane, a to dlatego, że do ściągania danych, konsola rezerwuje sobie pamięć główną.

 

źródło onet

pamiętam jak na początku denerwowało mnie to w przypadku Xbox live. Dzięki update problem rozwiązali idealnie. Ciekawe czy rzeczywiście nie da się tego zaktualizować na PS3 Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrazenie, ze niektore osoby na tym forum maja duzy problem z wlasna osobowoscia.

Seraf bardzo Cie prosze skoncz trollowac, bo zamieszczajac filmik sprzed chyba 7 miesiecy naprawde pokazales jakim jestes znawaca.

 

 

 

1000 gier na start.

 

Tyle tytułów z PS2 działających na europejskiej wersji PLAYSTATION 3, obiecał nam Phil Harrison z Sony: "Sytuacja zmienia się z dnia na dzień (na lepsze), ale 23 marca 2007 roku, lista gier z PS2, kompatybilnych z naszą nową konsolą, będzie liczyła ponad tysiąc tytułów." Przypominam, że Europa otrzyma nową wersję konsoli PLAYSTATION 3, z wnętrza, której usunięty zostanie główny procesor PSdwójki - Emotion Engine. Zostanie on zastąpiony, poprzez emulację software'ową, co w połączeniu z chipem graficznym PS2 - Graphic Synthesizer (będzie nadal montowany "na pokładzie" PS3) zapewni w przyszłości niemal stuprocentową emulację gier z PS2.Teraz czekamy tylko na szybką obniżkę ceny PS3, a grzech Sony zostaną im wybaczone:)

zrodlo: www.next-gen.com.pl

 

 

Wszystko pieknie i juz sobie wyobrazam jak to uzytkownicy PS3 namietnie graja w gry z PS2. :huh:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 gier na start.

"By the end of September 2006, there were 8,181 PS2 titles released worldwide"

1000/8200 = 12,195122%

 

miejmy nadzieję, że największe hity będą prawidłowo emulowane

 

 

 

--

dla przypomnienia:

"Approximately 30% of the original Xbox library is compatible with the Xbox 360."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym "updejtem" do ściągania pliów w tle to coś mi nie pasuje. Miał wyjść bodajże na premierę w Europie i miał właśnie umożliwić ściąganie plików w tle (również podczas grania) a tutaj okazuje się że póki co nici :-| . Może mimo wszystko to nie jest prawda i "finalna" poprawka będzie działać jak należy (nie powiem, chciałbym bo to bardzo przydatna funkcja). A może ten "updejt" już wyszedł w USA i Jap ?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Odnosze wrazenie, ze niektore osoby na tym forum maja duzy problem z wlasna osobowoscia.

Seraf bardzo Cie prosze skoncz trollowac, bo zamieszczajac filmik sprzed chyba 7 miesiecy naprawde pokazales jakim jestes znawaca.

urazila cie prawda.

ups przepraszammmm

ide do sie wyspowiadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...