Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że ten filmik to wielka ściema zrobiona przez fana PS3. Mam TV LCD połączony kablem VGA i wszystko pięknie wygląda. Nie widziałem jeszcze gry która była by taka ciemna. Problem ten powstaje gry podłączymy za pomocą Component. Wtedy nawet w Fifie jest tak ciemno, że jak cień pada na bramkę to wogóle nic tam nie widać

 

kojak a ja nadal muszę kombinować :/ dziś idę z bossem gadać by mi wypisał świstek z poświadczeniem o zarobkach i zatrudnieniu. Mam nadzieje, że mi wypisze, że niby mam na czas nieokreślony. Jak się uda to w piątek jadę z moim kumplem odebrać 2 konsolki :) Do tego dokupię kabelek HDMI - DVI oraz Motorstorm i będzie cacy.

 

PS Kurde czemu ten cholerny pad od ps3 nie ma wibry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

PS Kurde czemu ten cholerny pad od ps3 nie ma wibry :/

Wibra to imo mały problem. Ja czekam na pady od Logitech'a.

Już zaczynam układać plan jak będzie u mnie zestaw wyglądał (zwłaszcza iż będę z PS3 kożystał również jako kompa i dlatego muszę czekać prawdopodobnie do końca wakacji :/ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PawelDK

Wiem, że po VGA obraz jest jaśniejszy ale większość ludzi korzysta z Componenta. Co do tego fana PS3 to wiesz, chyba kucyk z nierealnym wkleili to w temacie o X0 przy czym od razu naśmiewali się, że na PS3 wszystko jest blade i nie ma 1/3shaderów, na pytanie jak to obliczyli odpowiedzi już nie było. :D Ja tam widzę to samo. Jedynie na PS3 jest jaśniej jak zresztą w każdej grze na PS3. ;) Mimo wszystko wersja na iksa po componencie jest za ciemna.

 

Jesli chodzi o wibracje to też chciał bym, żeby były. Miałem kupic drugiego pada ale jeszcze się wstrzymam. Może Logitechy będą miały wibrę? :)

 

PS.

Powodzenia z szefem. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko już załatwione. Mam nadzieję, że w piątek uda mi się w Empiku wszystko załatwić i wyjdę z konsolką. Co do drugiego pada to narazie też nie kupuję. Motorstorm nie ma splitscreena :/ a o innych grach narazie nie myślę bo mam w co grać na X360.

 

PS. Teraz już nikt ni będzie mógł mnie nazwać fanboyem :P

 

PS2. Ciekawe kiedy zakupu dokona największy wojownik Sony - luki2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh Ty fanboju Sony! :D

 

A w ogóle kto kupuje PS3 w dniu premiery? :)

 

PS. Jak ktoś chodzi z zamiarem kupna LCD to polecam przeczytać to: KLIK

 

Zaczyna robić się coraz ciekawiej! :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle mętlik w głowie... 2tygodnie temu byłem pewny zakupu w dniu premiery ale gdy 6marca miałem styczność i trochę czasu by pograć na nowej zabawce sony to trochę mi się "odechciało" chyba dlatego że nie ma na chwilę obecną żadnego tytułu który by mnie jakoś bardziej zainteresował ALE jeśli się skuszę to również łyknę Motorstorm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem porównanie AC4. Monitorek mam LCD i to nie jakiś z górnej półki, więc raczej lepiej niż na HDTV to nie wygląda ^^.

W skrócie: jedyne zauwarzalne różnice to paskudnie wyblakłe kolory na PS3 i problem przesadniego kontrastu na X360, co owocuje mhrocznym kklihmatem ^^.

Osobiście: i tak wolałbym nowego MechWrrior'a na wszystkie platformy (a przynajmniej na PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w saturnie jest podobno az 10 pre-orderow na PS3 :lol:

 

Sam chcialem zlozyc pre-order ale olalem to bo gosc przyznal sie , ze sprzetu bedzie duzo

 

Juz sam nie wiem czy dobrze robie kupujac to juz teraz , chyba robie to jedynie dla BR <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Wsteczna kompatybilność europejskiej PS3 oficjalnie!

 

 

Sony opublikowało kompletną listę wstecznej kompatybilności europejskiej wersji PlayStation 3. Dzięki nadchodzącej aktualizacji oprogramowania firmowego gier jest na niej niemało, ale sytuacja nie wygląda też tak optymistycznie, jak zapowiadali przedstawiciele korporacji...

 

Jak wiadomo już od dłuższego czasu, PS3 w Europie, w odróżnieniu od wersji amerykańskiej i japońskiej, nie będzie miała poprzedniej konsoli Sony "w środku". Wsteczna kompatybilność zapewniona będzie zamiast tego całkowicie programowo. Taka decyzja japońskiej korporacji wzbudziła wiele kontrowersji, jednocześnie jednak jej przedstawiciele cały czas zapewniali, że zmiana będzie dla użytkowników niemal niezauważalna, a większość tytułów z PS2 na nowej maszynce zadziała bez problemu.

 

Teraz gracze mogą się w końcu samodzielnie przekonać, co mieli na myśli pracownicy japońskiej korporacji (przynajmniej orientacyjnie). Na oficjalnej stronie Sony pojawiła się pełna lista gier z PS2, które będą działać na nowej konsoli firmy, wraz z zaznaczoną kompatybilnością (w 3-stopniowej skali - nie stwierdzono problemów, mogą występować drobne problemy i mogą występować zauważalne problemy).

 

I z jednej strony wygląda to całkiem optymistycznie - z 2451 gier, które wyszły na PS2 w Europie, na liście znajdują się aż 1782 (chociaż brakuje np. trzeciego Socoma, czy drugiego MGS-a). Z drugiej zaś, można się zastanawiać, co oznacza najniższy stopień kompatybilności - owe "zauważalne problemy", zaznaczone jednym kwadratem. W grupie z takim symbolem znalazły się m.in. Final Fantasy X, Final Fantasy X-2, GTA: San Andreas, Pro Evolution Soccer 4, 5 i 6, Canis Canem Edit (Bully), czy Okami (!).

 

Oby tylko pierwsze reakcje europejskich właścicieli PS3 nie były tak gwałtowne. ;)

 

Kolejną trudną do pominięcia kwestią są dodatkowe uwagi producenta konsoli, który - w celu uniknięcia problemów - zaleca granie w 60 Hz, rezygnowanie z trybów sieciowych i... omijanie przerywników filmowych. Co dokładnie przez to oraz przez "okresowe problemy" rozumie Sony, przekonamy się zapewne w okolicach piątku.

 

Niezależnie od tego jednak, najmniejszych problemów nie powinno być - przynajmniej według opisywanej listy - m.in. z grami God of War I i II, Shadow of the Colossus, Tekken 5, czy Psychonauts. Wygląda więc na to, że nie będzie aż tak źle, jak wróżyli pesymiści... ale i zapewne nie tak dobrze, jak zapowiadało Sony. Jak zwykle więc w takich przypadkach, okaże się, że prawda leży gdzieś po środku.

 

Tymczasem, zanim nadejdzie piątek, dodatkowo, dla nakreślania mniej więcej aktualnego obrazu sytuacji, przedstawiamy listę dziesięciu najlepszych gier na PS2 wg gamerankings.com, wraz ze stopniem kompatybilności z PS3 na podstawie oficjalnej witryny Sony (skala - nie wykryto problemów, drobne problemy, zauważalne problemy).

 

1. Resident Evil 4 - zauważalne problemy / drobne problemy (zależnie od wydania)

2. Grand Theft Auto 3 - nie wykryto problemów

3. Grand Theft Auto: San Andreas - zauważalne problemy

4. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - brak na liście wstecznej kompatybilności

5. Gran Turismo 3: A-Spec - drobne problemy

6. God of War II - nie wykryto problemów

7. Grand Theft Auto: Vice City - nie wykryto problemów

8. Tony Hawk's Pro Skater 3 - drobne problemy / nie wykryto problemów (zależnie od wydania)

9. Pro Evolution Soccer 2 - drobne problemy

10. God of War - nie wykryto problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie:

Wsteczna kompatybilność zapewniona będzie zamiast tego całkowicie programowo.

tylko Emotion Engine (CPU PS2) będzie emulowany programowo - w konsoli dalej będzie układ graficzny PS2 czyli Graphics Synthesizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba im sie w du.pach poprzewracało :mad: :mad: :mad:

Grrr... podzielam Twoje zdanie.

Dla mnie to tragiczny "-" dla konsoli. Czekam na następne aktualizacje, jeżeli oleją emulację to niewiem - chyba będę się zastanawiał między amerykańską wersję konsoli a... nowym pecetem, czego niechcę (a gdyby na iXie moża by było zainstalować Linuksa i podczepić dysk 60-80 GB to brałbym go pod uwagę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr... podzielam Twoje zdanie.

Dla mnie to tragiczny "-" dla konsoli. Czekam na następne aktualizacje, jeżeli oleją emulację to niewiem - chyba będę się zastanawiał między amerykańską wersję konsoli a... nowym pecetem, czego niechcę (a gdyby na iXie moża by było zainstalować Linuksa i podczepić dysk 60-80 GB to brałbym go pod uwagę).

to sobie kup X360 do gier i starego iksa do ktorego podepniesz dysk 80gb i zainstalujesz linuksa ;)

i tak taniej niz PS3 wyjdzie ;)

 

 

edit:

zresztą kupowanie PS3 jako kompa jest w zasadzie nieopłacalne

 

 

Sempron 2800+ AM2

Biostar Tforce 6100

512MB DDR2

nagrywarka DVD

HDD SATA2 80GB

cena: 760zł

+ obudowa, zasilacz = 900zł

 

za 900zł masz bardziej uniwersalny zestaw :) zamykasz w ładnej, małej obudowie i może stać koło TV :)

 

X360+taki komp = 2299zł - taniej niż PS3

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie kup X360 do gier i starego iksa do ktorego podepniesz dysk 80gb i zainstalujesz linuksa ;)

i tak taniej niz PS3 wyjdzie ;)

Jakoś nie widzę pracować na sprzęcie z prockiem ok. 700MHz i 64ram, ani tym bardziej trzymać 2 pudła na biórku.

Powiem tak: potrzebuję sprzęt do pracy nie słabszy niż mam teraz (choć nie musi być mocniejszy) - rzeby tylko nie było ryzyka sfajczenia się płyty głównej lub innych komponentów przy pracy (swojemu MoBo daję jakiś rok zanim pujdzie do końca).

PS. Zastanawiałem się nad działający komp + X360, ale 1. Dwa pudła przy biórku 2. Jak przekonać rodziców (PS3 kupuje pod pretekstem wymiany kompa :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę pracować na sprzęcie z prockiem ok. 700MHz i 64ram, ani tym bardziej trzymać 2 pudła na biórku.

Powiem tak: potrzebuję sprzęt do pracy nie słabszy niż mam teraz (choć nie musi być mocniejszy) - rzeby tylko nie było ryzyka sfajczenia się płyty głównej lub innych komponentów przy pracy (swojemu MoBo daję jakiś rok zanim pujdzie do końca).

PS. Zastanawiałem się nad działający komp + X360, ale 1. Dwa pudła przy biórku 2. Jak przekonać rodziców (PS3 kupuje pod pretekstem wymiany kompa :D ).

Tak z ciekawości zapytam, do czego głównie wykorzystujesz PC (czyli do czego będziesz wykorzystywał PS3 z Linuxem)? Wiesz, jeżeli tylko do Netu, oglądania filmów, słuchania muzy i czasem napisania jakiegoś tekstu w OpenOffice to powinien starczyć ale robienie jakichś poważniejszych rzeczy to chyba (niestety) tylko na Windzie. Nie chcę Ciebie zniechęcać ale dobrze się zastanów nad zmianą.

 

 

Nie wiem czy ktoś już tego kiedyś nie podał (jak tak to sorka, nie bijcie) ale pod tym linkiem można przeczytać test, ile który z next-genów "zjada" prądu. Pamiętacie jak kiedyś mowa była o poborze rzędu 380 watów przez PS3 i jak z tego powodu niektóre persony wyrażały wielką dezaprobatę? No to teraz sobie to zrewidujcie. Mam tylko pewne zastrzeżenie co do doboru gier do testu (nie wiem czy przypadkiem nie wpływa to jakoś znacząco na pobór energii a jest to IMO w pewnym zakresie możliwe). Tak czy inaczej mowa TU (w tym porównaniu) co najwyżej o 200 Watach podczas grania (a nawet nie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Sony ma w swojej ofercie? - czyli gorący temat exclusivów.

 

Nadmuchany balonik Sony kurczy się ostatnimi czasy, a ulotnione powietrze sprytnie zasysa Microsoft. Tym samym japońska firma grzecznie dzieli się z amerykańskim konkurentem. Protestów póki co nie słychać, choć obecnych jak i przyszłych posiadaczy PS3 może to trochę niepokoić. Ostatnie wydarzenie jest tego oczywistym przykładem. Na paczce DMC, tuż obok stempla PS3 dostawiono dwa kolejne - X360 oraz PC. Podobno jeszcze jakieś samoloty będą miały lądowanie wyłącznie na pasie wielkiego M, ale póki co nie słyszałem oficjala ze strony Namco. Jak zwykle prawdę czas odsłoni, a póki co żyjemy powiedzeniem "o ziarnach". Dla posiadacza PS3 ważne jest prywatne zaplecze Sony i jemu się właśnie przyjrzymy:

First And Second Party Content

 

With Capcom no longer making any PS3 exclusives and AceCombat coming to the 360 release as well, there aren’t that many third party exclusives left on the PS3 right now. Final Fantasy and MGS 4 are the last two big ones. And while it’s not impossible that they stay exclusive, it’s clearly questionable at this point.

 

The only games that are guaranteed to be PS3 exclusive are first and second party content. Just to clarify:

 

* First Party The development studio is completely owned by Sony. For example, Polyphony Digital or Team Ico.

* Second Party The development studio is completely independently owned but works on Sony funded and Sony owned PS3 projects. For example, Rathchet & Clank or Motorstorm.

 

Here’s a list of the upcoming announced first and second party content. I omitted retro ports (such as Gauntlet II), junk (Wheel of Fortune), and titles that are likely very early in development and a long way off (like sequels to Resistance or God of War) .

 

Development Studio - Game Title

Level 5 - White Knight Story

SOE - Espionage MMO

SOE - Whimsical MMO

Team Bondi - L.A. Noire

SCE - Getaway

Ico Team - Unknown

SCE Studios London - SingStar

Naughty Dog - Drake’s Fortune

Guerilla - Killzone 2

Zipper - Socom Title

Santa Monica - Warhawk

SCE Studios London - Playstation Home

Polyphony Digital - Gran Turismo

Clap Hanz - Hot Shots Golf 5

TBA - Eyedentify

SCE Studios Japan - Eye of Judgment

Page 44 Studios - Gretzky NHL

SCE Studios London - Eight Days

Rhino Studios - Afrika

Media Molecule - LittleBigPlanet

Insomniac - Ratchet & Clank

Ninja Theory - Heavenly Sword

Factor 5 - Lair

Factor 5 - Unknown Title

thatgamecompany - Two Unknown Titles

Źródło: PS3blog

Redakcji serwisu nie zmieścił się Wipeout, więc tu go dorzucam :wink:

 

No cóż, lista jak lista. Szczerze mówiąc nie rzuca na kolana. Po części z faktu, że niektórych produkcji jeszcze nie widzieliśmy, po części zaś mogłoby być tego więcej. Co bardziej spostrzegawczy dopatrzyli się nieobecności tasiemców w postaci FF, MGS czy serii Tekken. Po "stracie" DMC nic już nie jest pewne. A co na to Sony:

 

The development cost of the games exploded, it becomes difficult to have exclusivity rights, except our clean games. But we will have as early as the launch 30 games, of which Motorstorm, Resistance or Virtua Fighter. What's more, we await 200 games of here at the end of 2007. At last, for Final Fantasy XIII, I can say you that the exclusivity rights is in discussion.

Źródło: N4G

 

Dla działu PS3 relacjonował - Largoon :wink:

 

Korekta: Szanowny Costi jak zawsze na straży i z lupą w ręku :D - Wspomniana przeze mnie seria FF, MGS i Tekken nie należy do cytowanej listy. Tytuły te pisane są przez studia niezależne...

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak ktoś się jeszcze zastanawia to tutaj mam dla niego rozwiązanie:

 

KLIK!!!

 

To co robi Toshiba ze swoją agresywną polityką cenową potrafi zadziwić. :) Decyzję już podjąłem. :)

 

 

PS

Do wielkiego dnia dzieli nas tylko doba! :D Doczekać się już nie mogę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, lista jak lista. Szczerze mówiąc nie rzuca na kolana. Po części z faktu, że niektórych produkcji jeszcze nie widzieliśmy, po części zaś mogłoby być tego więcej. Co bardziej spostrzegawczy dopatrzyli się nieobecności tasiemców w postaci FF, MGS czy serii Tekken. Po "stracie" DMC nic już nie jest pewne

Jak widze, autor newsa nawet nie czytal cytowanej tresci. Jakby przeczytal, to by sie dowiedzial, ze lista zawiera tylko studia first i second party, czyli albo bedace wlasnoscia Sony, albo pracujace nad materialem, na ktory Sony ma licencje - stad MGS, Tekken czy FF nie maja prawa sie na niej znalezc.

 

Elder Scrolls IV: Oblivion (PS3) - 95%

wersja na iksa dostała 91%

Te dodatkowe 4% to chyba za obecnosc Knights of the Nine :P Bo sama recenzja wskazuje na cos dokladnie odwrotnego. Cytat z podsumowania:

But the version sitting on store shelves right now is inferior to its brethren on other platforms. So I can really only recommend it if you don't own a 360 or a PC capable of running the game well.

Gosc narzeka przede wszystkim na niejasna sytuacje z downloadem dodatkow i modow w wersji PS3 (innymi slowy, downloadu jeszcze nie ma i nie wiedomo kiedy, i czy, bedzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vice president of Sony Computer Entertainment Europe and president of SCE France, Georges Fornay, is quoted making the following statement:

 

Translation:

 

"The development cost of games have exploded, it becomes difficult to have exclusiveness, except our own games. But we will have as of launching 30 games, including Motorstorm, Resistance or Virtua Fighter. Moreover, we await 200 games from here the end of 2007. Lastly, for Final Fantasy XIII, I can say to you that exclusiveness is under discussion."

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Gateway Tech Demo

 

Wygląda nieźle. ;)

 

update

 

Uncharted: Drake’s Fortune też wygląda extra :)

Mamy dla Was cztery nowe screeny z Uncharted: Drake’s Fortune na PLAYSTATION 3. Gra prezentuje się wybornie, zaś o grywalność możemy być raczej spokojni, gdyż developerzy z Naughty Dog jak na razie „nie popełnili” słabej gry. W przypadku PS3 daje się zauważyć pewna prawidłowość: gry przygotowywane przez wewnętrzne studia Sony wyglądają znacznie lepiej niż te od developerów third party…

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi

 

Jak widze, autor newsa nawet nie czytal cytowanej tresci. Jakby przeczytal, to by sie dowiedzial, ze lista zawiera tylko studia first i second party, czyli albo bedace wlasnoscia Sony, albo pracujace nad materialem, na ktory Sony ma licencje - stad MGS, Tekken czy FF nie maja prawa sie na niej znalezc.

Autor newsa czyta każdy tekst bardzo uważnie. Autor newsa pisał w pośpiechu przed wyjściem z pracy. Kaczki się zdarzają, Mea Culpa :rolleyes:. Co do tasiemców, to miałem rzecz jasna na myśli całe zaplecze gier na wyłączność Sony. MGS, FF oraz seria T absolutnie nie jest tworzona przez studia first i second party. Gratuluję wnikliwej analizy Costi - następnym razem postaram się wypić dwie filiżanki kawy :wink: Pozdrawiam serdecznie.

 

@kojak_ct

 

Uncharted: Drake’s Fortune też wygląda extra :D

A nawet lepiej - Naughty Dog to mój faworyt od lat. Jeżeli w parze ze strona wizualną pójdzie grywalność to będzie "must have". Premiera nastąpi gdzieś zimową porą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wielkiego dnia dzieli nas tylko doba! :D Doczekać się już nie mogę! :D

Nie tylko ty, jednak boli mnie to że w moim EMPIKU dostali tylko 4gry z czego żadna mnie nie ciągnie a nie mają MotorStorm :( Co do konsol to dostali tylko 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z pobytu w Centrum Sony :)

 

Napisany przez: Gmeru @ 23.03.2007, 03:21

 

Właśnie wróciłem z salonu SONY w Warszawie z polskiej premiery Playstation 3 smile.gif Na miejscu było na oko ponad 60 osób, kamery, serwisy itd. Było ciekawie. W sumie pierwsi już stali pod wejściem o 23.00. Równo o 0:00 drzwi się otworzyły i wszyscy wtargnęli na teren sklepu. Wszędzie zapuszczone PS3 i Resistance: Fall Of Man. Akurat ta gra nie robi, zresztą dla mnie żadna gra nie robi na starcie tylko Blu-ray i filmy smile.gif)))))))))))) Dziwi trochę mała organizacja gdyż osób nie było dużo a były małe problemy z obsłużeniem (wszyscy chcieli być pierwsi - jeden się popłakał ;p i wyszedł łehehe po kłótni). Najlepsza była średnia wieku: na oko 40-50 lat. Podziwiam Panów zapaleńców (:.

Jakie gry na miejscu? Było kilka tytułów ale brak wielu w salonie. Trzeba się udać do sklepów z konsolami. Ale były najważniejsze: Motorstorm, Resistance: Fall Of Man, F1, RR7, coś tam jeszcze ale mało istotne. Było też trochę filmów na BD (ciekawe, że więcej tytułów niż w Saturnie (a dzisiaj była dostawa nowości).

Jedna gra była gratis przy zakupie dowolnej innej. Do tego widziałem schodził minimum jeden film do zestawu. Widać bardzo duże zainteresowanie BD. W końcu to najtańszy odtwarzacz na rynku i np. dla mnie główny powód do nabycia tego cuda. Do tego piloty (na Bluetooth), HDMI, i chyba da się użyć kabla w zestawie jako component (musze sprawdzić jak się wyśpię).

Trochę potestowałem no i jako player BD rewelka. Nie widzę różnicy w stosunku do odtwarzacza SONY, który cały czas mam u Siebie. Jutro większe testy. To tyle. Idę się wyspać - jutro praca. Fotki (zatem spodziewajcie się testów HD filmów SAT itd bo jedną mamy już w naszym posiadaniu:) ):

HDTV POLSKA

 

Jadę po swoją sztukę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“I don’t have an Xbox 360, but I heard the difference between the two is huge,” said Olek. “I don’t really have any desire to buy an Xbox, Playstation is an icon of gaming culture.

:mur:

 

 

-----------------------

 

Oblivion 360 vs PS3 Video

 

 

 

 

 

-----------------------

 

PS3 Launches In Poland - Kotaku

 

o lol

poczytajcie komentarze

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A PS3 is five weeks average wages* there? That's scary."

- tak, to jest scarry :mur:

 

:mur:

-----------------------

 

Oblivion 360 vs PS3 Video

obejrzalem porownanie i wedlug mnie wersja z PS3 wypada lepiej, lepsze AF i glebsze renderowanie sceny

 

no chlopaki chwalic sie nowymi zabawkami, gdyby gra byla warta swieczki to sam bym zamienil klocka na czarnule, ale narazie to nie ma sensu

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So are you telling me polish gamers really will have to work more hours to buy one? Kutaragi will be pleased.

To by bylo smieszne, gdyby nie bylo prawdziwe... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...