Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu znalazłem trochę czasu i pograłem w COD3. Przed chwilką zaczęło coś trzeszczeć w głośnikach i pstryk- konsolka zgasłą! :( Nie reaguje na przyciski. Kompletna cisza. Tak jak by bezpiecznik się w zasilaczu spalił. Czy to zabezpieczenie termiczne czy konsola poszła do piachu? :blink:

patrz pan, a taka bezawaryjna była, hamerykańska xD

 

wylacz przycisk zasilania z tyłu konsoli, odłacz kabel, poczekaj chwilę, podłącz z powrotem kabel, włącz zasilanie

jak to nie pomoże, to dzwoń do serwisu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie czuje sie teraz dumny, ze mam konsole ktora nie padla, ale szczerze wspolczuje kojakowi jesli nie wstanie. Szczerze i bez podtekstow.

 

 

edit.

Aaaaa kurde, dalem sie zlapac. Zapomnialem ze dzis 1 kwietnia ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak. W instrukcji jest napisane, że konsola najpierw ostrzega diodami, że ma za gorąco a jak użytkownik nie będzie jej słuchał to się sama wyłączy. Niestety stoi już godzine i nic. Chyba jednak kaput! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_ct

Mam nadzieję ze to jedynie prima aprilisowy żart ;)?

 

Dobra, byłem dzisiaj z kumplem w Łodzi i grałem na PS3 (TIR wreszcie odwiedził centrum :) ). Impra wprawdzie trwa od czwartku ale dzisiaj miałem czas i ochotę. Od rzazu napiszę że nie żartuję, to co napiszę naprawdę uważam i miało miejsce (żeby ktoś nie pomyślał że z okazji pierwszego kwietnia zrobię sobie z Was jaja i wcisnę wam coś co sobie wymyśliłem ;) ). Post jest długi więc opisy gierek zapodałem w spoilerach. Miłego czytania ;).

 

Moje wrażenie, zaczynamy:

 

Dodam od razu że z powodu grania strasznie blisko ekranu ocena grafiki może być nieco zakłamana (powinno się stać ze 2 metry do TV a nie 0.5 <_< ale cóż poradzić...)

 

:arrow: Motorstorm

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Liczyłem na tą grę, myślałem że to będzie naprawdę coś co mnie pochłonie i nie puści ale chyba trochę się zawiodłem. Wprawdzie wszystko fajnie ale jakoś nie czułem wielkich emocji podczas grania. Ale po kolei. Graficznie jest spoko chociaż aliasing nieco daje po gałach, HDR dobrze wykorzystany (nie przesadzony) a brudzące się fury robią niezłe wrażenie. Tekstury są nawet nawet a błotko jest kleiste i lepkie (jak trzeba). Rozgrywka jest wciągająca, pełno różnych alternatywnych sposobów przejazdu okrążenia. Pierwsze moje podejście do tego tytułu odbyło sie na planszy na której nie było błota w ogóle (już myślałem że to jakaś "lipna wersja") ale następnym razem błota miałem aż nad to :D. Zupełnie inaczej się jeździ po wysuszonych słońcem terenach a inaczej po błocku, można zauważyć także świetną pracę zawieszenia pojazdów. Szkoda że są tylko dwie kamery, ta znad maski dla mnie jest mało przyjemna (trudniej mi się jeździ) ale za to czuje się lepiej prędkość niż z kamery znad samochodu. Co do loadingów to faktycznie są one przydługie (samochody w menu naprawdę długo się wczytują, ciekawe jak by było po zgraniu na dysk). Nie jest różowo ale do przeżycia. Loading poziomów też do najkrótszych nie należą ale i tak nieźle porównując z czasem wgrania samego samochodu ;). Z Tilta nie korzystałem więc nie wiem jak się tym steruje (i tak dla mnie to bajer), za to sterowanie "gałeczkami" jest dobre i precyzyjne.

BTW: Szkoda że nie ma multi po slpicie :(.

 

:arrow: Resistance: Fall of Men

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jedyna gra do której podchodziłem 3 razy (w tym 2 razy grałem z kumplem w co-op'a). Co mogę powiedzieć, to naprawdę porządny kawałek softu! Graficznie lepiej niż dobrze (ale i tu daje o sobie znać aliasing...i tak o nim zapominasz po minucie grania ;) ), tekstury dobrej jakości (może nie jakieś "super sharp" ale spełniają zadanie i nie odrzucają) a efekty też spoko (np. heat haze). Do tego praktycznie non stop 30 klatek (bo chyba w tylu chodzi R:FoM, czy źle mówię :unsure: , a piszę że prawie bo był moment gdy gra nieco zwolniła ale to było może na sekundę i przy naprawdę ostrej zadymie, nic poważnego jednak). Jeżeli chodzi o bronie to wiele powiedzieć nie mogę bo miałem "w łapach" tylko standardowy karabin i broń chimer BulzEye (czy jakoś tak). Sterowanie standard (ale musiałem sobie nieco sensitiva zmniejszyć bo kaleczyłem okropnie :P, później było zdecydowania lepiej). Ogólnie strzelanka jak się patrzy, mógłbym tą grę kupić na starcie bo jest naprawdę dobra. Co-op też niezły, grasz w kampanię, tyle że na splicie w dwójkę (jest chyba nieco trudniej, więcej wrogów). Loadingi krótsze niż w Motorstorm, nie dłuży się. Naprawdę przyjemnie mi się grało, kumplowi zresztą też. Masz PS3 i lubisz strzelanki FPP? Atakuj ten tytuł!

 

:arrow: Ridge Racer 7

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Niech fani tej serii mi wybaczą ale mam o tej grze marne zdanie. Co to w ogóle ma być?? I nie chodzi mi tutaj o grafikę tylko o AŻ TAK arcade'owy model jazdy!! Dla mnie jest to po prostu śmieszne jak można takie drifty "z niczego" robić <_<. Wiem że RR od zawsze był grą arcade ale aż sobie nie zdawałem sprawy, że aż tak! Nie grałem nigdy wcześniej w żadnego innego RR i stąd moje zdziwienie, to po prostu nie jest gra dla mnie. Może kogoś taka rozgrywka kręci, nie mnie jednak. Graficznie wygląda tak sobie, najbardziej mnie odrzucał asfalt który wyglądał jakby był złożony z "w kółko" powtarzających sie tekstur (i to małych części) przez co wyglądał on nienaturalnie, strasznie sztucznie. Dało sie zobaczyć niski poziom filtrowania AF (na screenach to widać np.) ale w ruchu na szczęście nie zwraca sie na to takiej uwagi. Pobocze też jakby miało mało detali (nie ma specjalnie na czym oka zawiesić, pustawo tam). HIV w recenzji tej gry w PSX Extreme (tej o której pisałem w poprzednim moim poście) podał że gra po zgraniu na dysk ładuje się 3 sekundy...no tutaj na pewno nie była zgrana na dysk bo trwało to 15 sekund (liczyłem! ;)). Grałem też z kumplem na splicie ale bez specjalnych emocji (aczkolwiek taka opcja jest więc zawsze można popykać z kolegą/koleżanką). Szkoda że nie grałem w to na XO (a raczej w RR6 żeby być dokładniejszym) to miałbym jakieś porównanie ale jeżeli tamta wersja różni się jedynie AA, lepszym AF i (powiedzmy) minimalnie lepszymi teksturami to i tak jest ona biedna. Sorry Winetou, no bonus.

 

:arrow: Genji 2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie grałem :lol:. Nie interesowała mnie ta gra w ogóle a i z daleka nie specjalnie zachęcała więc sobie darowałem, najmniej oblegany stand (był tylko jeden). Wolałem zagrać kolejną "kolejkę" w R:FoM...

 

:arrow: F1 (nie wiem czy to się tak nazywa, wiecie ta Formuła "pierwsza" ;) )

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ta gra mnie olśniła!! Nie tylko graficznie ale grywalnościowo!!! Widok z kokpitu jest po prostu boski. To chyba pierwsza gra w której mogłem i chciałem grać z widoku z kokpitu (w innych grach niewygodnie mi się steruje). Robi wrażenie, uczucie pędu jest NIESAMOWITE (przynajmniej ja miałem takie odczucie ;) ). Najśmieszniejsze jest to, że w ogóle się nie spodziewałem że ta gra zrobi na mnie takie pozytywne wrażenie! Grafika spoko (heat haze rulez!), nie wiem jak tam z widownią (podobno rozpikselowana ale jakoś nie rzuciło mi się to w oczy, byłem zbyt zajęty tym co się dzieje na torze :D ). Naprawdę wgniotło mnie to w ziemię, podejrzewam że przy padzie z wibracją wrażenia byłyby dodatkowo spotęgowane. Nic dodać, nic ująć. Aaa, loadingi mogłyby być krótsze nieco (tutaj są coś al'a Motorstorm).

 

Co do samej konsoli to trudno coś tu napisać, nawet o głośności (za głośno w przyczepie było żeby usłyszeć jak chodzi konsola) ale przynajmniej podczas naszego buszowania po stanowiskach żadna konsola nie załapała zwiechy co też jest ważne. Moje wrażenia co do pada nizej:

 

:arrow: SixAxis

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Trudno wyczuć wagę padzika gdy przyczepiony jest do niego "uchwyt" z kablem. Ale razem z nim miał wagę coś jak DS2 (tylko gorzej wyważony, ten uchwyt nieco przeważał "ku górze"). Czytałem sporo opinii że pad sprawia wrażenie tandetnego, jeżeli tak to chyba tylko przez niską wagę bo ja nic takiego nie odczułem. Porównując go z DS2 w zasadzie "czuje się" w łapach to samo (jakby ten sam materiał, gałki i przyciski też takie same jakby). Tylne trigery to teraz zupełnie inna bajka ale mi one pasowały. Praktycznie to samo co w XO tyle, że grubsze i inaczej wyprofilowane (w XO to bardziej prawdziwe, wklęsłe "spusty" a w SixAxis są one wypukłe). Szczęśliwie, palce nie ześlizgują się z nich. Obawiałem się tego ale widzę że niepotrzebnie. Brak wibry mi nie przeszkadzał w ogóle (na PS 1 i 2 nigdy nie grałem/gram z wibrą, przyzwyczaiłem się) ale jak podałem przy mojej notce co do F1, z ciekawości zobaczyłbym jak się gra z wibracją. Także z mojego punktu widzenia "nowy stary" pad nie jest gorszy od DS2. Jeżeli ktoś uważa że materiał z którego jest on zrobiony jest tandetny to ok, jest to jego zdanie ale równocześnie przyznaje że i DS2 jest złożony z tandetnego materiału, taka prawda bo ja specjalnie różnicy nie odczułem (a na DS2 gram więc wiem ;) ). Co do porównania padów od PS3 i X360 to jest to sprawa subiektywna każdego gracza, jednemu leży bardziej to a innemu tamto. Mi to jest obojętne :lol:.

 

To tyle eseju. Pamiętajcie że to jedynie moje zdanie. Mówię za siebie i tyle. Pozdrawiam braci w graniu!

 

EDIT: Literówki..oby wszystkie.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak. W instrukcji jest napisane, że konsola najpierw ostrzega diodami, że ma za gorąco a jak użytkownik nie będzie jej słuchał to się sama wyłączy. Niestety stoi już godzine i nic. Chyba jednak kaput! :(

W rzeczy samej jeżeli konsola ostrzega diodami to trzeba jej słuchać - absolutnie!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa! Miała uruchomic się po 00.00 ale wstała teraz. :D Jak się dobrze złożyło bo akurat wracałem z ogniska i kupiłem sobie piwko do domku! :-P

 

PS. Kucyk, jakiś prorok jesteś cy co? ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Panowie działa! Miała uruchomic się po 00.00 ale wstała teraz. :D Jak się dobrze złożyło bo akurat wracałem z ogniska i kupiłem sobie piwko do domku! :-P

 

PS. Kucyk, jakiś prorok jesteś cy co? ;)

a jutro rano 25 light of death ,sygnalizacja akustyczna i wezwane pogotowie do Kojak_ct :lol2: -czego oczywiscie ci nie zycze ale los lubi platac figle :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa! Miała uruchomic się po 00.00 ale wstała teraz. :D Jak się dobrze złożyło bo akurat wracałem z ogniska i kupiłem sobie piwko do domku! :-P

hehe no nie mow, ze serio trzeba sie gapic na jakies diody czy sie nie przegrzala? =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest zbyt gorąco to konsola o tym ostrzega. Jeśli dojdzie do nadmiernego nagrzania to zabezpieczenie wyłączy konsolę abyś jej nie usmażył. To chyba dobre nie? :) A diody mają tylko poinformowac, że robi się naprawdę gorąco. Wyobraź sobie, że zastawiłeś otwory wentylacyjne i przez te diody wiesz, że coś jest nie tak z wentylacją. ;)

 

GT HD Drift by kojak ;)

KLIK - 62,5MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest zbyt gorąco to konsola o tym ostrzega. Jeśli dojdzie do nadmiernego nagrzania to zabezpieczenie wyłączy konsolę abyś jej nie usmażył. To chyba dobre nie? :) A diody mają tylko poinformowac, że robi się naprawdę gorąco. Wyobraź sobie, że zastawiłeś otwory wentylacyjne i przez te diody wiesz, że coś jest nie tak z wentylacją. ;)

no w sumie lepiej to miec niz nie ;) ale troche nie wyobrazam sobie lookania co chwile na konsole podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat. Ale ceny Ps3 lecą w dół na złamanie karku. :blink:

 

http://allegro.pl/item181837505_playstatio...klepu_nowa.html

 

Ciekawe kiedy zablokują kolesiowi konto. Przecież widać ,że to przekręt. :angry:

to jak w końcu ;) ceny lecą w "dół na złamanie karku" czy jest to przekręt

 

ps

widać, ze koleś to pała i szuka frajerów :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o znakomitej sprzedaży konsoli PLAYSTATION 3 w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedano 165 tyś. egzemplarzy tej maszynki, ustanawiając nowy rekord premierowej sprzedaży. Co ciekawe, na dużo mniejszym rynku, jakim jest Hiszpania, w tydzień „zeszło” aż 100 tyś. PeeStrójek! Informacje podał hiszpański serwis o tematyce konsolowej – MeriStation. Sony wydało oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że koncern jest bardzo pozytywnie zaskoczony tą sytuacją. W tej chwili SCEE zaopatruje sklepy w kolejną partię konsol. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie w Europie PS3 odnotuje najlepsze wyniki.

O MGS4

 

Podczas australijskich targów GO3 Entertainment Expo Hideo Kojima wypowiedział się na temat czwartej części serii Metal Gear Solid. Zdradził tym samym kilka interesujących szczegółów odnośnie rozgrywki.

W miniony weekend na GO3 Entertainment Expo w Australii największe zainteresowanie wzbudziło przemówienie Hideo Kojimy, który rozprawiał na temat gry Metal Gear Solid 4. Guns of the Patriots będzie utrzymane w nieco innej konwencji, niż poprzednie części słynnej skradanki.

Jak powiedział po raz kolejny Kojima, akcja czwartego MGS-a zostanie osadzona w miejscu, w którym toczy się wojna. Tym samym Snake w trakcie rozgrywki spotka nie tylko wrogów. Czy oznacza to, że w grze pojawią się NPC-e, pomagający głównemu bohaterowi?

Według Kojimy takie rozwiązanie wprowadzi dodatkowe napięcie. To jednak nie koniec nowości. Twórca projektu pragnie wprowadzić do gry "psychologiczne efekty, czy też psychologiczne bitwy, mogące mieć wpływ na rozgrywkę". Jak będzie to wyglądało w praktyce? Posiadacze PS3 przekonają się zapewne dopiero po premierze MGS-a 4, która podobno nastąpi jeszcze w tym roku.

Kojima wyjawił też wcześniej swoje zainteresowanie stworzeniem czegoś na PC i Xboksa 360, jednak Konami wyraźnie zaznaczyło, że Metal Gear Solid 4 to gra, przeznaczona na PlayStation 3. Posiadacze wymienionych wcześniej platform będą zapewne niepocieszeni. Z drugiej strony kto wie, czy wydawca czwartego MGS-a nie zmieni zdania...

Nie ma jakiegoś info, odnośnie ilości sprzedanych ps3 w Polsce?

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Kartfu (czy jakoś tak). Przy wejściu wystawili ładny telewizorek (naprawdę przyzwoity, bynajmniej rozmiarami - nie patrzyłem na markę/model/itp) i PS3, lecz 1. nie obudowany dodatkowo (zapomnijcie o standzie) 2. wersja normalna, nie "dummy console". Grał jakś dzieciak, nie chciałem mu przerywać, ale sobie przynajmniej popatrzyłem na PS3 "luzem". Wniosek śliczne pudło, które łapie kurz jak... psi ogon rzep. Czyli potwierdzenie tego, co już czytaliśmy. Moją uwagę przykuła podpięta klawiatura (na której sobie chłopaczek niestety nie zagrał w MS - nie obsługiwana widocznie - choć próbuwał). Myśle sobie "fajnie, fajnie, ciekawe jak się sprawuje w dashu", czego nie sprawdziłem, gdyż chłopak grał dłużej, niż ja mogłem siedzieć w sklepie. Ale tak patrzę... są dwa użądzenia podpięte pod USB. Hmm... myszki nie ma... Pewnie podpięty kablem pad, by się nie rozładował, czy cóś. A tu niee. Podłączyli jakiegoś fioletowego media-tech'a. Widać, że czytali posty kojak'a :D Chłopak jedynie potwierdził, iż nie ma wibracji.

P.S. Ten sklep musi zmienić drukarki. Kartka ze zdjęciem i opisem PS3 była raczej słabo czytelna.

 

Nie ma jakiegoś info, odnośnie ilości sprzedanych ps3 w Polsce?

Wiem tylko, iż w Bielsku sprzedaż konsol chyba znowu jest w letargu :/

Nie tylko PS3 (i całkiem sporo gier jak na premierę), lecz nawet Wii mamy.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm filmik fajny, a szczególnie muzyczka :) taka do pubu :D

Ja czekam na ciężarówkę Sony w 3-mieście, zobaczę wówczas co "mała czarna" potrafi. W sumie wśród tytułów startowych brakuje mi tego czym był SnowboadrSuperCross (SSX) dla PS2 - czyli totalnym szczęko opadem, czymś co na długie godziny przykuwa uwagę zarówno ze względu na doznania wizualne jak i na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nareszcie kupiłem PS3 na raty 0% w Empiku.Pod względem wizualnym nie będę już gadał bo wcześniej pisałem :)

Prawda jest taka, że jak narazie widzę więcej minusów niż plusów. Po pierwsze primo :) Konsola spokojnie może służyć jako system grzewczy. Jeśli w zimie odetną wam ogrzewanie spokojnie odpalcie PS3 i zrobi się ciepełko :) Po drugie primo :) Konsola nie jest cicha jak to fani piszą, ba nawet powiedziałbym, że w dashu jest głośniejsza od Xbox 360. Po trzecie - nie da się sutawić rozdzielczości natywnej mojego TV :( więc konsola chodzi na 1280x720 ( Xbox działa pięknie). Cały dash jest prosty. nie miałem problemów z obslugą ale wizualnie to się może schować. Nie wiem czy tylko ja miałem z tym problem ale za cholerę nie mogłem anulować ściągania pliku. Przez przypadek odpaliłem do ściągania demo które już było ściągnięte a konsola nawet mnie o tym nie poinformowała ? :/ Z gier narazie grałem u siebie w Motorstorm, Formula 1 i GT HD. Fajnie się gra ale graficznie bez rewelacji.

 

Zakupu nie żałuję i ogólnie jestem zadowolony, ale na dzień dzisiejszy PS3 wg MNIE jest gorszą konsolą. Mam nadzieję, że następne gry/ update dasha przyniosą zmiany na plus.

 

 

maSTHa212 już zmniejszyłem :)

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK

 

pliki anulujesz podswietlajac je i wciskająć trójkąt.

 

 

Nie jestem stronniczy i nie stoje po żadnej z konsol :)

 

Moim zdaniem ps3 jest o wiele cichsza.

 

Bez płyty w napędzie, i po kilka godzinnej pracy ps3 jest średnio cicha, odgłos wentylatora to tylko szum :)

 

xbox 360 po kilku godzinnej pracy jest nieznacznie głośnjeszy, ale odgłos wentylatora jest bardziej chropowaty, też zalezy jaką wersje wentyli mamy :)

 

Trzeba pamiętać ze odgłosy xboxa 360 to też zasilacz, siedzi tam takie małe ustroństwo które dość głosno hałasuje.

 

ciepło wydobywajace się z ps3, napewno nie jest dużo wieksze niż z kloca, według instrukcji konsola pobiera ponad 300Wat, ktoś na necie zrobił pomiary i naprawdę wyszło 180 Wat :) w xboxie 360 dopowiednio 160 Wat, pamietajmy też że xboxowy zasilacz też wydziela ciepło....

 

Chłodzenie ps3 napewno jest doskonalsze i co do tego napewno nie ma wątpliwości!

 

Ale pomyślmy :) nie kupuje się konsoli żeby bawić się w dashu i grać w same arcadówki czy dema :) wkłądajac płyte do xboxa 360 z konsoli robi się suszarka i do tego napęd wydaje dziwne dzwieki..

 

wsadzając płyte w "błekitny ryj" dosłownie nic nie słyszymy :)

 

dash w ps3 jest mniej efektowny, co do tego nie ma wątpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskałem wszystko i nie mogłem anulować ściągania. W którym miejscu trzeba to zrobić ?

 

Pod względem ciepła ps3 bije wszystko. Xbox 360 po kilku godzinach nie nagrzał mi tak pomieszczenia, nic nie odczuwałem. Ps3 po kilku minutach ładnie podgrzał pomiesczenie. Okno miałem otworzone i to nic nie dało :)

Z tym porównywaniem Xboxa do suszarki to lekka przesada. Ps3 nie ustępuje pod tym względem a tak jak pisałem w dashu miałem wrażenie, że jest głośniejsze. Na samym początku jest cicho a później odpalają się wentyle i robi się szum

Teraz zabiorę się za motorstorm a później trzeba czekać do sierpnia na jakieś konkretne tytuły (oby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz podświetlony plik, to wciskasz trójkąt i tam będą opcje.

 

powiedzmy, ze masz demo motorstorm i chcesz je usnunąć to wchodzisz kursorem na te demo wciskasz zielony trójkąt na padzie i tam będzie odpowiednia opcja.

 

PawelDK powiedz kto gra w dashu? przeważnie płyta jest w napędzie i wtedy wszystko staje si ejasne która konsola jest głośniejsza.

 

Troche dziwne że w systemi tak ci wentyl hałasuje, może z łozyskiem jest coś nie tak? lub źle skalibrowany czujnik temp..... daje za wysokie obroty. Każdy sprzęt jest inny, i tak jest ze wszystkim być może u ciebie trafił się głośniejszy model :)

 

Mój model ps3 chodzi bardzo cicho, raz konsole miałem właczoną na prawie dobe wiec rozgrzana była konkretnie, i wentyl był poprostu cichy...

 

 

 

Zastanawiam się nad zmianą TV, teraz mam szajsunga N71B i denerwuje mnie że przy ciemnym tle mam jakieś zakłócenia, do tego dynamiczny kontrast nie raz mnie doprowadził do....

 

 

Myślałem żeby dać sobie spokój z TV LCD i zainwestować w plazme

 

chodzi mi dokładnie o model http://www.allegro.pl/item177911647_nowosc..._lobomedia.html

 

co o tym myślicie? powiedzmy że mam dość w LCD sztucznych kolorów, wole natural :) kosztem ostrości... Do tego 32 cale po czasie stały się tak małe, że patrząć na ten TV wydaje mi się że to monitor :lol2:

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby dać sobie spokój z TV LCD i zainwestować w plazme

 

chodzi mi dokładnie o model http://www.allegro.pl/item177911647_nowosc..._lobomedia.html

 

co o tym myślicie? powiedzmy że mam dość w LCD sztucznych kolorów, wole natural :) kosztem ostrości... Do tego 32 cale po czasie stały się tak małe, że patrząć na ten TV wydaje mi się że to monitor :lol2:

a nie lepiej Szajsunga PS-42P7H? przynajmniej ma 1366 x 768 a nie 1024 x 768 jak ten panasonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą TV, teraz mam szajsunga N71B i denerwuje mnie że przy ciemnym tle mam jakieś zakłócenia, do tego dynamiczny kontrast nie raz mnie doprowadził do....

probowales to wylaczyc przez menu serwisowe? jak cos to info => menu => mute => power ;)

 

update: e jednak w tym modelu chyba nie da sie tego wylaczyc :\

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby dać sobie spokój z TV LCD i zainwestować w plazme

 

chodzi mi dokładnie o model http://www.allegro.pl/item177911647_nowosc..._lobomedia.html

 

co o tym myślicie? powiedzmy że mam dość w LCD sztucznych kolorów, wole natural :) kosztem ostrości... Do tego 32 cale po czasie stały się tak małe, że patrząć na ten TV wydaje mi się że to monitor :lol2:

Nie warto kupowac plazmy do gier. Co z tego, ze kolory sa rzekomo ladniejsze, skoro duchy na matrycy i zostajace wypalone slady po jasnych elementach skutecznie niweluja wszelkie zalety (pisze z wlasnego doswiadczenia)?

BTW. czemu kosztem ostrosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna sie gdzies wbic, aby zobaczyc dostepne dema do sciagniecia?

moze chociaz tam znajde powod do zakupu sprzetu wlasnie teraz, a nie min za pol roku :/

Tak np tutaj -> http://www.us.playstation.com/PS3/Store ;)

 

Tyle , ze jest to zawartosc sklepu US .

 

Co do drugiej czesci -> kupuj a nie marudz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...