Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

war3 Od kiedy to trzeba być posiadaczem czegoś aby móc wyrazić swoje zdanie? Idąc twoim tokiem rozumowania to nie powinniśmy się wypowiadać na 99.9% tematów :-| A po drugie, PS3 nie jest na tyle super żeby od razu zazdrościć więc nie wiem po co takie teksty wypisujesz, rozumie chcesz się pochwalić ale żeby w taki sposób :unsure: Przecież większość osób na forum wypowiadających się w tym temacie ma/grało na PS3 ale to nie znaczy że trzeba od razu nie wiadomo jak wychwalać. Faktem jest jak dla mnie, posiadacza x360 że SONY dało ciała jeśli chodzi o tytuły startowe(prawie polowa dostępna jest już od dawna na x0) jedynie motorstorm jest ciekawą propozycją i jest to gra której mi właśnie brakowało na konsoli M$ ale do killerów bym jej nie zaliczył i czekam z niecierpliwością na tytuł/y które wreszcie pokażą moc PS3 o której SONY zapewnia nas już od bardzo dawna bo nie wątpię w to iż jest to dobra konsola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dziś ps3 i jestem mega happy !

dopiero jak macie to piszcie, a nie kłótnie o rzeczy, których nawet w akcji nie widzieliście, albo macie coś do kogoś kgo stać, a was nie... peace

hehe cos w tym jest ;) faktycznie trzeba miec sporo kasy albo niezle sie zajawic zeby kupic w ciemno konsole ktora jak do tej pory MALO pokazala ;) poki co to ps3 przebilo x'a jedynie wyzsza cena i zaje**e mydlacym oczy marketingiem Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe cos w tym jest ;) faktycznie trzeba miec sporo kasy albo niezle sie zajawic zeby kupic w ciemno konsole ktora jak do tej pory MALO pokazala ;) poki co to ps3 przebilo x'a jedynie wyzsza cena i zaje**e mydlacym oczy marketingiem

kasa kasą. to jest raczej kwestia podejścia do tematu. rozumiem, ze jest to forum dyskusyjne, ale dyskusja powinna byc poparta osobistym doświadczeniem, a nie tym co ktoś gdzieś napisał.

 

marketing to marketing. ja wybrałem ps3. wybralem też i wii.ds`a też. i co ? i obie poszly na allegro. dlaczego ? bo mnie nie przekonaly. bo było fajnie, ale tylko i wylacznie fajnie. nic poza tym.

 

sądzę, że tylko posiadacze danych konsol mają prawo krytkować je za ich błedy i wychwalac za sukcesy. każdy ma prawo do komentowania, ale trzeba brac poprawke na to co jest w necie, a na to co na ekranie tv.

 

@hanz: jakby chciał się pochwalić to bym wkleił fotki mojej kolekcji :) to taki maly sarkazm z mojej strony.

 

a jesli chodzi raz jeszcze o marketing to od 11 lat gram na platformach sony i grac bede zawsze. ot takie zboczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze jest to forum dyskusyjne, ale dyskusja powinna byc poparta osobistym doświadczeniem, a nie tym co ktoś gdzieś napisał.

Z tym sie oczywiscie zgodze ;)

sądzę, że tylko posiadacze danych konsol mają prawo krytkować je za ich błedy i wychwalac za sukcesy. każdy ma prawo do komentowania, ale trzeba brac poprawke na to co jest w necie, a na to co na ekranie tv.

a jesli chodzi raz jeszcze o marketing to od 11 lat gram na platformach sony i grac bede zawsze. ot takie zboczenie

Ale juz tutaj nie do konca ;) imho przyznales sie bez bicia, ze nawet jezeli sony by sprzedawalo kupe w ladnym opakowaniu to kupisz - bo to sony ;) rozumiem, ze wczesniejsze konsolki nie zawiodly, ale czy naprawde o to chodzi? Zreszta chyba wszystkim po czesci przynajmniej zalezy zeby wyszly jakies fajne gierki - dana konsola to gry a nie marka, a tutaj obiektywnie oceniajac ps daje ciala. Ja na szczescie nie jestem az tak wierny firmie i patrze bardziej na to co dany sprzet oferuje - na x'ie jest po prostu wiecej gier (nie powiem, ze lepszych). Ps3 z czasem bedzie coraz bardziej atrakcyjne, ale dla mnie jako gracza poki co nie jest. Oczywiscie nie sztuka jest wydac kase... sztuka jest ja wydac rozsadnie (o ile mozna mowic o rozsadnym wydawaniu kasy na gry :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie oczywiscie zgodze ;)

 

Ale juz tutaj nie do konca ;) imho przyznales sie bez bicia, ze nawet jezeli sony by sprzedawalo kupe w ladnym opakowaniu to kupisz - bo to sony ;) rozumiem, ze wczesniejsze konsolki nie zawiodly, ale czy naprawde o to chodzi? Zreszta chyba wszystkim po czesci przynajmniej zalezy zeby wyszly jakies fajne gierki - dana konsola to gry a nie marka, a tutaj obiektywnie oceniajac ps daje ciala. Ja na szczescie nie jestem az tak wierny firmie i patrze bardziej na to co dany sprzet oferuje - na x'ie jest po prostu wiecej gier (nie powiem, ze lepszych). Ps3 z czasem bedzie coraz bardziej atrakcyjne, ale dla mnie jako gracza poki co nie jest. Oczywiscie nie sztuka jest wydac kase... sztuka jest ja wydac rozsadnie (o ile mozna mowic o rozsadnym wydawaniu kasy na gry :lol: )

wiernosc to wiernosc. gralem na wszystkich konsolach no moze poza jaguarem i zadna konsola nie miala takiego powera, takiej otoczki jak playstation. psp mialem, ale sprzedalem. nie zachwycilo mnie. gdyby sony wypuscilo crap to bym go nie kupil. z tym psp to byla dziwna historia, albowiem gralem na nim na ps expierience, w empikach itp i bylem zachwycony, ale w domu to juz nie :/ wybredny jestem.

 

czy x360 byl lepszy podczas premiery ? czt mial jakies znacznie lepsze gry ? moim zdaniem nie.

 

oczywiste jest, ze na x`a jest wiecej gier. on jest na rynku juz 1.5 roku, wiec chcac nie chcac musi miec wiecej gier.

 

w kwestii wydawania pieniedzy na gry: czy jest to rozsadne ? sadze, ze tak, ale mowie to z lekkim przymrozeniem oka :) jak chyba kazdy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiernosc to wiernosc. gralem na wszystkich konsolach no moze poza jaguarem i zadna konsola nie miala takiego powera, takiej otoczki jak playstation. psp mialem, ale sprzedalem. nie zachwycilo mnie. gdyby sony wypuscilo crap to bym go nie kupil. z tym psp to byla dziwna historia, albowiem gralem na nim na ps expierience, w empikach itp i bylem zachwycony, ale w domu to juz nie :/ wybredny jestem.

 

czy x360 byl lepszy podczas premiery ? czt mial jakies znacznie lepsze gry ? moim zdaniem nie.

oczywiste jest, ze na x`a jest wiecej gier. on jest na rynku juz 1.5 roku, wiec chcac nie chcac musi miec wiecej gier.

 

w kwestii wydawania pieniedzy na gry: czy jest to rozsadne ? sadze, ze tak, ale mowie to z lekkim przymrozeniem oka :) jak chyba kazdy :]

Widzisz, roznica polega tutaj na tym ze X w momencie wejscia na rynek byl pierwsza i jedyna next-genowa konsola, czy tytuly byly dobre czy nie dobre jakby mniej sie liczy, wazne ze po prostu byly next-genowe. PS w momencie premiery ma 2 bardzo mocnych przeciwnikow, z ugruntowana pozycja na rynku, wiec tytuly startowe powinny byc bardzo silne w takiej sytuacji. A fakty przedstawiaja sie tak ze wiekszosc gier od dawna juz mozna bylo odpalic czy to na X czy nawet na Wii, a exlusivy w postaci MS czy RFOM wcale nie wciskaja w glebe. Juz nawet pomijajac to ze czesc tytulow wyglada lepiej na konsoli M$ to sami posiadacze PS mowia obecnie, ze po prostu nie ma w co grac. A taka sytuacja chyba nie powinna miec miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo tego co kto przeczytał i RidgeRacer'a ;). Na screenach wersja X360 faktycznie wypada nieco lepiej ale np. taki HIV w PSX Extreme w recce RR7 na PS3 napisał, że choć widział w necie porównania które próbują pokazać że wersja na X360 jest ładniejsza to wg niego jest zupełnie odwrotnie (sam się zdziwiłem nieco po tym co czytałem w necie i po zdjątkach porównawczych). Pojechał subiektywizmem? Może i tak ale np. przez pewien okres czasu HIV chodził podjarany trzystasześćdziesiątką (dzizasss...), ma swoją "na chacie" i nawet przez chwilkę pracował w CD Projekcie na jakimś stanowisku związanym bezpośrednio z XO (przepraszam że teraz nie pamiętam na jakim, coś chyba związanego z grami sprowadzanymi do Polski na XO ale musiałbym zobaczyć a mi się nie chce :P). Tymczasem pojawiają się z jego ust pochlebne słowa w kierunku do gry na PS3 której wersja jest też na XO (inna sprawa że gdy pisał tą recenzję już pracownikiem CD Projektu nie był, czemu nie wiem...może sie mścił w ten sposób ;) ). Przecież widział dwie gry na żywca więc może porównać.

 

IMO ten przykład pokazuje że wygląd każdy postrzega inaczej i jest to osobista sprawa. Dla kogoś coś może wyglądać świetnie a dla innego już nie. Zresztą tak naprawdę różnice pomiędzy wersjami gier na PS3 i XO są na tyle małe że naprawdę trzeba robić screeny porównawcze albo patrzeć na obie wersie równocześnie żeby te różnice wychwycić (pomijam jasność). Większość osób pewnie po włączeniu gry nawet nie będzie się zastanawiać jakiej jakości są tekstury albo czy ma AA (to widać akurat...) tylko pochłonie ją rozgrywka i chyba o to chodzi. Więc ludu, graj na czym masz i miej w poważaniu to że ktoś chce usilnie pokazać że źle wybrałeś, to już SAM musisz ocenić a jeżeli okaże się, że faktycznie nie jesteś zadowolony to będzie to twoje doświadczenie które Cię czegoś nauczy (uczmy się na błędach, co nas nie zabije to nas wzmocni). Dosadnie powiedziane, wiem, ale pewnie niejeden z nas się już sparzył (jak ja wymieniając kompa rok temu, mogłem zamiast tego dorzucić nieco floty i grałbym na XO teraz <_< ). Ale dobra już spadam bo zaczynam pisać o bzdetach :P. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek? nie kupowac na starcie ;)... ale tak jak wyzej, jezeli ktos ma kase i/lub zajawi sie to nie widze przeszkod. Ps3 z pewnoscia zaprocentuje w przyszlosci i zapewni mase godzin fajnej zabawy. To, ze na dzien dzisiejszy jest malo oplacalne nie oznacza ze zawsze tak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon a może coś takiego zadziała 2557163[/snapback]

No to tak. Jestem dzis w Careffour i jest podłączony Ps3 do Sony Bravia 46 cali Full HD. leci Ridge Racer 7. Mogę tylko powiedziec jedno..... Nie mam qrwa pytan!! Grafika miazdzy i rozp.... wszystko. Wiem, wiem 46 robi swoje zwłaszcza w domu w pokoju a nie w duzej hali.....No nic miałem psx, potem ps2 i teraz napewno kupie ps3, skoro ridge racer (seria zawsze będąca na drugim planie) tak wygląda to nie wiem jak będa wyglądac GT5 HD. X360 umarł.

He he he, dobry tekst... Widocznie nie dokładnie czytasz fora. Bo akurat RR jest gorsze graficznie niż na XBOX<LOL> Były kiedyś fotki z porównań:)

PiPol, masz rację, dobry tekst. Widać, iżnie widziałeś jeszcze nic odpalanego na dużym tv FullHD

Pojęcia takie jak dobra grafika są zawsze subiektywne - bynajmniej od strony gracza, a prawda jest taka, iż mimo "przeciętnych" modeli samochodów, takiego se otoczenia, całość kopie na dużym ekranie w FullHD. Osobiście jak grałem (wiem, że to głupio zabrzmi), to nawet się trochę cieszyłóem, że ta gra nie ma AA i można zobaczyć to pojedyńcze, nie rozmazane piksele dookoła lusterka wstecznego (bo tam je najbardziej widać).

Zagranie na standach na XO, a potem na PS3 przypomina przejście z rozdzielczości 800x600 na jakimś CRTku do 1280x1024 na LCD.

Wiem co piszę, takie samo doznanie miałem grając na pokazie na PS3, jak gdy pierwszy raz zasiadłem przy moim LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe cos w tym jest ;) faktycznie trzeba miec sporo kasy albo niezle sie zajawic zeby kupic w ciemno konsole ktora jak do tej pory MALO pokazala ;) poki co to ps3 przebilo x'a jedynie wyzsza cena i zaje**e mydlacym oczy marketingiem

 

 

nie zapominaj o napędzie blu ray :) i bezprzewodowej sieciówce :wink:

 

dla mnie najważniejszą zaletą ps3 jest jej bezawaryjność, ile razy można walczyć z serwisem micosotf? niektórzy mają tego dość i wybieraja droższą i lepiej wykonaną konsole....

 

Jezeli mi padnie ps3 to przysięgłem sobie, że nigdy w zyciu nie kupie konsoli. Pozostane przy nintendo DS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj o napędzie blu ray :) i bezprzewodowej sieciówce :wink:

 

dla mnie najważniejszą zaletą ps3 jest jej bezawaryjność

Nie mów hop :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wczoraj w salonie sony sobie konsolke. Podlaczona byla do 46 bravia 1080p. Sprzedawca motal sie z ustawieniami online to mu pomoglem troszke. Motorstorm mnie kompletnie nie przekonuje, malo detali, i jakas mala dynamika. Gra jednak jak na tytul startowy nie jest az taka zla.

F1 - gra wyglada calkiem porzadnie ale bez rewelacji.

W sklepie mieli o dziwo tez xboxy :> Ale same core i pan twierdzil ze mozna tylko przez vga podlaczyc konsole do tv heh. Nie ma to jak wiedza i kompetencja - wersji premium nikt nie kupuje bo sie nie oplaca.....tak powiedzial.

Plusem OGROMNYM ps3 jest jej cisza. Przykladalem glowe do konsoli i bylo naprawde cicho. Minusem jest beznadziejny pad. Nie wiem dlaczego takie badziewie dali :( tragedia naprawde. Cena to 2399, konsol sztuk 4 od reki dostepne.

Napisze jeszcze o menu konsoli - jest srednie ze tak powiem, dziwne kolory, malo wygodne ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia sie do tego.

Ogolnie nie kusi mnie grami ta konsola poki co ale nie ukrywam ze jak beda naprawde dobre gry to ja kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzanie ze blu to plus pewno juz zakrawa na slogan, no ale niewątpliwie jest faktem. W Polsce filmów w tym formacie jest na razie mało. Ja widziałem u kasiastego kumpla Black Hawk down. Zaryzykuje stwierdzenie ze skok jest większy niz dvd.vhs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek bo jest wiekszy skok miedzy dvd a filmami hdtv:)

Roznica jest powalajaca. Ogladam te filmy poki co z peceta i jestem zachwycony. Czytajac rozne fora i opinie wielu osob mozna stwierdzic ze jedna dvd-hd wcale nie odbiega jakoscia obrazu od bl.

Koncert madonny w 720p jest powalajacy. Nie chce sie po takim czyms ogladac juz dvd. Bo wyglada zalosnie na duzym tv.

Szkoda ze zawsze musza byc jakies konkurencyjne formaty:(

Do tej pory sony nie udalo sie przeforsowac swojego formatu. Ciekawe jak bedzie tym razem.

http://www.punkt44.pl/index.php?master=3 filmy Bluray

http://www.punkt44.pl/index.php?master=2 dvdhd

oferta slaba, moze Batman: Początek bym kupil ale nic wiecej... na BL na pewno Hellboy (tak lubie bardzo Marvela) :)

Po na mysle to jednak .... 150 za film to cholernie drogo. Wolalbym juz kupic jakas gre dobra.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uwaga - to nie jest zaden konwerter i z wtyczki VGA wcale nie wychodzi obraz VGA, tylko Component (jest to napisane w aukcji zreszta). Innymi slowy, zeby to zadzialalo, to monitor/telewizor musi obslugiwac sygnal Component po zlaczu VGA. W przypadku monitora komputerowego raczej bym sie tego nie spodziewal.

 

Rozwinieciem idei tego kabelka, ale juz z normalnym konwerterem, jest to: http://allegro.pl/item179203310_wyprzedaz_...hd_vga_box.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uwaga - to nie jest zaden konwerter i z wtyczki VGA wcale nie wychodzi obraz VGA, tylko Component (jest to napisane w aukcji zreszta). Innymi slowy, zeby to zadzialalo, to monitor/telewizor musi obslugiwac sygnal Component po zlaczu VGA. W przypadku monitora komputerowego raczej bym sie tego nie spodziewal.

 

Rozwinieciem idei tego kabelka, ale juz z normalnym konwerterem, jest to: http://allegro.pl/item179203310_wyprzedaz_...hd_vga_box.html

arigatoo gozaimasu

Dzięki wielkie za sprostowanie. I tak jednak z tym wszystkim się wstrzymam, aż zdobędę swój egzemplaż, nic się nie stanie, jeśli bleszak będzie podłączony do monitora miesiąc dłużej.

 

EDIT -> Tak przeglądam jedną stronkę i widzę tytuł "PS3 fasion model" z opisem "ble". Pomyślałem, iż jakaś obudowa do PS3 więc z ciekawości wszedłem i zobaczyłem TO COŚ!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A potem mi się dziwią, iż nienawidzę tego co niemieckie, gdy takie paskudztwa próbuje się nam wciskać.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy soft daje mozliwosc odpalania wszystkiego co wyszlo na psone i ps2 :D

 

czy ktos moze wie jak podlaczyc ps3 do monitora lcd przez dsub ? w monitorze nie mam dvi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma kabla hdmi -> dsub ? z dvi tak jest :]

a to tak ciezko przeczytac pare postow wstecz?

wskazówka: patrz post #5237 w tym temacie

 

jaka jakość tego konwertera ? nic tańszego nie ma ?

nie wiem, nieużywałem

napewno gorsza niż po hdmi/componencie, bo każda dodatkowa konwersja sygnału powoduje utratę jakości

pytanie tylko o ile gorsza?

 

 

edit:

OT: Czy Wy czasem sypiacie?? :lol:

nigdy, sen jest dla mięczaków Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście poranną prasę? :D Ci co tak to szaaaa!!! :)

 

Gears of War na PS3!

Napisał Aliusz

niedziela, 01 kwiecień 2007

Image W wywiadzie, jakiego udzielił Cliff Bleszinski dla serwisu GameZone dowiadujemy się sensacyjnych rzeczy na temat gry Gears of War. Po długich przemyśleniach Cliff oraz Mark Rein z Epic doszli do wniosku, że GOW należy wydać również na inne platformy! ”Skoro wersja na Xbox’a360 sprzedała się w ponad trzymilionowym nakładzie, czemu wersja na PLAYSTATION 3 miałaby osiągnąć słabszy wynik?” - mówi Bleszinski. Chwile później rozwija swoją myśl: ”Prace nad Gears of War na PC trwają już od pół roku, problemem jest optymalizacja kodu, tak, aby gra działała poprawnie również na słabszych maszynach. W przypadku PS3 nie ma takiego problemu. Sprzęt Sony dwukrotnie przewyższa Xbox’a360 pod względem mocy. Już teraz jesteśmy pewni, że uzyskamy dużo dokładniejszą animację na poziomie 60 klatek na sekundę, poprawiony zostanie również system dynamicznego oświetlenia, zastosujemy zupełnie nowy engine fizyki świata gry. W tej chwili rozważamy zastosowanie rozdzielczości 1080p. Konwersja na PS3 powstaje od 2 miesięcy, całość idzie bardzo sprawnie. Na gwiazdkę tego roku posiadacze PS3 oraz PC zgrają w Gears of War. Obie wersje będą posiadać tryb rozgrywki sieciowej.” Na koniec Cliff potwierdził swoje wcześniejsze wypowiedzi odnośnie przyszłości GOW: ”Nie widzę powodu dla, którego GOW nie miało by otrzymać kilku sequeli na wszystkie platformy nowej generacji. Będziemy pracowali nad grami z tego uniwersum, póki będą one sprawiać radość graczom.”. Wygląda na to, że czasy exclusive’ów od studiów third-part odchodzą w niepamięć. Nie ma się co dziwić wydawcą: koszta produkcji gier rosną, twórcy muszą szukać większych rynków zbytu na swoje produkty, tworzenie wersji multiplatformowych jest najlepszym sposobem na dodatkowy zarobek..

Właśnie robię upa filmiku z GT HD jak to uczę się driftować! Świetna symulacja panowie. Teraz to dostrzegam. ;) Widać też co nieco jak wyglądają samochody. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prima Aprilis, uważaj bo się pomylisz :lol2:

 

Hehe zanim mineło 30 sekund, po których się opamietalem, zdążyłem wyobrazić sobie reakcje niektórych ludzi nieprzychylnych sony :D.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem trochę czasu i pograłem w COD3. Przed chwilką zaczęło coś trzeszczeć w głośnikach i pstryk- konsolka zgasłą! :( Nie reaguje na przyciski. Kompletna cisza. Tak jak by bezpiecznik się w zasilaczu spalił. Czy to zabezpieczenie termiczne czy konsola poszła do piachu? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...