Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

@Nierealny

wygląda naprawdę super :D

W pełni się zgadzam :wink:. Ale oprócz grafy, będzie tu zapewne masa dobrej zabawy. Właśnie takie tytuły pozwolą rozwinąć skrzydła PS3, gdyż póki co ta konsola jest jak śpiący niedźwiedź - czeka na wybudzenie :wink:

 

Sony ships a million PS3 per month on increasing supply of pick-up heads, says paper

Sony is currently shipping its PS3 game consoles at a rate of about one million units per month due to an increasing supply of pick-up heads (PUHs) from Sharp for its Blu-ray drive, the Chinese-language Commercial Times quoted market sources as saying in a March 1 report.

 

With a planned March launch in Europe and later on in Australia, total PS3 shipments are expected to top 3-4 million units in the first quarter of this year, as compared to the two million units shipped in the fourth quarter of 2006, the paper said, citing estimates by analysts at Taiwan-based securities houses. For 2007, total shipments of PS3 consoles are expected to top 12-14 million units, the paper indicated.

Źródło: DigiTimes

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zamierzacie kupic ps3? czy też czekacie z nie cierpliwością na premiere w Polsce?

 

Jeszcze 14 dni i wszystko bedzie jasne :wink:

 

poniżej link to co znajdziemy w Eropejskiej wersji.

 

http://ps3.ign.com/articles/770/770404p1.html

Ja czekam na ciekawsze gry. Narazie pasuje mi tylko Motorstorm i nic więcej. Ale po tym co widziałem na żywo, nie jest to gra dla której kupuje się konsolę za 2400 zł ( słąbe tekstury, brak AA, brak split screen). Może na jesień będzie więcej ciekawszych tytułów no i wtedy dopiero uda mi się coś kasy uzbierać. Teraz szykują się mi duże wydatki (remont przyszłego mieszkania, ślub). Narazie czekam na rozój wydarzeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet trailer, tak lajcikowej i przyjemnej gry jeszcze nie widziałem :blink:

 

grafa jest cudna :D , rachet również zapowiada się świetnie

 

Ale giera, wypasna i pozytywna, swietne otoczenie, postacie i grafika, pomysl bardzo fajny. Tylko troche nie czaje jak sie tam steruje tymi typkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY będzie rządzić!

Napisał Goofy

środa, 07 marzec 2007

Dave Perry nie jest jedynym, który postanowił pochwalić w ostatnim czasie PS3. Larry Probst, szef Electronic Arts Electronic Arts(największy wydawca gier na świecie) twierdzi, że SONY nadal będzie liderem na rynku konsol. Przewaga PS3 nad konkurencją nie będzie jednak tak olbrzymia jak w przypadku poprzedniej generacji, kiedy to PS2 zmiażdżyło swoich rywali. Twierdzi też, że nie powinniśmy spisywać PS3 na straty tylko dlatego, że póki co nie sprzedaje się najlepiej w USA i Japonii. Probst przyznał, że w sytuacji, kiedy na rynku jest już od roku X360, a Nintendo ze swoim Wii walczy o nowych klientów, rywalizacja zapowiada się na wyrównaną i długotrwałą. Larry twierdzi, że nowa konsola SONY nadal jest bardzo droga. Poza tym aktualny szef EA zamierza ustąpić ze swego stanowiska na rzecz Johna Riccitiello. Sam zaś pozostanie prezesem wykonawczym Electronic Arts.

No proszę. A jeszcze miesiąc temu mieli zupełnie inne zdanie. :lol2:

 

@rockers

Ja biorę od razu. Po co mam czekać jak i tak cena nie prędko spadnie. ;) Mam min. 10 gierek do przetestowania ;).

 

PS. Wczoraj zakupiłem amplituner do PS3. Został jeszcze TV 40cali i na razie starczy. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. A jeszcze miesiąc temu mieli zupełnie inne zdanie. :lol2:

 

@rockers

Ja biorę od razu. Po co mam czekać jak i tak cena nie prędko spadnie. ;) Mam min. 10 gierek do przetestowania ;).

 

PS. Wczoraj zakupiłem amplituner do PS3. Został jeszcze TV 40cali i na razie starczy. :)

Kup jeszcze kabel component lub hdmi. Bo z tego co wycztyałem w pudle nie będzie kabla HD. Tylko zwykłe rgb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtualny świat dla PlayStation 3

 

Sony planuje wydać w tym roku program na PlayStation 3, który ma zacierać granice pomiędzy grą komputerową, Internetem i rzeczywistością. Użytkownicy nowej konsoli będą mogli stać się częścią trójwymiarowego wirtualnego świata, gdzie będą mogli grać w różne gry, oglądać filmy, pokazywać zdjęcia i wideo w swoich komputerowych mieszkaniach

 

Oprogramowanie ma być bezpłatne, do ściągnięcia z Internetu. Po instalacji użytkownicy będą mogli wybudować swoje wirtualne mieszkania i je umeblować. Do apartamentów będzie można wstawić telewizor, gdzie użytkownicy będą mogli odtwarzać dowolny film zapisany na dysku konsoli.

 

Wirtualny świat też będzie miał w sobie miejsca przeznaczone na grupowe zgromadzenia oraz Gmach Sław dla graczy o szczególnych osiągnięciach w grach PlayStation. Dodatkowo, Sony ma w planach wynajmowanie miejsc dla każdego zainteresowanego otworzeniem sklepu w wirtualnym świecie.

 

Nowy projekt nazwano Home i jest bardzo podobny do gry Second Life.

Źródło: http://newsroom.chip.pl/news_178961.html?rss

 

Second Life... bez komentarza

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem amplituner do PS3. Został jeszcze TV 40cali i na razie starczy. :)

Jaki kupiles amplituner? Bo bez HDMI 1.3 nie bedziesz mogl uzyc dzwieku wielokanalowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Przez optyka nie będzie dźwięku multichannel? Kupiłem Pioneer VSX-D510 z 1xCoaxialne i 2xOptiyczne. Nawet nie mówcie, że przez optyczne nie będę miał dzwięku wielokanałowego!? :| Ampli dekoduje DD i DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem w recenzjach, PS3 nie pozwala na jednoczesne wysylanie video po HDMI i dzieku po optyku, mozna wysylac po optyku, ale wtedy video tylko po component.

Receiver i TV musza miec HDMI 1.3 zeby w pelni wykorzystac PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem w recenzjach, PS3 nie pozwala na jednoczesne wysylanie video po HDMI i dzieku po optyku, mozna wysylac po optyku, ale wtedy video tylko po component.

Receiver i TV musza miec HDMI 1.3 zeby w pelni wykorzystac PS3.

 

To by było bez sensu jeżeli to prawda, sam wczoraj kupiłem Z5500 specjalnie pod ps3. W takim razie po co jest wyjście optyczne w ps3? Komponent mnie nie interesuje bo przez niego nie idzie ogladać filmów z blu- ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, spokojnie, przeciez teraz kazdy dobry TV ma wyjscie optyczne do dzwieku wielokanalowego wysylanego cyfrowo. Wiec chyba wystarczy miec TV ktory obsluguje HDMI 1.3. On juz sie wszystkim zajmie i wypusci sygnal DD do ampli w odpowiedniej formie.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale wtedy zawęża się krąg TV a mam już swoje typy tylko muszę sprawdzić, czy mają Optical Out. :/ Przy okazji wyczytałem na zagranicznym forum, że mają to zmienić w kolejnych softach. Inny natomiast twierdzi, że u niego działa obraz po HDMI i Optical, tylko trzeba to ustawić w opcjach, ponieważ nie może iść jednocześnie dzwięk po HDMI i optycznym. Albo jedno albo drugie. Najwidoczniej samemu trzeba będzie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, spokojnie, przeciez teraz kazdy dobry TV ma wyjscie optyczne do dzwieku wielokanalowego wysylanego cyfrowo. Wiec chyba wystarczy miec TV ktory obsluguje HDMI 1.3. On juz sie wszystkim zajmie i wypusci sygnal DD do ampli w odpowiedniej formie.

 

Pozdro.

a nie wiesz czy samsung N71B posiada takie wyjście? mam Tv i nawet nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers: N71B tego raczej nie ma, wlasnie specjalnie instrukcje sciagam z netu aby sprawdzic. Wiem ze moj R74BDX go ma. Jak sie sciagnie to Ci na PW przesle odpowiedz, albo zedytuje ten post. Bo z tego co widzialem w specyfikacji na polskiej stronie Samsunga oraz na jakiejs francuskiej, to na 99% nie posiada on tego. Sprawdz z tylu, u mnie optyczne jest pierwsze z tylu, zaraz obok przed HDMI.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Po zapoznaniu sie z instrukcja potwierdzam, ze nie posiada wyjscia optycznego - na wszelki wypadek sprawdz sam, podpisane powinno byc jako "DIGITAL AUDIO OUT".

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We connected the PS3 to a home cinema system via the Optical output, and found no problems with the quality of the audio output from Blu-ray Disc or DVD movies. One usability annoyance we found with the PS3 is that it can't simultaneously output sound via the HDMI connection and the Optical audio output. This means that if you have a home cinema system and connect the sound via Optical, but occasionally use your TV speakers for more casual viewing (or if you're in a Power-Saving mood), then you'll need to take a trip back into the Audio Output menu and manually flip between the two methods.

 

At present, the PS3 system supports the next generation Dolby TrueHD audio codec, but only one Blu-ray Disc title actually carries this audio format (it's currently found mainly on the HD DVD platform). Currently, it doesn't fully support DTS Master Audio, but supposedly support for this codec will be added in a March firmware System Software update. Currently, the PS3 accesses the "Legacy" portion of the DTS Master Audio track, so you can still hear sound from these titles – just not in full quality.

 

If you have an older HDTV (or video processor) with DVI connections (which only send video, not sound), and want to hear sound through the TV speakers without the use of an additional sound system, you can connect the Composite video and Stereo Audio proprietary Playstation-style AV connector cable that comes with the PS3 to the TV.

TEST PS3

 

Panowie. O ile dobrze zrozumiałem to problem jest puścić dźwięk jednocześnie przez HDMI i optyczne. Video po HDMI i Audio przez Optical to nie problem, w przeciwnym wypadku było by to bez sensu. ;) A już się martwiłem, że PS3 ma poważną wadę a wystarczy wejść w menu i zmienić ręcznie. ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone w lipcu

 

Wiemy już kiedy zobaczymy po raz pierwszy w akcji Killzone na PlayStation 3. Nie nastąpi to na Game Developers Conference 2007, a dopiero w lipcu. Co prawda w San Francisco Phill Harrison pokazał mediom fragment z gry, jednak służyło to jedynie prezentacji nowych narzędzi deweloperskich jakie udostępni Sony producentom. Nie była to prezentacja gry właściwej. Redaktor serwisu IGN opisał to co działo się na ekranie jako next-genowy Black. Czekamy dalej.

Źródło: Gameonly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft komentuje usługę Playstation Home.

Napisał Aliusz

piątek, 09 marzec 2007

Chris Satchell z Microsoftu komentuje pomysł Sony w następujący sposób:

 

"Niewątpliwie Sony wykorzystało pewne pomysły, które my wdrożyliśmy jako pierwsi, np. achievementy. Wygląda na to, że Sony podąża tym razem w innym kierunku. W ich pomyśle jest pewna wizja, którą wszyscy zauważyli, całość wygląda świetnie, lecz usługa odseparowuje się od gier - przynajmniej to, co pokazano do tej pory. Świat Home jest świetny, lecz sam w sobie jest już grą. Microsoft ma inne założenia, u nas gry stanową główny punkt naszej usługi, dla nich ludzie kupują Xbox'a.".

 

Satchell odniósł się również do zawartości tworzonych i udostępnianych przez użytkowników Home, stwierdzając, iż coś podobnego wprowadzi gra FORZA2:

 

"W naszej grze będziesz mógł modyfikować oraz malować pojazdy wedle uznania, potem można będzie wystawić taki unikalny pojazd na aukcji online, zaś zarobione w ten sposób pieniądze gracz może wydać w grze, na co tylko chce. To jest właśnie zawartość tworzona przez użytkownika. Nie jest to budowanie świata, lecz dla fanów gier samochodowych to znacząca innowacja."

 

Chrisowi spodobała się gra Little Big Planet, powiedział, że jest cool, lecz Sony ma i tak sporo do nadrobienia w temacie software'u.

http://next-gen.com.pl/

 

Co za ciepłe słowa. No no. Pierwszy raz w historii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...